dowolna

Działki

64 042 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 042 ogłoszenia

90 720 zł1 296 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż: działka budowlana 1296m przy lesie - Łąg Kolonia, gm.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł10 200 m² 58,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1,02 ha z domem i schronem, michrów k. Warszawy, ogromny potencjał inwestycyjny Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,02 ha, położona w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 430 m² 160,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

14-arowa działka w miejscowości Zawoja , to nieruchomość o charakterze inwestycyjno - rekreacyjnym lub budowlanym. Łączy w sobie zalety lokalizacji przy infrastrukturze, z dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł955 m² 93,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży jest piękna działka z wz położona w Siemyślu o powierzchni 955m2. Informacje podstawowe: powierzchnia: 0,0955 ha Kształt działki: kwadrat Działka: środkowa.

Szczegóły ogłoszenia

154 500 zł1 030 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni ok 1000 metrów kwadratowych. Nieruchomość położona jest na obrzeżach Biskupca ( obręb Rukławki ) , mniej więcej w połowie drogi pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł7 218 m² 138,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: emilian Janusz Tel:   Cena promocyjna ważna tylko do 15.05.2026 r. Cena regularna 1.800.000 zł. *Oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości* Podstawowe informacje: działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł12 794 m² 218,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest budowlano - inwestycyjna działka o powierzchni 12794m2 w miejscowości Kozerki w gminie Grodzisk Mazowiecki. Nieruchomość znajduję się przy samej obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł2 865 m² 157,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Bogaczewo to miejsce, w którym łatwo zwolnić tempo i złapać oddech. Na sprzedaż działka mieszkaniowa (siedlisko) o powierzchni 2865 m , położona w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

14 736 000 zł12 280 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka komercyjna w Dąbiu na sprzedaż! Ofertę sprzedaży stanowi grunt komercyjny o powierzchni 12 280 m2 na który składa się pięć działek komercyjnych plus 50% udziałów w dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 949 m² 84,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana, usytuowana w miejscowości Górczyna, gmina Szlichtyngowa. Lokalizacja opisywanej nieruchomości gruntowej jest bardzo atrakcyjna, bowiem znajduje się ku końcu.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł2 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 20 ara z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny. Lokalizacja: tyczyn Numer działki 390/2 Oferta Sprzedaży: - działka prostokątna 20 ara, - działka.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł13 220 m² 12,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlano-rolną o powierzchni 13200m 2 położoną w okolicy miejscowości Buczek gm. Sieradz. Działka w kształcie prostokąta, szerokość ok. 28m.

Szczegóły ogłoszenia

277 200 zł1 400 m² 198 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dotyczy działki nr 21 o powierzchni 1400m2 Machowinko to malowinicza wieś, położona w gminie Ustka, w powiacie słupskim. Położona w odległości 2,5km od morza, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł2 000 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - Wilczeniec Bogucki Na sprzedaż działka położona w miejscowości Wilczeniec Bogucki, gmina Fabianki, powiat włocławski, województwo kujawsko-pomorskie. Parametry działki:.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 000 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w okolicy Iławy z możliwością zabudowy mieszkaniowej zagrodowej. - w atrakcyjnie położ. wsi niedaleko iławy. W kameralnym kompleksie działek. Blisko dużego kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

268 000 zł1 000 m² 268 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| teren zadrzewiony i zakrzewiony we wsi Krupia Wólka, w gminie Prażmów. Do sprzedaży 2 działki o powierzchni:1000m2 i 964m2 w cenie 278 zł za m2. Sąsiednie działki są.

Szczegóły ogłoszenia

6 020 000 zł114 025 m² 52,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy wyjątkowe gospodarstwo rolne o powierzchni 11 ha, położone w malowniczej i strategicznie atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Bikówek przy trasie nr 50, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł1 021 m² 53,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szukasz działki wśród zieleni, wszechobecnych lasów, w spokojniejszym miejscu, w sąsiedztwie tylko kilku sąsiadów a jednocześnie chcesz dojeżdzać w 20minut do Szlaku wielkich.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Gurba,mazowieckie

310 000 zł11 739 m² 26,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka rolna o powierzchni 1,18 ha w miejscowości Gurba, gmina Mszczonów. Działka położona w pobliżu trasy nr 8 Warszawa - Katowice. Media w drodze, dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł2 713 m² 72,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Widokowa działka położona w zacisznym miejscu. Teren płaski. Dojazd utwardzoną drogą gruntową. Dostępne media: energia elektryczna. Działka w sąsiedztwie lasu. Wokół luźna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł632 m² 1 343,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

| oferujemy wyjątkową okazję inwestycyjną w prestiżowej lokalizacji w Szczyrku (woj. śląskie, powiat bielski, gmina m. Szczyrk). Działka budowlana o powierzchni 632 m wraz.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł7 000 m² 45,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: mariusz Sikora tel.:   OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE! IDEALNA LOKALIZACJA! Oferuję Państwu atrakcyjną działkę rolną w miejscowości WŁÓKI, o powierzchni 7000 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 305 m² 114,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w miejscowości Biały Bór, w okolicy ul. Kwiatowej. Nieruchomość o powierzchni 1305 m2, zlokalizowana na prężnie rozwijającym się osiedlu domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 779 m² 64,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działek budowlanych w malowniczej miejscowości Kikorze- 15 min do Goleniowa, 10 min do Nowogardu oraz dostęp do komunikacji miejskiej (autobus i stacja kolejowa). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł1 746 m² 309,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w miejscowości Warszawianka, gm. Lesznowola, pow. Piaseczyński.25 km. od Warszawy, dojazd trasą S7 ok 30 min. Przeznaczenie wg mpzp zabudowa jednorodzinna wolnostojąca, zakazuje.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Mikołajki

Mikołajki,warmińsko-mazurskie

1 200 000 zł520 m² 2 307,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka bez planu miejscowego (warunki zabudowy w trakcie) zlokalizowana w centrum Mikołajek, pomiędzy Hotelem Gołębiewskim a Jeziorem Mikołajskim. Zaledwie 600 metrów do Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł1 400 m² 320,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka niemalże na granicy Gdańska. To teren dla osób, które ceną sobie przestrzeń, bliskość natury z jednocześnie bardzo dobrym dojazdem do wszystkich wygód miasta. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł3 219 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Nieruchomość składająca się z działki rolnej o powierzchni całkowitej 3219 mkw, położona w Szczyrku, w zacisznej okolicy. Działka widokowa, usytuowana na południowym stoku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł5 009 m² 399,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o pow. 5009 m2, położona na pograniczu Poznania i Komornik, w bardzo dobrej lokalizacji w obrębie Poznań Fabianowo. Aktualne studium.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł12,56 m² 23 885,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój agent nieruchomości prezentuje państwu na sprzedaż piękną działkę o powierzchni 12,56 ar położoną w mieście Rzeszów - ul. Senatorska Nieruchomość idealnie się sprawdzi się pod.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 826 m² 136,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 1823 m , położonej w malowniczej miejscowości Lubochnia, w pobliżu Jeziora Wierzbiczany.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł19 800 m² 201,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Mrągowo, ul. Zielone Wzgórze 1,98 ha pod zabudowę jednorodzinną, pełne media, blisko jeziora Sołtyskiego Lokalizacja i podstawowe dane: na sprzedaż duża działka inwestycyjna o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł20 000 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka inwestycyjna o pow. ok. 2 ha położona pod Kędzierzynem, w stronę Gliwic. Działka jest bedzo dobrze skomunikowana, media w drodze. :kontakt do agenta Tomasz Cisiński.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 100 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt