dowolna

Działki

64 035 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 035 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Wielki Sosnowiec

Wielki Sosnowiec,kujawsko-pomorskie

113 000 zł1 733 m² 65,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

NA sprzedaż: działka budowlana sąsiadująca z lasem w miejscowości Wielki Sosnowiec w gminie Łabiszyn, uzbrojona, sto metrów od drogi asfaltowej. W ofercie dwie dwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana

Lasek,mazowieckie

990 000 zł9 813 m² 100,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji Działka położona jest w spokojnej okolicy, w otoczeniu lasów. Teren idealnie nadaje się pod budowę domu jednorodzinnego lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Grodziec Mały

Grodziec Mały,dolnośląskie

119 000 zł1 028 m² 115,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka z rozpoczętą budową we wsi Grodziec Mały w województwie dolnośląskim. Powierzchnia: 10,28ara., Kształt działki: nieregularny. Ukształtowanie terenu: płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Spółdzielcza

Lipno,wielkopolskie

670 000 zł7 600 m² 88,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Super oferta! nowa niższa cena - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający! Na sprzedaż duża działka budowlaną położona w Lipnie o pow. 7.600 m2 przy ul.Spółdzielczej. Bardzo dobry dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Mieroszów,dolnośląskie

210 000 zł5 001 m² 41,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność! Oferuję na sprzedaż działkę pod budowę domu w spokojnej, zielonej lokalizacji w Mieroszowie. Działka w miejscowym planie oznaczona mn - zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Łomna

Łomna,mazowieckie

9 250 400 zł23 126 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| nieruchomość doskonała na inwestycję. Świetne wymiary(ok.120x200m2). Teren zabudowy usługowej i obiektów produkcyjnych, składów i magazynów; "zgodnie z planem obowiązują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Reymonta

Iława,warmińsko-mazurskie

105 000 zł500 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka ogrodowa o powierzchni 500 m , położona w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym "grządka" w Iławie, wzdłuż ulicy Reymonta. Na działce znajduje się drewniany domek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łagów

Łagów,dolnośląskie

733 200 zł7 332 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! nie szukaj dalej! działka O pow. 7332 m2, łagów, gmina zgorzelec Na sprzedaż działka gruntu o powierzchni 7332 m2, położona przy drodze wojewódzkiej 352. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Grzepnica

Grzepnica,zachodniopomorskie

360 000 zł1 500 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w rozwijającej się okolicy w Grzepnicy niedaleko lasu. Działka o powierzchni 1500 m2 - sucha i płaska. Tereny objęte mpzp: - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ostrowite

Ostrowite,kujawsko-pomorskie

60 000 zł1 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki w miejscowości Ostrowite, powiat rypiński, gmina Brzuze. Są położone w zacisznym miejscu, delikatnie oddalonym od centrum miejscowości, na osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Mickiewicza

Darłowo,zachodniopomorskie

990 000 zł21 643 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Darłowo, 7 działek rolnych, studium-zagrodowe. Teren składający się z 7 działek rolnych o łącznej powierzchni 21 643 m2 oraz udział w drodze dojazdowej i prawo służebności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Fijałkiewicza

Jedlińsk,mazowieckie

115 000 zł3 689 m² 31,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka w Jedlińsku przy ul. Fijałkiewicza o powierzchni 3689 mkw. Media dostępne w ulicy to prąd. Szerokość działki to 20 metrów natomiast głębokość 184,5 metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Odrzykońska

Krosno,podkarpackie

142 000 zł3 168 m² 44,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

> krótki opis nieruchomości Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę nr 203 położoną w Krośnie przy ul. Odrzykońskiej, w dzielnicy Turaszówka. Powierzchnia działki wynosi 31,68 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Raciborska

Bluszczów,śląskie

94 000 zł916 m² 102,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Płaska działka przy ulicy Raciborskiej w miejscowości Bluszczów ( Gmina Gorzyce, powiat Wodzisławski) Wymiary długość około 22 metry x szerokość około 42,5metra. W Miejscowym Planie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łebień

Łebień,pomorskie

119 000 zł1 900 m² 62,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlane przy lesie państwowym- łebień, gmina Damnica, powiat słupski. Oferujemy do sprzedaży bardzo ładną działkę gruntu w miejscowości Łebień. Działka stanowi płaski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Kasprowicza

Zabrze,śląskie

209 076 zł524 m² 399 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ani podatku pcc 2% Kasprowicza to adres, który łączy ciszę osiedla z błyskawicznym dojazdem do centrum Zabrza i głównych tras aglomeracji Podstawowe informacjelokalizacja: zabrze, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Jeziorna

Przyjaźń,pomorskie

620 010 zł3 000 m² 206,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do zaoferowania działka w miejscowości Przyjaźń, gmina Żukowo Działka budowlana o powierzchni 3000 m2, znajdująca się przy ulicy Jeziornej w Przyjaźni. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

255 000 zł1 220 m² 209,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka z widokiem na Kraków! Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną zlokalizowaną w Łazanach (pow. wielicki, gm. Biskupice) Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Mieroszów,dolnośląskie

210 000 zł5 001 m² 41,99 zł/m²

 

 

 

Rudy-Rysie,małopolskie

224 000 zł2 821 m² 79,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki budowlane o łącznej powierzchni 28,21 arów, położona w miejscowości Rudy-Rysie (gmina Szczurowa, powiat brzeski, woj. małopolskie). Media: woda, prąd, gaz na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Osiedle nad Strugą

