dowolna

Działki

64 102 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 102 ogłoszenia

270 000 zł2 865 m² 94,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż nieruchomość gruntowa złożona z trzech przylegających do siebie działek o łącznej powierzchni 2865 m2, zlokalizowana w Pierzchnicy. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł999 m² 95,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 999m2 położona przy ul. Jabłoniowej na Os. Poznańskim. Dojazd drogą asfaltową 14 min. z centrum Gorzowa Wlkp., a na ostatnim odcinku drogą.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł3 000 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz atrakcyjnej działki budowlanej w spokojnej, zielonej okolicy, z szybkim dojazdem do miasta i pięknym widokiem na okoliczne wzgórza? Ta oferta z pewnością Cię zainteresuje! Na.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł7 000 m² 2,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia placu ładunkowego przy ul. Mieszka I w Opolu. Plac utwardzony kruszywem usytuowany wzdłuż czynnego.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł995 m² 100,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę usytuowana w miejscowości Drozdowo, gmina Karnice. Powierzchnia działki 995 m2. Dojazd drogą asfaltową. w otoczeniu działki zabudowania mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

940 050 zł208 900 m² 4,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kompleksu działek położonych w miejscowości Kocury, gmina Połczyn-Zdrój. Na sprzedaż grunt o łącznej powierzchni 20,89 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Barany,warmińsko-mazurskie

599 000 zł12 631 m² 47,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Barany, gmina Ełk, na sprzedaż działki budowlane o łącznej powierzchni 1,2631 ha położona na skraju wsi Barany w odległości 650 m od jeziora Ełckiego. Przedstawiamy Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł2 970 m² 74,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Duża działka z dostępem do jeziora Bysław w Borach Tucholskich Prowizję biura nieruchomości w całości pokrywa sprzedający, co oznacza że kupujesz bez prowizji. Kupujący jest.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł3 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży 5 pięknych działek rolnych, położonych w urokliwej miejscowości Szymankowszczyzna gm. Stanisławów, powiat miński. Idealnie nadających się zarówno pod uprawę jak.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł3 021 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania grunt o powierzchni ponad 30 arów, położony w terenie widokowym, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Działka obecnie w trakcie uzyskiwania warunków zabudowy. Dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł2 684 m² 144,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy Państwa na prezentacje działki o numerze ewidencyjnym 1119 zlokalizowanej w Karsku w gminie Nowogródek Pomorski, w powiecie Myśliborskim. Działka z Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

88 055 zł13 547 m² 6,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna z częścią leśną w miejscowości Sosnowe w doskonałej lokalizacji blisko drogi publicznej przy drodze gminnej! Na sprzedaż działka rolna o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

690 300 zł1 770 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż w Lęborku - 1770 m , zabudowa mieszkaniowa i usługowa, pełne uzbrojenie Szukasz idealnego miejsca na budowę domu lub inwestycję usługową? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł10 400 m² 81,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: działka w miejscowości Przyjaźń. idealny grunt dla osób szukających nieruchomości w oddalonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł7 900 m² 151,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta dla dewelopera - 7900 m2 - Podstolice gm. Wieliczka Działka w wstępnym projektem koncepcyjnym zagospodarowania terenu inwestycyjnego. Obie koncepcje przewidują budowę 9 budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł5 961 m² 300,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży trafia duża działka o powierzchni 5961m2 położona w Choroszczy. Nieruchomość w mpzp oznaczona jako tereny usług przemysłowych, składowych oraz usługi inne nie określone.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł6 380 m² 148,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nidzica - Działka inwestycyjna w dzielnicy przemysłowej. Pozwolenie na budowę hali - powierzchnia 1945m2 Działka o pow. 6380 m2 w kształcie prostokąta 109 x 60m. Płaska, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł1 606 m² 1 743,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Latchorzew | Działka mieszkaniowo-usługowa | ok. 1 606 m Na sprzedaż atrakcyjna działka o przeznaczeniu mieszkalno-usługowym o powierzchni ok. 1 600 m , położona w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 263 m² 76,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Jonkowo, ul. Bratkowa Powierzchnia: 3263 m Cena: (do ustalenia) Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3100 m położona w Jonkowie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł3 183 m² 7,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż kształtna działka rolna o powierzchni 32 arów, położona w uroczej i spokojnej miejscowości Haczów - jednej z najstarszych i najbardziej klimatycznych wsi.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł400 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa (1735 m2) zabudowana 3 budynkami na zgłoszenie (dla własnych celów) przy ul. Łosie leśnica/gliczarów Górny. Możliwość wykończenia aktualnej budowy.

Szczegóły ogłoszenia

599 400 zł6 400 m² 93,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 64 arów, położona w miejscowości Koszyce Małe, gmina Tarnów. Nieruchomość posiada korzystne warunki zabudowy oraz objęta jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł2 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta bez prowizji! Działka usługowa, plac składowy położony na terenie dawnego Polifarbu w Gdyni przy ulicy Chwaszczyńskiej. Pierwsza linia zabudowy od trasy S6. Bardzo dobry punkt komunikacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł1 176 m² 501,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlane w Mierzynie o powierzchni: 1176m2 z warunkami zabudowy. Okolica malownicza, cicha i spokojna. Działki dobrze nasłonecznione, na lekkim wzniesieniu. Wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł2 500 m² 76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

M3n Biuro Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami : treścią ogłoszenia; 1.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Domkowo,warmińsko-mazurskie

100 000 zł1 192 m² 83,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Domkowo, gmina Grunwald, powiat ostródzki. Działka nr 48/17 o pow. 1192 m2, z udziałem w drodze nr 48/12 położona w cichej okolicy. Na działkę została wydana decyzja.

Szczegóły ogłoszenia

77 280 zł1 046 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tania działka budowlana z warunkami zabudowy w Nowych Bielicach. Pod budowę lub lokatę kapitału. Nie ta? mamy więcej ofert w tej lokalizacji. Działki znajdują się na płaskim terenie.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł5 343 m² 9,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka nr 320/36 położona jest w rejonie ul. Kosynierów w Czerwionce-Leszczynach o powierzchni 5343 m zapisanej w księdze wieczystej nr gl1y/00115622/7. Działka stanowi teren.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł688 m² 725,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka położona w centrum Nałęczowa o pow. 688m2. Z działki piękny widok na Park Zdrojowy. Doskonałe miejsce na budowę domu lub pensjonatu. Działka uzbrojona w sieci:.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł921 m² 530,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w malowniczej i spokojnej części Juszkowa przy ul. Zielone Wzgórze. To idealne miejsce dla osób szukających harmonii, zieleni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł976 m² 1 260,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położona w miejscowości Stare Babice o powierzchni 976 metrów i wymiarach 20x46m z wjazdem od wschodu bezpośrednio z ulicy Pohulanka lub od północy.

Szczegóły ogłoszenia

187 600 zł670 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| działka budowlana mysłowice - kosztowy! Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana położona w Mysłowicach - dzielnica Kosztowy. Oferowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 670 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

277 000 zł14 707 m² 18,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę rolną o powierzchni 1,4707 ha, zlokalizowaną w miejscowości Stara Biała, powiat płocki, województwo mazowieckie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł918 m² 119,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Krystian stańczyk Agent prowadzący   Na sprzedaż działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną Malec k. Kęt Na sprzedaż działka nr 43/5 o powierzchni 918 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł9 709 m² 63,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

U stóp Góry Dylewskiej najwyższego wzniesienia na Niżu Środkowoeuropejskim leży działka, która może być kluczem do życia w harmonii z rytmem natury. To niegdyś tętniące życiem.

Szczegóły ogłoszenia

105 280 zł752 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Sadowie, okolica Ostrów Wielkopolski pow 752 mkw. Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 752 mkw., położona w miejscowości Sadowie, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł2 043 m² 107,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Mam na sprzedaż działkę o powierzchni 2043 m2 - Zajezierze pomagamy W uzyskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości Zajezierze jest granicą miasta Sztum , które to miasto jest oddalone tylko 12.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Pracze

Pracze,dolnośląskie

425 000 zł3 000 m² 141,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoje Miejsce w Sercu Doliny Baryczy - Działki w Praczach Szukasz okolicy, gdzie natura spotyka się z Twoim nowym domem? Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe działki położone.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł900 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam na sprzedaż działkę zlokalizowaną w miejscowości Szaszorowice, gmina Niechlów w powiecie górowskim. Działka o powierzchni 900 mkw. Działka nie jest objęta miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł3 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka zlokalizowana w najwyżej położonej wiosce pogórza Izerskiego - Grudzy. Powierzchnia 3.000 m2 Grunty klasy III, brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł1 300 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka zlokalizowana na przy ślepej ulicy, przy której są same nowe domy. Są wszystkie media ze światłowodem włącznie. jest miejscowy plan zagospodarowania, który przewiduje zabudowę.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij