dowolna

Działki

64 108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 108 ogłoszeń

168 500 zł913 m² 184,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej na sprzedaż z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego! Działka gruntu o pow. 913 m2 zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł458 m² 393,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Czerwionce-Leszczynach w rejonie ulicy 3 - go Maja o nr działki 2766/202 zapisanej w księdze wieczystej gl1y/00126251/5. Przedmiotowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł2 577 m² 116,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Kontakt: filip Środecki tel:   Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę budowlaną, zlokalizowaną na malowniczym wybudowaniu w Kościerzynie. To niezwykle atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Wałbrzych,dolnośląskie

540 000 zł3 186 m² 169,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność: na sprzedaż działka usługowa położona na Rusionowie w Wałbrzychu, bezpośrednio przy głównej drodze przelotowej (ul. Noworudzka). Działka przeznaczona dla obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł3 075 m² 17,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ładne działki rolno - budowlane o powierzchniach 3075 m2, 3198 m2, 3342 m2, położone w zaciszu Mazurskiej wsi Barany, gmina Świętajno, powiat olecki. Działki zlokalizowane są na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

1 600 000 zł10 013 m² 159,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod inwestycję o powierzchni 1 ha, w atrakcyjnej części Brodnicy. Działka w kształcie prostokąta o płaskiej powierzchni. Działka znajduje się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł1 204 m² 45,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić Państwu naszą ofertę kompleksu 2 działek o powierzchni: 12,39 ar, 12,04 ar, zlokalizowane w miejscowości Kryg, gm. Lipinki, pow. gorlicki. Działki są objęte.

Szczegóły ogłoszenia

120 777 zł1 000 m² 120,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działki budowlane w Bielicach. Cena sprzedaży wynosi 127 zł/m2. Przeznaczenie działek budowlana 1-rodzinna, funkcja zabudowy mieszkaniowa 1-rodzinna. Działka nie jest objęta planem.

Szczegóły ogłoszenia

1 755 000 zł29 252 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pięknie położony teren dla inwestora. Powierzchnia ok. 2,9252 ha w Hańczowej (województwo małopolskie), w pobliżu uzdrowiska Wysowa-Zdrój, 15 km od Krynicy Zdrój. Malownicze położenie,.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 200 m² 116,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

| do sprzedania bardzo atrakcyjna nieruchomość położona w bardzo spokojnej okolicy w miejscowości Celiny. Piękna, widokowa działka budowlana o powierzchni 12 a i szerokości około.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł17 720 m² 18,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzy Ci się sielska wieś, zaledwie kilka kilometrów od granic Krakowa? Jeśli tak, to ta oferta jest dla Ciebie. Zapraszam na prezentację nieruchomości rolnej, o powierzchni 1,77 ha, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł3 030 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oaza spokoju w Beskidzie Niskim działka w Bartne, pod lasem! Przedmiotem sprzedaży jest całe prawo własności 2 (dwóch) x działek budowlanych o numerze ewidencyjnym: 348/1 oraz 348/2.

Szczegóły ogłoszenia

74 500 zł7 500 m² 9,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolno-leśna o powierzchni 75 ar Jodłówka Tuchowska Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę rolno-leśną o powierzchni 75 ar (7500 m ), położoną.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł20 000 m² 84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Snopków, 2ha, gmina Jastków, media Bardzo ładna i duża działka w atrakcyjnej okolicy. Działka: - 5 linia zabudowy - prostokąt - wzdłuż całej działki droga 5- metrowa Wymiary: -.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł7 000 m² 84,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam atrakcyjną działkę położoną w miejscowości Snopków, gm. Jastków o powierzchni 7000 m2 o wymiarach 68 x 103m ( budowlanej ok. 1400m2). Działka położona jest 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

