dowolna

Działki

64 095 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 095 ogłoszeń

159 000 zł3 482 m² 45,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy działkę budowlaną w spokojnej okolicy w miejscowości Marżynek o powierzchni 3477 m 2 Teren cechuję się ciszą, spokojem bliskością lasów oraz nowej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

394 000 zł1 050 m² 375,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania słoneczna i ustawna działka 10,5-cio arowa w całości budowlana. Z złożonymi dokumentami na budowę domu - szczegółowe informacje poniżej oraz w galerii) Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł20 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka położona w miejscowości Borcz gm. Somonino. Działka o powierzchni około 2 ha powstanie z wydzielenia działki o pow. 3,5 ha. Działka objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

152 000 zł1 564 m² 97,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka położona w Gorzycach Wielkich. Teren o powierzchni 1564 m2 w kształcie zbliżony do kształtu prostokąta szerokości 42 m, głębokość 32m. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

164 150 zł2 345 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentujemy na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 2 345 m , zlokalizowaną przy ul. Wiankowej, w spokojnej części miejscowości - w otoczeniu zieleni, pól i rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł6 100 m² 51,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Park Nieruchomości przedstawia Państwu widokową działkę rolną z wydanymi warunkami zabudowy na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 61 ar. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł15 600 m² 144,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowo atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 15 600 m (1,56 ha), położona w malowniczej miejscowości Janinów, zaledwie 6 km od centrum Grodziska Mazowieckiego i 40 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł1 675 m² 26,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane W miejscowości mędrzechów! Oferujemy do sprzedaży dziewięć działek budowlanych o zróżnicowanych powierzchniach, oraz jedną rolną. Na działki zostały.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł19 109 m² 6,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działki o łącznej powierzchni 1,9109 ha o przeznaczeniu rolnym, łąki. Łącznie 12 działek. Gmina Blachownia, miejscowość Wyrazów. Okolice Autostrady A1, tor wyścigowy Wyrazów.

Szczegóły ogłoszenia

447 000 zł4 640 m² 96,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do kupienia widokową działkę w dzielnicy Swoszowice - Soboniowice przy ulicy Kuryłowicza. Działka znajduje się w trzecim pasie zabudowy, odsunięta od ulicy. Dojazd do działki drogą.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł2 004 m² 34,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

***promocja! promocja!*** ***obniżka ceny już O 90.000 ZŁ - nowa cena tylko 70.000 zł*** Oferujemy do sprzedaży dwie działki budowlane, nr 90/16 o powierzchni 2.004 m2 oraz nr 90/17.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Bytom,śląskie

450 000 zł731 m² 615,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Działkę budowlaną o powierzchni 731m2 Dokumenty przygotowane do pozwolenia na budowę : Opinia techniczna stwierdzająca wpływ inwestycji na budynki sąsiednie. Pozwolenie Prezydenta.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł3 500 m² 68,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka W beskidzie niskim Prezentowana nieruchomość stanowi działkę, która po wydzieleniu powstanie z działki ewidencyjnej numer 393/5, o powierzchni 0,3500 ha, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Kościernica,zachodniopomorskie

47 268 zł909 m² 52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Działka gruntu budowlana w Kościernicy, gmina Białogard, 909 m2 na sprzedaż w cenie 47 268 zł 52zł/m2 Kształt trójkąta, wg warunków geodezyjno-technicznych możliwy dom o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł497 m² 271,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W ofercie mamy działkę w pogorzelicy/konarzewo, w niedalekiej odległości do jeziora ok. 300 m oraz morza ok. 13 min samochodem. Działka o powierzchni 497 m2, posiadająca mpzp,.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł998 m² 1 051,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 998 m , położona w prestiżowej i zielonej części Konstancina-Jeziorny, w okolicach ul. Śniadeckich. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 460 m² 113,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka 14,6 ara Jeleśnia (janiki) widokowa, spokojna okolica Beskidów Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 14,6 ara, położona w malowniczej miejscowości Jeleśnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł7 069 m² 182,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna o pow. około 7100 m2 pod centrum handlowe lub sklep - Miłocice Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna, położona w miejscowości Miłocice, idealna pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 212 m² 371,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Ta atrakcyjna nieruchomość położona jest w spokojnej, pośredniej strefie miasta, w okolicach ul. Długiej, w drugiej linii zabudowy, zaledwie około 1 km od centrum miasta. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

397 008 zł22 056 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| nieruchomość we wsi Mokas, w gminie Sochaczew. Posesja jest położona przy asfaltowej, oświetlonej ulicy, w której poprowadzony jest wodociąg, linia energetyczna i telefoniczna. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł972 m² 1 430,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ta działka czeka na Ciebie! Nieruchomość: piękna działka, która jest w sąsiedztwie pięknych terenów zielonych oraz lasu. Łączna powierzchnia 972 m2, szerokość 24.40m oraz długość 40m.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł10 787 m² 49,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gaj-Grzmięca. Docelowo 8 działek pod zabudowę jednorodzinną. Działki wśród jezior i lasów. Gaj Grzmięca - niezwykle malownicza miejscowość znajdująca się w sercu Pojezierza.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 168 m² 128,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka zlokalizowana w Dusznikach przy ul. Orzechowej. Położona w zacisznym miejscu w sąsiedztwie kilku domów jednorodzinnych stanowiącym małe, prywatne osiedle ze ślepą drogą.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł830 m² 283,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka w Skierniewicach - ul. Bielańska. Mam przyjemność zaprezentować niezwykle atrakcyjną działkę budowlaną położoną przy ulicy Bielańskiej w Skierniewicach.

Szczegóły ogłoszenia

577 000 zł14 427 m² 39,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Słoneczna, widokowa działka budowlana w Rybnicy, przy dk30! Oferuję do sprzedaży nieruchomość położoną w Rybnicy, przy drodze krajowej nr 30. Kierunek Jelenia Góra- lubań -zgorzelec-.

Szczegóły ogłoszenia

250 200 zł834 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż unikalną działkę budowlaną o powierzchni 834 m , usytuowaną w miejscowości Nowy Lubosz. Nieruchomość ta została objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł3 992 m² 76,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję Państwu do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Ciochowicach z bezpośrednim dojazdem od ul. Wiejskiej. W granicy działki dostępne media gaz , prąd i woda Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

291 060 zł1 470 m² 198 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działki budowlanej z domem całorocznym w Wodzinie Prywatnym, gmina Tuszyn Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną nr 130/26 o powierzchni 1470 m z domem parterowym.

Szczegóły ogłoszenia

99 900 zł3 000 m² 33,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na Sprzedaż: wymarzona Działka w Sercu Mazur - Wilnowo, gmina Morąg Wyobraź sobie poranne spacery brzegiem jeziora, szum lasów i ciszę, która pozwala naprawdę odpocząć. Taka właśnie jest.

Szczegóły ogłoszenia

242 880 zł1 012 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

W rozgartach nowych działek przeznaczonych pod budownictwo jednorodzinne już prawie nie ma. Jeżeli widać pustą połać ,to właściciele albo nie chcą sprzedać ponieważ trzymają dla potomków albo.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 745 m² 85,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zbigniew klęczar Agent prowadzący   Szukasz działki budowlanej w górach w super miejscu? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Działka znajduje się w Beskidzie Małym.

Szczegóły ogłoszenia

45 045 zł1 001 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek położonych w pięknej i malowniczej okolicy, w pobliżu lasu i jezior, z możliwością wybudowania domu dla Ciebie. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 zł3 160 m² 7,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł2 378 m² 367,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Oferujemy do sprzedania nieruchomość gruntową składającą się z dwóch działek o powierzchni 1930 mkw i 448 mkw położona w Urbanowicach w okolicy ulicy Turyńskiej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł10 300 m² 46,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1,03 hektara i szerokości 26 metrów. W dwóch trzecich powierzchni przeznaczona w planie zagospodarowania przestrzennego jako działka.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł2 000 m² 94,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - 20 arów | Ruszowice k. Głogowa | 189 000 zł Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 20 arów (2000 m2), położona w Ruszowicach. Działka ma regularny,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł7 500 m² 466,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferuje do sprzedaży, 75 arową działkę budowlaną pod zabudowę jednorodzinną i bliźniaczą w Mnikowie, gmina Liszki ok. 6,5 km od granicy miasta Krakowa. Powierzchnia nieruchomości: 1 duża.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł5 753 m² 62,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Siepraw. Działka O łącznej pow. 5753 m 2 , W tym 803 m 2 działki budowlanej. Widokowa działka budowlano-rolno-leśna w spokojnym miejscu, w miejscowości Siepraw. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 000 zł123 200 m² 21,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Gospodarstwo rolne z potencjałem w Bychowie, gmina Gniewino - blisko morza (ok. 10 km)! Sprzedam atrakcyjne gospodarstwo rolne położone w malowniczej miejscowości Bychowo (gmina Gniewino).

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł4 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do wynajęcia plac o powierzchni około 4000m2 - Lublin, południowa część Lublina Istnieje możliwość wydzielenia mniejszej powierzchni, obecnie około połowa placu jest utwardzona, proponowany.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł10 000 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia utwardzony plac częściowo wyłożony płytami betonowymi. Dogodny dojazd, duży plac manewrowy, miejsca postojowe. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Zebrzydowa, gm.