dowolna

Działki

63 878 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 878 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Zajezierce

Zajezierce,podlaskie

114 300 zł12 700 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka rolna o powierzchni 12 700 m , zlokalizowana w miejscowości Zajezierce, gmina Zabłudów. Charakterystyka nieruchomości: powierzchnia całkowita: 12 700.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Nowogród,lubelskie

229 650 zł3 000 m² 76,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 3000 m2 zlokalizowana w miejscowości Nowogród gm. Łęczna zaledwie 15 km od Lublina. Sposób zagospodarowania terenu - budowa budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa ogrodzona Czaplice

Czaplice,podlaskie

350 000 zł3 169 m² 110,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż siedlisko o powierzchni 3169m2 z domem i budynkami gospodarczymi w miejscowości Czaplice (gmina Łomża). Nr działki 179. Po więcej informacji proszę o kontakt tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Tarnowskie Góry,śląskie

400 000 zł1 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni około 1000 m2 w willowej dzielnicy Tarnowskich Gór - dzielnica Repty Śląskie, w sąsiedztwie rezerwatu przyrody Segiet. Doskonałe walory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Borowa

Borowa,łódzkie

270 000 zł9 765 m² 27,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka 9765 m - Borowa - Spokój, natura i Świetna Inwestycja Pomiędzy Gałkówkiem Mały a Koluszkami - szybki dojazd do Andrespola i Łodzi Jeśli szukasz przestrzeni, w której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Warszawa

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł702 m² 498,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferuję działkę położoną na warszawskim Ursynowie. Nieruchomość ma nietypowy, bardzo wąski kształt, co czyni ją raczej nieprzydatną do samodzielnej zabudowy mieszkaniowej, natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Rakoszyce,dolnośląskie

219 000 zł1 300 m² 168,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1300 m , położoną w spokojnej i zielonej miejscowości Rakoszyce, w niedalekiej odległości od Środy Śląskiej oraz Wrocławia. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Czarnów

Czarnów,mazowieckie

420 000 zł1 400 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1400m2 w Czarnowie, oddalona 2km od centrum Konstancina i całej infrastruktury/ szkoły, sklepy ,sanatoria./ Działka graniczy z Chojnowskim Parkiem Krajobrazowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Brynek,śląskie

179 000 zł1 212 m² 147,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W cichej spokojnej okolicy - brynek, z każdej strony ściana lasu! Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1212 m2 w bezpośrednim sąsiedztwie lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Karszyn

Karszyn,lubuskie

129 000 zł3 261 m² 39,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta dostępna tylko w biurze gaudium. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. Przedstawiamy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Lipnicka

Kosewo,wielkopolskie

120 000 zł803 m² 149,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Kosewie - blisko Jeziora Powidzkiego Oferujemy działkę budowlaną położoną w spokojnej i zielonej części Kosewa, w odległości zaledwie ok. 1 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Skrzetuskiego

Marki,mazowieckie

1 499 946 zł1 491 m² 1 006 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 1476 m2 zlokalizowana w miejscowości Marki przy ul. Skrzetuskiego zaledwie 15 km od centrum Warszawy. Sposób zagospodarowania terenu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Wieszowa,śląskie

305 000 zł972 m² 313,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 972 m2 w Zbrosławicach - dzielnica Wieszowa. Działka jest w kształcie prostokąta, media: prąd, woda, kanalizacja w drodze asfaltowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Przytoń

Przytoń,zachodniopomorskie

190 000 zł4 024 m² 47,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż bardzo ładnie położona działka budowlana w Przytoniu, gmina Drawsko Pomorskie. Niewielka, malownicza wioska nad Jeziorem Wielkie Dąbie. Do Drawska jest około 14 km, super dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Wiązowna Kościelna

Wiązowna Kościelna,mazowieckie

1 790 000 zł4 780 m² 374,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża płaska działka o powierzchni 4780 m2 w kształcie prostokąta usytuowana przy drodze asfaltowej. Wjazd na działkę znajduje się z obu stron :od drogi asfaltowej oraz po przeciwnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nowa Wieś

Nowa Wieś,mazowieckie

119 000 zł2 200 m² 54,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w cichej, spokojnej, wiejskiej okolicy. Blisko sklepy, szkoła, kościół. Atrakcyjna oferta dla chcących odpocząć od zgiełku miasta. W okolicy znajdują się lasy, tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Księża Wólka

Księża Wólka,łódzkie

220 000 zł1 999 m² 110,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Atrakcyjna Działka z Domkiem Letniskowym - Twoje Miejsce na Wypoczynek! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży urokliwej działki o powierzchni 1999 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kozłówka

Kozłówka,lubelskie

289 000 zł10 200 m² 28,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano - rolna o powierzchni 1,0200 ha położona w Kozłówce gm. Kamionka. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do prostokąta. Wymiary: ok. 27 m x 375.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Koluszki

Koluszki,łódzkie

399 150 zł8 870 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna Z potencjałem inwestycyjnym - 8870 m - idealna pod oze / farmę fotowoltaiczną Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 8870 m , położona w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Szlachecka

Mauryców,łódzkie

95 000 zł1 003 m² 94,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Okazja! super cena! Zostało juz tylko 4 działek :) 95 zł/m2 Na sprzedaż 9 uroczych działek o powierzchni od 1001 do 1500 m2 w malowniczym Maurycowie gmina Wodzierady koło Łasku. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Pińczów

