dowolna

Działki

64 099 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 099 ogłoszeń

1 800 000 zł15 018 m² 119,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo atrakcyjna działka przemysłowa, o powierzchni 1,5018 ha, zlokalizowana w Gorzowie Wielkopolskim przy Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Niezaprzeczalnym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł13 500 m² 222,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 13 500 m (135 ar), położony w Budziszowie Wielkim (40 km od Wrocławia). Struktura terenu: 92,76 ar - teren.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł848 m² 293,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki położonej w Sławoszewie nieopodal ulicy Złotej. W okolicy budynki jednorodzinne o dachach dwu i wielospadowych. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

1 683 000 zł9 901 m² 169,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 99ar znajdująca się w Krzemienicy gmina Czarna. Media: - prąd - 28,4m po przeciwnej stronie drogi - Woda -.

Szczegóły ogłoszenia

86 953 zł977 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: działka budowlana o powierzchni 977 m2, położona w miejscowości Pinczyn, przy ul. Ciskiej, gm. Zblewo.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł1 017 m² 599,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy wyjątkową działkę o powierzchni 1017 m , położoną w malowniczej i spokojnej okolicy Mazur, w Rynie, przy ulicy Lipowej, zaledwie 50 m od linii.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł3 915 m² 561,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka pod rezydencję lub inwestycję Konstancin-Jeziorna, ul. Warecka Powierzchnia: 3915 m Cena: tylko 562 zł/m Szukasz miejsca, które łączy prestiż, świetną lokalizację i realny.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł800 m² 487,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 8 arów, położona na wzniesieniu z pięknymi widokami na las. Uzbrojenie pełne.Dojazd utwardzony.Wydana decyzja na budynek mieszkalny wolnostojący. Wymiary: 40x20

Szczegóły ogłoszenia

28 400 zł7 100 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę leśną o powierzchni ok. 7100m2 w Gredelach, gm. Orla. Działka ma kształt prostokąta o bokach około 13 x 533 m, jest płaska.

Szczegóły ogłoszenia

68 000 zł1 242 m² 54,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka w miejscowości Zadąbrowie, gmina Orły o pow. 12,5 ara Działka z wydanymi warunkami zabudowy dla rolnika, przeznaczona na zabudowę zagrodową w gospodarstwie.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł3 003 m² 51,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 3003 m2 w kompleksie 6 działek w miejscowości Redliny, niecałe 7 km od Pobierowa i nadbałtyckich plaż. Woda i prąd w drodze asfaltowej, dojazd drogą asfaltową do.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 423 m² 130,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Dostępna również działka z pozwoleniem na budowę. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły:   Przedstawiam ofertę działki o powierzchni 1423m. Dla działki została wykonana.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł56 800 m² 6,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka leśna o powierzchni 5,68 ha Sprzedam las mieszany sosna/ świerk i ok 1 ha brzozy, wszystko w jednym kawałku o powierzchnia 5,68 ha, położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł47 159 m² 52,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna nieruchomość pod inwestycję w super cenie. Nieruchomość jest świetnie zlokalizowana, graniczy z dawną trasą E7 oraz nową S7. Zgodnie z mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł300 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka rekreacyjna nad morzem 700 m do plaży. W sprzedaży działka rekreacyjna o powierzchni 300 mkw., wydzielona geodezyjnie, w pełnej własności z księgą wieczystą.

Szczegóły ogłoszenia

170 170 zł1 001 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kompleks sześciu działek w sercu Kaszub w wyjątkowym.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł1 015 m² 49,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działa letniskowa, w pobliżu dużego jeziora i lasów. Zgodnie z Uchwałą Rady Gminy Bierzwnik znajduje się w obszarze oznaczonym teren 6ML przeznaczonym na cele zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł1 800 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa działka w sercu gór Dzikowiec, gm. Nowa Ruda Na sprzedaż atrakcyjna działka na wzgórzu położona w malowniczej miejscowości Dzikowiec w gminie Nowa Ruda, u podnóża Gór.

Szczegóły ogłoszenia

87 416 zł3 122 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy nieruchomość gruntową niezabudowaną działkę o nr 11/7 o powierzchni 3122 m , położoną w miejscowości Odmy, gmina Dąbrówno. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł9 000 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia ogrodzona działka o powierzchni ok. 90 arów przy ul. Komandosów w Modlniczce tuż obok centrum Logistycznego Balice Airport. Teren na działce zostanie uporządkowany - usunięcie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł6 028 m² 149,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 6028 m , położoną w urokliwej miejscowości Łaszka, w bliskim sąsiedztwie popularnej miejscowości turystycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Zagozd

Zagozd,zachodniopomorskie

230 000 zł20 000 m² 11,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę siedliskowa o pow. 2 ha położoną w miejscowości Zagozd w gminie Drawsko Pomorskie. Zagozd to wieś rozproszona. Teren o wysokich walorach.

