dowolna

Działki

64 007 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 007 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wesoła

Wierzchowisko,śląskie

420 840 zł1 169 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta 0%! Na sprzedaż 2 działki budowlane położone w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Wierzchowisko, gmina Mykanów, przy ul. Wesołej. Parametry działek: działka nr 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Olsza,wielkopolskie

560 000 zł11 200 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1,12 ha -olsza pow. Śremski, dwie działki po 5000 mkw Działka położona blisko terenów leśnych i zabudowy jednorodzinnej o powierzchni 1,12 ha, jest objęta mpzp, położenie zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Królowy Most

Królowy Most,podlaskie

189 000 zł7 357 m² 25,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Królowy Most - osada w Polsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Czosnów

Czosnów,mazowieckie

6 900 000 zł12 496 m² 552,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż budowlana działka o powierzchni 12496,00m2. Doskonała inwestycja. 1)podstawowe przeznaczenie terenu: a)zabudowe usługową b)zabudowe produkcyjną c)składy d)magazyny 2)teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Konstantynowska

Zgierz,łódzkie

16 000 zł2 701 m² 5,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Syndyk masy upadłości Haliny Grabek ogłasza sprzedaż z wolnej ręki prawa użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem magazynowym, położonej w Zgierzu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Winiarska

Biała Podlaska,lubelskie

56 000 zł631 m² 88,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 631 m , położona przy ulicy Winiarskiej w Białej Podlaskiej. Teren przeznaczony dla zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usług, oznaczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Smolna

Wodzisław Śląski,śląskie

199 000 zł1 353 m² 147 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni około 1353 m2 zlokalizowaną w Wodzisławiu Śląskim - Kokoszyce ul. Smolna. Działka w trakcie podziału geodezyjnego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Zacisze

Głosków-Letnisko,mazowieckie

650 000 zł1 200 m² 541,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka pod budowę domu jednorodzinnego, 1.200 m2, wymiary: 24 metry szerokość wzdłuż ulicy, długość 46 metrów dojazd ulicą gminną asfaltową dostępne wszystkie media: wodociąg kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Starowiejska

Radwanice,dolnośląskie

299 000 zł400 m² 748 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 400 m położona w Radwanicach (gm. Siechnice), zaledwie 1,4 km od granicy Wrocławia. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Brzezie

Brzezie,małopolskie

269 000 zł1 100 m² 244,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż przestronna, w pełni uzbrojona działka budowlana o powierzchni 1100 m (11 arów), położona w wygodnym punkcie miejscowości Brzezie (gm. Kłaj). Oferta skierowana do osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Pogodna

Miłoszyce,dolnośląskie

264 440 zł1 202 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłączna oferta biura pm Silesia Nieruchomości Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona

Żółtki,podlaskie

186 830 zł670 m² 278,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-usługowa w Żółtkach przy ul. Warszawskiej (gm. Choroszcz) Szczegóły działki: powierzchnia: 730 m ; Wymiary: 24,64 m x 27,18 m; dojazd: asfaltowy; media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Malerzów

Malerzów,dolnośląskie

215 000 zł3 800 m² 57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W spokojnym miejscu w pobliżu lasów ładnie położona działka z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 3800 m2 o wym 68 m x 40 m Na działce jest prąd, zainstalowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Santocko

Santocko,lubuskie

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana O powierzchni 1000 M2 znajdująca się W santocku, gmina kłodawa. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 10a , znajdująca się w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Radzyń,lubuskie

205 000 zł664 m² 309 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę w malowniczej miejscowości Radzyń nad Jeziorem Sławskim (sława), woj. lubuskie zaledwie 90 metrów od plaży! Sława i jej okolice to jedno z najczęściej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Łabędzia

Przeczyce,śląskie

110 000 zł800 m² 137,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przeczyce ul. Łabędzia / Łąkowa Na sprzedaż działki budowlane zlokalizowane w miejscowości Przeczyce, wśród nowej zabudowy domów jednorodzinnych. Jeśli zależy Ci na sprawnym dojeździe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Częstochowa

Częstochowa,śląskie

405 000 zł800 m² 506,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 800 m , położona w centrum osiedla Wyczerpy w Częstochowie, jednej z najbardziej pożądanych i zielonych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Krosno Odrzańskie

Krosno Odrzańskie,lubuskie

80 000 zł992 m² 80,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka W miejscowości bronków - jezioro i piękne lasy Działka o powierzchni 992m2, usytuowana bezpośrednio przy lesie. Przeznaczenie: mpzp - zabudowa mieszkalna jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

4 500 000 zł31 151 m² 144,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

NA sprzedaż 4 działki gruntu O łącznej powierzchni 3 ha działki: zabudowane budynkami produkcyjno-magazynowymi i budynkiem biurowym uzbrojone 3 działki objęte mpzp - teren przeznaczony pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wiosenna

Wągrowiec,wielkopolskie

360 000 zł670 m² 537,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 670 m2, położona przy ulicy Wiosennej w Wągrowcu. Nr ewidencyjny działki 4927 Kształt działki prostokąt. Media: prąd woda gaz i kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa

Wójtowo,warmińsko-mazurskie

7 000 zł3 500 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do wynajęcia działkę o powierzchni 3000 m2 położoną w Wójtowie przy ulicy Malinowej 4. Oferta dotyczy terenu nieutwardzonego, płaskiego (media znajdują się przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wielka Wieś

Wielka Wieś,wielkopolskie

990 000 zł6 000 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do kupna działka gruntu położona w doskaonałej lokalizacji, w Buku bezpośrednio przy Drodze Powiaowej 307, w ciągu ulicy Bukowskiej Działka w regularnym kształcie protokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szydłowo

Szydłowo,wielkopolskie

119 520 zł747 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana na nowo powstającym osiedlu w Szydłowie na sprzedaż Na sprzedaż działka o numerze: 38/43 - 747 m2 w cenie: 119 520 zł. Wydana decyzja o warunkach zabudowy na dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Żurawia

Chomęcice,wielkopolskie

649 000 zł2 266 m² 286,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Działka nr 264/24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Biskupiec-Kolonia Trzecia

Biskupiec-Kolonia Trzecia,warmińsko-mazurskie

128 000 zł1 181 m² 108,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana: - biskupiec Kolonia, - o obszarze 1181 m2, - media: woda doprowadzona do działki, prąd w drodze przy działce, - ogrodzona. Działka znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie, ul. Polna

Nowa Sól,lubuskie

959 999 zł59 980 m² 16,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: działka rolna 6 ha, obrzeża Nowej Soli Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 6 hektarów, położona na obrzeżach Nowej Soli, w spokojnej i zielonej okolicy. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

414 000 zł978 m² 423,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana w Kiełczów 973m2okazja! Polecamy na sprzedaż działkę w Kiełczów ul Polna Media Woda prąd Biuro Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Jana Pawła II

Mikołajki,warmińsko-mazurskie

449 000 zł117 m² 3 837,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 117 m , położona w ścisłym centrum Mikołajek jednej z najbardziej rozpoznawalnych i turystycznych miejscowości na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Krzeszowice,małopolskie

295 000 zł1 353 m² 218,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka z wejściem do lasu - 23 km do Krakowa. Działka ma powierzchnie 13,53 a Pomiary (ok.): 30*44*31*49 prąd - jest na działce. gaz - u sąsiada (zgoda na wykonanie przyłącza).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Klimatyczna

Gdańsk,pomorskie

310 000 zł369 m² 840,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam prawo do działki rod ul. Klimatyczna 81 Gdańsk Świbno. Na działce prąd, woda, szambo, domek piętrowy całoroczny hotowy do użytkowania, kilka elementów wewnątrz do wykończenia. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Śmiechów

Śmiechów,zachodniopomorskie

115 000 zł1 065 m² 107,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Twoje miejsce nad morzem! Zapomnij o miejskim zgiełku i odkryj wyjątkową okazję do budowy własnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wrocławska

Międzybórz,dolnośląskie

90 000 zł750 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Międzybórz leżącej przy drodze krajowej 25 pomiędzy Ostrowem Wlkp. a Oleśnicą. Działki usytuowane są przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Mirków

Mirków,dolnośląskie

2 312 100 zł6 606 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna położona w miejscowości Mirków (gmina Długołęka), w bezpośrednim sąsiedztwie Wrocławia, przy ruchliwym skrzyżowaniu lokalizacja idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Krużlowa Niżna,małopolskie

185 000 zł2 654 m² 69,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest piękna działka budowlana w miejscowości Krużlowa Niżna, gm. Grybów, pow. Nowosądecki, woj. Małopolskie. Nieruchomość jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kiełczew Smużny Pierwszy

Kiełczew Smużny Pierwszy,wielkopolskie

169 000 zł2 370 m² 71,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Jeśli marzysz o własnym domu, a nie wiesz od czego zacząć, mamy ofertę dla Ciebie! Na działce są już fundamenty wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Kunów

Kunów,świętokrzyskie

165 000 zł9 900 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bez prowizji od klienta kupującego Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę rolno- budowlaną o pow. 9900m 2 położoną w miejscowości Nietulisko Małe gmina Kunów. Działka to dwa nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Mieszka I

Świdnica,lubuskie

271 920 zł1 133 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana 1133 m2 - Świdnica pod Zieloną Górą! Idealne miejsce na Twój wymarzony dom! Marzysz o ciszy, spokoju i własnym domu w miejscu, które łączy naturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Grzybiany

Grzybiany,dolnośląskie

1 100 000 zł4 168 m² 263,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Witamy, na sprzedaż posiadamy działkę budowlaną w dobrej lokalizacji, blisko Legnicy. Działka ma powierzchnię 0.4168ha z możliwością podziału na dwie odrębne działki. Po podziale na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Akacjowa

Trzebnica,dolnośląskie

419 000 zł1 305 m² 321,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie polecam działkę budowlaną o powierzchni 1305 m2, zlokalizowaną w Trzebnicy przy ulicy Akacjowej, umiejscowioną w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych, bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

9 613 800 zł98 100 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bolesławiec/zgorzelec działka inwestycyjna pod logistykę, produkcję, oze, przy autostradzie A4 i dk 94. Wydana decyzja środowiskowa. Oferowana nieruchomość, o powierzchni 9,81 ha znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa w górach, ul. Karpnicka

Łomnica,dolnośląskie

533 200 zł17 200 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość 1,72 ha, z pięknym widokiem na sprzedaż. W miejscowości Łomnica koło Jeleniej Góry. Na sprzedaż 5 działek o łącznej powierzchni 1,72 ha, położonych w malowniczej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij