dowolna

Działki

64 097 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 097 ogłoszeń

140 000 zł900 m² 155,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszam na prezentację działki na sprzedaż, położonej w miejscowości Chełm, w gminie Bochnia. Jeżeli chcesz zamieszkać w cichej, spokojnej i zielonej okolicy, to to.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł2 109 m² 75,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Grodźcu Małym o powierzchni 2109 m (wymiary: długość około 78 m i szerokość około 28 m). Usytuowana bezpośrednio przy drodze o nawierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

562 980 zł9 383 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na prezentację działki w miejscowości Uhowo, gmina Łapy. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod "tereny przemysłu, składów.

Szczegóły ogłoszenia

8 100 000 zł18 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w Wólce Kosowskiej, przy trasie Warszawa-Kraków. Działka jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego pod symbolem u/m. Maksymalna powierzchnia zabudowy 70%. Wjazd i wyjazd.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł5 857 m² 20,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż: udział 1/6 w działce leśnej na Gubałówce w Zakopanem duży potencjał inwestycyjny Oferuję na sprzedaż udział 1/6 w malowniczej działce leśnej położonej na.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł800 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka letniskowa o pow. 800 m2 zadrzewiona przy utwardzonej drodze z kanalizacją w m. Wola Chodkowska gm. Kozienice, woj. mazowieckie 85 km. od Warszawy Działka letniskowa -powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł162 m² 2 462,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! ** ponad 250 m2 pum-U! ** przeznaczenie zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, zabudowa usługowa - obiekty handlu, gastronomii i rzemiosła, kultury.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 356 m² 154,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Na sprzedaż działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego o pow. 1356 m zlokalizowana w Koszalinie przy ul. Promowej w dzielnicy Jamno.

Szczegóły ogłoszenia

38 000 zł1 800 m² 21,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| działka o powierzchni 1800 m2 zlokalizowana w Samostrzałowie w gm. Kije. Działka w kształcie trapezu, narożna, o wym. ok. 90m (front) x 45m x m x 68m.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł5 200 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o powierzchni 5200m2 w gminie Puszcza Mariańska. W Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego, działka przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

428 000 zł1 136 m² 376,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kancelaria Nieruchomości class zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł800 m² 162,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

1. "Odkryj piękno natury i możliwości, które niesie ze sobą ta działka z widokiem na jezioro i góry. To idealne miejsce do budowy swojego marzenia - apartamentów, domków.

Szczegóły ogłoszenia

294 000 zł9 958 m² 29,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

0% prowizji! klient kupujący nie ponosi kosztów biura nieruchomości! Przedstawiam na sprzedaż bardzo dużą działkę budowlano-rolną położoną w Rydułtowach przy ulicy Raciborskiej. Parcela.

Szczegóły ogłoszenia

148 855 zł4 253 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 0,4253 Ha, zlokalizowaną w spokojnej wsi Jaszkowa Dolna, w bliskich okolicach Kłodzka. Wieś Jaszkowa Dolna jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Pluski

Pluski,warmińsko-mazurskie

1 200 000 zł113 500 m² 10,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka leśna położona ok. 700 m od zabudowy wsi Pluski i ok. 1000 m od jeziora Pluszne. W skład działki wchodzą użytki: rv - 400 m2, łiv - 1400 m2, lsv - 111700 m2. Las to bór.

Szczegóły ogłoszenia

216 840 zł1 807 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko U nas! - wyłączność. Na sprzedaż piękna działka budowlana w Krępcu o powierzchni 1807 m2. W miejscowym planie zagospodarowania oznaczona symbolem 18rm - zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Napęków

Napęków,świętokrzyskie

375 000 zł5 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

*** tylko W naszym biurze *** Posiadamy na sprzedaż działki budowlane o łącznej powierzchni ok. 7500m2 Cena za M2 - 75zł istnieje możliwość zakupu działki o powierzchni od 2500m2 do ok.

