dowolna

Działki

64 022 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 022 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rekreacyjna Straszydle

Straszydle,podkarpackie

92 000 zł8 300 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dwie widokowe działki położone na malowniczym wzgórzu Działki o łącznej powierzchni 0,83 ha Dojazd z drogi gminnej asfaltowej, następnie drogą polną prywatną (200-300 m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Dębowce

Dębowce,mazowieckie

24 000 zł1 266 m² 18,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do gminy Mrozy. Proponujemy nieruchomość leśną o powierzchni 1266 m2 położoną w Dębowcach - oferta składa się z 2 numerów działek: 603/1 i 604/1. Teren objęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wiosenna

Wołowice,małopolskie

215 000 zł1 200 m² 179,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana 10 arów , płaska , wolnostojąca. Działka znajduje się 15 km od centrum Krakowa.W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy, szkoła,przedszkole,sklepy,las. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wrocanka

Wrocanka,podkarpackie

122 400 zł1 020 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Wrocanka/głowienka- na sprzedaż kompleks 3 działek budowlanych z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchniach kolejno: - 0,1020 ha - 0,1020 ha - 0,1189 ha wszystkie działki usytuowane w I.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

3 000 000 zł9 196 m² 326,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana (nr 230) o powierzchni 0,9196 ha, położona w malowniczej i zielonej okolicy Wilkszyna. Działka idealnie nadaje się dla inwestora lub dewelopera planującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bogatynia

Bogatynia,dolnośląskie

20 000 zł8 800 m² 2,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Czwarty konkurs ofert na zakup nieruchomości niezabudowanych - Bogatynia Syndyk masy upadłości w postępowaniach upadłościowych Leszka M. i Jadwigi M.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Trzciniec

Trzciniec,świętokrzyskie

230 000 zł30 336 m² 7,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny teren o łącznej powierzchni blisko 3 ha, w skład którego wchodzi: działka budowlana z zabudowaniami - 5123 m , działka rolna - 25 213 m (2,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

35 000 zł14 800 m² 2,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Czwarty konkurs ofert na zakup działek niezabudowanych - Jelenia Góra Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym Donata P. osoby fizycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zakole-Wiktorowo

Zakole-Wiktorowo,mazowieckie

370 000 zł3 071 m² 120,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka z bezpośrednim dostępem do rzeki Mienia Nowa bardzo urokliwa oferta w Zakolu Wiktorowo o wymiarach 22,5 m x 134 m. Dojazd drogą asfaltową oraz drogą wewnętrzną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Gaboń

Gaboń,małopolskie

259 000 zł6 975 m² 37,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

- lokalizacja: gaboń (gmina Stary Sącz) - Powierzchnia: 69,75 ar (6975 m ) - Przeznaczenie mieszane: mn (ok 20 ar) zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, zl (ok 40 ar), tereny zabudowy zagrodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona Tarczyn

Tarczyn,mazowieckie

2 700 000 zł3 010 m² 897,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna ponad 3000 m2 w zwartym kształcie w Tarczynie. Lokalizacja bezpośrednio przy obwodnicy Tarczyna - drodze wojewódzkiej 788 łączącej drogi ekspresowe S7 i S8. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łaziska Górne

Łaziska Górne,śląskie

267 565 zł907 m² 295 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane zlokalizowane w Łaziskach Górnych. Pozostały 2 działki: 1. 907m2 - wolna 2. 929,5 m2 - sprzedana 3. 1001,5 m2 - sprzedana 4. 1006 m2 - wolna 5. 1106 m2 - sprzedana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Tychy

Tychy,śląskie

430 000 zł1 202 m² 357,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w Tychach dzielnica Żwaków. Powierzchnia działki: 1202 m2 Wymiary działki: front około 20m Media: prąd i kanalizacja na działce, woda i gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nasutów

Nasutów,lubelskie

140 000 zł1 122 m² 124,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Nasutów, gmina niemceoferujemy trzy atrakcyjne działki budowlane zlokalizowane w Nasutowie, zaledwie kilkanaście minut od Lublina. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Marynarki Polskiej

Gdańsk,pomorskie

16 500 000 zł7 500 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży znakomicie zlokalizowaną działkę, o pow. 7 500 m.kw., która zgodnie z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego nr 0504 może być zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona, ul. Droga Łąkowa

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

55 000 zł480 m² 114,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż - nakłady na działce rod z przeniesieniem prawa do dzierżawy | rod Malwa , os. Lotnisko Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Ligota Polska

Ligota Polska,dolnośląskie

124 900 zł1 116 m² 111,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka usługowa ligota polska (gm. Oleśnica) Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa o powierzchni 1116,26 m , położona w miejscowości Ligota Polska, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

178 365 zł1 081 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki budowlane w Kopalinie obok Jelcz Laskowice - bez prowizji, pełne wsparcie przy całym procesie zakupu! Zadzwoń nawet po 18:00 Wydane Warunki Zabudowy Oferuję na sprzedaż atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Miszewko,pomorskie

319 999 zł1 031 m² 310,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy? Ta działka to idealne miejsce dla Ciebie! - Miszewko, obok Banina - Powierzchnia: 1031 m - Zabudowa: jednorodzinna - Kształt:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 353 000 zł559 m² 2 420,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana znajdująca się w atrakcyjnej lokalizacji. Cena 1.100.000,00 zł + Vat. W otoczeniu zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, punkty handlowe, usługowe, placówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

299 000 zł1 000 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Widoki, które są spokojne - Musuły k. Grodziska Mazowieckiego Zapraszam do zakupu działki w Musułach. Działka 1000 m2 - 299 000 pln Zapraszam Państwa serdecznie do zakupu działki budowlanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Pogorzany

