dowolna

Działki

63 883 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

63 883 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Włosań,małopolskie

230 000 zł867 m² 265,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 8,67 ara, położoną w miejscowości Włosań(gm. Mogilany). Nieruchomość zlokalizowana jest w cichej, spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Warszawska

Głogowo,kujawsko-pomorskie

1 098 780 zł9 156 m² 120,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedstawiam kompleks działek inwestycyjnych z potencjałem do zakupu w całości lub osobno. Działki znajdują przy drodze dk 10 Warszawa-Toruń w Głogowie gmina Obrowo w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bieniewiec

Bieniewiec,mazowieckie

2 400 000 zł6 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

cicha spokojna okolica, mimo znajdujące się blisko trasy S8, w okolicy zalew na rzece, lasy, szybki dojazd do pobliskich miast: warszawa Grodzisk Mazowiecki, mszczonów, żyrardów trzy działki po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Chełmońskiego

Bieniewiec,mazowieckie

1 450 000 zł3 169 m² 457,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

działka inwestycyjna 3169 m2 przy ruchliwej drodze Oddział - Kuklówka i trasie S8 media w drodze, działka położona przy skrzyżowaniu ulicy Chełmońskiego, 96-321 Bieniewiec i drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Krążkowo

Krążkowo,kujawsko-pomorskie

76 800 zł1 205 m² 63,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler Nieruchomości poleca: jedną lub dwie działki budowlane w miejscowości: krążkowo w powiat Inowrocław, gmina Złotniki Kujawskie. Sielska i ładna okolica. W najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Lipowa

Lipowa,śląskie

399 000 zł3 549 m² 112,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Lipowa - działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową i częściowo pod zieleń. Położona w spokojnym miejscu w otoczeniu budynków jednorodzinnych i zieleni nadbrzeżnej potoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Kownaty

Kownaty,wielkopolskie

120 000 zł10 000 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1,1 hektara, położony nieopodal miejscowości Wilczyn i Wójcin. Cena podlega negocjacji. Zapraszam na prezentację Zainteresowany? Zadzwoń teraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Lewa

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł630 m² 1 095,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko W home expert super oferta! Do sprzedania działka zabudowana domem wolnostojącym parterowym we Wrocławiu na Maślicach - okolice ul. Lewej Cicha uliczka pełna zieleni. Numer działki: 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Międzyświeć

Międzyświeć,śląskie

289 000 zł2 291 m² 126,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną w Międzyświeciu koło Skoczowa o powierzchni 2291 m 2! Przeznaczenie działki według miejscowego planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Świecie

Świecie,kujawsko-pomorskie

200 000 zł1 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler poleca Do sprzedania działka w Świeciu w otoczeniu dzielnicy domków jednorodzinnych blisko centrum. Działka uzbrojona w media ;prąd, gaz, kanaliza,woda. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Słoneczna

Tyszowce,lubelskie

77 000 zł1 314 m² 58,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zamieszkaj w miejscu, gdzie cisza spotyka się z wygodą! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 13214m (0,13 ha), położoną w Tyszowcach (woj. lubelskie),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Potęgowo

Potęgowo,pomorskie

599 000 zł20 465 m² 29,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atuty: - bardzo blisko trasy S6 - Słupsk - Lębork - blisko bardzo dobrze rozwiniętego Potęgowa - duży potencjał inwestycyjny - rozwinięta infrastruktura handlowo- usługowa w najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Racławówka

Racławówka,podkarpackie

250 000 zł2 146 m² 116,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 21,5 ar Lokalizacja: racławówka Oferta Sprzedaży: - działka Trójkątna 21,5 ara, - działka przy drodze S19, - dojazd drogą asfaltową, - dookoła domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Korytów A

Korytów A,mazowieckie

354 000 zł1 200 m² 295 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pozostały na sprzedaż już tylko 2 działki budowlane Lokalizacja Korytów A (gm. Radziejowice), obrzeża Żyrardowa, 400 metrów od Zalewu Żyrardowskiego. Idealne miejsce dla osób ceniących ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Tarnowiec,opolskie

71 000 zł1 600 m² 44,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki na budowę swojego wymarzonego domu ? Właśnie znalazłeś! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni około 16 arów, położona w centrum miejscowości Tarnowiec,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Sanatoryjna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 830 000 zł3 460 m² 528,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem oferty jest grunt budowlany o łagodnym nachyleniu z pięknym widokiem na pasmo Karkonoszy. Działka o niebywałym wprost widoku! Położenie daje niezagrożony widok innymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Antoniew

Antoniew,mazowieckie

60 000 zł4 000 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w otulinie lasu! Działka rolna o powierzchni 4000 m2, położona w miejscowości Antoniewa, gmina Nowa Sucha! Wymiary działki: 23x222 Działka nie jest ogrodzona. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zgierz

Zgierz,łódzkie

750 000 zł3 500 m² 214,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Professional Nieruchomości siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działki w Zgierzu Działka budowlana o powierzchni 3500m2, nieogrodzona. Media: woda, podpisana umowa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kałęczyn

Kałęczyn,mazowieckie

440 000 zł1 768 m² 249 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przepięknie położona działka budowlana o powierzchni 1768m2 zlokalizowana w Kałęczynie blisko granicy z Grodziskiem Maz. Działka objęta mpzp: -dopuszczenie (.) wprowadzania nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Chlebowa

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

590 000 zł5 791 m² 101,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Teren przemysłowy z budynkami biurowo-magazynowo-produkcyjnymi. Oferta z wyłącznością biura! Na sprzedaż teren o łącznej powierzchnia działek 5791 m2, zlokalizowany przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Majowa

Dybów-Kolonia,mazowieckie

680 000 zł1 512 m² 449,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę budowlana o powierzchni 1512 m w miejscowości Dybów Kolonia (gmina Radzymin, powiat wołomiński), zlokalizowana bezpośrednio przy asfaltowej ulicy Majowej. Teren objęty jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Moszczanka

Moszczanka,lubelskie

357 000 zł12 704 m² 28,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości w drodze licytacji elektronicznej: nieruchomości położonej w Moszczanka, 08-500 Ryki składającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dołuje

Dołuje,zachodniopomorskie

260 000 zł933 m² 278,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo ładnie położona działka budowlana, wśród nowej zabudowy domkowej! W opublikowanym planie ogólnym, teren określony jako sj czyli zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Osiedlowa

Strzeszów,dolnośląskie

300 000 zł970 m² 309,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Strzeszów (woj. dolnośląskie), zaledwie 15 minut jazdy od Wrocławia. Miejscowość należy do gminy Wisznia Mała i cieszy się opinią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona, ul. Dojazd

Poznań,wielkopolskie

9 600 zł2 500 m² 3,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do wynajęcia plac składowy utwardzony i ogrodzony, z wysokimi parametrami nośności podłoża. Plac opłotowany, oświetlony, z możliwości założenia kamer mnitoringu ( jest okablowanie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Bukowa

Turawa,opolskie

145 000 zł2 510 m² 57,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2510 m (25,10 ar), pow. do zabudowy 9,5 ar, zlokalizowaną w prestiżowej, malowniczej i spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szubin

Szubin,kujawsko-pomorskie

149 000 zł2 900 m² 51,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mam przyjemność zaprezentować państwu, wyjątkową miejscówkę. Dwie działki budowlane graniczące ze sobą,na osobnych księgach wieczystych ,na nowo powstającym osiedlu w Wolwarku. Cisza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Kocia

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł1 660 m² 873,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z budynkiem w stanie surowym Wawer, ul. Kocia, warszawa | 1 669 m + udział w drodze Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa zabudowana, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Zabawa

Zabawa,małopolskie

999 000 zł6 800 m² 147 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Więcej informacji: violalub biuro:w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: TA OFERTA TYLKO U NAS! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki znajdującej się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Koty,śląskie

183 680 zł1 148 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W cichej spokojnej okolicy - koty, przy lasie! Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1148 m2 w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Głogowo

Głogowo,kujawsko-pomorskie

146 630 zł946 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w Copernicus Nieruchomości. Sprzedający w pełni pokrywa koszty pośrednictwa Pośrednika - bez prowizji ze strony Kupującego. Działki o regularnych kształtach w super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Rudna Wielka

Rudna Wielka,podkarpackie

399 000 zł2 486 m² 160,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu pięknej działki w Rudnej Wielkiej obok granicy miasta Rzeszowa. Powierzchnia 24,86 ar. Działka z wydanymi warunkami zabudowy na dom wolnostojący. Dojazd służebnością 5m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Klembów

Klembów,mazowieckie

215 000 zł1 000 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną o pow. równo 1 tys. m2 położoną w centrum ciekawej miejscowości Klembów, powiat wołomiński. Klembów to obecnie małe miasto gminne wygodne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Lisewo

Lisewo,kujawsko-pomorskie

6 499 000 zł75 085 m² 86,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż Niezabudowana działka inwestycyjna, bezpośrednio przy węźle autostradowym A1-Lisewo. Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 75 085 m2, działka posiada prawomocną decyzję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Borzysławiec

Borzysławiec,zachodniopomorskie

115 000 zł1 571 m² 73,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, z możliwością szybkiego postawienia domu, inne domy jednorodzinne w sąsiedztwie. Złożony wniosek o wydanie warunków zabudowy dla domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Zastań

Zastań,zachodniopomorskie

299 000 zł2 044 m² 146,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 2044 m , położona w malowniczej miejscowości Zastań, zaledwie kilka kroków od Zalewu Kamieńskiego. Jej wyjątkowa lokalizacja w pobliżu morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Podzamcze

Podzamcze,lubelskie

380 000 zł12 200 m² 31,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz działki pod budowę domu, a może działki inwestycyjnej z możliwością podziału i sprzedaży? Sprawdź tę ofertę. Lokalizacja Oferowana nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Klonowa

Buczkowice,śląskie

280 000 zł1 219 m² 229,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| oferta na wyłączność - Działka budowlana 12a na sprzedaż - Buczkowice Szukasz doskonałego miejsca pod inwestycję lub wymarzonego domu w górach? Ta działka w Buczkowicach koło Szczyrku.