dowolna

Działki

63 879 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 879 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Żeromskiego

Otwock,mazowieckie

630 000 zł800 m² 787,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 800 m - Otwock, ul. Żeromskiego (mpzp, dostęp do mediów, nowy wjazd) Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 800 m , położona w Otwocku w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Kąty-Miąski

Kąty-Miąski,mazowieckie

815 000 zł16 300 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z potencjałem inwestycyjnym, zwłaszcza jako nieruchomość rolna, tereny rekreacyjne, łąki lub lasy. Przy odpowiednich warunkach zabudowy możliwa jest również realizacja pojedynczych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Grechuty

Kielno,pomorskie

680 000 zł1 786 m² 380,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana i rolna 0,91 ha do sprzedania razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Grabówiec

Grabówiec,mazowieckie

98 280 zł1 092 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki budowlane( wz) - Pułtusk grabówiecostatnia- 816 m2(sprzedana)1070 m2(sprzedana), 1092 m2( sprzedana),1092 m2, z drogą dojazdową (udział). W najbliższym otoczeniu zabudowa domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Gąbin,zachodniopomorskie

120 000 zł1 595 m² 75,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię szum morza oddalonego zaledwie o kilka minut drogi. Słońce powoli wschodzi nad pobliską rzeką Regą, a Ty wiesz, że to miejsce należy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Bulin

Bulin,lubuskie

68 000 zł1 230 m² 55,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości City Invest posiada do sprzedaży cztery działki rolno-budowlaną z aktualnymi warunkami zabudowy. Grunt klasy Vi VI znajdujący się się w Gminie Stypułów miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Źródlana

Gromadzin,pomorskie

399 000 zł6 253 m² 63,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Warunki zabudowy świeżo uzyskane - zobacz zdjęcia Wyjątkowa działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Okuninka

Okuninka,lubelskie

160 000 zł1 440 m² 111,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Włodawa, okuninka, działki nad jeziorem, jezioro Białe, nad stawem. Działka nr 1120/12 ze stawem! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 1440 m2 na,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Rzeszów,podkarpackie

292 800 zł915 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Rzeszów, ul. Słocińska. Działka o powierzchni 9,15 ara posiada wydane warunki zabudowy na Budynek mieszkalny jednorodzinny wolnostojący na działce nr 1545/4 obr. 221.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Sukmanie

Sukmanie,małopolskie

125 000 zł3 021 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania grunt o powierzchni ponad 30 arów, położony w terenie widokowym, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Działka obecnie w trakcie uzyskiwania warunków zabudowy. Dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona, ul. Metalowa

Murowana Goślina,wielkopolskie

1 231 000 zł9 472 m² 129,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż grunt inwestycyjny z mpzp położony w Murowanej Goślinie przy ul. Metalowej. Działka o powierzchni 9 472 m oznaczona w mpzp symbolem 5u jako teren obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona, ul. Zielona

Dygowo,zachodniopomorskie

160 000 zł1 002 m² 159,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę o powierzchni 1002 m, położoną w malowniczej miejscowości Dygowo przy spokojnej ulicy Zielonej. To idealna propozycja dla osób marzących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zwartówko

Zwartówko,pomorskie

80 000 zł1 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

U nas Działki budowlane w Zwartówku (gm. Choczewo) Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki z warunkami zabudowy, położone w Zwartówku, w gminie Choczewo. Działki położone są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kasprowicza

Zabrze,śląskie

266 133 zł667 m² 399 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane zlokalizowane w Zabrzu Biskupicach przy ul. Kasprowicza. Działki przeznaczone są pod zabudowę jednorodzinną, a warunki zabudowy są już wydane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Wronowice,łódzkie

229 000 zł4 859 m² 47,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli marzysz o działce otoczonej zielenią, poszukujesz miejsca pod budowę wymarzonego domu jednorodzinnego, a jednocześnie zależy Ci na spokojnej okolicy z nutą prywatności, ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Pszczółki,pomorskie

599 000 zł3 250 m² 184,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Nieruchomość dla inwestora pozwalająca na zbudowanie 3x domu jednorodzinnego 2 lokalowego. Pszczółki ul. Polna, 14 minut piechotą od peronu pkp Media: kanalizacja na działce(wydane warunki przyłącza).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wojska Polskiego

Charzyno,zachodniopomorskie

481 760 zł3 011 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyobraź sobie miejsce, w którym poranny śpiew ptaków zastępuje gwar miasta, a jednocześnie w zaledwie kilkanaście minut możesz znaleźć się nad morzem. Właśnie takie warunki oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana

Majdan Zahorodyński,lubelskie

135 000 zł2 242 m² 60,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 22ar zlokalizowana w miejscowości Majdan Zahorodyński (woj. Lubelskie) w 1 linii od Zbiornika Retencyjnego im. Wojtasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Borów Wielki,lubuskie

147 000 zł2 100 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna działka, uzbrojona i gotowa do zagospodarowania w spokojnej okolicy w otoczeniu drzew. Oferujemy do sprzedaży dużą działkę (2100m2) w Borowie Wielkim. Działka dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kozerki

Kozerki,mazowieckie

3 612 000 zł7 224 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość położona zaledwie 3km od Grodziska Mazowieckiego - w miejscowości Kozerki. Działka o łącznej powierzchni 7224m znajduje się w pierwszej linii zabudowy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Więckowice,małopolskie

465 000 zł1 500 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 15 arów położonej w malowniczej miejscowości Więckowice na terenie Gminy Zabierzów. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Stanisławów

Stanisławów,lubelskie

360 000 zł54 383 m² 6,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni ponad 5 ha w miejscowości Stanisławów, gm. Józefów, pow. biłgorajski, położona ok. 8km od Józefowa. Działka w części ok. 20 ar przeznaczona pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Podchorążych

Łódź,łódzkie

705 000 zł1 410 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam na sprzedaż działkę budowlaną na atrakcyjnym osiedlu Złotno w Łodzi przy ul. Podchorążych. Działka o powierzchni 1410m2 położona w sąsiedztwie nowych domów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Bzowa

Zielęcice,opolskie

89 000 zł470 m² 189,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 470 m położona w malowniczej miejscowości Zielęcice przylegającej do Brzegu (gmina Skarbimierz, woj. opolskie), przy ulicy Bzowej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dopiewiec

Dopiewiec,wielkopolskie

499 000 zł739 m² 675,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 739 m z uroczym drewnianym domkiem w Dopiewcu gotowa baza pod budowę domu Sielskie miejsce z duszą. Drewniany domek w pastelowym odcieniu niebieskiego z białymi detalami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Gutowo

Gutowo,kujawsko-pomorskie

188 160 zł4 480 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka niezabudowana o powierzchni 4480m2, położona w Gutowie, w Zławieś Wielka, w województwie kujawsko-pomorskim. Istnieje możliwość podzielenia działki na dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 845 000 zł754 m² 2 446,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka budowlana znajdująca się w atrakcyjnej lokalizacji. Cena 1.500.000,00 zł+Vat W otoczeniu zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, punkty handlowe, usługowe, placówki służby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł1 421 m² 837,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| rezerwacja: na sprzedaż narożna działka o pow. 1421 m2 znajdująca się na warszawskim Wilanowie. Pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego 200 m2 + garaż. Działka z dwóch stron ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Błękitna

Ślęza,dolnośląskie

1 520 301 zł3 109 m² 489 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

W ofercie działka inwestycyjna o powierzchni 3 109 m , położona w dynamicznie rozwijającej się części Bielan Wrocławskich, z malowniczym widokiem na Ślężę. To atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Chopina

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

135 605 zł733 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Co jest takiego wyjątkowego w lokalizacji tej działki? Samo Osiedle Chopina położone jest na skraju miejscowości , otacza je zewsząd zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Nasutów

Nasutów,lubelskie

1 000 000 zł20 841 m² 47,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks trzech uzbrojonych działek rolnych Z potencjałem inwestycyjnym ponad 2 ha W nasutowie, 12 min od lublina! zakup bezpośrednio od właściciela Szukasz miejsca, które łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

480 000 zł1 720 m² 279,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Rezerwacja do dnia 10 kwietnia 2026r. Narożna działka budowlana - chylice kolonia - 1720 m2 - wszystkie media w drodze Obecna cena 480 tys zł cena 1m2 279,07 zł - cena jest do rozsądnej negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Celestynów,mazowieckie

450 000 zł1 052 m² 427,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1052 m | objęta mpzp | Celestynów, ul. Widok Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1052 m , położona w Celestynowie przy ul. Widok, na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nakło Śląskie

Nakło Śląskie,śląskie

257 260 zł677 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z panoramicznym widokiem - Nakło Śląskie Na sprzedaż 3 działki budowlane położone w miejscowości Nakło Śląskie, usytuowane na wzniesieniu, co zapewnia szeroką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Wręczyca Wielka,śląskie

270 000 zł6 060 m² 44,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wręczyca Wielka, nowiny, działka budowlano - rolna na sprzedaż. Oferujemy na sprzedaż bardzo ładną działkę budowlano - rolną o powierzchni 6060 m2, szerokość działki 36 m. Działka znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna

Wschowa,lubuskie

295 000 zł2 099 m² 140,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka usługowo-mieszkaniowa cena do negocjacji! Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o powierzchni 2,099 m2. Cena sprzedaży wynosi 295,000 zł. Przeznaczenie działki - inwestycyjna, funkcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Lublin,lubelskie

249 000 zł371 m² 671,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana pod dom jednorodzinny w dzielnicy Dziesiąta w Lublinie. Nieruchomość gruntowa z warunkami zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej dla projektu Domu w Malinówkach 18,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gąskowo

Gąskowo,zachodniopomorskie

59 000 zł1 000 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m2 znajdująca się w Gąskowie w pobliżu Dygowa, oddalonego od Kołobrzegu od 11 km. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Nasielsk,mazowieckie

350 000 zł4 219 m² 82,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki budowlanej Stare Pieścirogi, ul. Wrzosowa 10 Lokalizacja i podstawowe informacje Działka nr 82 położona w miejscowości Stare Pieścirogi, gmina Nasielsk Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Dębogórze,pomorskie

12 000 000 zł28 284 m² 424,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Oferta sprzedaży gruntów o łącznej powierzchni z drogą 28 284 m na zasadzie wyłączności w naszym biurze- w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Racławówka,podkarpackie

1 000 000 zł100 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

123 Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij