dowolna

Działki

64 053 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 053 ogłoszenia

579 000 zł1 776 m² 326,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą, płaskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

25 640 400 zł21 367 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Teren o powierzchni 2,1 ha, szer. frontu 150 m, objęty mpzp, przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną i usługową. Inwestycja rzędu 13 000 m2 pow. całkowitej. Usługi: handel, biura,.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł1 550 m² 151,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zwierzewo | działka budowlana z gotowym startem inwestycji | tuż przy jeziorze Szeląg Wielki Nie każda działka daje tylko przestrzeń. Są takie, które dają coś znacznie cenniejszego czas,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

659 750 zł2 640 m² 249,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opis oferty: działka objeta mpzp - usługi w centrum Łochowa. Wielkość 2640 mkw. Wszystkie media! media: woda, kanalizacja, prąd, gaz oraz światłowód. Lokalizacja: nieruchomość w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 076 m² 32,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka siedliskowa w Szeplerzyźnie gmina Iława na Pojezierzu Iławskim na Mazurach Zach. - działka położona jest na płaskim i suchym terenie. Jest ona pusta. - działka o pow. 3076m2.

Szczegóły ogłoszenia

238 920 zł1 991 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty Dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Numer licencji PFRN: 30058 Spokojna lokalizacja z potencjałem Nowa Wieś, gmina Międzylesie, powiat kłodzki Nowa Wieś to malownicza.

Szczegóły ogłoszenia

191 000 zł1 904 m² 100,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Adamowice, gmina Mszczonów Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1904 m , położona w spokojnej i rozwijającej się miejscowości Adamowice.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł1 014 m² 290,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położona pod lasem w miejscowości Wysocko Wielkie, gmina Ostrów Wielkopolski. Oferta sprzedaży wyjątkowej działki.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł481 m² 187,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka W sercu kociewia przy jeziorze słone, oznaczona jako łąki VI kategorii, nr działki 583 do działki prowadzi droga polna lokalizacja Gmina Osiek to malownicza, turystyczna gmina położona.

Szczegóły ogłoszenia

7 800 000 zł6 819 m² 1 143,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania dwie sąsiadujące działki na warszawskich Odolanach. Łączna powierzchnia działek - 6819m2 Jedna porośnięta zielenią, na drugiej znajduje się małe gospodarstwo z domkiem.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł2 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Top Duża działka 2000m2 z Warunkami Zabudowy! nad Zalewem Szczecińskim nowe warpno / Warnołęka

Szczegóły ogłoszenia

23 720 320 zł91 232 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania teren o przeznaczeniu przemysłowo usługowym. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego: - przeznaczenie tereny zabudowy usługowej i/lub obiektów produkcyjnych, składów.

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł1 050 m² 179,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 10,50 ara w Bestwinie na granicy z Bielskiem- białą. Działka znajduje się w I linii zabudowy. Działka objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł3 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Future Nieruchomości Gorzów przedstawia ofertę sprzedaży: działek w Ludzisławicach #twojaprzyszloscmaswojadres Opis nieruchomości: na sprzedaż niezabudowane działki o powierzchni ok. 3000.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł10 200 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 10200m2 w miejscowości Mięcierzyn gm. Rogowo, która od zachodu przylega do lasu. Objęta mpzp pod zabudowę zagrodową (nie trzeba starać się.

Szczegóły ogłoszenia

152 000 zł800 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 800m2, okolice wyszkowa, tulewo górne dane techniczne: działka o powierzchni 800m2 z dostępem do drogi publicznej. Wymiary działki: długość 37m, szerokość od 19,3 m do 26,7m.

Szczegóły ogłoszenia

29 686 850 zł30 605 m² 970 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży atrakcyjna działka usługowa (handel, biura, hotele, obiekty konferencyjne, garaże wielopoziomowe, gastronomia) o pow. 3,0605 ha w Krakowie Olszanicy. Zapisy planu zagospodarowania:.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł3 191 m² 24,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w miejscowości Elgnówko, oddalonej od Olsztynka i trasy S7 niespełna 10 kilometrów. Do działki o powierzchni 3191 m2 wydano.

Szczegóły ogłoszenia

316 000 zł1 235 m² 255,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki w Kozielcu , które posiadają miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego w miejscowości Kozielec, gmina Dobrcz. Przepięknie położone, blisko Nadwiślańskiego Parku Krajobrazowego,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł900 m² 944,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana w Grodzisku Mazowieckim Lokalizacja: cicha, spokojna, bezpieczna okolica, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, dobrze skomunikowana, łatwy dojazd do Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 484 m² 39,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana położona przy ul. Gen.Jastrzębskiego w Chełmnie, gmina Chełmno, powiat chełmiński, województwo kujawsko-pomorskie.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł14 100 m² 20,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 14 000m2 o wymiarach 27x560m2 na działce znajduje się budynek 50m2 oraz sad drzewek owocowych. Działka znajduje się przy ulicy asfaltowej, działka uzbrojona jest w prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

9 800 zł5 418 m² 1,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu grunt c o pow. 5418,00 m2 usytuowany na ul. Hryniewickiego 1 w Szczecinie w obszarze przemysłowym.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł3 523 m² 189,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w Brwinowie objęta planem przestrzennego zagospodarowania. Teren płaski suchy , okolica działek niezabudowanych .Teren oznaczony w MPZP symbolem MN2 .Działka.

Szczegóły ogłoszenia

184 004 zł875 m² 210,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położona w obrębie ewidencyjnym Stara Łomża Nad Rzeką, gmina Łomża (wjazd z ulicy Dolnej lub ul. Wesołej). Miejscowość Stara Łomża zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł7 430 m² 14,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka w miejscowości Napiwoda, gm. Nidzica, woj. warmińsko-mazurskie. Powierzchnia - 7430 m2, wymiary (42x190), nr. ewidencyjny 60 , obręb Napiwoda. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

458 700 zł1 390 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| działka usługowa na sprzedaż! Do sprzedaży działka budowlana położona w Tychach - Urbanowicach. Oferowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 1390 m 2 ma kształt trapezu.

Szczegóły ogłoszenia

213 000 zł4 031 m² 52,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przestrzeń, spokojna okolica, lasy i jezioro Krawusińskie 3 min od działki. Dobre połączenie drogowe: skarszewy 8 min; starogard Gdański 24 min; pruszcz Gdański 30 min; centrum Gdańska 44 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł1 045 m² 170,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana nad morzem ( 4000 m od morza), duninowo, ul. Na Wzgórzu, 178.000,- PLN Na sprzedaż działka budowlana nad morzem ( odległość 4000 m od morza) o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

290 390 zł1 057 m² 274,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane położone 20 km od Gdańska w miejscowości tokary z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Na sprzedaż 5 działek lokalizacja Tokary znajdują się w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł2 124 m² 2,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do wynajmu niezabudowana działka na Warszawskiej Białołęce Okolica z różną zabudową, dobre połączenia komunikacyjne miejskie i kołowe (autobus). W sąsiedztwie ulicy Modlińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł3 768 m² 75,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka W okolicy bytowa wsi grzmiąca lokalizacja Działki położone są w kaszubskiej wsi Grzmiąca, w powiecie bytowskim, w otulinie parku krajobrazowego Dolina Słupi. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 522 m² 101,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka 1522 m budowlana, nad Jeziorem, 38,5 km od Gdańska Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane, każda o powierzchni 1522 m , położone w malowniczej okolicy nad.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł4 576 m² 102,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Krystian stańczyk Agent prowadzący   Marzysz o spokojnej inwestycji w pięknym miejscu, blisko miasta, ale z dala od zgiełku? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł1 300 m² 376,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 300 m położona w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej okolicy przy ul. Lwowskiej w Rzeszowie. Nieruchomość objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 073 000 zł15 700 m² 132,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Domaniewek działka inwestycyjna. Przy obecnym mpzp brak możliwości zabudowy. Nr działek: 78 79 90 bezpośrednio

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł2 340 m² 123,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość z niepowtarzalnym widokiem na zbiornik Cieszanowicki! Drewniany domek letniskowy o powierzchni ok 38 m2 wraz z zadaszonym tarasem położony jest nad brzegiem.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł17 344 m² 691,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

*** nieruchomość Z pozwoleniem na stację demontażu pojazdów*** Poniżej przedstawiam ofertę sprzedaży nieruchomości wraz z gotowym pomysłem na biznes. Oferujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

281 520 zł1 224 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana w miejscowości Zatonie - Zielona Góra o powierzchni 1224 m2 w otoczeniu wyłącznie nowych domów jednorodzinnych. Uwaga! Obecnie mamy na sprzedaż dwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł520 m² 572,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Inteligentny dom całoroczny Z prywatną sauną twoje osobiste spa W chełmnie. Jeśli szukasz typowej działki rod, gdzie główną atrakcją jest walka z chwastami, a szczytem luksusu.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł4 200 m² 237,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana, z komfortowym dostępem do drogi publicznej przez dwa niezależne wjazdy. Położona w dogodnej lokalizacji, zapewniającej szybki dojazd do Krakowa.