dowolna

Działki

64 044 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 044 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Wejsuny,warmińsko-mazurskie

270 000 zł2 121 m² 127,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż duża działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy w malowniczej miejscowości Wejsuny , zaledwie 110 metrów od jeziora Wejsunek oraz 270 metrów od plaży gminnej i pomostu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Wrocławska

Lututów,łódzkie

1 750 000 zł25 446 m² 68,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż teren inwestycyjny, stanowiący użytkowanie wieczyste 3 działek o łącznej powierzchni 2,5446 ha, zabudowanych kompleksem budynków o funkcjach produkcyjno-magazynowych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Czetwertyńskiej

Sękocin-Las,mazowieckie

830 000 zł1 800 m² 461,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka budowlana o numerze ewidencyjnym 254, obręb 0016, położona w miejscowości Sękocin Las, gmina Raszyn, powiat pruszkowski. Powierzchnia działki: 1800 m2 Kształt:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Milcza

Milcza,podkarpackie

85 000 zł1 988 m² 42,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 19,88 ar, położona w miejscowości Milcza (gmina Rymanów), przy ulicy Polnej. > lokalizacja: spokojna, malownicza okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wólka

Wólka,warmińsko-mazurskie

230 000 zł1 668 m² 137,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy - Wólka, mazury Lokalizacja Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Wólka na Mazurach , w otoczeniu terenów zielonych, lasów i jezior.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 490 000 zł2 581 m² 577,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2581 m w Konstancinie, położoną przy cichej i urokliwej ulicy, zaledwie 5 minut spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Kamienica Polska,śląskie

80 000 zł2 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż działka budowlana o łącznej powierzchni 2000 m składająca się z dwóch odrębnych nieruchomości gruntowych (każda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona, ul. Biała Droga

Wieprz,małopolskie

3 600 000 zł9 978 m² 360,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka komercyjna o powierzchni 1 ha ( 9978m2) położona przy ulicy Biała Droga, tuż przy granicy miasta Andrychów w miejscowości Wieprz, powiat wadowicki. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gliszcz

Gliszcz,kujawsko-pomorskie

450 000 zł5 470 m² 82,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 5477 m , położona w miejscowości Gliszcz (gmina Sicienko). Teren płaski , z dojazdem drogą asfaltową. Działka nieogrodzona. Media: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Szkolna

Starcza,śląskie

97 750 zł850 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane 20 minut od Częstochowy. Na sprzedaż 9 działek budowlanych o powierzchni od 850 do 1150 m2 z lokalizacją w miejscowości starcza przy ul. Szkolnej ( zaledwie 20 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gbiska

Gbiska,podkarpackie

132 000 zł1 520 m² 87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z przepięknymi widokami dookoła Działka o powierzchni 0,1520 ha. Klasa gruntu: riva. Prąd i gaz w odległości ok. 60 m. Potrzeba wykopania własnej studni i szamba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Żurczyn

Żurczyn,kujawsko-pomorskie

75 000 zł401 m² 187,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest atrakcyjna działka rekreacyjna usytuowana w miejscowości żurczyn, gmina Nakło. Teren o powierzchni niespełna 400m2 , ogrodzony i zagospodarowany. Działka dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Nakło Śląskie

Nakło Śląskie,śląskie

447 040 zł2 032 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta działki budowlanej - nakło śląskie Parametry działki: powierzchnia 2032 m2 Media: w drodze dojazdowej gaz, prąd, woda, kanalizacja. (Woda, prąd oddalone od frontu działki około 30m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Dwie Topole

Kolnik,pomorskie

249 000 zł1 000 m² 249 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną objętą mpzp, o powierzchni 1000 m w miejscowości Kolnik, nr działki 223/19, gmina Pszczółki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Andersa

Białystok,podlaskie

4 600 000 zł3 923 m² 1 172,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Atrakcyjna Nieruchomość Inwestycyjna przy ul. Andersa Na sprzedaż prawo użytkowania wieczystego doskonale zlokalizowanych gruntów komercyjnych.Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Stany,podkarpackie

80 000 zł1 800 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Planujesz budowę i szukasz dobrze zlokalizowanej i skomunikowanej działki? Jeżeli tak to dobrze trafiłeś! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Igołomia

Igołomia,małopolskie

220 000 zł3 600 m² 61,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę rolno-budowlaną, o powierzchni 0,36ha. Działka zlokalizowana w miejscowości odwiśle/gmina Igołomia- wawrzeńczyce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Turza Śląska

Turza Śląska,śląskie

147 500 zł1 462 m² 100,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane W turzy śląskiej ***oferta na wyłączność*** Mam przyjemność zaoferować 2 działki budowlane każda z nich o powierzchni 1462 m2, zlokalizowane w Turzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Błonie

Błonie,mazowieckie

270 000 zł1 500 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z widokiem na las w sąsiedztwie nowych domów W ofercie dostępna ostatnia działka budowlana: 85/27 - 1500m2 Te urokliwe działki oferują nie tylko możliwość zbudowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Raciborowice Górne

Raciborowice Górne,dolnośląskie

247 000 zł6 500 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka w Raciborowicach Górnych. Cicha okolica z lokalną drogą asfaltową. Część działki z przeznaczeniem na zabudowę płaska, równa z pięknym otwartym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Konwaliowa

