dowolna

Działki

63 915 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 915 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Kulów

Kulów,dolnośląskie

125 000 zł520 m² 240,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Kulowie rod Relax 520m2. Dom ocieplony całosezonowy, woda bieżąca ze studni i sieci, szambo 2300 litrów, pokój główny,sypialnia,kuchnia łazienka, bojler na ciepłą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Charlęż

Charlęż,lubelskie

135 000 zł1 300 m² 103,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko U nas W biurze! - wyłączność Do sprzedania piękne działki budowlane o powierzchni od 12 ar. do 13 ar. w miejscowości Charlęż położonej na terenie gminy Spiczyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nienadowa

Nienadowa,podkarpackie

97 500 zł1 500 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam 3 działki budowlane wz zlokalizowane w miejscowości Nienadowa. Gmina Dubiecko. Z bardzo ładnym widokiem na dolinę rzeki san. Dojazd drogą gminą Nieopodal droga nr 884.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie, ul. Powstania Styczniowego

Kraków,małopolskie

550 000 zł5 058 m² 108,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna położona w Krakowie, dzielnica Krowodrza, przy ulicy Powstania Styczniowego, województwo małopolskie, obręb K-50. Szczegóły nieruchomości: numer działki: 139.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Ekonomii

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

2 427 250 zł9 709 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny 9709 m przy dk42 idealny pod retail, magazyny, stację paliw lub usługi Cena: 250 zł netto / m Podana cena jest ceną netto należy doliczyć 23% vat. Na sprzedaż atrakcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Chełmno,kujawsko-pomorskie

55 000 zł1 204 m² 45,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy - Małe Łunawy, gmina Chełmno Gotowa pod Twój wymarzony dom w spokojnej, zielonej okolicy! Lokalizacja Działka o numerze 72/6 położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tyborów

Tyborów,mazowieckie

98 000 zł1 089 m² 89,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane tyborów | blisko szprychy 6 cpk | wz | świetna inwestycja lokalizacja Tyborów, gm. Magnuszew Google Maps: 51.75532, 21.33316 Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Orląt Lwowskich

Zamość,lubelskie

350 000 zł990 m² 353,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka położona w drugiej lini zabudowy przy ulicy Orląt Lwowskich.Wymiary 34mx30m powierzchnia 990m2.Ogrodzona z bramą wjazdową przesuwną, zabudowana garażem.Media i światłowód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Miłonów

Miłonów,dolnośląskie

245 000 zł1 841 m² 133,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięć działek budowlanych położonych w Miłonowie. To spokojna wieś, która daje szybki dojazd do miasta, dlatego dobrze sprawdzi się pod budowę domu. Teren objęty jest miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kruszyńska

Jamno,śląskie

100 000 zł2 860 m² 34,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Na sprzedaż działka budowlano-rolna o powierzchni 2860m2 położona w miejscowości Jamno, przy ul. Kruszyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Zuchów

Miłoszyce,dolnośląskie

302 610 zł1 441 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlanych położonych w Miłoszycach obok Jelcza Laskowic. To spokojna wieś, która daje szybki dojazd do miasta, dlatego dobrze sprawdzi się pod budowę domu. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Skomętno Wielkie

Skomętno Wielkie,warmińsko-mazurskie

112 000 zł1 540 m² 72,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ogłoszenie od właściciela [aktualne, jeśli jest na stronie] Sprzedam atrakcyjnie działkę budowlaną 1540 m2 (44m x 35m) nad jeziorem Skomętno! Położenie: 16min autem od Ełku na wschód,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Samborowo

Samborowo,warmińsko-mazurskie

99 000 zł1 100 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam dzialki budowlane uzbrojone , woda i kanalizacja doprowadzona bezposrednio na działkę, wielkosc działek od 1100 do 1800 m2 w centrum Samborowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna zabudowana, ul. Narodowa

Brzezie,małopolskie

17 609 000 zł51 378 m² 342,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Obecnie nieruchomość sprzedawana w II wariancie przetargu - sprzedaż poszczególnych działek wchodzących w skład nieruchomości. Spółka sprzeda prawo użytkowania wieczystego zabudowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Szczecińska

Wilcze,kujawsko-pomorskie

255 000 zł1 133 m² 225,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży grunt niezabudowany o powierzchni 1.133 m2, położony w miejscowości Wilcze przy ulicy Koszalińskiej. Działka oznaczona w ewidencji gruntów numerem 39/44. Uchwalony mpzp -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

275 000 zł1 010 m² 272,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę zlokalizowaną w malowniczych, podkrakowskich Podstolicach. Powierzchnia działki to 10 ar. Działka zlokalizowana jest w miejscowości Podstolice,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Ploski

Ploski,podlaskie

45 000 zł2 300 m² 19,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bez pośrednika kontakt tel sześć sześć sześć siedem dwa sześć siedem cztery cztery Witam serdecznie, polecam Państwu do zakupu moją działkę o powierzchni 2300m2 z wydanymi warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Myślęcin

Myślęcin,warmińsko-mazurskie

130 000 zł1 290 m² 100,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana w Myślęcinie. Działka zadbana, drzewka owocowe, dostęp do drogi powiatowej. Wodociąg w działce, prąd w bliskiej odległości. Dla tej miejscowości nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Jakubowice Konińskie-Kolonia

Jakubowice Konińskie-Kolonia,lubelskie

550 000 zł1 943 m² 283,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż ustawna działka budowlana o powierzchni 1943 m2 zlokalizowana w miejscowości Jakubowice Konińskie-Kolonia, gm. Niemce. Wymiary: ok. 44m x 44m. Kształt kwadratu. Dojazd:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Górki Wielkie

Górki Wielkie,śląskie

216 000 zł897 m² 240,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Płaski ładny teren uzbrojony w prąd i gaz. Dojazd jest utwardzony do samej działki. W sąsiedztwie praktycznie wyłącznie zabudowa nowa zabudowa jednorodzinna. Miejsce bardzo ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 700 000 zł1 000 m² 1 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka w Wesoła Stara Miłosna. Lokalizacja W otoczeniu zróżnicowana zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna - domy wolnostojące, bliźniaki , segmenty. Niedaleko przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Rąbino

Rąbino,zachodniopomorskie

65 000 zł900 m² 72,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana uzbrojona + światłowód , warunki zabudowy częściowo zalesiona , na mini osiedlu domków jednorodzinnych w pobliżu las , rzeka Mogilica (ryby łososiowate), m. Rąbino (gmina) ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wiejska

Naglady,warmińsko-mazurskie

169 000 zł2 026 m² 83,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy nieruchomość gruntową niezabudowaną składającą się z działki nr 6/3, o łącznej powierzchni 2026 m2, położoną w miejscowości Naglady, gmina Gietrzwałd. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Leśna

Mysłowice,śląskie

6 300 000 zł31 000 m² 203,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki w Mysłowicach ul. Leśna z wz określające zamierzenie inwestycyjne polegające na budowie zespołu budynków mieszkalnych wraz z garażami w zabudowie szeregowej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sadurki

Sadurki,lubelskie

105 000 zł1 600 m² 65,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1600 m2 położona w Sadurkach. Świetnie zlokalizowana działka, przy ulicy równoległej do trasy 830 Nałęczów-Lublin stanowi dobre miejsce na budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rozwadza

Rozwadza,opolskie

110 520 zł921 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Rozwadza, gmina Zdzieszowice. Działka położona na terenie większego kompleksu działek budowlanych, oznaczonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zakościele

Zakościele,łódzkie

134 550 zł1 495 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka niezabudowana położona w miejscowości Zakościele, gmina Inowłódz województwo łódzkie. Działka położona jest 16 km od Tomaszowa Maz., 6 km od Spały, 111 km od Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Smażyńska

Łebno,pomorskie

1 412 430 zł6 141 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działki inwestycyjne - łebno, gm. Szemud | kaszuby | wz działki Na sprzedaż atrakcyjny kompleks działek budowlanych położonych w miejscowości Łebno (gmina Szemud), objętych decyzją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Piechowice

Piechowice,pomorskie

349 000 zł393 m² 888,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 393 m2 położoną w m. Piechowice gm. Dziemiany. Piechowice, to kaszubska wieś leżąca na terenie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. Miejscowość typowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Łąg

Łąg,pomorskie

460 000 zł20 000 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę o powierzchni 2 ha, w tym ok. 0,7 ha 40-letniego sadu (głównie jabłonie). Dla działki wydane są warunki zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej o powierzchni zabudowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Lublin

Lublin,lubelskie

1 863 000 zł5 400 m² 345 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położona w Lublinie w dzielnicy Czechowa o powierzchni 5400 m2. Działka położona w pierwszej lini zabudowy. Działka idealnie nadaje się pod inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Chełmońskiego

Jaktorów,mazowieckie

310 000 zł1 100 m² 281,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1100 m - idealna pod budowę domu! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1100 m . Nieruchomość położona w spokojnej, zielonej okolicy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Krosno

Krosno,podkarpackie

80 000 zł1 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki W krośnie objęte mpzp! Na sprzedaż kompleks 6 działek w kształcie prostokąta o wymiarach i powierzchniach kolejno: i linia zabudowy- 25x 43 m o pow. 0,1126 ha II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Magnice

Magnice,dolnośląskie

600 000 zł1 500 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta dotyczy sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1500 m2 w Magnicach, gm. Kobierzyce /wrocław. Działka płaska, słoneczna w dobrej lokalizacji. Z Magnic do Bielan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Godzimierz

Godzimierz,zachodniopomorskie

35 563 zł7 409 m² 4,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna pod Szczecinkiem 0,73 ha bezpośrednio od właściciela! Lokalizacja: marcelin, obręb 0115, nr 216/40 i 216/42, gmina Szczecinek łączna powierzchnia działek 0,6322 + 0,1087 = 0,7409 ha.