dowolna

Działki

64 044 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 044 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Rogóźno

Rogóźno,lubelskie

350 000 zł800 m² 437,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Urokliwa działka o powierzchni 800 m2, w samym środku lasu zabudowana drewnianym domkiem letniskowym. Położona na pojezierzu łęczyńsko-włodawskim w miejscowości Rogóźno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Jankowice,łódzkie

119 000 zł1 203 m² 98,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jankowice k/radomska, gmina Ładzice, działka 1203 m2 - do sprzedania. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47, www radomsko.wgn pl Na sprzedaż prostokątna działka o powierzchni 1203 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Milanówek

Milanówek,mazowieckie

480 000 zł1 870 m² 256,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1870 m, położona w spokojnej i zielonej części Milanówka. Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Farmerska

Mierzynek,kujawsko-pomorskie

520 000 zł6 542 m² 79,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działek oznaczonych numerem 174/3 o powierzchni 6.542 m2 oraz działka nr 174/8 o powierzchni 4469 m2 położonych w Mierzynku przy ulicy Farmerskiej, gmina Lubicz, woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Azaliowa

Michałów,mazowieckie

206 000 zł1 030 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaję działkę budowlaną o powierzchni 1030 m . Działka ma dostęp do mediów takich jak energia elektryczna i wspaniałe sąsiedztwo. Lokalizacja działki to obszar otoczony lasem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Stare Skoszewy

Stare Skoszewy,łódzkie

800 000 zł3 057 m² 261,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom - w otoczeniu natury, a jednocześnie blisko miasta? Ta działka w Starych Skoszewach to połączenie spokoju, pięknych krajobrazów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Główna

Krzyszkowo,wielkopolskie

295 000 zł1 000 m² 295 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1000 m2, położona w miejscowości Krzyszkowo (gmina Rokietnica), bezpośrednio przy ul. Głównej. Parametry działki: -powierzchnia: 1000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Prażmowo

Prażmowo,warmińsko-mazurskie

325 000 zł828 m² 392,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż Działka budowlana o pow. 828m2 z linią brzegową jeziora Jagodnego (szlak wjm) Prażmowo Gmina Ryn Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 828m2 z linią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Biała

Luzino,pomorskie

274 000 zł1 160 m² 236,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1160 m - Luzino, teren 5.143-MN Gotowa pod Twój dom - z prądem (zetka), wodą przy płocie i obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania (5.143-MN). Wokół już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Dobryszyce,łódzkie

81 000 zł3 071 m² 26,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dobryszyce, 800-lecia Dobryszyc, działka 3071 m2, sprzedaż. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47, www radomsko wgn pl Na sprzedaż szeroka działka gruntu składająca się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wrzosowa

Żory,śląskie

395 000 zł705 m² 560,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, gdzie stworzysz swój wymarzony dom bez konieczności przechodzenia przez długie formalności? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Lokalizacja: żory, dzielnica Rowień ul. Wrzosowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Chojnowska

Legnica,dolnośląskie

580 000 zł6 998 m² 113,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa nieruchomość komercyjna na sprzedaż zabytkowy kompleks 70 arów w centrum Legnicy Zapraszamy inwestorów do składania ofert na zakup 100% udziałów w unikalnej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Szkolna

Radłów,małopolskie

130 000 zł1 368 m² 95,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka w Radłowie, ul. Szkolna. Działka w drugiej linii zabudowy od ul. Szkolnej. Dojazd drogą wewnętrzną 5-cio metrową ( udział w drodze). Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Koźle

Koźle,wielkopolskie

270 000 zł3 299 m² 81,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nie przegap okazji! Przy tej wyjątkowej ofercie kupujący nie ponosi żadnych kosztów prowizji. Dodatkowo, oferujemy kompleksową, bezpłatną usługę pośrednictwa kredytowego, aby proces zakupu był.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Duszniki

Duszniki,wielkopolskie

365 000 zł4 000 m² 91,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 4000mkw na której znajduję się dom remontu o powierzchni 70mkw

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Długi Kąt

Długi Kąt,śląskie

110 000 zł4 263 m² 25,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje na sprzedaż działkę budowlano-rolna w Gminie Wręczyca Wielka, długi Kąt 32. Nr działki: 332/8. Cechy nieruchomości: - powierzchnia: ~ 4263m - wymiary: ~.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Dobryszyce,łódzkie

66 000 zł945 m² 69,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dobryszyce, 800-lecia Dobryszyc, działka budowlana 945 m2, sprzedaż. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47, www radomsko wgn pl Na sprzedaż nieruchomość składająca się z szerokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Kępa

Kępa,mazowieckie

399 000 zł33 000 m² 12,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna siedliskowa ( status mpzp - mr). W 90 % porośnięta trawą. Graniczy z lasem oraz z moimi działkami budowlanymi do których doprowadzona jest linia energetyczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

349 000 zł635 m² 598,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Wieliczce. Prezentujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 6,5 ar położoną w miejscowości wieliczka, w spokojnej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lubomierz

Lubomierz,dolnośląskie

139 000 zł1 803 m² 77,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1803m2, położonej w miejscowości Lubomierz, powiat Lwówecki, województwo dolnośląskie. Działka przeznaczona jest pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Siemień Nadrzeczny

Siemień Nadrzeczny,podlaskie

637 200 zł8 496 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna nr geodezyjny 311/2 obręb Siemień Nadrzeczny o szerokości 28 m i długości 390, dobra lokalizacja wjazd z drogi gminnej ul. Konarska gm. Łomża powierzchnia działki 0,8496.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Mrocza