Pogorzany,małopolskie

950 000 zł11 100 m² 85,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlano - rolna w pobliżu Diabelskiego Kamienia Rozpoczęta budowa, przyziemie kompletne z dużym garażem. Granicząca z lasem. Cicha spokojna okolica. Według aktualnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Nowe Smolno

Nowe Smolno,kujawsko-pomorskie

195 000 zł2 222 m² 87,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2220 m , położona na pograniczu Kobylarni i Nowego Smolna , w spokojnej i zielonej okolicy. Na działce znajduje się drewniana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Szczecińska

Kobylanka,zachodniopomorskie

1 450 000 zł7 891 m² 183,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż kompleks trzech sąsiadujących działek położonych w samym centrum miejscowości Kobylanka (powiat stargardzki), w bardzo dobrej lokalizacji z dużym potencjałem inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Czarny Dunajec

Czarny Dunajec,małopolskie

430 000 zł1 100 m² 390,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlano-Usługowa 1100m2 z Widokiem na Giewont, czarny dunajec/kościelisko/zakopane. Lokalizacja: na terenie gminy Czarny Dunajec znajduje się wiele obiektów architektury sakralnej, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Gać

Gać,podkarpackie

1 950 000 zł6 200 m² 314,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu działki, na których obecnie umiejscowiony jest skład węgla oraz innych pochodnych materiałów Podstawowe informacje o nieruchomości: - 62 ar z czego ponad 30 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Rolna

Nowe Miasto Lubawskie,warmińsko-mazurskie

115 000 zł748 m² 153,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz spokojnej przestrzeni pod budowę domu, ale nie chcesz rezygnować z wygody życia w mieście? Ta działka łączy jedno i drugie. Główne atuty nieruchomości: - działka narożna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Siekierczyna

Siekierczyna,małopolskie

99 000 zł1 207 m² 82,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana z Warunkami Zabudowy - Siekierczyna k. Limanowej - 12 Arów Spokoju Opis Nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjna, widokowa działka budowlana o powierzchni 12 arów (1207 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wzajemna

Stronno,kujawsko-pomorskie

224 000 zł4 071 m² 55,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia ofertę nieruchomości gruntowej o powierzchni 4071 m2 - położonej w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy w miejscowości Stronno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

1 250 000 zł2 500 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedania przepięknie położone 2 działki budowlane o powierzchni ok 25 a każda, w miejscowości Zabierzów. Działki rezydencyjne z aktualnymi pozwoleniami na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Wierzbowo,warmińsko-mazurskie

79 000 zł1 676 m² 55,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wierzbowo to malownicza miejscowość położona w gminie Mrągowo, w województwie warmińsko-mazurskim. Jest to typowa wieś, która zyskuje na uroku dzięki swojej bliskości do natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zofipole

Zofipole,małopolskie

720 000 zł9 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta wstrzymana. Działka budowlano-rolna położona w miejscowości Zofipole, w gminie Igołomia-Wawrzeńczyce. Grunt ma powierzchnię 1,4870 ha, jest objęty planem miejscowym o szerokich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Książenice

Książenice,mazowieckie

700 000 zł2 172 m² 322,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 2172 m Książenice | Prestiżowa okolica | mpzp Spokojna przestrzeń do życia w otoczeniu zieleni blisko miasta Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Pigża

Pigża,kujawsko-pomorskie

188 000 zł1 488 m² 126,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wyłącznie w Copernicus Nieruchomości - zapraszam do współpracy inne biura nieruchomości. Na sprzedaż działka z prawomocną decyzją o warunkach zabudowy na rozwojowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

249 000 zł2 500 m² 99,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w Dąbrowie Górniczej -trzebiesławice. Działka o powierzchni 2537m 2 mieści się na terenie płaskim, suchym. Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Onyksowa

Nowe Pieścirogi,mazowieckie

105 000 zł847 m² 123,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki budowlane nr ewidencyjny 166/5 o pow. 847 m2 w miejscowości Nowe Pieścirogi,ul. Onyksowa (dworzec pkp) gm. Nasielsk. Blisko Kościół, nowe przedszkole w budowie, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bartkowa-Posadowa

Bartkowa-Posadowa,małopolskie

215 000 zł940 m² 228,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjne działki budowlane Lokalizacja - miejscowość Bartkowa Posadowa, gmina Gródek nad Dunajcem Idealne miejsce do stworzenia wymarzonego domu w sąsiedztwie Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Przyczółkowa

Warszawa,mazowieckie

31 527 360 zł21 360 m² 1 476 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| do sprzedania atrakcyjna nieruchomość o pow. 21 360 m2 , zlokalizowana w Warszawie w dzielnicy Wilanów-Powsinek przy ul. Przyczółkowej. Teren z potencjałem inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zwierzewo

Zwierzewo,warmińsko-mazurskie

140 000 zł1 600 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Informacje ogólne Szukasz wyjątkowego miejsca na dom? Marzysz o przestrzeni, która łączy historię, tradycję i nowoczesny komfort? zapraszam na prezentację sprzedaży działki rolno -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Boruja Kościelna

Boruja Kościelna,wielkopolskie

439 000 zł57 800 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta na sprzedaż 3 działek rolnych stanowiących całość. Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży 3 działek rolnych położonych w granicach miejscowości Boruja Kościelna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Katowice

Katowice,śląskie

1 490 000 zł2 010 m² 741,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych dzielnic Katowic - Podlesiu. To miejsce stworzone dla osób, które nie szukają kompromisów.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij