dowolna

Działki

63 975 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 975 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Nowa Pogorzel

Nowa Pogorzel,mazowieckie

153 000 zł1 217 m² 133,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka wprzyjemnym otoczeniu! Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni ok. 1200 m, położona w miejscowości Nowa Pogorzel, gmina Siennica. Nieruchomość znajduje się na terenie nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Śmiechów

Śmiechów,zachodniopomorskie

115 000 zł1 065 m² 107,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Twoje miejsce nad morzem! Zapomnij o miejskim zgiełku i odkryj wyjątkową okazję do budowy własnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Biesiekierz

Biesiekierz,zachodniopomorskie

116 000 zł1 090 m² 106,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzialk Biesiekierz obreb Biesiekierz dz nr 1/5 pod dom lub mala hale - magazyn Wszystkie media przy dzialce do Koszalina 10 min do wezla S 11 7 km Wiecej info na telefon  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pąchy

Pąchy,wielkopolskie

215 000 zł2 845 m² 75,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedaż działki budowlanej w drugiej linii zabudowy o powierzchni 2845m 2 w miejscowości Pąchy, gmina Miedzichowo, powiat nowotomyski. Odległość od Poznania ok. 80 k. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wronia

Łódź,łódzkie

420 000 zł35 700 m² 11,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż ponad 3,5 ha ziemi W spokojnej wiejskiej okolicy nad rzeką sokołówką na bałutach W łodzi 0% prowizji Ziemia idealna do prowadzenia np. szkoły dla psów, stadniny koni bądź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wiela

Wiela,wielkopolskie

140 000 zł3 000 m² 46,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę zakupu atrakcyjnej działki pod budowę domu jednorodzinnego, położoną w malowniczej miejscowości Wiela, w gminie Mieścisko. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Trawniki

Trawniki,lubelskie

120 000 zł4 825 m² 24,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu na sprzedaż prawo użytkowania wieczystego nieruchomości położonej w Trawnikach, powiat świdnicki, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Jamno

Jamno,śląskie

35 000 zł9 874 m² 3,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości labirynt Na sprzedaż 16 działek rolnych o łącznej powierzchni 9874m2, położonych w miejscowości Jamno gm. Mykanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Gąbin

Gąbin,kujawsko-pomorskie

220 000 zł4 370 m² 50,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż niezwykłą działkę dla osób ceniących sobie ciszę i spokój z dala od miejskiego zgiełku. Działka mieści się w miejscowości Gąbin gm. Szubin Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Krosno,podkarpackie

179 000 zł1 150 m² 155,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka - Krosno, os. Turaszówka - 11,50 ara Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 11,50 ara, położoną w jednej z najspokojniejszych i najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Spalona

Spalona,dolnośląskie

178 380 zł1 982 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Spalona (gm. Kunice). Działka położona jest w cichej i spokojnej okolicy. Numer działki 319/8. Cena 222 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Lipcowa

Sulistrowice,dolnośląskie

599 000 zł2 372 m² 252,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka, która znajdują się w miejscowości Sulistrowice. Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Dojazd do działki jest drogą asfaltową. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Łomża,podlaskie

230 250 zł921 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości Północ w Łomży prezentuje wyjątkową ofertę działek budowlanych idealnych pod budowę Twojego wymarzonego domu! Jeśli marzysz o spokojnym miejscu blisko natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Krupia Wólka,mazowieckie

278 000 zł1 000 m² 278 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Krupia wólka, granica ustanowa, działka budowlana z udziałem w drodze Działka przylega do drogi prywatnej wewnętrznej (udział). Odległość od drogi głównej ok. 90m. Do stacji pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Królowa Górna,małopolskie

100 000 zł2 292 m² 43,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

! okazja cenowa! Przedstawiam Państwu działkę budowlaną położoną w miejscowości Królowa Górna, gm. Kamionka Wielka. Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona

Jagodne Małe,warmińsko-mazurskie

550 000 zł793 m² 693,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 6 metrów od linii brzegowej Jeziora Jagodne, o łącznej powierzchni 793 m , narożna, płaska, z widokiem na jezioro. Położona w malowniczej miejscowości Jagodne Małe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Radowice

Radowice,lubuskie

159 000 zł1 000 m² 159 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Witam zapraszam do oglądania działki budowlanej położonej w przepięknej okolicy dookoła lasy pola, dookola budują się domki jednorodzinne droga dojazdowa asfaltowa betonowa i kawałek drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Zielona

Starogard Gdański,pomorskie

6 500 zł5 911 m² 1,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę wynajmu terenu o powierzchni 5911 m2, położonego w Starogardzie Gdańskim przy ulicy Zielonej. Teren działki jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bukowiec

Bukowiec,małopolskie

50 000 zł11 m² 4 621,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży są trzy działki budowlane w miejscowości Bukowiec, gm. Korzenna, pow. Nowosądecki, woj. Małopolskie z pięknym widokiem na Tatry oraz Beskid Sądecki. Nieruchomości są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowa Góra

Nowa Góra,małopolskie

105 000 zł1 200 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa Góra działka 12 ar | bez prowizji | Spokojna okolica | Dostępna od zaraz Na sprzedaż ustawna działka o powierzchni ok. 12 ar, położona w zielonej i cichej części Nowej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Poniatów

Poniatów,łódzkie

46 050 zł6 875 m² 6,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji w nieruchomości w postaci: działki powierzchni 0,6875 ha zabudowanej 3 budynkami gospodarczymi. Miejscowość: gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łysa Góra

Łysa Góra,małopolskie

69 000 zł1 000 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 10 ar, położona w miejscowości Łysa Góra, gmina Dębno, powiat brzeski. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Sierakowo,wielkopolskie

188 600 zł820 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana 820 m2, rawicz, poligon. Szukasz miejsca z potencjałem, które połączy komfort życia z bliskością natury i szybkim dojazdem do dużych miast?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Grobla

Kielce,świętokrzyskie

799 000 zł6 716 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Tylko w naszej ofercie - działka Dobromyśl w Kielcach ? Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 6716 m , położoną w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa uzbrojona Mała Nieszawka

Mała Nieszawka,kujawsko-pomorskie

399 000 zł15 577 m² 25,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka, zaledwie 10 minut od centrum Torunia. Przedstawiam Państwu ofertę doskonałej nieruchomości, dla kogoś kto ceni sobie prywatność, a zarazem wygodę i dostęp do wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Mysłowice,śląskie

558 000 zł2 001 m² 278,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: dwie przylegające działki budowlane - Mysłowice, krasowy, ul. Plebiscytowa. Powierzchnia łączna: 2001 m (2 x 1000 m ) Cena za całość: 558 000 zł (278 zł/m ) Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Jagielska

Warszawa,mazowieckie

2 828 000 zł2 020 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: wyjątkowa działka budowlana na Ursynowie, ul. Jagielska 2020 m zielonej przestrzeni z pełnym uzbrojeniem! Szukasz idealnego miejsca pod dom marzeń lub inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lubrza

Lubrza,lubuskie

140 000 zł723 m² 193,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka pod zabudowę jednorodzinną. Działka o pow. 723 m2 położona w miejscowości Lubrza. Media: prąd przy działce, gaz, woda, kanalizacja w drodze. Lokalizacja: działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ostrowina

Ostrowina,dolnośląskie

180 000 zł1 684 m² 106,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedania działka o powierzchni 0,1684, w miejscowości Ostrowina- zalesie, 15 km od Oleśnicy, 16 km od Sycowa i 10 km od Twardogóry, gdzie znajduje się również stacja pkp, do wjazdu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

2 475 000 zł49 500 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka inwestycyjna nr 37 w miejscowości Pszenno znajdująca się bezpośrednio przy świdnickiej specjalnej strefie ekonomicznej, dla której uchwalony jest plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Anielin

Anielin,łódzkie

20 000 zł6 100 m² 3,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój własny kawałek lasu - oaza ciszy w Anielinie Szukasz miejsca, gdzie odetchniesz od zgiełku miasta? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę - w pełni zalesioną działkę o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Leśna

Borkowo,mazowieckie

320 000 zł1 056 m² 303,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją działki , która jest przeznaczona na cele indywidualnego budownictwa letniskowego. Działka jest zabudowana domem murowanym, który ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Rukławki

Rukławki,warmińsko-mazurskie

221 000 zł3 164 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż dużą działkę w lesie z możliwością uzyskania warunków zabudowy. Nieruchomość położona jest na obrzeżach Biskupca , po sąsiedzku z jednej strony siedlisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Niepodległości

Władysławowo,pomorskie

1 350 000 zł3 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 3000 m , położona we Władysławowie, w bezpośrednim sąsiedztwie Zatoki Puckiej, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tuchom

Tuchom,pomorskie

470 000 zł1 169 m² 402,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1169 m (oznaczona w mpzp mn,U), położona w miejscowości Tuchom, gmina Żukowo, w pobliżu jeziora Tuchomskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

177 800 zł755 m² 235,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce na dom - piękne działki w spokojnej, zielonej lokalizacji Piękna działka budowlana ok. 755 m - przestrzeń, która daje możliwości Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wołowice

Wołowice,małopolskie

189 000 zł723 m² 261,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Lokalizacja Piękna działka o powierzchni 723 m2 (7,23 ar) znajduje się w malowniczej miejscowości Wołowice, gmina Czernichów, powiat Krakowski, ul. Wyspa. W pobliżu ul. Wiślańska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Gdańska

Wejherowo,pomorskie

2 400 000 zł3 239 m² 740,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni 3239m2, zlokalizowana w doskonałym punkcie - przy ul. Gdańskiej 1 w Wejherowie, tuż przy granicy z Redą. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Kobylniki,wielkopolskie

750 000 zł20 300 m² 36,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grunt rolny W kobylnikach , gm rokietnica nie ma mpzp działka rolna o pow. 2,03 ha. klasa gruntu- rivb Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, nie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Sienkiewicza

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

195 000 zł1 630 m² 119,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu działkę o powierzchni 1702m znajdującą się w Ostrowcu Świętokrzyskim. Działka znajduje się na zbiegu ulic Sienkiewicza i Grzybowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Ludwinowska

Warszawa,mazowieckie

1 680 000 zł905 m² 1 856,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ustawna działka na warszawskim ursynowie przy ul. Ludwinowskiej. Druga linia zabudowy a możliwością pobudowania domu w zabudowie bliźniaczej lub wolno stojącego. W sąsiedztwie ładne.