Modliszewo,wielkopolskie

100 000 zł1 385 m² 72,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Witam Posiadam w sprzedaży działki budowlane w miejscowości Modliszewo Osiedle Nad Strugą, w okolicy domki zamieszkałe i świeżo wybudowane. Działki oznaczone kolorem zielonym są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Grobla

Kielce,świętokrzyskie

899 000 zł6 716 m² 133,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas W ofercie piękna działka o powierzchni 6700 m2. Działka mieści się nieopodal kieleckiej dzielnicy Dobromyśl, która znajduję się na zachodnich obrzeżach miasta. Świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Dobromierz

Dobromierz,dolnośląskie

22 000 zł4 000 m² 5,50 zł/m²

 

 

 

Jodłów,lubuskie

55 000 zł1 354 m² 40,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna (rivb i łiv), niezabudowana, nie objęta planem zagospodarowania przestrzennego. Dla działki nie była wydana decyzja o warunkach zabudowy. Do działki doprowadzona jest woda (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna

Lipno,kujawsko-pomorskie

590 000 zł35 169 m² 16,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka Komercyjna w Atrakcyjnej Lokalizacji Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki komercyjnej z atrakcyjną lokalizacją w miejscowości Lipno, woj. Kujawsko -pomorskie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Straszydle

Straszydle,podkarpackie

160 000 zł3 500 m² 51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 35 arów, położona w miejscowości Straszydle, w gminie Lubenia, w powiecie rzeszowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Uwieliny

Uwieliny,mazowieckie

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka w miejscowości Uwieliny gmina Prażmów ulica Główna 59, o powierzchni 1000 m2. Plan zagospodarowania przestrzennego 3mnu - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Swarzędz,wielkopolskie

799 000 zł4 026 m² 198,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca idealnego, aby wybudować swój dom marzeń ? Miejsca w otoczeniu lasu i kojącej ciszy. W sąsiedztwie nowym domów jednorodzinnych ? To właśnie znalazłeś działkę, jakiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Krąg

Krąg,pomorskie

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Kociewskie Nieruchomości mają przyjemność zaoferować na sprzedaż działkę nr 160/2 położoną w obrębie geodezyjnym Krąg powiat Starogardzki o powierzchni 0,1000 ha, która usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pałubin

Pałubin,pomorskie

49 000 zł1 000 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana / rekreacyjna w cichej i mało zabudowanej okolicy. [działka] Powierzchnia: 1000 m2 Kształt: prostokąt o wymiarach ok. 20m x 50m. Numer działki: 256/16 Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Malwowa

Warszawa,mazowieckie

5 024 400 zł4 187 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

*** pod osiedle domów /bliźniaków - wstępna koncepcja zakłada wybudowanie 4 bliźniaków (8 połówek) lub 16 lokali mieszkalnych *** Do sprzedania piękna działka położona w Radości przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Marszewska Góra

Marszewska Góra,pomorskie

800 000 zł26 300 m² 30,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka W otulinie lasów I jezior Jezioro Ząbrsko | Malownicza okolica | 30 minut od Trójmiasta ***** O nieruchomości: marszewska Góra - malownicza miejscowość położona na Kaszubach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Jutrzenki

Lublin,lubelskie

270 000 zł3 578 m² 75,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

działka odzyskana od miasta tereny zielone i rekreacyjno sportowe. Ul Jutrzenki. piekne miejsce z dostepem do wąwozu. w załaczeniu wypis z aktualnego planu. 7. Zasady kształtowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wydmusy

Wydmusy,mazowieckie

500 000 zł67 979 m² 7,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę w malowniczej miejscowości Wydmusy powiecie ostrołęckim, w poblizu znajdują się lasy i pola natomiast w niedalekiej okolicy znajduje się Zalew Wykrot oraz Jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zalesie Golczowskie

Zalesie Golczowskie,małopolskie

220 000 zł1 309 m² 168 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedania przepiękna działka budowlana położona W zalesiu golczowskim przepiekny widok powierzchnia działki wynosi 1309 m2. Działka w całości budowlana, szerokość około 21 metrów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Rzeczka,dolnośląskie

599 000 zł4 100 m² 146,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta tylko w Naszym biurze! Szukasz działki dla Twojego biznesu turystycznego i zająć się wynajmem krótkoterminowym? Idealna działka pod budowę domków czy postawienie budynku pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Dymińska

Suków,świętokrzyskie

180 000 zł1 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli chcesz szybko rozpocząć budowę swojego wymarzonego domu, to ta alternatywa jest dla Ciebie ;). Oferuję do sprzedania działkę budowlaną, w jednej z miejscowości w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Przejma Mała

Przejma Mała,podlaskie

219 000 zł1 423 m² 196,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka oznaczona numerem ewidencyjnym 53/10, województwo podlaskie, powiat suwalski, gmina Szypliszki, miejscowość Przejma Mała. Powierzchnia 0,1423 ha. Udział w 1/3 części niezabudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wschodnia

Włocławek,kujawsko-pomorskie

155 740 zł1 198 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1198 mkw, w kształcie prostokąta o wymiarach 25 m szerokości x 48 m głębokości, położona we Włocławku, na Os. Kazimierza Wielkiego -.