Szczegóły ogłoszenia

65 400 zł3 020 m² 21,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas oferta na wyłączność! Z radością prezentujemy malownicze działki przeznaczone pod zabudowę siedliskową w urokliwej miejscowości Wiżgóry, gmina Wiżajny, powiat suwalski.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 055 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

NA sprzedaż nieruchomość gruntowa W zacharzynie Gmina Chodzież Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 1055 m wraz z udziałem w drodze wewnętrznej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

989 300 zł9 893 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 9893 mkw. Działka zlokalizowana jest w pobliżu trasy E 30. Uzbrojenie działki wodociąg, prąd (siła) linia telefoniczna i światłowód. Wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł2 000 m² 144,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 2000 m2 położona w miejscowości Bożepole Małe, w bliskiej odległości od trasy S6, co zapewnia doskonały dojazd i widoczność. Jest to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

278 900 zł1 268 m² 219,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka W fordonie przy ul.ŚWIĘTOKRZYSKIEJ W DOBREJ CENIE! WZ! Tylko w Centrum Nieruchomości Honorata Witczak mają Państwo możliwość zakupu pięknej działki w bogatej.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł901 m² 721,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Sękocinie Nowym o powierzchni 901m2, w kształcie prostokąta ok 18,5m x 48,5m. Na tę chwilę działka jest niezabudowana, położona przy drodze nieurządzonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł2 789 m² 0,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam - do wynajęcia działka rolna! idealna na szkółkę roślin itp. Do wynajęcia / wydzierżawienia atrakcyjna działka o powierzchni prawie 3000m2, położona w Mikołowie - Borowej Wsi.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 655 m² 84,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w spokojnej części Sułkowic Na sprzedaż działka budowlana o regularnym kształcie, położona w cichej i zielonej okolicy gminy Sułkowice. Teren idealny pod.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł4 700 m² 61,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnej działki o powierzchni 47 arów zlokalizowanej w Karninie w odległości około 5 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Ważne! działkę można.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł6 540 m² 18,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do bliższego zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej na skraju miejscowości Bagniuki gm. Michałowo. Zalew Siemianówka ok. 1300 m. (zdjęcia) Rzeka Narew ok. 500 m. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł6 600 m² 18,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: dryja (kępina) gm. Tuliszków lokalizacja na skraju lasów i Złotogórskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu przy drodze krajowej nr 72 1 km od granicy gminy Stare Miasto 5 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

114 000 zł1 140 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

:kontakt: anna Kościńska, tel.   od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 Pięknie położone działki budowlane zlokalizowane we wsi Bagno, 2 km od Osolina i ok. 8 km.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł600 m² 341,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta naszego biura wzbogaciła się o nieruchomość gruntową o powierzchni 6 ar, usytuowana w Chełmcu przy ul. Łącznej. Kształtem zbliżona do prostokąta o wymiarach 30x20 m.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 000 m² 189 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w Górach Opawskich - Jarnołtówek! Widok, spokój, potencjał! Lokalizacja Marzeń dla Inwestycji lub Domu Rekreacyjnego Na sprzedaż wyjątkowa, widokowa działka położona w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

214 900 zł1 535 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1688 m2 w miejscowości Lubiejew gm. Sochaczew woj. mazowieckie. Media:prąd i woda w odległości ok. 70 m od działki,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł1 968 m² 279,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. NA sprzedaż działka 1968 M2 Z przygotowanym fundamentem I projektem budowlanym atuty - kanalizacja, prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł4 051 m² 2,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu do wynajęcia (w przyszłości być może sprzedaży) działkę zlokalizowaną na ul. Strykowskiej 138, pomiędzy ul. Okólną a ul. Sawickiego. Działka ma 4 051 m2 powierzchni, jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł592 m² 6,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogrodzony i utwardzony plac wyposażony w przyłącze energetyczne o powierzchni 592 m2, zlokalizowany bezpośrednio przy ulicy Trakt Św. Wojciecha 39 w Gdańsku Orunii pomiędzy stacją.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 500 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowlaną położona w miejscowości Miłoszyce przy ul. Ratowickiej Działka o pow 1500 mkw w studium przeznaczona pod tereny mieszkaniowe. Media: woda, prąd,.