dowolna

Działki

64 007 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 007 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

619 000 zł1 021 m² 606,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana wraz z domem do wyburzenia Położona w bardzo atrakcyjnym miejscu na Miedzyniu. Powierzchnia 1021 m2 w kształcie prostokąta. Wszystkie media na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Smolec

Smolec,dolnośląskie

401 000 zł1 148 m² 349,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Smolec centrum, okolice Biedronki - działka budowlana o powierzchni 1148 m2 , wymiary 43m x 22m , aktualny Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego - Uchwała nr LXXVII/955/24 Rady Miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Boczna

Pęgów,dolnośląskie

334 200 zł1 114 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pęgów 6 działek budowlanych Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Pęgów, w gminie Oborniki Śląskie. Teren objęty jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Książki,kujawsko-pomorskie

239 999 zł6 700 m² 35,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 6700 m - książki | gmina książki | kujawsko-pomorskie Oferta Biura Nieruchomości Natalia Lamkowska Szukasz przestrzeni, w której zrealizujesz swoje marzenie o domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Ełcka

Olecko,warmińsko-mazurskie

105 000 zł1 050 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks 32 działek budowlanych o powierzchniach od 1000 m2 do 1543 m2, położonych w Olecku przy ulicy Ełckiej. Wszystkie działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Poziomkowa

Łaziska Górne,śląskie

319 000 zł1 276 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Kupujący nie ponosi kosztów Revelio! Działki 9 i 10, 11 i 12 zarezerwowane! Tylko 3,5 km od Rynku w Mikołowie szybki dojazd do centrum miasta Spokojna, zielona okolica cisza, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Stradomka

Stradomka,małopolskie

125 000 zł830 m² 150,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 830 m w Stradomce, zaledwie 10 minut od węzła autostrady A4 Targowisko. Nieruchomość usytuowana jest na delikatnym wzniesieniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

635 000 zł1 279 m² 496,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 1279m 2 zlokalizowana jest na osiedlu Stawki w Toruniu. Działka o ustawnym kształcie kwadratu, wymiarach ok 35,5m x 36m z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Polna

Dobrzykowice,dolnośląskie

416 000 zł1 250 m² 332,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do sprzedania 3 działki budowlane, każda o powierzchni 1250 mkw. (całość 3750 mkw.) Dobrzykowice ul. Polna Możliwość zakupu całości lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Złotego Dębu

Kajetany,mazowieckie

550 000 zł1 378 m² 399,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana pod Warszawą - Kajetany, gm. Nadarzyn Marzysz o domu w spokojnym, zielonym miejscu, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Warszawy często krótszym niż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona, ul. Na Stoku

Mikołów,śląskie

1 599 000 zł9 097 m² 175,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupujący- prowizja 0% Posiadamy w sprzedaży działkę gruntową o powierzchni 9097m2 położoną w Mikołowie Mokrem przy ulicy Na Stoku. Nieruchomość o dość regularnym kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Osłonin

Osłonin,wielkopolskie

170 000 zł950 m² 178,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w Osłoninie (gmina Przemęt). Działka położona jest w cichej i spokojnej okolicy, otoczonej lasem. To idealne miejsce na wypoczynek i relaks z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Oceaniczna

Straszyn,pomorskie

500 000 zł900 m² 555,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Straszyn przy ul. Oceanicznej. Podstawowe informacje: powierzchnia: 900.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Doliny Strugu

Rzeszów,podkarpackie

119 000 zł863 m² 137,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z warunkami zabudowy (wz) ul. Doliny Strugu Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy (wz) zlokalizowana w Rzeszowie przy ul. Doliny Strugu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Jeroniki

Jeroniki,podlaskie

2 000 000 zł4 555 m² 439,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka Z projektem Do sprzedaży działka z projektem budowlanym położona w miejscowości Jeroniki, gm. Choroszcz o powierzchni 4.555m2. Przedmiotem inwestycji jest 16 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Julianowska

Piaseczno,mazowieckie

2 290 000 zł1 054 m² 2 172,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny budynek usługowo-handlowy o łącznej powierzchni użytkowej 400 m , w tym 200 m powierzchni idealnej pod gastronomię oraz 200 m powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa uzbrojona