Sowinki,wielkopolskie

343 000 zł980 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli cenisz sobie ciszę i spokój oraz chcesz zamieszkać w miejscu, gdzie czas zdaje się płynąć wolniej, działka położona w Sowinkach w gminie Mosina będzie dla Ciebie idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Krążkowo

Krążkowo,kujawsko-pomorskie

70 000 zł1 475 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w Krążkowie - idealna pod dom jednorodzinny! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Krążkowo, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. 3 Maja

Truskaw,mazowieckie

580 000 zł1 023 m² 566,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, blisko natury? Ta działka budowlana w malowniczej miejscowości Truskaw jest idealnym miejscem na realizację Twoich marzeń! Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Brzezna,małopolskie

208 000 zł890 m² 233,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ustawna działka w miejscowości Brzezna, gmina Podegrodzie, powiat nowosądecki, województwo małopolskie. Nieruchomość jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Zielona Góra,lubuskie

300 000 zł766 m² 391,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta zablokowana! na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana z błyskawicznym dojazdem do głównej drogi, a jednocześnie schowana pod lasem. Działka położona w kompleksie działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Osowiec,podlaskie

849 000 zł64 579 m² 13,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Grunt z linią brzegową rzeki Biebrzy, położony na terenie Biebrzańskiego Parku Narodowego. Unikalny ze względu na wyjątkowe walory przyrodnicze i krajobrazowe. Idealny na stanicę wodną lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Szymanowskiego

Sosnowiec,śląskie

2 649 000 zł5 904 m² 448,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana, zagórze! Idealna pod inwestycję | Sosnowiec ul. Szymanowskiego zadzwoń: współpracując Z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Sportowa

Świerzowa Polska,podkarpackie

70 000 zł1 509 m² 46,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

>Krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż działkę z warunkami zabudowy położoną w miejscowości Świerzowa Polska, w spokojnej okolicy z dogodnym dojazdem drogą gminną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wieściszowice

Wieściszowice,dolnośląskie

999 000 zł11 230 m² 88,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka budowlana z własnym sadem, lasem i stawem kąpielowym działka: na sprzedaż działka budowlana położona w malowniczej okolicy Rudawskiego Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Janowice

Janowice,małopolskie

1 050 000 zł4 200 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana, z komfortowym dostępem do drogi publicznej przez dwa niezależne wjazdy. Położona w dogodnej lokalizacji, zapewniającej szybki dojazd do Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 950 000 zł657 m² 7 534,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sadyba. Działka obecnie zabudowana domem do remontu/rozbudowy/wyburzenia. Obowiązujący Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego: - minimalny wskaźnik powierzchni biologicznie czynnej 60%, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Gliwice

Gliwice,śląskie

950 000 zł1 083 m² 877,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę zlokalizowaną w Gliwicach, w dzielnicy Wojtowa Wieś, położoną bezpośrednio przy drodze asfaltowej, co zapewnia doskonałą dostępność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 250 zł500 m² 4,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka atrakcyjnie położona w Gdańsku Orunii bezpośrednio przy Trakcie Św. Wojciecha. W odległości 2 km od ścisłego centrum Gdańska. Znajduje się w ciągu drogi krajowej nr 1,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kątne

Kątne,mazowieckie

101 780 zł1 454 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki budowlane*dobry dojazd do Warszawy*blisko lasu*natura [english description below} Agencja Derbin Nieruchomości prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1454.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Południowa

Jagatowo,pomorskie

1 280 000 zł4 000 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkową działkę mieszkaniowo-usługową objętą mpzp o powierzchni 4000 m w miejscowości Jagatowo, gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Cieszyńska

Puńców,śląskie

185 000 zł1 700 m² 108,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka 1700 m z garażem i prądem Puńców, ul. Cieszyńska Sprzedam atrakcyjną nieruchomość o łącznej powierzchni 1700 m , położoną w Puńcowie przy ul. Cieszyńskiej (gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Dworcowa

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

510 000 zł3 880 m² 131,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka nr 1/49 o pow. 0,3880 ha położona w Tomaszowie Mazowieckim. Teren atrakcyjny pod względem lokalizacji. Znajduje się w bliskim sąsiedztwie czynnej linii kolejowej nr 25, czynnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Wasilków,podlaskie

767 000 zł2 075 m² 369,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna, budowlana, w kształcie prostokąta o łącznej powierzchni 2075m2 w Wasilkowie, w pobliżu Lisiej góry i szkoły podstawowej. Wymiary działki: 29 m x 69.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wagnera

Gdynia,pomorskie

899 000 zł1 004 m² 895 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działka budowlana 1 003 m | Gdynia Chwarzno-Wiczlino (obręb 0011) opis: numer działki - 120/18 Powierzchnia: 1 003 m (0,1003 ha). Działka o regularnym kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dąbrowa

Dąbrowa,opolskie

155 000 zł1 112 m² 139,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą działki budowlanej w Dąbrowie koło Opola. Szczegóły nieruchomości działka budowlana powierzchnia : 1112 m2 cena: 155.000 PLN stan prawny:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Kazuń Nowy

Kazuń Nowy,mazowieckie

399 600 zł9 990 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| nieruchomość,która zaczyna się około 250m od trasy S-7 wymaga wydzielenia geodezyjnego działki z większego terenu. Przeznaczenie działki jest rolnicze (niecały hektar); w przeznaczeniu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij