dowolna

Działki

64 092 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 092 ogłoszenia

50 000 zł5 390 m² 9,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka z warunkami zabudowy w Raczkowie- idealna pod inwestycję lub Twój wymarzony projekt! Prezentujemy trapezoidalną działkę o powierzchni 5390 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

6 337 380 zł5 348 m² 1 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży grunt o powierzchni około 0,52ha o przeznaczeniu usługowo-przemysłowym Działka przylega do S8 Lokalizacja przylega do S8 węzeł Konotopa wjazd na trasę zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł500 m² 480 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem w Jarosławcu, przy piaszczystej plaży. Działka położona w tak zwanej lokalizacji premium wraz z własnym zadrzewieniem, lasem (możliwość dopasowania.

Szczegóły ogłoszenia

110 250 zł735 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność - tylko W geodom Nieruchomości! Do sprzedania działka budowlana numer 433/11 o powierzchni 735 m zlokalizowana w bardzo atrakcyjnej okolicy domów.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 566 m² 146,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

W naszej ofercie działka budowlana z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, położona w miejscowości Zastań, gmina Wolin. To propozycja dla osób szukających spokojnego miejsca pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 003 600 zł5 018 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bielsko-biała, stare Bielsko Działka pod zabudowę usługową, produkcyjną, z funkcją mieszkalną. Proponuję do sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni 5018m 2 położoną.

Szczegóły ogłoszenia

189 900 zł656 m² 289,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, jedynie 30 minut od Warszawy (trasa S17).Urządzona droga i doprowadzona sieć wodociągowa pod każdą działkę. Panorama 360 -.

Szczegóły ogłoszenia

115 110 zł1 279 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana, znajduje się w okolicy miejscowości Pałubin, gmina Stara Kiszewa, w odległości 60 km od Gdańska. Wokół malownicze tereny, lasek, łąka i bardzo czysta.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł3 385 m² 5,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka rolno - leśna W bezpośrednim sąsiedztwie działek budowlanych, mędrzechów powiat dąbrowski! Oferujemy do sprzedaży działkę rolną w szóstej linii zabudowy przylegającą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Brodnica,kujawsko-pomorskie

145 000 zł3 903 m² 37,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję budowlaną działkę w Brodnicy o powierzchni 3903 mkw przy ulicy Polnej. Wydane warunki zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny -powierzchnia zabudowy do 180m2. Miejsce klimatyczne,.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł1 500 m² 6,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na wynajem oferujemy przestronny, ogrodzony plac o powierzchni ponad 1500 m , położony w strategicznej części Wrocławia przy ul. Krzywoustego, w otoczeniu hal magazynowych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

177 000 zł1 680 m² 105,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Super lokalizacja ekologiczna część bud zaklasztornych Bardzo ładna działka w kształcie prostokąta Dojazd ulicą gminną Działka zadbana, otoczona drzewami Działka posiada skrzynkę elektryczną.

Szczegóły ogłoszenia

116 000 zł674 m² 172,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kruszyn krajeński działka budowlana O powierzchni 674 m2. Warunki zabudowy przewidujące.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł953 m² 125,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy bardzo atrakcyjną nieruchomość gruntową usytuowaną w Starych Bielicach. W pobliżu nowo powstające osiedla domków jednorodzinnych w niedalekiej odległości od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł3 320 m² 135,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do kupienia działka o powierzchni 3320m2 w Kozerach, przy granicy z Grodziskiem Mazowieckim. Działka o wymiarach 89m x 40m. Woda, prąd i gaz w drodze. W pobliżu: -.

Szczegóły ogłoszenia

65 180 zł6 518 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o nr ewid. 385/1 i powierzchni 0,6518 ha (wymiary 73 m x 91 m), położonej w miejscowości Podozierany, gmina Gródek,.

Szczegóły ogłoszenia

216 000 zł1 200 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

tel.:   . Szukasz ładnej działki z dala od miejskiego zgiełku, chciałbyś mieć ciszę, spokój oraz możliwość codziennego kontaktu z naturą?.

Szczegóły ogłoszenia

78 525 zł1 047 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka na sprzedaż W deszcznie! Marzysz o własnym domu w spokojnej i urokliwej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! parametry działki: lokalizacja: deszczno, ul. Sadowa.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł6 139 m² 74,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki na sprzedaż nad jeziorem sztabinki, sejneńszczyzna Zapraszamy do odkrycia prawdziwej perły w sercu Sejneńszczyzny dwóch wyjątkowych działek położonych nad malowniczym jeziorem.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 776 m² 202,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rachowice, gm. Sośnicowice Do sprzedaży działka o pow. 1776 m2 i szer. 32 m Położona w cichej i zielonej lokalizacji. Bezpośredni dojazd z ulicy asfaltowej. Dostępne media.

Szczegóły ogłoszenia

3 537 000 zł1 179 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka mieszkaniowa 1179 m świetna lokalizacja, 750 m do metra! Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1179 m , położona w doskonałej lokalizacji zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

4 910 620 zł22 321 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do poznania oferty sprzedaży kompleksu działek przemysłowych znajdujących się w miejscowości Baniocha - zaledwie 11 km od Piaseczna, z doskonałym dojazdem do drogi krajowej numer.

Szczegóły ogłoszenia

7 418 200 zł2 558 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana w Ząbkach. Powierzchnia działki 2.558 m2, wymiary 43 x 60 m, kształt prostokątny. Wjazd na działkę z dwóch stron. Na działce posadowiony jest.

Szczegóły ogłoszenia

228 000 zł3 800 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wejdź w spokojne objęcia natury z najnowszą ofertą biura nieruchomości Mały Domek - malowniczą, dużą działką położoną w urokliwej miejscowości Młyńsko. Otoczona spokojną.

Szczegóły ogłoszenia

531 250 zł425 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działek, które mogą być interesującą inwestycją dla dewelopera. Poniżej znajdują się szczegóły dotyczące dostępnych.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł972 m² 679,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż bardzo słoneczna działka budowlana o powierzchni 972 m , zlokalizowana w spokojnej i zielonej części Krakowa obszarze Sidzina w dzielnicy VIII Dębniki.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 677 m² 101 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w Krzyżkowicach przy ul. Dworskiej. Działka o powierzchni 1677 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 86x20 metrów. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 000 m² 189 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna, słoneczna działka budowlana -usługowa o powierzchni 1000 m2, położona w miejscowości Borcz, powiat kartuski, gmina Somonino. Działka w kształcie trapezu,.

Szczegóły ogłoszenia

86 325 zł1 151 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam na teren przyszłego super osiedla pod Szydłowcem! To pierwsza etap przedaży działek, które będą wposażone w prąd i wodę - każda! Spiesz się i rezerwuj już dziś! Pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

1 215 000 zł12 150 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o pow. około 12 150 m2 pod działalność produkcyjno- usługową w Rychtalu. Nieruchomość położona w Rychtalu , w pobliżu ulicy Kępińskiej. Oferowany teren.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł16 800 m² 9,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecam na sprzedaż las mieszany o powierzchni 1,6873 ha Nieruchomość jest położona w Gorlicach obręb Stróżówka i ma oznaczenie 1.LS - teren istniejącego lasu i zadrzewień.

Szczegóły ogłoszenia

73 000 zł1 000 m² 73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki 1000m z możliwością zabudowy do 150 m Planujesz budowę domu? Nie zwlekaj! Najprawdopodobniej najtańsza oferta na rynku nieruchomości! Nieruchomości Apartament przedstawiają działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Grabowica,świętokrzyskie

99 000 zł10 800 m² 9,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno-budowlana W miejscowości grabowica, gminia pacanów! Przedstawiamy Państwu na sprzedaży działkę z możliwością uzyskania decyzji o warunkach zabudowy, usytuowaną.

Szczegóły ogłoszenia

8 550 zł5 700 m² 1,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do najmu teren o powierzchni 5700 m2, zlokalizowany w miejscowości Góra Kalwaria w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 400 m² 87,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie naszego biura ,ładna kształtna połozona w spokojnym miejscu w otoczeniu budownictwa jednorodzinnego, a jedocześnie niedaleko Rzeszowa,działka. Działka w terenie.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł500 m² 398 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w miejscowości Zaczernie z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny, wszystkie media Woda, prąd na działce , Kanalizacja oraz Gaz. Sprzedaż bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

1 820 000 zł9 100 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu działkę z wydanymi warunkami zabudowy na 4 domy jednorodzinne o powierzchni 91 arów. Działka położona jest w malowniczej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł3 133 m² 207,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu nieruchomość gruntową objętą mpzp o powierzchni 31 ar. Działka położona w świetnej lokalizacji, usytuowana bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł1 197 m² 241 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam atrakcyjną nieruchomość gruntową działkę o powierzchni 1197 m2, położoną w w malowniczej miejscowości Miłoszyce (gmina Jelcz-Laskowice, powiat oławski). Największym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł3 086 m² 171,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości - lokalizacja. Działka zlokalizowana nadmorskiej miejscowości Gąski, gmina Mielno, w odległości ok. 1000m od morza. Gąski to mocno rozwijająca się miejscowość turystyczna.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 407 m² 99,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położona w Ząbrowie, gm. Gościno, zaledwie 9 km od morza. Dobrze skomunikowana z Kołobrzegiem (8 km) i trasą S6 (4km). Działka.