dowolna

Działki

64 097 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 097 ogłoszeń

2 300 935 zł5 915 m² 389 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w Pierwoszynie (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 286 m² 232,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***jeśli szukasz działki w cichym i spokojnym miejscu, to ta oferta jest dla Ciebie*** ***tylko W naszym biurze*** Polecam Państwu działkę w kształcie prostokąta o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

162 000 zł1 639 m² 98,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Prezentujemy działkę o powierzchni 1639 m z precyzyjnie określonymi warunkami zabudowy, które pozwalają na realizację zarówno przestronnego domu jednorodzinnego, jak i funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 782 000 zł9 900 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka gruntu o powierzchni 0,99 ha, położona w miejscowości Bolesławiec, gmian Bolesławiec. Media w drodze przy działce. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł6 000 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości czestate prezentuje. Działka pod inwestycje deweloperską, zlokalizowany w Konopiskach przy ulicy Stawowej, położona 3 km od granicy miasta Częstochowy. Całkowita powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

27 885 000 zł84 500 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż teren komercyjny o powierzchni 84 500 m zlokalizowany na obszarze miejscowości Ciemno-Gnojna, gmina Mszczonów. Teren inwestycyjny położony przy drodze krajowej nr 50, 6 km.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 007 m² 153,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Nowa oferta działki bud.! Atrakcyjna/widokowa/ malownicza działka budowlana na wsi w Rudołtowicach w 3 linii zabudowy, 2km od Goczałkowic, 4,5 km od Pszczyny. Widok na okoliczne łąki.

Szczegóły ogłoszenia

377 700 zł1 259 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszamy do zapoznania się Z ofertą sprzedaży działki W mikołowie ul. Kuźnicka Działka położona jest wokół zabudowy jednorodzinnej, w zielonej okolicy w pobliżu lasu, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł29 343 m² 11,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża, atrakcyjnie zlokalizowana działka w Bogatce! Możliwość dokupienia gruntu w tej okolicy do 12ha Lokalizacja: działka znajduję się w miejscowości Bogatka, blisko Sobieszewa.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł9 952 m² 311,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działki w Łodzi przy ulicy Pomorskiej. Działka budowlana o powierzchni 9952m2. Front działki.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł885 m² 258,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z warunkami zabudowy. Prezentujemy Państwu fantastycznie położoną działkę pod zabudowę jednorodzinną. Działka o powierzchni 885 m2 znajduje się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł2 000 m² 258 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż mamy dwie działki w Malcanowie -każda po 2000 metrów. Cudowna lokalizacja z dala od zgiełku i miejskiego hałasu. Cisza i widok na stary las a zarazem blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 040 m² 110,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną 1040m2 w Śladkowie Małym przy ul. Makowej. Działka zlokalizowana w prestiżowej okolicy, na nowym osiedlu domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 994 m² 24,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-rolna w wygodnej lokalizacji Zawadka, gm. Księżpol Położenie i okolica: działka zlokalizowana w spokojnej, czystej ekologicznie miejscowości, najbliższe sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł390 m² 294,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości

Szczegóły ogłoszenia

621 000 zł2 484 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Opiekun oferty: emilian Janusz Tel:   *oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości* *cena do negocjacji* Podstawowe informacje: działka budowlana w Kudowie-Zdrój, pow. 2484 m2, media.

Szczegóły ogłoszenia

1 234 800 zł3 087 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka przy lesie | wz | duży potencjał inwestycyjny Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3087 m , o wymiarach ok. 135 x 21 m, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Karwik

Karwik,warmińsko-mazurskie

95 000 zł700 m² 135,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działka o pow. 644m2 z linią brzegową Kanału Jeglińskiego Karwik gmina Pisz Przedmiotem sprzedaży jest działka z linią brzegową Kanału Jeglińskiego w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

251 928 zł31 491 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Expert oferuje na sprzedaż grunt rolny położony w miejscowości Wirwajdy, w gminie Ostróda, województwo warmińsko-mazurskie. Powierzchnia działki: 31 491 m (3,1491.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł826 m² 9 079,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz spokojnej przestrzeni do życia blisko miasta, ale z dala od jego zgiełku? Te działki to doskonała propozycja zarówno dla rodzin marzących o własnym domu w otoczeniu natury, jak.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł165 900 m² 6,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka leśna o powierzchni całkowitej 16,59 ha znajdująca się na terenie Zaborskiego Parku Krajobrazowego. Nieruchomość składa się z dwóch odrębnych działek oddalonych od.

Szczegóły ogłoszenia

174 000 zł966 m² 180,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Perełka! widokowa działka W malowniczej okolicy! idealna działka W zacisznej okolicy! wspaniałe miejsce na wymarzony dom! istnieje możliwość nabycia dwóch sąsiadujących ze sobą działek!.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł13 574 m² 184,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu fantastyczną działkę położoną w miejscowości Antoniów - gmina Stara Kamienica. Nieruchomość składa się z czterech działek.

Szczegóły ogłoszenia

200 460 zł3 084 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona działka o powierzchni 3084 m2 w miejscowości Krzywnica k. Starej Dąbrowy. Teren sąsiaduje z lasem oraz rzeką Krąpiel. Mamy też dostęp do małego.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł1 584 m² 315,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1584 m , położona w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Adamowizna, gmina Grodzisk Mazowiecki. Działka objęta.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł2 499 m² 63,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, wądół gm. Kołczygłowy, cena 159.000,- PLN Na sprzedaż działka budowlana na Kaszubach, blisko lasu. Działka o numerze ewidencyjnym 35/2 o powierzchni 2499 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

167 000 zł1 519 m² 109,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mam na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Trzemiętowo, blisko Bydgoszczy- dojazd ok 15 min. Działka o powierzchni 1519m2. Media: woda w drodze + skrzynka elektryczna na działce.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 714 m² 67,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy do zakupu działki budowlanej o powierzchni 3 714 m2 położonej w miejscowości Walne (gmina Nowinka, powiat augustowski), 16 km od Augustowa, 20 km od Suwałk, 4 km do.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 421 m² 351,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną w Brwinowie przy ul. Kępińskiej (powiat pruszkowski). Działka w zielonej części Brwinowa, częściowo zadrzewiona zlokalizowana na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

256 380 zł4 273 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szanowni Państwo, chata w Kwadracie oferuje na sprzedaż przepiękną działkę budowlaną nieopodal Olsztyna o wielkości -4273 m Posiada warunki zabudowy! Spokój, natura i potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

993 000 zł1 176 m² 844,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Płaska działka budowlana z obowiązującym planem zagospodarowania. Położona w odległości ok. 200 m od nowego osiedla wielorodzinnego k&l .Działka w kształcie prostokąta.Nr planu.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł1 500 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia działkę pow. 15 arów, kształt prostokąta. Dojazd drogą asfaltową, przesuwna brama wjazdowa. Lokalizacja bardzo atrakcyjnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

218 000 zł19 911 m² 10,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - Dobiesław nr 137/2 Malowniczo położony teren w odległości ok 6 km od Dąbek idealnie nadający się na agroturystykę. Działka o pow 1,9911ha w ewidencji gruntów.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 000 zł5 523 m² 2 715,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka inwestycyjna Z prawomocnym pozwoleniem na budowę poznań ul. Mateckiego Wyjątkowa oferta dla deweloperów i inwestorów poszukujących gotowego projektu mieszkaniowego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Pełczyce

Pełczyce,zachodniopomorskie

849 000 zł3 500 m² 242,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli marzysz o własnym kawałku raju nad wodą, ta oferta jest dla Cię idealna! W ofercie sprzedaży działka o powierzchni 3500 m2, z własną linią brzegową, położona.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 400 m² 92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Pniówku - cisza, przestrzeń i szybki dojazd do miasta Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane po 14 arów każda, położone w miejscowości Pniówek, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł2 058 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Oferuję do sprzedaży dużą działkę w kształcie trójkąta Powierzchnia działki: 2058 m2 Bardzo dobra lokalizacja, konstantynów Łódzki, ul. Józefów 20 a, działka numer 2/1 obręb K-9 Działka.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 150 m² 126,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 10 działek budowlanych Lokalizacja: konin ul. Europejska, obręb Pawłówek w otoczeniu zabudowa mieszkaniowa oraz handlowo-usługowa świetna komunikacja z centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł933 m² 101,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknej działki o numerze 189/10, w miejscowości Wólka Mlęcka, w gminie Dobre, o powierzchni 933 m2. Prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł3 000 m² 333,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta tylko u nas w biurze. Działka o powierzchni 3000 mkw, położona w miejscowości Kierszek, stanowi wspaniały teren inwestycyjny pod budowę jednorodzinną. Obszar objęty jest.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł1 650 m² 169,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową, widokową działkę w Borku Starym, 15 min samochodem od centrum Rzeszowa. Wymiary 28 x 60m Numer działki:.