dowolna

Działki

63 882 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

63 882 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Boguchwała

Boguchwała,podkarpackie

229 000 zł1 300 m² 176,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 13 ara z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny. Lokalizacja: boguchwała Numer działki 1189/1. Oferta Sprzedaży: - działka prostokątna 13 ara, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Podgórzyn

Podgórzyn,dolnośląskie

182 900 zł1 076 m² 169,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy sprzedaży działki budowlanej w Podgórzynie. Wydana została decyzja o warunkach zabudowy. Przewiduje ona zabudowę jednorodzinną wolnostojąca lub bliźniaczą. Z działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Barany

Barany,warmińsko-mazurskie

249 000 zł42 789 m² 5,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż dwie działki rolno - budowlane o powierzchniach 4,2 ha oraz 8,1 ha, położone w zacisznej mazurskiej wsi Barany, gmina Świętajno, powiat olecki. Działki sąsiadują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Brzezie

Brzezie,małopolskie

240 000 zł1 582 m² 151,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wyjątkowej działki budowlano-rolnej o powierzchni 15,82 ara (w tym ok. 8 arów działki budowlanej), zlokalizowanej w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zaborów

Zaborów,podkarpackie

215 000 zł24 400 m² 8,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana

Boduszyn,lubelskie

590 200 zł4 540 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zagrodowa o powierzchni 4540 m2 zlokalizowana w miejscowości Boduszyn. Cicha i spokojna okolica z bardzo dobrym dojazdem do Lublina to idealna propozycja na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Witaniów

Witaniów,lubelskie

4 500 000 zł65 254 m² 68,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem, znajdująca się w Witaniowie w gminie Łęczna, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Międzyrzecze Dolne

Międzyrzecze Dolne,śląskie

228 310 zł1 343 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana, położona w Międzyrzeczu Dolnym, około 11 km od miasta Bielsko-Biała, w pierwszej linii zabudowy, bezpośrednio przy drodze powiatowej (ulica Mazańcowicka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Brynek

Brynek,śląskie

424 440 zł2 620 m² 162 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W cichej spokojnej okolicy - brynek, z każdej strony ściana lasu! Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2620 m2 w bezpośrednim sąsiedztwie lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Północna

Sianożęty,zachodniopomorskie

3 151 000 zł2 300 m² 1 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość w bardzo dobrej lokalizacji, około 400m od plaży, mniej więcej 5 minut spacerkiem. Uzbrojona w media. Zabudowana domkami, które zostały "przeniesione" z innej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zaścianki

Zaścianki,podlaskie

450 000 zł1 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży - trzy działki Zaścianki k. Białegostoku - Lokalizacja: zaścianki, w pobliżu granic Białegostoku - Powierzchnie: 1000m2, 1005m2, 1006m2 m - Dojazd: droga dojazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Nielepice,małopolskie

356 000 zł1 300 m² 273,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 13 arów, położonej w miejscowości Nielepice. Działka usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Podole Małe

Podole Małe,pomorskie

499 000 zł44 900 m² 11,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka rolno-budowlana - Podole Małe, gm. Dębnica Kaszubska, powiat słupski. Dla terenu części nieruchomości została wydana decyzja o warunkach zabudowy dla budowy 5 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Ogrodowa

Siemyśl,zachodniopomorskie

170 000 zł8 000 m² 21,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz przestrzeni pod własny biznes, agroturystykę, a może podział na mniejsze parcele? Ta oferta łączy ogromny metraż z doskonałą ceną! Lokalizacja: miejscowość: siemyśl (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Brenna

Brenna,śląskie

575 840 zł3 599 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż proponujemy malowniczo położoną, płaską działkę, znajdującą się w terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, z dopuszczeniem zabudowy bliźniaczej. Cudowne widoki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Liszkowo

Liszkowo,kujawsko-pomorskie

159 000 zł5 600 m² 28,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna lokalizacja! Działka bez obciążeń i służebności! Dostęp do drogi asfaltowej. Świetna inwestycja. Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige. Prestige Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Legionów

Częstochowa,śląskie

11 560 000 zł164 083 m² 70,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Częstochowa, ul. Legionów, teren przemysłowo-usługowy na sprzedaż. Jedyny taki teren W częstochowie, oferta dostępna tylko w wgn. Stan prawny uregulowany - pełna własność! Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona Brzozowo

Brzozowo,zachodniopomorskie

220 000 zł5 521 m² 39,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż ogrodzony kompleks działek o powierzchni 5.521m2, przy drodze do Międzyzdrojów i Świnoujścia. Nieruchomość położona jest w centrum Brzozowa (woj. zachodniopomorskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Dzietrzychowice,lubuskie

620 000 zł14 856 m² 41,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka Z warunkami zabudowy W spokojnej okolicy. Aktualizacja ceny 26 lutego 2025r. Nie szukaj dalej! oferta tylko W metrohouse Zamieszkaj w magicznym miejscu, 5 km od Żagania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Cięciwa

Cięciwa,mazowieckie

145 000 zł1 150 m² 126,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż urocza działka zadrzewiona sosnami, pięknie wysoko położona z pagórkowatą rzeźbą terenu Lokalizacja Cięciwa ok ul Mazowieckiej koło Zabrańca Wołomina Powierzchnia 1150m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Paleśnica

Paleśnica,małopolskie

249 000 zł13 300 m² 18,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Propozycja idealna dla inwestora lub rodziny, która szuka przestrzeni z potencjałem - zarówno na dom całoroczny, jak i zabudowę rekreacyjną. To także doskonała okazja dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Starowola

