dowolna

Działki

64 070 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 070 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Kaczaki

Kaczaki,podkarpackie

59 900 zł3 099 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! Jeśli planujesz zakup działki na wybudowanie swojego wymarzonego domu gdzie cisza i spokój nie jedno ma imię! To ta oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sokołowo Włościańskie

Sokołowo Włościańskie,mazowieckie

85 400 zł1 220 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną nr 115/6 położoną w miejscowości Sokołowo Parcele o powierzchni 1220 m2. Istnieje możliwość zakupu 3 innych działek o zbliżonej powierzchni. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie

Białaszewo-Kolonia,podlaskie

67 000 zł1 000 m² 67 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki numer 225/3 pow. 1039 m2, 225/5 pow. 1000 m2, 225/6 pow. 1007 m2, 225/7 pow. 2092 m2 w malowniczej, spokojnej okolicy Białaszew0 Kolonia. Idealne miejsce pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Orla

Kruszwica,kujawsko-pomorskie

123 200 zł880 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana numer 335/2 z nowymi, niedawno wydanymi warunkami zabudowy, z bardzo dobrym dojazdem realizowanym nowiutką drogą. Ulica ta ogromnie zyskała na wartości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Kaczaki

Kaczaki,podkarpackie

19 000 zł3 289 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz ciszy i spokoju? Szukasz działki rekreacyjnej gdzie będziesz mógł spędzać weekendy? Szukasz działki pod uprawę albo chcesz stać się rolnikiem? Nie czekaj zadzwoń i umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wielka Wieś

Wielka Wieś,łódzkie

145 000 zł1 638 m² 88,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Marzysz o własnym domu w spokojnej i zielonej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku? Ta działka to idealna przestrzeń na realizację Twoich planów! Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Ogrodowa

Leszno,mazowieckie

299 900 zł950 m² 315,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce na ziemi - idealna działka pod wymarzony dom! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 948 m , o regularnym, kwadratowym kształcie, położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Godowa

Godowa,podkarpackie

75 000 zł3 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka pod budowę 2 budynków - 4 km od Strzyżowa. Bardzo dobra inwestycja. Działka o powierzchni 30 arów w kształcie prostokąta (ok. 21x140m) Wydane warunki zabudowy na 2 budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Polna

Somonino,pomorskie

200 880 zł1 116 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w Somoninie - spokojna okolica blisko Gdańska. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Somonino. To świetna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Olsztynek

Olsztynek,warmińsko-mazurskie

96 500 zł1 400 m² 68,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cisza, spokój, relaks, jeziora, lasy i świetny dojazd to słowa najlepiej opisujące usytuowanie działek. Biuro gethouse Estate oferuje na sprzedaż piękne działki rekreacyjno-budowlane uzbrojone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Sasino

Sasino,pomorskie

999 000 zł8 600 m² 116,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 8600 m sasino (gmina choczewo) możliwość dzierżawy Na sprzedaż lub do dzierżawy działka o powierzchni około 8600 m położona w miejscowości Sasino (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Dopiewo

Dopiewo,wielkopolskie

1 800 000 zł30 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Z przeznaczeniem zabudowy jednorodzinnej, dopiewo, lisówki Działka położona w uroczej miejscowości Lisówki, o powierzchni 3ha. Teren nie jest objęty mpzp, nie posiada warunków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Śniadowo

Śniadowo,warmińsko-mazurskie

204 400 zł1 022 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości: marzysz o domu na Mazurach, gdzie jedynym dźwiękiem jest śpiew ptaków? Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe działki budowlane w malowniczej miejscowości Śniadowo, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wszebory

Wszebory,mazowieckie

155 000 zł1 092 m² 141,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bez prozwizji! decyzja wz! Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1093 m2 w miejscowości Wszebory gm. Dąbrówka. Działka malowniczo położona na nowo powstającym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa ogrodzona Sułkowice

Sułkowice,małopolskie

250 000 zł1 500 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Dzialka 15 ar, media w dzialce/ drodze. Wkrotce budowlana po zmianach w Planch Ogolnych i mpzp

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lipiany

Lipiany,zachodniopomorskie

144 000 zł1 309 m² 110,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży wyjątkowej działki budowlanej położonej W lipianach Działka o pow. 1309 m2 położona nad Jeziorem Lipiańskim. Bliskość natury, spokojne i malownicze miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Paruszka

Paruszka,wielkopolskie

120 000 zł2 094 m² 57,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Nowa cena! Działka w świetnej lokalizacji! Paruszka! gm. Krajenka! Powierzchnia 2094.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Zawada

Zawada,opolskie

1 100 000 zł5 100 m² 215,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Teren położony w Zawadzie k/opola o pow. ok. 51a składający się z 5 działek o szerokości frontu ok. 31m. Przeznaczenie w mpzp to umn - zabudowa usługowa i zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Tucholska

Czersk,pomorskie

339 900 zł3 090 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 3090 m2 znajdującej się w Czersku przy ulicy Tucholskiej. Czersk jest to miejscowość w województwie pomorskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, al. Niepodległości

Rzeszów,podkarpackie

50 000 zł313 m² 159,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa, klimatyczna działka ogrodowa jak z zaczarowanego ogrodu o powierzchni 313 m , położona w Rzeszowie przy ul. Niepodległości. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Głosków

Głosków,mazowieckie

300 000 zł1 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1000 m2. Możliwość sprzedaży 2 działek obok siebie. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona jako teren oznaczony jako mn/u -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Orzesze

Orzesze,śląskie

164 340 zł913 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ostatnia działka 913 m - 2 sprzedane, 1 rezerwacja! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 913 m , położona w spokojnej i zielonej okolicy, idealnej pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wola Ociecka

Wola Ociecka,podkarpackie

98 000 zł2 800 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę działki budowlanej w Woli Ocieckiej na sprzedaż, która łączy w sobie spokój natury, przestrzeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Dobranowice,małopolskie

235 600 zł1 178 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 11,78 ar. Działka widokowa, położona w Dobranowicach w bliskiej odległości od Wieliczki. Działka położona w cichej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Kielnarowa

Kielnarowa,podkarpackie

1 650 000 zł6 218 m² 265,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka inwestycyjna 62 ary wz na 4 domy / 8 bliźniaków widokowa kielnarowa / tyczyn Cena: 1 650 000 zł Biuro nieruchomości Royal Broker ma przyjemność zaprezentować atrakcyjną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Różnowo

Różnowo,warmińsko-mazurskie

123 997 zł1 219 m² 101,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka położona w Różnowie, w gminie Dywity- w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do Olsztyna. W trakcie procedury uzyskiwania warunków zabudowy pod dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Księgarska

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł519 m² 1 194,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 519 m , położoną we Wrocławiu, przy ulicy Księgarskiej. To wyjątkowa propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę domu w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Polna

Sierakowo Słupskie,pomorskie

99 500 zł800 m² 124,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-usługowa 800 m mpzp 09mu Na sprzedaż działka nr 22/21 o powierzchni 800 m , położona w Sierakowie Słupskim. Lokalizacja: ul. Polna, sierakowo Słupskie - spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Małego Rycerza

Warszawa,mazowieckie

875 000 zł1 000 m² 875 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Atrakcyjna działka budowlana 1000m , zgodnie z mpzp przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (możliwy dom wolnostojący jednorodzinny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Przybysławice

Przybysławice,małopolskie

79 000 zł6 540 m² 12,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam Pole Orne 65.40 arów w 32-075 Przybysławice Gmina Gołcza numer działki 550/3 klasa Gruntu III a oraz III b

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Zakrzew-Las

Zakrzew-Las,mazowieckie

659 000 zł43 500 m² 15,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość położona w miejscowości Zakrzew Las, ok. 2,5 km od Zakrzewa oraz 1 km od Jaszowic. Klasy gruntów: lsiv - 0,01 ha lsvi - 0,04 ha riva - 1,19 ha S-riva - 0,26 ha rivb - 1,97 ha rvi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Mokronos Górny

Mokronos Górny,dolnośląskie

489 000 zł1 585 m² 308,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1585 M2 - mokronos górny, gmina katy wrocławskie, przedmieście wrocławia, media miejskie Przedstawiam atrakcyjną, w pełni uzbrojona działka budowlana o powierzchni 1585m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Czarny Młyn

Czarny Młyn,pomorskie

459 900 zł1 533 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Czarny Młyn. Opis działek: - działka 454/3: na tej działce rozpoczęto budowę domu jednorodzinnego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Witkowskiego

Leśniewo,pomorskie

190 000 zł765 m² 248,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

| działka | budowlana | leśniewo | spokojna okolica | blisko pucka I wejherowa | Na sprzedaż działka budowlana 765 m2 - Leśniewo, gm. Puck Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wojcieszyce

Wojcieszyce,dolnośląskie

600 000 zł4 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do zaoferowania działka budowlana w Wojcieszycach. Działka jest ustawna w mpzp pod zabudowę jednorodzinną, mieszkaniową Piękny widok na Karkonosze. Panorama zapiera dech w piersiach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Skorupki

Tarnów,małopolskie

255 000 zł500 m² 510 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lubisz być "w centrum wydarzeń"? Mieszkanie na obrzeżach miasta zupełnie Cię nie interesuje? Przedstawiam Ci miejsce, w którym Twój dom i być może działalność usługowa zawsze będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 250 zł500 m² 4,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Place do wynajmu Trakt Św. Wojciecha. Od zaraz do wynajęcia utwardzone i nieutwardzone place składowe o powierzchniach od 500 m2 do 1600m2, w zależności od potrzeb najemców. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Stobno

Stobno,zachodniopomorskie

999 000 zł9 990 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Teren położony w Stobnie przy głównej drodze asfaltowej Będargowo-Dołuje w pobliżu przejazdu kolejowego. Składa się z dwóch działek ewidencyjnych każda o powierzchni 4994 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Władysławowo

Władysławowo,kujawsko-pomorskie

81 400 zł1 088 m² 74,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż 3 atrakcyjne działki położoną we Władysławowie, gmina Łabiszyn o powierzchni: 1080 m 1080 m 1099 m Warunki zabudowy - w trakcie załatwiania formalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Łysa Góra

Łysa Góra,małopolskie

210 000 zł8 100 m² 25,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna, widokowa działka o powierzchni 81 ary, położona w miejscowości Łysa Góra, gmina Dębno, powiat brzeski. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Zakrzówek Szlachecki,łódzkie

111 000 zł4 488 m² 24,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zakrzówek Szlachecki, gmina Ładzice k/radomska, działka 4488 m2 - do sprzedania. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47, www radomsko.wgn pl Na sprzedaż prostokątna działka o łącznej.