Mrocza,kujawsko-pomorskie

49 900 zł450 m² 110,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy do zapoznania się z fantastyczną ofertą działki w super cenie! Makler Nieruchomości prezentuje pięknie położoną działkę rod w miejscowości Mrocza. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Celiny

Celiny,małopolskie

350 000 zł5 500 m² 63,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 55 arów. Cena 350 tysięcy złotych. Lokalizacja: działka położona jest w miejscowości Celiny, gmina Iwanowice. Działka położona jest w sąsiedztwie domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Ogrodniki

Ogrodniki,warmińsko-mazurskie

310 000 zł3 300 m² 93,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Wyjątkowa nieruchomość na sprzedaż: działka rolna z pozwoleniem na budowę oraz gotowymi fundamentami. Lokalizacja Usytuowana w Ogrodnikach, ta nieruchomość zapewnia idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Witosa

Bielsko-Biała,śląskie

300 000 zł720 m² 416,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 0.072 ha usytuowana tuż przy ul. Wincentego Witosa w Bielsku-Białej, z wydanym pozwoleniem na budowę praktycznego domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Szydłów

Szydłów,opolskie

690 000 zł11 000 m² 62,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka 1,1 ha otoczona lasem Szydłów, gm. Tułowice Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej o łącznej powierzchni 11 000 m , położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Osiedle 800-lecia Żukowa

Żukowo,pomorskie

290 000 zł1 185 m² 244,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana (nr. 97/19) o powierzchni 1185 m , położona w spokojnej części Żukowa, na Osiedlu 800-lecia. Idealne miejsce pod dom w otoczeniu nowej zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Różana

Nekielka,wielkopolskie

277 800 zł2 778 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam na prezentację dużej działki położonej w Nekielce. Wielkość 2778m2 pozwoli mieszkanie w swobodnych warunkach. Nietuzinkowa okolica z pięknymi widokami jest lokalizacją dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie

Stanisławowo,wielkopolskie

270 000 zł541 m² 499,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki w miejscowości Stanisławowo, obręb Żółwieniec, gmina Ślesin, zabudowanej drewnianym domkiem letniskowym. Szczegóły nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Klonowo Dolne

Klonowo Dolne,pomorskie

390 000 zł5 500 m² 70,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Unikalna duża działka z własnym zarybionym "stawem" przepływowym oraz z dziewiczym zalesieniem w Klonowie w gminie Przywidz (dz. nr 93/1, obręb Michalin), ok. 30km od Gdańska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Zwiadowców

Rzeszów,podkarpackie

799 000 zł700 m² 1 141,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie biura estaton oferujemy unikatową działkę budowlaną o powierzchni 700 m , położoną w jednej z najbardziej pożądanych i kameralnych części Rzeszowa na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

268 000 zł1 033 m² 259,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę budowlaną o pow.1035m2,która posiada w drodze :gaz,wodę oraz prąd. Działka o kształcie prostokąta,z licznymi samosiejkami. Promocja do końca marca cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bolechowice

Bolechowice,małopolskie

480 000 zł983 m² 488,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Lokalizacja Działka o powierzchni 983 m2 (9,83 ar) znajduje się w malowniczej miejscowości Bolechowice, gmina Zabierzów, powiat Krakowski, ul. Polna. W pobliżu ul. Turystyczna, jurajska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bytom

Bytom,śląskie

122 800 zł317 m² 387,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry. Na sprzedaż działka budowlana 307m2 z pozwoleniem na budowę domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 112.75m2 plus strych. Do działki doprowadzona kanalizacja, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Szydłowo

Szydłowo,wielkopolskie

159 000 zł1 380 m² 115,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana na Osiedlu Kwiatowym w Szydłowie na sprzedaż Informacje podstawowe: na sprzedaż działka nr 606/3 na Osiedlu Kwiatowym w Szydłowie. Wydana decyzja o warunkach zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Popielów

Popielów,opolskie

75 000 zł860 m² 91,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w sielankowej, cichutkiej okolicy w sąsiedztwie łąk i lasów. Nieruchomość o powierzchni 860m2, prostokątna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Siedlec

Siedlec,dolnośląskie

500 000 zł5 999 m² 83,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości niezabudowanej składającej się z działki o nr 7/21 położonych w miejscowości Siedlec wieś w Polsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Bolemin

Bolemin,lubuskie

97 000 zł1 284 m² 75,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka przy lesie W boleminie, gmina deszczno. Na sprzedaż działka o powierzchni 1284 m2 znajdująca się w Boleminie, gmina Deszczno. Przed podziałem na działkę zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Huta Przedborska,podkarpackie

84 000 zł1 400 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Planujesz budowę i szukasz dobrze zlokalizowanej i skomunikowanej działki? Jeżeli tak to dobrze trafiłeś! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rynarcice

Rynarcice,dolnośląskie

48 000 zł800 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Rynarcicach z mediami. 8 ar - 48 tys. zł Atrakcyjna lokalizacja: blisko lasu i zabudowy jednorodzinnej, dojazd drogą asfaltową. Media: woda, kanalizacja, prąd i gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Staniątki

Staniątki,małopolskie

2 300 000 zł5 416 m² 424,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Propozycja dla inwestora! Wszystkie media/ stacja trafo. Nie można zakupić pojedyńczych działek, oferta dotyczy jednej działki o powierzchni 5416m2, na której występuje 10 pozwoleń na budowę na.