dowolna

Działki

64 045 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 045 ogłoszeń

554 700 zł1 290 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta dotyczy działki o pow. 1290m2 i 1165m2 położonej na pograniczu Wiczlina i Bojana. Nieruchomość objęta jest miejscowym planowania przestrzennego o przeznaczeniu pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

59 900 zł801 m² 74,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy wyjątkowe działki w dynamicznie rozwijających się Siemianicach, z bezpośrednim sąsiedztwie lasu, zaledwie 2,5 km od granic Słupska dlaczego nasza działka to doskonały wybór?.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł2 157 m² 34,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z widokiem na Tatry za 75 tys złotych, do tego w Niedzicy, czy to możliwe? oczywiście! Powierzchnia działki: 2157m2 Nieruchomość zlokalizowana w Niedzicy, gmina Łapsze Niżne,.

Szczegóły ogłoszenia

1 788 000 zł1 192 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka leśna z prawem zabudowy, położona w otoczeniu zieleni i kameralnej zabudowy jednorodzinnej, zaledwie 500 metrów od stacji pkp Radość. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł10 000 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży działka niespełna 1 ha pod usługi i produkcję w bardzo dobrej lokalizacji na warszawskim Ursynowie. Polecam Tomasz Pawłowski Centrum Warszawskich Nieruchomości mobile: (602).

Szczegóły ogłoszenia

123 000 zł2 050 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki budowlanej - pieńki królewskie, woj. Kujawsko-pomorskie Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o numerze ewidencyjnym 21/7 , położona w Pieńkach Królewskich.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł613 m² 212,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - trzcianka Nowe osiedle domków jednorodzinnych - cisza, natura i świetna lokalizacja. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o numerze 3208/116, położona.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 500 m² 128,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna z warunkami zabudowy Żukówka Oferuję działkę rolną z wydanymi warunkami zabudowy, idealną pod budowę domu jednorodzinnego. Media w działce: - prąd, - woda,.

Szczegóły ogłoszenia

204 000 zł927 m² 220,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Poczuj spokój natury będąc blisko tego co dla Ciebie ważne bez rezygnowania z wygód! Na sprzedaż wyjątkowe działki budowlane położone w spokojnej okolicy na obrzeżach miasta Gorzowa Wlkp.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł3 001 m² 39,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta promocyjna już od 40 zł za m2 do końca czerwca 2026r Oferujemy na sprzedaż działki budowlane położone w otulinie Ińskiego Parku w pobliżu jeziora Ińsko. Działki o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

121 650 zł12 766 m² 9,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna 1,2766 ha Siedliska, widok na Pasmo Brzanki Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1,27 ha, położona w miejscowości Siedliska, na najwyżej położonym wzniesieniu.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł1 419 m² 14,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1419 m2 położona w Lublinie, w obrębie Trześniów, między ulicami Turystyczną i Torową. Wymiary: 21 x 68 m. W mpzp oznaczona symbolem.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł10 000 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedam bardzo ładną działkę budowlaną 1 ha w Mazańcowicach przy granicy Bielska-Białej. Możliwość wydzielenia i kupna 50 ar lub 25 ar pod budowę dużego domu. Możliwość podziału.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł2 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 2 tys m2 w miejscowości Lisna w gminie Kowiesy. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który przewiduje zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

606 600 zł3 033 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna - 3033 m Bytom - Miechowice, ul. Racjonalizatorów Cena: 606 600 zł (200 zł/m ) - do negocjacji Numer ewidencyjny działki: 601/32 Forma własności: użytkowanie.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł3 566 m² 124,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka z własnym stawem | Uścikowo | blisko Obornik i Poznania Szukasz miejsca, gdzie zbudujesz dom w ciszy i otoczeniu natury, a jednocześnie pozostaniesz blisko.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł10 052 m² 248,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko u Nas! W ogłoszeniu znajdziecie Państwo poglądowe granice działki oraz ujęcia z drona nieruchomości, które ułatwią podjęcie decyzji już na etapie oferty. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł2 555 m² 68,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, 2555 m , centrum Łagiewnik, gmina Pobiedziska Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 2555 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Borzyszewo

Borzyszewo,zachodniopomorskie

167 000 zł3 043 m² 54,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu do sprzedaży dwie działki o powierzchniach 3043 m 2 i 3002 m 2 znajdujące się w miejscowości Borzyszewo oddalonej około 2,5 kilometra od centrum Gryfic.