Pińczów,świętokrzyskie

3 800 000 zł11 867 m² 320,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż działka o pow. 11 867m 2 zlokalizowana w Pińczowie. Działka o przybliżonych wymiarach 83m x 132m x 86m x 149m , płaska, ogrodzona i zagospodarowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie

Grabówko,pomorskie

158 000 zł1 502 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Działka w malowniczej lokalizacji Grabówko, gm. Nowa Karczma, pow. kościerski Niepowtarzalna oferta! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki rekreacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Przemysłowa

Rozalin,mazowieckie

421 400 zł1 204 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1204 m2 w Rozalinie (gm. Nadarzyn). Działka objęta jest mpzp, oznaczona jako mu - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z usługami. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Nowogród

Nowogród,lubelskie

159 755 zł2 500 m² 63,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 2500 m2 zlokalizowana w miejscowości Nowogród gm. Łęczna zaledwie 15 km od Lublina. Sposób zagospodarowania terenu - budowa budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

799 000 zł2 370 m² 337,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę w Spokojnej Okolicy! Zabudowa samych Nowych Domów! - Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2370 m2 - położona w Świerklańcu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Klickiego

Łowicz,łódzkie

490 000 zł3 387 m² 144,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjno-budowlana 3382 m - mn/u + P,U - media w drodze Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 0,3382 ha (3382 m ), położona w rejonie ul. gen. Stanisława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona Pisary

Pisary,małopolskie

1 550 000 zł3 430 m² 452 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości Arkadia prezentują płaską i rozległą działkę budowlaną ze wszystkimi mediami w drodze i bezpośrednio na działce. Uwaga! Zmiana miejscowego planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Słoneczna

Banino,pomorskie

580 000 zł1 272 m² 455,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w spokojnej części Banina Na sprzedaż oferujemy atrakcyjnie położoną działkę budowlaną w Baninie w otoczeniu domów jednorodzinnych w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Cisowa

Jary,dolnośląskie

315 000 zł1 445 m² 217,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1445 m , położoną w miejscowości Jary - w wyjątkowo spokojnej i zielonej okolicy, idealnej dla osób poszukujących wytchnienia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Chorągwica

Chorągwica,małopolskie

850 000 zł15 500 m² 54,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 1,55 ha, położona w miejscowości Chorągwica koło Wieliczki. Teren otoczony jest lasem, co zapewnia prywatność i spokój. Na działce znajdują się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kaniów

Kaniów,śląskie

116 000 zł800 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować działki budowlane na sprzedaż Kaniowie! Działki są prostokątne , położone w drugiej linii zabudowy co gwarantuje ciszę oraz spokój od zgiełku ulicy. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Konary

Konary,świętokrzyskie

58 000 zł2 400 m² 24,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 2400 m2 zlokalizowana w Konarach, gm. Stopnica, pow. buski. Działka o przybliżonych wymiarach ok. 26m x 95m, lekko pochyła, niezagospodarowana. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Gliniski

Gliniski,podlaskie

139 000 zł2 573 m² 54,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy ofertę sprzedaży działki położonej w spokojnej miejscowości Gliniski, zaledwie kilka kilometrów od Augustowa (ok 10 km), w otoczeniu lasów, w niewielkiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Falsztyn,małopolskie

230 000 zł1 238 m² 185,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam ofertę działki budowlanej położonej przy lesie, w miejscowości Falsztyn przy ul. Ogrodowej z widokiem na Gorce, ruiny Zamku w Czorsztynie oraz otaczającą naturę. Parametry:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Chybie

Chybie,śląskie

125 000 zł1 150 m² 108,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka kompletnie uzbrojona we wszystkie media: prąd, gaz, wodociąg, kanalizacja. Droga utwardzona do granicy działki. Teren płaski w dosyć gęstej zabudowie osiedla domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Małopole,mazowieckie

180 000 zł1 049 m² 171,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 049 m , położona w miejscowości Małopole, gmina Dąbrówka, na terenie nowopowstającego osiedla domów jednorodzinnych. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Ożarów

Ożarów,lubelskie

119 000 zł1 742 m² 68,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam bezpośrednio dwie prostokątne (ok 25x60 m) działki w Ożarowie (gmina Jastków) każda po 1742 m2, dojazd asfaltowy bezpośrednio na działkę, miejscowy plan zagospodarowania (zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

221 000 zł800 m² 276,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Makler poleca Do sprzedania działka w Łochowie o powierzchni 801m.Działka położona przy kanale Noteckim.Super lokalizacja.Działka graniczy ze ścianą lasu.Posiada wodę i prąd.Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Będziszewo

Będziszewo,warmińsko-mazurskie

109 000 zł7 292 m² 14,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą działek budowlanych położonej bezpośrednio przy Puszczy Rominckiej. W skład nieruchomości na sprzedaż wchodzą: 1. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona

Nekla,wielkopolskie

990 000 zł5 607 m² 176,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu działkę inwestycyjną, budowlaną położoną w centralnej części Nekli. Warunki zabudowy i lokalizacja pozwala pomyśleć o tej ciekawej inwestycji. Kilkaset metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 999 999 zł20 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt inwestycyjny 8 minut od A4 - Wrocław Lotnisko tuż przy ul. Granicznej Polecam na sprzedaż działkę gruntu z przeznaczeniem pod inwestycję o powierzchni 2ha zlokalizowaną we Wrocławiu na.