190 400 zł2 380 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży dwie działki leśne w miejscowości Wieliszew obręb Kwietniówka. Działki położone 300 metrów od ulicy Baczyńskiego w Wieliszewie. Działka nr 120 - 2380 m2 - cena 238 000zl,.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł10 564 m² 76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna - Lisiny - możliwość podziału! Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 10564 mkw., która znajduje się w miejscowości Lisiny, gm. Śliwice,.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł4 636 m² 212,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: działka usługowo-mieszkaniowa Borowa, gm. Długołęka Lokalizacja: bezpośrednio przy trasie Wrocław Warszawa Szukasz terenu pod inwestycję z doskonałą lokalizacją i pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 113 m² 197,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Poręba przy ul. Na stoku/maków. Działka nr ewid. 3146/47, obręb 0001 - Poręba Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł21 100 m² 71,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż bardzo atrakcyjnie położoną działkę siedliskową o pow. 2,1108 ha, zlokalizowaną 20 metrów od Jeziora Drawskiego w okolicy miejscowości Kluczewo. Jest to najdalej.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł5 761 m² 52,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna o dogodnym położeniu przy drodze wojewódzkiej nr 352, łączącej Bogatynię ze Zgorzelcem. Atutem nieruchomości jest bardzo dobra komunikacja z regionem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł708 m² 224,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana. Szydłowo- os. Wichrowe Wzgórze. Działka budowlana o powierzchni 708 m2 (numer geodezyjny 358) zaledwie 8 km od Piły. Szczególne atuty: - nowe osiedle nowo.

Szczegóły ogłoszenia

189 999 zł1 250 m² 152 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka rekreacyjna z możliwością budowy , o powierzchni 1250m2 , położona w miejscowości Czyżemin (gmina Dłutów). Idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł5 600 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Witamy w ogłoszeniu biura nieruchomości Mały Domek! Z przyjemnością przedstawiamy niezwykłą okazję w uroczej miejscowości Muchów - sporą działkę budowlaną, która ma ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Trójca

Trójca,dolnośląskie

150 000 zł1 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Atrakcyjnie położona działka budowlana położona we wsi Trójca w bliskiej odległości - ok. 5 km - od Zgorzelca. Południowa granica działki ma bezpośredni dostęp do drogi krajowej nr 30.

Szczegóły ogłoszenia

480 700 zł5 060 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest duża ładna działka o powierzchni 5060 m 2 w bardzo dogodnej lokalizacji blisko Zduńskiej Woli w miejscowości Opiesin Działka ma dojazd z dwóch stron.

Szczegóły ogłoszenia

158 000 zł868 m² 182,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka budowlana zlokalizowana w obrębie Dębieńsko, w Gminie i Mieście Czerwionka-Leszczyny; parcela usytuowana w II linii zabudowy. Przeznaczenie terenu: teren.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł1 600 m² 255,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania urokliwa działka usytuowana w okolicach ul Nad Lasem. Wymiary działki 27 x 63 Są 3 działki do sprzedania, można wybrać tą "najlepszą " Dojazd bezpośrednio z ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł850 m² 564,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy 8,5a działkę pod budynek mieszkalny jedno lub dwu rodzinny. Działka o szerokim froncie ok.33m. Dostęp do prądu, wody,gazu. Cena ofertowa ; 480000zł. Opis powstał na podstawie oględzin.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł956 m² 470,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| nieruchomość znajduje się w miejscowości Dziekanów Leśny "bajkowym", po prawej stronie jadąc z Warszawy w kierunku Gdańska. W najbliższym otoczeniu są domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł3 011 m² 66,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy dużą działkę o pow. 3011 m2 w Barnkowie gmina Chojna dla której zostały wydane warunki zabudowy dla budynku mieszkalnego jednorodzinnego z garażem do dwóch stanowisk oraz.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 zł3 031 m² 11,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Piękna działka, położona blisko jeziora Małe Pławno( 10 m) w miejscowości Zieleniewo , gmina Bierzwnik, powiat choszczeński, województwo zachodniopomorskie .W pobliżu działki lasy.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 008 m² 99,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana- 30arów W dąbrowie tarnowskiej! Opis nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 0,3008 ha, położona w jednej z najatrakcyjniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł1 460 m² 164 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka budowlana 1460 m Rogalinek, otulina Rogalińskiego Parku Krajobrazowego. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1460 m , położona w malowniczym Rogalinku.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł30 500 m² 22,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową niezabudowaną , składająca się z kilku działek rolno-budowlanych , położona przy asfalcie w Okupie Małym o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 193 m² 92,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt