dowolna

Działki

63 858 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 858 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jemiołowa

Częstochowa,śląskie

149 000 zł3 660 m² 40,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt"! Na sprzedaż działka o powierzchni 3660 m2 położona w Częstochowie, na granicy dzielnic częstochowa/kiedrzyn w rejonie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kłódka

Kłódka,kujawsko-pomorskie

168 410 zł1 531 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kłódka Szlachecka - mamy zaszczyt zaprezentować Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 1531m2. Dla działki zostaną wydane warunki zabudowy polegające na budowie budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Mikołajczyka

Cempkowo,mazowieckie

125 000 zł1 818 m² 68,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy działki budowlane, które przeznaczone są do sprzedaży jako całość. Położone są w miejscowości Cempkowo, należącej do gminy Płońsk. Przeznaczenie: budowa budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Grzybobranie

Borówiec,wielkopolskie

1 467 600 zł2 446 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż urokliwą działkę w Borówcu, położoną w malowniczej okolicy w otulinie lasu, w części rezydencjonalnej. To wyjątkowa inwestycja dla tych, którzy marzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nowe Racibory

Nowe Racibory,mazowieckie

199 000 zł1 000 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z dostępem Strefy Rekreacyjnej | 199 zł/m | 20 min od Warszawy | Opcja domu "pod klucz" Tworzymy kameralne osiedle pełne spokoju i harmonii każdy znajdzie tu swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Brenna,śląskie

258 000 zł721 m² 357,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Brenna/leśnica Piękna działka budowlana w Brennej w centrum, o powierzchni ok 7ar. Spokojna okolica, w sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna i letniskowa. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Frączki

Frączki,warmińsko-mazurskie

32 900 zł3 000 m² 10,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam. Posiadam na sprzedaż 7 działek rolnych po około 30 arów. Działki Zlokalizowane w miejscowości Fraczki na koloni przy głównej drodze w kierunku Derca. Spokojna okolica, bardzo luźna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

316 000 zł865 m² 365,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta tylko w naszym biurze! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 865 m2 z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego według projektu Dom w Lipiennikach 6 - w lustrzanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Obrowo,kujawsko-pomorskie

86 000 zł1 110 m² 77,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

2 działki w pięknej lokalizacji niedaleko lasu w Obrowie Jeśli marzysz o spędzaniu czasu w otoczeniu lasu, to oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie. Oferujemy dwie działki na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Miłoszów

Miłoszów,dolnośląskie

159 000 zł4 600 m² 34,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do zaoferowania działka rolna z możliwością zabudowy w Miłoszowie Działka położona przy samym lesie. Działka jest ustawna. Działka graniczy z budynkami. Dojazd z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Dalny Las

Dalny Las,podlaskie

145 000 zł1 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena! Działka położona w miejscowości Dalny Las nad jeziorem Serwy, w gminie Gmina Płaska Lokalizacja: spokojna, leśna okolica - idealna dla osób ceniących prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lublin

Lublin,lubelskie

1 487 000 zł2 393 m² 621,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż działkę inwestycyjną o pow. 2393 m2 położoną w Lublinie w obrębie Sławinek wieś, w bliskiej odległości osiedla Ruczaj. Nieruchomość w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Stobierna

Stobierna,podkarpackie

95 000 zł800 m² 118,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Leszczyniec

Leszczyniec,dolnośląskie

135 000 zł1 500 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Świetna oferta działek W leszczyńcu koło kamiennej góry blisko przełęczy okraj Proponuję Państwu działki budowlane w świetnej lokalizacji w Leszczyńcu, nieopodal Kamiennej Góry,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jodłowa

Rząska,małopolskie

560 000 zł1 200 m² 466,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

### oferta dostępna tylko W naszym biurze ###! Polecamy - do sprzedania działkę budowlaną 1200 m2 (12 arów) w miejscowości Rząska (powiat Krakowski). Działka oznaczona w mpzp jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Łęgowa

Kraków,małopolskie

55 000 zł350 m² 157,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę rekreacyjną położoną w malowniczej okolicy Nowej Huty w Krakowie, na ulicy Łęgowej. To doskonała propozycja dla osób, które marzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Rybojedzko

Rybojedzko,wielkopolskie

220 000 zł759 m² 289,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

********** zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego nieruchomość ********** Marzysz o domu nad jeziorem, w którym będziesz czuć błogą atmosferę wakacji przez cały rok? Wykorzystaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Majdan Mętowski

Majdan Mętowski,lubelskie

170 000 zł900 m² 188,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka zlokalizowana w malowniczej okolicy w Majdanie Mętowskim. Działka o wymiarach ok. 28x32m o kształcie zbliżonym do kwadratu. W planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

510 000 zł5 100 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę zlokalizowaną w podkrakowskich Podstolicach. Powierzchnia działki to 5100 m2 z czego część oznaczona w mpzp jako budowlana to około 3600 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Goczałkowice-Zdrój

Goczałkowice-Zdrój,śląskie

135 000 zł883 m² 152,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż: działka budowlana - Goczałkowice-Zdrój, ul. Rolna x-tinymce/html Na sprzedaż: działka budowlana - Goczałkowice-Zdrój, ul. Rolna Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Nowe Smolno

Nowe Smolno,kujawsko-pomorskie

138 999 zł1 001 m² 138,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż murowany budynek gospodarczy położony na działce o powierzchni 1000 m , zlokalizowany na granicy Kobylarni i Nowego Smolna , w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Goszczanowiec

Goszczanowiec,lubuskie

91 350 zł3 654 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy na sprzedaż bardzo atrakcyjnie położoną działkę pod zabudowę o powierzchni 3654 m2 położoną w Goszczanowcu w gminie Drezdenko Działka z jednej strony graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Graby

Graby,wielkopolskie

91 890 zł1 021 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta Sprzedaży działek budowlanych położonych w miejscowości Graby koło Czerniejewa. Przedmiotem sprzedaży, są działki budowlne. Cena od 45 zł/m2 Link do filmu: przeznaczenie zgodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Brzeska

Kraków,małopolskie

259 000 zł1 608 m² 161,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z wydaną wz na budowę domu jednorodzinnego | Nowa Huta | ul. Brzeska | 16,08ar Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjną działkę budowlano - rolną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kątno

Kątno,warmińsko-mazurskie

135 000 zł1 163 m² 116,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam bezpośrednio Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy, o powierzchni 1163m2, położona w miejscowości Kątno. Do działki przynależy również udział w drodze wewnętrznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Czernikowice

Czernikowice,dolnośląskie

59 000 zł1 250 m² 47,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1250 m 2 , usytuowaną w malowniczej miejscowości Czernikowice, gmina Chojnów. Lokalizacja: czernikowice to urokliwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Napękowska

Kielce,świętokrzyskie

1 400 000 zł4 001 m² 349,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam wyjątkową działkę budowlaną - 4001 m Marzysz o przestronnym, spokojnym miejscu na wymarzony dom? Ta działka to idealna propozycja dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż niezabudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Niegowonice,śląskie

139 900 zł1 441 m² 97,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| |! nowa niżasz cena! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1441m. Niegowonice, gmina Łazy, powiat zawierciański (woj. śląskie) Idealna pod budowę domu w malowniczej okolicy Jury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Mraźnica

Zakopane,małopolskie

350 000 zł2 224 m² 157,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Wyjątkowo położona działka w jednej z najbardziej klimatycznych części Zakopanego ? miejscu, gdzie cisza, natura i górski klimat tworzą idealną przestrzeń do wypoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Siwka

Kraków,małopolskie

9 500 000 zł10 900 m² 868,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o pow. 1,09 ha, zabudowana 3 budynkami magazynowymi z zapleczem biurowo-socjalnym oraz małym budynkiem mieszkalnym, położona w rejonie Łęgu (czyżyny).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wojcieszyce

Wojcieszyce,dolnośląskie

255 000 zł1 103 m² 231,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do zaoferowania widokowa działka budowlana w Wojcieszycach Działka jest ustawna, objęta mpzp - mn - zabudowa mieszkaniowa, jednorodzinna. Metraż działki 1103 m2 widok bezpośrednio na góry Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Fajsławice

Fajsławice,lubelskie

220 000 zł2 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Działki budowlane położona w Fajsławicach w gminie Fajsławice, w powiecie krasnostawskim. Każda o pow. ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Rudno

Rudno,małopolskie

220 000 zł19 m² 11 758,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Rudno | 18,71 ar | Media | Dojazd A4 Na sprzedaż działka - idealna dla klientów marzących o szybkiej inwestycji budowy domu wśród zieleni, z szybkim dojazdem do A4 i Krakowa. Woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Sanka

Sanka,małopolskie

99 000 zł5 350 m² 18,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka rolna 53,5a - Sanka, gmina Krzeszowice Idealna pod uprawy, plantację borówek, pasiekę lub powiększenie areału Szukasz dobrze położonej działki rolnej z potencjałem? Mamy coś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Niestępowo,pomorskie

750 000 zł4 463 m² 168,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana ( 4.463 m2 ) z dużym potencjałem inwestycyjnym w miejscowości Niestępowo (20 minut samochodem od Gdańska)! Nieruchomość gruntowa o numerze 263/13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Platynowa

Strzeganowice,dolnośląskie

269 000 zł1 552 m² 173,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę działki budowlanej o powierzchni 1552 m2 położonej w Strzeganowicach w gminie- kąty Wrocławskie. Miejscowość położona w miejscu odpowiednim dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Chełmońskiego

Kraków,małopolskie

4 550 000 zł7 000 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedamy działkę budowlano - rolną. Krowodrza - ul. Chełmońskiego - Stelmachów. Działka 70 arowa - ok 23 ar budowlana, 47 arów rolna. Działka płaska, prostokątna, uzbrojona, szerokość 28 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona Kamień

Kamień,lubelskie

99 000 zł17 800 m² 5,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna w Kamieniu, gmina Łaziska, powiat Opole Lubelskie, przy trasie Lublin-Opole-most w Kamieniu. Bardzo dobry dojazd szeroką, solidnie utwardzoną drogą. Działka jest częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

625 000 zł1 980 m² 315,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do zaoferowania działka budowlana z przepięknym widokiem na Karkonosze w świetnej lokalizacji w Jagniątkowie. Działka o pow. 1980 m2 objęta mpzp - zabudowa jednorodzinna -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Krościenko nad Dunajcem

Krościenko nad Dunajcem,małopolskie

298 000 zł1 500 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana widokowa 15ar na sprzedaż w Gminie Krościenko nad Dunajcem w górach Pieniny. Działka ma uzyskane prawomocne Warunki Zabudowy (wz) na duży dom jednorodzinny (elewacja frontowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wąwał

Wąwał,łódzkie

998 000 zł9 508 m² 104,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w miejscowości Wąwał, zabudowana budynkiem mieszkalnym i gospodarczym, położona 6 km od centrum Tomaszowa Maz. w Gminie Tomaszów Maz. W skład nieruchomości.