Starowola,mazowieckie

159 000 zł39 354 m² 4,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Alpha Nieruchomości przedstawia do sprzedaży nieruchomość gruntową w okazyjnej cenie składającą się z 11 działek o łącznej powierzchni 4 ha położonych w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Grójec

Grójec,mazowieckie

2 447 379 zł24 721 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dla dewelopera lub inwestora! Doskonała lokalizacja - 4 km od Grójca , w miejscowości Wola Krobowska, blisko miasta i infrastruktury oraz trasy S7 i S 8. Dojazd do Warszawy zajmuje około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Kurowice,łódzkie

298 410 zł1 029 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy atrakcyjną ofertę sprzedaży działki budowlanej w Kurowicach, gmina Brójce o powierzchni 1029 m z przeznaczeniem na zabudowę mieszkaniową i usługową. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Kuźnia Nieborowska,śląskie

790 000 zł1 996 m² 395,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa w Kuźni Nieborowskiej, powiat gliwicki, powierzchnia 1 996 m2, sprzedam, 790 000 zł. Oferta bez prowizji - kupując tą nieruchomość z pomocą wgn Orzesze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Ldzań

Ldzań,łódzkie

410 000 zł10 000 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tel. Na sprzedaż urokliwy dom rekreacyjny o powierzchni użytkowej około 110 mkw położony na malowniczej działce rekreacyjnej o powierzchni 10000 m w miejscowości Ldzań gmina Dobroń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Nowotarska

Dębno,małopolskie

180 000 zł1 025 m² 175,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz działki pod swój dom i ważne jest dla Ciebie: brak problemów z odśnieżaniem - działka leży przy drodze powiatowej asfaltowejwidok na Tatry - przy porannej kawie i wieczornym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Ignaców,lubelskie

155 000 zł2 000 m² 77,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Działka budowlana w gminie Wojciechów w miejscowości Ignaców o powierzchni 2000m2. Nieruchomość gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wołomin

Wołomin,mazowieckie

275 000 zł600 m² 458,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie sąsiednie atrakcyjne działki budowlane po 600 m2, powierzchnia płaska W prostokącie, wszystkie media W drodze, dojazd drogą asfaltową I ok. 100 m gruntową, przedmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Suwalska

Częstochowa,śląskie

429 000 zł1 030 m² 416,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1030m2 położona w dzielnicy Lisiniec u zbiegu ulic Suwalskiej i Koniecpolskiej. Działka z dużym potencjałem, narożna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łódź

Łódź,łódzkie

260 000 zł560 m² 464,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 560 m2, położonej w malowniczej okolicy w Łodzi w osiedlu domów jednorodzinnych. Działka jest ogrodzona i nie zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Plebiscytowa

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

200 000 zł7 909 m² 25,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka położona w malowniczej, zielonej części Jastrzębia-Zdroju, w dzielnicy Borynia, przy ulicy Plebiscytowej. Lokalizacja zapewnia ciszę, spokój oraz komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Huta Kuflewska

Huta Kuflewska,mazowieckie

59 000 zł1 475 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z możliwością uzyskania decyzji o warunkach zabudowy! Mamy do zaoferowania działkę położoną na obrzeżach Huty Kuflewskiej, małej miejscowości w gminie Cegłów. Po zakupie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Leszno

Leszno,łódzkie

130 000 zł2 150 m² 60,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż dwie działki budowlane w miejcowości Leszno, gmina Kutno. Cena dotyczy jednej działki. Działki znajdują się przy głównej drodze asfaltowej. Media: prąd i woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Rzeczka,dolnośląskie

159 000 zł879 m² 180,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta tylko w Naszym biurze! Szukasz działki dla swojej rodziny z pięknymi widokami? A może chcesz zainwestować i zająć się wynajmem krótkoterminowym i postawić dom dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Falenty

Falenty,mazowieckie

709 000 zł1 050 m² 675,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piekna działka w Falentach na skraju Warszawy. Świetny dojazd do Warszawy, okolica błyskawicznie zabudowuje się nowymi domami, blisko do centrum handlowego Janki. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona Brzozowo

Brzozowo,zachodniopomorskie

220 000 zł5 521 m² 39,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Grota-Roweckiego

Wrocław,dolnośląskie

2 890 000 zł1 519 m² 1 902,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna wojszyce mpzp pod blok wielorodzinny Opis nieruchomości Na sprzedaż oferuję działkę inwestycyjną o powierzchni 1519 m?, położoną przy ul. Grota-Roweckiego we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Jaworowa,mazowieckie

550 000 zł904 m² 608,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka położona w miejscowości Jaworowa, gmina Raszyn o powierzchni 904 m2. Działka kształtna, możliwość dowolnej aranżacji zagospodarowania działki. Działka nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Aleja Legionów

Legionowo,mazowieckie

395 000 zł572 m² 690,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana al. Legionów, legionowo Świetna lokalizacja, pełne uzbrojenie terenu, idealna pod dom jednorodzinny. Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana przy Al. Legionów w Legionowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Gaboń

Gaboń,małopolskie

249 000 zł6 975 m² 37,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

- lokalizacja: gaboń (gmina Stary Sącz) - Powierzchnia: 69,75 ar (6975 m ) - Przeznaczenie mieszane: mn (ok 20 ar) zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, zl (ok 40 ar), tereny zabudowy zagrodowej.