dowolna

Działki

64 036 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 036 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Miłość,śląskie

245 000 zł5 700 m² 42,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działką budowlano-rolną. Działka z dostępem do asfaltowej drogi z prądem i wodociągiem. Działka ma dostęp do rzeczki ( możliwość założenia stawu)polecam Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Trakt Lubelski

Warszawa,mazowieckie

1 590 000 zł1 272 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w cieszącej się coraz większym prestiżem, zielonej dzielnicy Warszawy, gdzie możesz zrealizować swoje marzenia o wspaniałym, rodzinnym domu? Chcesz stworzyć miejsce, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym, ul. Wiązowa

Młyniec Drugi,kujawsko-pomorskie

149 000 zł1 641 m² 90,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Młyniec II, gmina Lubicz, ul Wiązowa Młyniec II to malownicza i spokojna miejscowość położona w gminie Lubicz, zaledwie 17 km od centrum Torunia. Dzięki dogodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Brenna

Brenna,śląskie

120 000 zł33 m² 3 651,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Mamy przyjemność zaprezentować działkę z domkiem letniskowym w Brennej! D ziałka budowlana o powierzchni 495 m wraz z murowanym domkiem letniskowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Namysłów

Namysłów,opolskie

249 000 zł15 000 m² 16,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-rolna o powierzchni ok. 1,5 ha położona w malowniczej, spokojnej miejscowości Kowalowice (k. Namysłowa). Idealna propozycja dla osób ceniących ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Reguły

Reguły,mazowieckie

10 500 000 zł9 050 m² 1 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo-biurowa z możliwością prowadzenia nieuciążliwej produkcji. Położona w pobliżu Alei Jerozolimskich na terenach intensywnie rozwijających się i jest to rozwój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Sitnik

Sitnik,lubelskie

290 000 zł60 451 m² 4,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Chcesz mieć własny, prywatny las, lub zamieszkać w ciszy spokoju, z dala od zgiełku miejskiego - dobrze trafiłeś. Mamy do zaoferowania w dobrej cenie dużą leśną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Krosno Odrzańskie

Krosno Odrzańskie,lubuskie

80 000 zł992 m² 80,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka W miejscowości bronków - jezioro i piękne lasy Działka o powierzchni 992m2, usytuowana bezpośrednio przy lesie. Przeznaczenie: mpzp - zabudowa mieszkalna jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Lublin

Lublin,lubelskie

46 851 zł15 617 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wynajęcia atrakcyjna działka położona na terenie Lublina o łącznej powierzchni 15610 m2. Na działce znajduje się przyłącze wodociągowe, kanalizacyjne, ciepłownicze, elektroenergetyczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łukówiec

Łukówiec,mazowieckie

115 000 zł1 943 m² 59,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1950 m2 w Łukówcu gmina Karczew. Szerokość od frontu ok. 18,7m, długość ok.104m Przez działkę przechodzi linia średniego napięcia. Wydania decyzja o warunkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kobylice

Kobylice,dolnośląskie

490 000 zł10 182 m² 48,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Miejscowość Kobylice, 4 km na północ od centrum Trzebnicy. Na sprzedaż grunt o pow.10.182m2. Cena 490.000zł. - zapraszam na prezentację. - profesjonalna obsługa, - doradztwo, - odpowiadam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Boguchwała

Boguchwała,podkarpackie

380 000 zł3 939 m² 96,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Witam posiadam na sprzedaż wspaniałe działkę o powierzchni 39 arów. Działka posiada warunki zabudowy na 3 domy jednorodzinne (szczegóły ujęte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. 1 Maja

Janikowo,kujawsko-pomorskie

43 000 zł500 m² 86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mam do sprzedania piękną ogrodzoną i zagospodarowaną działkę rekreacyjna w miejscowości Janikowo rod Truskawka. Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Nad Potokiem

Białystok,podlaskie

333 000 zł1 007 m² 330,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z działką budowlaną zlokalizowaną w obrębie Halickie , przy ul. Nad Potokiem w Białymstoku. Parcela posiada nieregularny kształt nieco zbliżony do trapezu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Radgoszcz

Radgoszcz,małopolskie

45 000 zł13 600 m² 3,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Okazja! Działka blisko zalewu w Narożnikach. Do sprzedania oferujmy Państwu działkę leśną w miejscowości Radgoszcz. Powierzchnia 1,36 ha w jednym kawałku, o nieregularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Skrzyszów

Skrzyszów,śląskie

102 000 zł1 032 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż działki zlokalizowane w Skrzyszowie przy ul. Dębowej. Działki o powierzchni: 1. 1032 m2 - 102.000 zł 2. 1336 m2 - 132.000 zł Działki leżą na terenie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 000 000 zł900 m² 1 111,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do sprzedania Działka budowlana z zaczęta budowa Na działce znajduje sie pomieszczenie gospodarcze o powierzchni ok30m2 jest podzielona na dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Głęboka

Rzeszów,podkarpackie

325 000 zł514 m² 632,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka do zabudowy mieszkaniowej, warunki zabudowy sprawdzone w 2020 roku jak i zezwolenia na media, od tego czasu nie ruszona. Dogodna okolica z cichą zabudową mieszkaniową, od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Gruszowiec,małopolskie

566 390 zł5 149 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szanowni Państwo, tylko u nas pięknie usytuowane cztery działki budowlane znajdujące się w miejscowości Gruszowiec w gminie Dobra. Powierzchnia tych działek to 5149m 2. Działka ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Księżycowa

Cedry Wielkie,pomorskie

3 900 000 zł26 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w miejscowości Cedry Wielkie w powiecie Gdańskim Nieruchomość o łącznej powierzchni 2,6 ha składająca się z 6 działek. Działka uzbrojona w media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Jezierzyce Kościelne

Jezierzyce Kościelne,wielkopolskie

131 560 zł1 196 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Działka o pow. 1196 m2 Jezierzyce Kościelne - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Skrzeszew

Skrzeszew,mazowieckie

530 000 zł2 120 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam bezpośrednio, jako właściciel prywatnie działkę budowlano-leśną z mediami - miejscowość Skrzeszew gmina Wieliszew. Działka ma swoją, czystą w każdym zakresie hipotekę, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Owiesno

Owiesno,dolnośląskie

135 000 zł1 344 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Amg Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlą o powierzchni 1344 m2 oferta na wyłączność Działka budowlana znajduje się w Owieśnie. Dogodny dojazd do Dzierżoniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Owczarnia

Owczarnia,mazowieckie

780 000 zł1 680 m² 464 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy Państwu ładną i foremną działkę budowalną znajdującą się w gminie Brwinów miejscowości Owczarnia. Nieruchomość objęta mpzp z którego wynika przeznaczenie podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łebień

Łebień,pomorskie

65 000 zł1 339 m² 48,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane przy lesie państwowym - Łebień, gmina Damnica, powiat słupski. Oferujemy do sprzedaży bardzo ładną działkę gruntu w miejscowości Łebień. Działka stanowi płaski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Orzesze

Orzesze,śląskie

240 000 zł1 003 m² 239,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1003 m 2 położona w spokojnej dzielnicy Orzesza, usytuowana w otoczeniu lasów i łąk. Działka płaska, kształtna o średnich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Grzędy Górne

Grzędy Górne,dolnośląskie

180 000 zł3 111 m² 57,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! Szukasz dużej działki pod budowę domu w malowniczej miejscowości Grzędy Górne? To dobrze trafiłeś mam dla Ciebie ciekawą propozycję. Działka o numerze 60/5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zielona Puszcza

Mierzynek,kujawsko-pomorskie

250 000 zł5 243 m² 47,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne w miejscowości Mierzynek, gmina Lubicz obok Torunia. Położona jest w pobliżu ulicy Zielona Puszcza (asfalt) biegnącej od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jodłowa

Rząska,małopolskie

560 000 zł1 200 m² 466,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

### oferta dostępna tylko W naszym biurze ###! Polecamy - do sprzedania działkę budowlaną 1200 m2 (12 arów) w miejscowości Rząska (powiat Krakowski). Działka oznaczona w mpzp jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Dworcowa

Luboń,wielkopolskie

669 000 zł951 m² 703,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Gola Wąsoska

Gola Wąsoska,dolnośląskie

55 000 zł1 000 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

NA sprzedaż - Działki budowlane w malowniczej Dolinie Baryczy Lokalizacja: gola Wąsoska ,wąsosz, tel.   Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż działki budowlane o powierzchni 9-10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pszczółki

Pszczółki,pomorskie

430 000 zł2 335 m² 184 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta działki dla osób chcących połączyć działalność gospodarczą z zamieszkaniem lub mających wizję stworzenia niestandardowego domu. Działka o powierzchni 2335 m2 przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kazuń Nowy

Kazuń Nowy,mazowieckie

593 600 zł3 710 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| nieruchomość do wydzielenia z większej powierzchni. Działka zaczyna się około 200m od trasy S-7. Plan miejscowy zakłada na tym terenie możliwość zabudowy. Zgodnie z zapisami planu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Busko-Zdrój

Busko-Zdrój,świętokrzyskie

40 000 zł9 881 m² 4,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Oferuje na sprzedaż Niepowtarzalną nieruchomość gruntowa w miejscowości Słabkowice , gm. Busko Zdrój, powiat buski. Działka rolna 568.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Andersa

Toruń,kujawsko-pomorskie

389 120 zł512 m² 760 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

* działka usługowo/inwestycyjna, stawki ul. Andersa, 512 M2, media, lokalizacja * Prezentujemy do sprzedaży działkę usługowo/inwestycyjną w doskonałej lokalizacji na Stawkach przy ul. Andersa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Ustrobna

Ustrobna,podkarpackie

60 000 zł1 700 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka 17arów. 167 Ustrobna. Zdjęcia zrobione 10 lat temu. Działka zarośnięta nie koszona. Na działce stoi dom do wyburzenia. Przyłącze gazu prądu i woda w studni. Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Strzeszów

Strzeszów,dolnośląskie

235 000 zł1 166 m² 201,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy działkę o powierzchni 1166 m2 położoną w malowniczej okolicy Strzeszowa. Działka jest doskonałą propozycją dla osób, które marzą o budowie wymarzonego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

130 000 zł1 100 m² 118,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wałbrzych - Konradów - Krzysztofa Baczyńskiego Proponuje Państwu do kupna działkę o powierzchni 1100 mkw. Nieruchomość bardzo dobrze skomunikowana, w pobliżu znajduje się sklep, przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona

Ryglice,małopolskie

1 184 000 zł7 400 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka inwestycyjna 74 ary Ryglice Szukasz gruntu pod pewny biznes? To oferta, która może zagwarantować sukces Twojej inwestycji! Na sprzedaż świetnie położona działka inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kartuzy

Kartuzy,pomorskie

799 000 zł940 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna w centrum Kartuz - idealna pod zabudowę wielorodzinną, jednorodzinną lub usługową Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 940 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Malawa

Malawa,podkarpackie

549 000 zł1 500 m² 366 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Tylko w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowa działka o powierzchni 15 arów w Malawie k. Rzeszowa. Działka położona jest w malowniczej, spokojnej okolicy gdzie dominują.