Szczegóły ogłoszenia

29 500 zł1 088 m² 27,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 1088 m2, położoną w spokojnej okolicy, zaledwie 13 km od centrum Gostynina. Nieruchomość znajduje się w kompleksie z dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł2 900 m² 517,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Chata pod Tatrami nieruchomości przedstawia nową ofertę. Działka rolna z widokiem na panoramę Tatr , w okolicy między innymi popularny stok narciarski Szymaszkowa. Do działki dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł1 780 m² 2 808,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna w świetnej lokalizacji blisko Ronda Matecznego. Zabudowa magazynowo usługowa. Przeznaczenie gruntu mieszkalno-usługowe- komercyjne. Rejon bez planu zagospodarowania. Należy.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł1 000 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki przy samym morzu! Działki w unikalnym położeniu położone bezpośrednio przy pasie wydmowym-szerokiej piaszczystej plaży. Działki do sprzedaży o powierzchniach ok.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 667 m² 59,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki pod budowę domu położone w spokojnej, zielonej miejscowości Jelnica (gmina Międzyrzec Podlaski). Nieruchomości znajdują się w sąsiedztwie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

193 040 zł1 016 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Numer oferty w biurze 6840 Polecamy do sprzedaży ładnie położoną działkę o powierzchni 1016m2 z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

92 400 zł7 700 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Posiadam do sprzedania działkę rolno-budowlaną o łącznej powierzchni 7700 mkw. , działka usytuowana jest w miejscowości Bieniędzice gm. Wolanów w niewielkiej odległości zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

W naszym biurze Mam dla ciebie ofertę kilkunastu działek budowlanych. Pełne uzbrojenie w pobliżu. Na każdą działkę wydane zostały obowiązujące Warunki Zabudowy. Dogodny dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł960 m² 885,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena - działka zabudowana Z potencjałem inwestycyjnym 960 m działki 178 m domu starołęka, ul. Równa Przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej około 178 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Józefowie, powiat zgierski (łódzkie)! Szukasz idealnego miejsca pod budowę swojego wymarzonego domu? Ta działka o powierzchni 1000 m to doskonały wybór!.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł4 526 m² 95,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży piękna malownicza działka, położona na pograniczu Rusinowej i Podgórza, z rozległym widokiem na panoramę gór i miasta, granicząca z lasem. Dojazd asfaltem, ostatni.

Szczegóły ogłoszenia

185 200 zł3 087 m² 59,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka o powierzchni 3087m2m2 położona w miejscowości Zbiroża przy Sw. Anny. Cena za m2 działki 60 zł do negocjacji. Dostępne również do sprzedaży działki.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł8 566 m² 350,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka z pozwoleniem na budowę budynku biurowo-mieszkalnego. Na sprzedaż działka z projektem i pozwoleniem na budowę - w bardzo dobrej lokalizacji przy centrum logistycznym Amazon.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł11 098 m² 26,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ta oferta sprzedaży działki jest interesującą propozycją dla osób szukających czegoś w bardzo dobrej lokalizacji i o dużej powierzchni. Ponad hektar powierzchni działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

138 780 zł1 028 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Piękna działka w doskonałej lokalizacji znajdujące się na terenie Natura 2000! Działka mieści się w miejscowości Wymysłowo przy dk nr 15 z Gniezna na Trzemeszno. Zaledwie 1km od.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł7 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Magdalena wysogląd Agent prowadzący   Na sprzedaż działka leśna o powierzchni około 7000 m2, która powstanie z podziału działki o numerze 2186/6 w podgórskiej.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł3 946 m² 22,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 11 działek zlokalizowanych w miejscowości Jasień. Jasień to wieś położona w gminie Repki, w powiecie sokołowskim, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 008 m² 88,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1008 mkw. Działka posiada wydane warunki zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł813 m² 295,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działka budowlanej w Czeczewie. Działka niezabudowana o łącznej powierzchni 813 m w Czeczewie, gmina Przodkowo. Działka: objęta.

Szczegóły ogłoszenia

3 084 800 zł30 848 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka usługowo-mieszkaniowa bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej 876. Teren płaski, suchy, grunty V i VI klasy. Dostepne media to prąd, woda miejska oraz telefon. Szerokość przy drodze 134 m.

Szczegóły ogłoszenia

57 000 zł879 m² 64,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa lokalizacja! Oferujemy do sprzedania piękną działkę o powierzchni 879 m w Bobrownikach w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Działka budowlana, niezadrzewiona, płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł8 239 m² 44,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje piękną działkę w Kowarach. Działka mocno nasłoneczniona o regularnym kształcie, płaska i nie wymagająca wielu prac ziemnych. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł7 657 m² 169,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: emilian Janusz Tel.:   Nieruchomość składająca się z trzech działek o łącznej powierzchni 7657 m2, o następującym przeznaczeniu w miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Naguszewo

Naguszewo,warmińsko-mazurskie

70 000 zł1 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 13 działek budowlanych z warunkami zabudowy Naguszewo, gmina Rybno | Blisko jeziora Rumińskiego | 1 km od plaży | Od 0,1000 ha do 0,1300 ha Szukasz ciszy, natury i przestrzeni? Ta.