Błonie,mazowieckie

680 000 zł5 274 m² 128,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam 3 działki w idealnej lokalizacji (żukówka), położone przy drodze Gminnej, w spokojnej okolicy nowopowstałych domów jednorodzinnych k. Błonia na trasie do Grodziska Mazowieckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Gostkowice

Gostkowice,dolnośląskie

85 000 zł2 375 m² 35,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka nad rzeczką i przy lesie. Działka z dużym potencjałem ( dom letniskowy, staw, teren dowolnej rekreacji itp.) Malowniczo położona działka o powierzchni 2400m2 zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Bagnista

Otwock,mazowieckie

680 000 zł1 996 m² 340,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Otwock | 1996 m | mpzp | Media | Cisza i zieleń Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w spokojnej, zielonej części Otwocka, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Szmaragdowa

Chrzanów,dolnośląskie

1 800 000 zł9 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: tel: *oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości* *cena do negocjacji* Podstawowe informacje: działka o całkowitej powierzchni 9.000 m2, z miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Smołdziński Las

Smołdziński Las,pomorskie

2 000 000 zł20 500 m² 97,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do kontaktu tel. Na sprzedaż działka budowlana położona w Smołdzinskim Lesie o powierzchni 20 500 m2 lokalizacja: lokalizacja: smołdziński Las opis: działka posiada wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łapsze Niżne

Łapsze Niżne,małopolskie

299 000 zł1 306 m² 228,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukałeś miejsca na wymarzoną inwestycję? Ta działka na sprzedaż ma powierzchnię 1306 m i jest położona w cichej okolicy. Dojazd asfaltowy zapewnia wygodny dostęp z dwóch stron.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Brzeska

Kraków,małopolskie

259 000 zł1 608 m² 161,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z wydaną wz na budowę domu jednorodzinnego | Nowa Huta | ul. Brzeska | 16,08ar Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjną działkę budowlano - rolną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Palmowa

Częstochowa,śląskie

54 000 zł325 m² 166,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na prezentację działki rekreacyjnej o powierzchni 325mkw znajdującej się w dzielnicy Błeszno przy ul. Palmowej. Jest to teren Rodzinnych Ogródków Działkowych - Błeszno Wzgórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana

Tarnowskie Góry,śląskie

1 500 000 zł3 151 m² 476,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż w atrakcyjnej dzielnicy Starych Tarnowice - Os. Kolejarzy! Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 3151 m2 w Tarnowskich Górach, dzielnica Stare Tarnowice - Os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym, ul. Piaskowa

Gorzów Śląski,opolskie

93 000 zł15 638 m² 5,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

rezerwacja! Działka rolna 1,5638 ha Gorzów Śląski, klasa IV, uprawiana Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1,5638 ha (klasa gruntu IV), położona w miejscowości Gorzów Śląski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łąkie

Łąkie,pomorskie

245 000 zł1 364 m² 179,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkową działkę nad jeziorem o powierzchni 1364 m w miejscowości Łąkie, gm. Lipnica. Kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pieńki

Pieńki,podlaskie

131 000 zł1 743 m² 75,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam państwu ofertę malowniczej działki położonej w miejscowości Pieńki w gminie Michałowo. Jest to działka rolno-budowlana z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Błękitna

Chrzanów,dolnośląskie

4 474 200 zł29 828 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: tel: *oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości* *cena do negocjacji* Podstawowe informacje: działka o całkowitej powierzchni 29.828 m2, z miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

1 050 000 zł4 200 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana, z komfortowym dostępem do drogi publicznej przez dwa niezależne wjazdy. Położona w dogodnej lokalizacji, zapewniającej szybki dojazd do Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kamienica Polska

Kamienica Polska,śląskie

87 125 zł1 025 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o budowie domu z dala od zgiełku miasta, w malowniczej okolicy na skraju pól i lasów, gdzie cisza i spokój daje możliwość prawdziwego wypoczynku? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Chomętowo

Chomętowo,kujawsko-pomorskie

79 700 zł1 231 m² 64,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż nieruchomość gruntową niezabudowaną z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną o pow. 1230m położoną w miejscowości Chomętowo, gm. Szubin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

252 000 zł1 000 m² 252 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler poleca Do sprzedania działka w Łochowie w bardzo dobrym miejscu, działka budowlana, w drodze gaz, prąd ,woda. Tereny spacerowe, rowerowe, bardzo blisko szkoła, przedszkole,.