dowolna

Działki

64 121 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 121 ogłoszeń

220 000 zł1 050 m² 209,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka we wsi Pniowe gm. Puszcza Mariańska. dzialka budowlana 1050 m2. Cena 220 tys, działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z możliwością zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł5 710 m² 6,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy Państwu przestronną działkę budowlaną nr 52/8 o powierzchni 5 710 m , położoną we wsi Łapkiejmy w gminie Bartoszyce zaledwie 10 km od centrum gminy i 65 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wętfie

Wętfie,kujawsko-pomorskie

76 680 zł1 278 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: mateusz Geszczyński tel:   Oferuję Państwu kompleks działek, położonych w pięknej miejscowości w Borach Tucholskich wśród licznych jezior, lasów i łąk! - dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 500 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Jeśli szukasz działki rolno-budowlanej dla siebie w cichej i spokojnej okolicy, zobacz idealną ofertę w Brzeźnicy. Działka rolno-budowlana o powierzchni 3 500 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł3 200 m² 468,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 39 lat na rynku! Sprzedam działkę budowalną, inwestycyjną o powierzchni 3200 metrów kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł3 670 m² 3,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki leśne o pow. 0,37 ha w gminie Frampol Kolonia Kąty , gm. Frampol Działka: nr ewid. 1539/1, 1590/1 obręb Kolonia Kąty , gm Frampol, zobacz mapę powierzchnia 0,3670 ha, klasoużytek -.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł12 314 m² 36,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki rolne przy ulicy Pątnowskiej w Legnicy. Oznaczone numerem ewidencyjnym 77 i 78 Cena za m2- 36,54zł Działka rolna o numerze 77 bez zabudowań o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 2810 m2 znajdującą się we wsi Kolonia Wola Szydłowiecka w gminie Bolimów. Działka położona jest na terenie objętym miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł3 000 m² 123 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dream Homes Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę sprzedaży działki rolnej o powierzchni od 3000 do 6000 m2 w zależności od potrzeb. Wydzielenie nieruchomości i koszty pokrywa.

Szczegóły ogłoszenia

882 000 zł6 300 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malowniczo położona działka budowlana o powierzchni około 63a - (dojazd mpk) Krężnica Jara Działka z dostępem do rzeki (istnieje możliwość wykopania stawu). Wymiary działki: - około 42m.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł4 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki o łącznej pow 4000 m2 jednym bokiem o dł 50m przylegajaca bezpośrednio do trasy E-8 Wrocław - Warszawa Grunt przeznaczony pod usługi nieuciążliwe don dolnośląski obrót.

Szczegóły ogłoszenia

77 000 zł600 m² 128,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki W zabłudowie położone przy lesie na terenie zabudowy jednorodzinnej działka powierzchniach: 600mkw W sąsiedztwie las i pełna infrastruktura miasteczka. Media: pełne - gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

813 750 zł5 425 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o pow. 5425 m2 zlokalizowany bezpośrednio przy obwodnicy Zielonej Góry na wysokości miejscowości słone/wilkanowo. Cena sprzedaży 120 zł/m2.

Szczegóły ogłoszenia

598 800 zł4 990 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o pow. 4990 m2 zlokalizowany bezpośrednio przy obwodnicy Zielonej Góry na wysokości miejscowości słone/wilkanowo. Cena sprzedaży 100 zł/m2.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł2 200 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka oznaczona numerem 341/2 położona w miejscowości Podgórze gmina Łomża w odległości około 10 km od Centrum Łomży (dojazd samochodem do Centrum Łomży - około 15.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł5 800 m² 37,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Poszukujesz idealnej działki pod inwestycję lub wymarzoną budowę? Oto wyjątkowa oferta w miejscowości Krzyżówka, gmina Radziejowice! Ta rozległa działka o powierzchni 5800 m to.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł2 340 m² 379,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość posiada mpzp. Niniejsza oferta działki o powierzchni 2340 m2 złożona jest z trzech działek geodezyjnie wytyczonych (drogowa dojazdowa wewnętrzna 451 m2) i pozostała 1266 m2.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł473 m² 972,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu działkę przeznaczoną pod zabudowę, o powierzchni 0,0473 ha, położoną w samym centrum miasta Gryfice. Warunki zabudowy w trakcie realizacji, przeznaczone na.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł2 000 m² 490 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana w jednej z najbardziej pożądanych części Strzeniówki. 2000 m w otulinie lasu, w sąsiedztwie eleganckich rezydencji. Teren zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

135 855 zł3 019 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tel:   . Oferujemy do sprzedaży dwie piękne działki o powierzchniach 3027 m2 i 3019 m2 na terenie Bolimowskiego Parku Krajobrazowego w miejscowości Joachimów-Mogiły.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 000 zł30 916,31 m² 485,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Prezentujemy do sprzedaży działkę pod budownictwo wielorodzinne o powierzchni 30 916, 31 m2 znajdującą się w mieście Płock w województwie mazowieckim. Pum: 15 200 m2 (zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

5 535 000 zł10 800 m² 512,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 10 800 m2 w miejscowości Badowo- dańki gm. Mszczonów z wydanymi warunkami zabudowy dla budownictwa wielorodzinnego. Teren prosty, otulina lasu. Cicha, spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł2 369 m² 273,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka leśna o łącznej powierzchni 2369 m (0,188 ha), składająca się z dwóch działek, zlokalizowana na Białołęce Dworskiej, posiada regularny kształt zbliżony do kwadratu, co.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł9 153 m² 174,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny w Sasinie o powierzchni 9153 m2. Tylko u nas - nie szukaj dalej. Las w bezpośrednim sąsiedztwie działki. Las otacza działkę z 3 stron.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł483 m² 2 277,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna pod zabudowę mieszkaniową Poznań, ul. Tadeusza Rejtana 1b. Powierzchnia: 483 m . Kształt: trapez (front: 25,8 m, głębokość: 22 m). Zabudowa: budynek gospodarczy ok. 74.

Szczegóły ogłoszenia

269 190 zł2 991 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę powierzchni 2911 m2 w miejscowości Chroboty gmina Radziejowice, woj. mazowieckie. Działki położona na terenie objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

662 940 zł7 366 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży dwie działki do sprzedaży jako całość o powierzchni 7366 m2 w miejscowości Chroboty gmina Radziejowice, woj. mazowieckie. Działki położona na terenie objętym.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 012 m² 123,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość gruntowa w Sokółce województwie podlaskim położona ok. 44 km od Białegostoku. Działka posiada warunki zabudowy na dom jednorodzinny. Wymiary ok 23mx47m Media : prąd ,.

Szczegóły ogłoszenia

80 100 zł801 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Uwaga! ostatnia!mam przyjemność zaprezentowć Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 801m2, położoną w miejscowości Słońsko, gm. Inowrocław. Działka objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł4 500 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wynajmu teren 4500 m2 działki - czysta, niezadrzewiona. Działka z dojazdem drogą gminną- cena wynajmu 2 zł/m2 działki w miejscowości Waleriany gm. Puszcza Mariańska- można wynająć.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 004 m² 109 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Serdecznie zapraszamy na prezentację działki budowlanej o powierzchni 1004 m2 w miejscowości Turośń Dolna, gmina Turośń Kościelna. Działka znajduje się w cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł30 917,80 m² 22,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka leśno-budowlana o powierzchni około 3 hektarów, z możliwością zabudowy mieszkaniowej na powierzchni około 5000 m w miejscowości Grabina Radziwiłłowska.

Szczegóły ogłoszenia

337 000 zł2 736 m² 123,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2731 m , położona w malowniczym Ozorkowie. Działka ma nieregularny kształt przypominający trójkąt o wymiarach 62,5 m, 78,5.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość gruntowa o powierzchni 3000m2. Wymiary : 75m x45m Media : prąd ok 60m Działka ma kształt prostokąta jest sucha , równa , zadbana. Położona na lekkim wzniesieniu.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł10 000 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Zachód oferuje Państwu na sprzedaż 2 działki rolne o łącznej powierzchni 1 ha w miejscowości Świdnica. Działki klasy: riva, rivb, rv Działki w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

123 500 zł24 700 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Zachód oferuje Państwu na sprzedaż 2 działki rolne o łącznej powierzchni 2,47 ha w miejscowości Świdnica. Działki klasy: łiv i łv Dojazd drogą polną. Cena: 5.

Szczegóły ogłoszenia

3 520 000 zł9 809 m² 358,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością oferujmy działkę o imponującej powierzchni 9809 m2, idealnie nadającej się pod budowę obiektu komercyjnego. Działka położona jest w doskonałej lokalizacji, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

187 000 zł1 045 m² 178,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka 1045m2 z warunkami zabudowy położona ok 8km od Białegostoku ,ok 4km do Juchnowca Kościelnego. Media w drodze : prąd-41m kanalizacja-73m woda-90m Wymiary : 24m x25m Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł10 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiamy ofertę sprzedaży trzech atrakcyjnych działek zlokalizowanych w malowniczej wsi Starowiskitki, gmina Wiskitki, powiat Żyrardowski. To wyjątkowa okazja dla inwestorów, deweloperów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł60 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolna o powierzchni 6 ha w kształcie prostokąta. Teren objęty mpzp i przeznaczony pod inwestycje. Dojazd do działki drogą asfaltową, jedynie ostatnie 150 m drogą.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł5 700 m² 61,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 5700 m , położona w malowniczej wsi Budy Zaklasztorne w gminie Puszcza Mariańska. Ta nieruchomość stanowi doskonałą okazję.