Szczegóły ogłoszenia

248 000 zł3 100 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy działki rolne z warunkami zabudowy, położone w miejscowości Wolwark, gmina Szubin. Nieruchomości znajdują się w spokojnej i malowniczej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł6 052 m² 140,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną nad jeziorem Osieckim w miejscowości Osiek Nad Wisłą gmina Obrowo. 20 km od centrum Torunia wśród lasów otaczających jezioro Osieckie nad samym północno-wschodnim.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 919 m² 125,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż działkę budowlaną położoną w miejscowości Szymanowo ok. 6km od Śremu o powierzchni: 1919m2 dz. 81/23 Działki położone.

Szczegóły ogłoszenia

104 900 zł750 m² 139,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy: budynek mieszkalny jednorodzinny powierzchnia biologicznie czynna min. 35% wielkość powierzchnia zabudowy do 45% ilość kondygnacji do dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł598 m² 132,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko teraz! Wiosenna, niższa cena! Nie za duża, nie za mała - taka w sam raz. W dodatku ze świetnym dostępem do całego Rybnika - czego chcieć więcej do spokojnego życia? Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł4 087 m² 53,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: emilian Janusz Tel:   *oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości* Podstawowe informacje: działka usługowa w Malczycach, pow. 4084 m2, media na działce. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł2 497 m² 22,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

DO sprzedania działka W łężynach! Łężyny - wieś w Polsce, położona w województwie podkarpackim, w powiecie jasielskim, w gminie Nowy Żmigród Do sprzedania działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 691 520 zł16 822 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Hot oferta tylko W pepper house! Wyjątkowa działka budowlana 16 822 m | ul. Spokojna, rąb Przestrzeń, natura i niepowtarzalny klimat - luksus w zgodzie z przyrodą Do nabycia.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł70 000 m² 9,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż zespół działek rolnych o łącznej powierzchni 7ha, położny około 1 km od Jeziora Solińskiego. - chrewt, gmina Czarna, powiat bieszczadzki - malowniczo usytuowany teren objęty.

Szczegóły ogłoszenia

51 000 zł300 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

224 000 zł1 004 m² 223,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 10,04 a w Chorągwicy - idealne miejsce na Twój wymarzony dom Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 10,04 ara, położona w Chorągwicy, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

97 900 zł1 100 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki rekreacyjne zlokalizowane w miejscowości Orzyny (gmina Dźwierzuty), położone w sercu malowniczych Mazur. Szczegóły nieruchomości W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł559 m² 2 146,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną numer 1572 o powierzchni 559 m2 przy ulicy Małopolskiej 29 w Gdyni obręb Wielki Kack. Działka zabudowana jest starym budynkiem/ garażem do.

Szczegóły ogłoszenia

55 080 zł1 533 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Różanka, gm. Wiśniowa - dwie ładne działki w warunkami zabudowy o powierzchni 15,33 i 16,88 ara z wjazdem bezpośrednio z drogi asfaltowej; przez działki przebiega prąd.

Szczegóły ogłoszenia

530 100 zł1 767 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlanej. Prezentowana nieruchomość o pow. 1767 m2, położona jest w miejscowości Kliniska Wielkie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Zastań

Zastań,zachodniopomorskie

288 000 zł4 800 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w miejscowości Zastań o powierzchni 4800 m2. Miejscowość Zastań jest położona nad Zalewem Kamieńskim w odległości ok.3 km od morza i miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł40 600 m² 100,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy atrakcyjną działkę w miejscowości Piekoszów, obecnie w trakcie procedowania wz z planem podziału na mniejsze działki o powierzchni ok. 1200 m każda. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 182 m² 232,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż: działka budowlana 1182 m w spokojnej części Gąsek kilka minut od plaży! Idealne miejsce na dom całoroczny lub wakacyjny płaska, sucha działka w otoczeniu natury, gotowa pod.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 100 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka o powierzchni 1100m2. Obok działki znajdują się przyłącza do mediów Woda, prąd oraz światłowód. Działka położona w dobrej lokalizacji obok znajduje się park Natura 2000,.

Szczegóły ogłoszenia

448 920 zł1 032 m² 435 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowlana położoną w Kamieńcu Wrocławskim przy ulicy Niedźwiedziej objętą planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną! media woda,.

Szczegóły ogłoszenia

552 000 zł1 500 m² 368 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1500 m2 w Chrzanowie Małym koło Grodziska Maz. Działka ogrodzona przy utwardzonej drodze prywatnej z udziałami w cenie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

223 100 zł970 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż: 10 działek budowlanych w Piotrowie idealne miejsce na Twój dom! Na sprzedaż oferujemy 10 atrakcyjnych działek budowlanych w miejscowości Piotrów aktualnie w trakcie.