dowolna

Działki

63 997 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 997 ogłoszeń

125 180 zł1 138 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nie szukaj dalej - ta oferta dostępna jest tylko w naszym biurze! Biuro Nieruchomości Optima ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży działek budowlanych położonych nad stawami.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł19 678 m² 26,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

! nowa niższa cena! Prezentujemy Państwu działkę rolno - zagrodową na sprzedaż w Rudołtowicach. Parcela w kształcie zbliżonym do litery "L" o powierzchni 1.9678HA, nieogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł5 988 m² 41,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka W pobliżu jeziora W malowniczej okolicy - Łosie Prezentowana nieruchomość stanowi działkę ewidencyjną numer 998/2 o powierzchni 0,5988 ha, która zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł827 m² 199,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Z pozwoleniem na budowę- wola rafałowska, gmina chmielnik. Oferujemy do sprzedania działkę budowlaną 8.27a z wydanymi Warunkami Zabudowy oraz z "Pozwoleniem Na Budowę".

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł1 374 m² 371,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta dostępna w Projekt House Nieruchomości 0% prowizji od kupującego. Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną nr. 91/40 o powierzchni 1374 m2, zlokalizowaną w Gdańsku Smęgorzynie.

Szczegóły ogłoszenia

947 000 zł2 506 m² 377,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna nr 874/56 dziwnów | top lokalizacja, realny potencjał, mocna cena Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna nr 874/56 położona w Dziwnowie, bezpośrednio przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Krupocin

Krupocin,kujawsko-pomorskie

145 000 zł1 610 m² 90,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Krupocin - gmina Bukowiec, blisko jeziora Branica! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w malowniczej miejscowości Krupocin, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł1 158 m² 323,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1158 m , położona w Jantarze przy ul. Spokojnej - w cichej, zielonej części miejscowości, jednocześnie zaledwie ok. 2 km od szerokiej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 562 000 zł12 200 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana w kształcie kwadratu, pow 12200 m położona w urokliwym miejscu w chrzastawie Wielkiej przy nowej drodze. Dojazd asfaltowy , w drodze media- prąd , gaz, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Radomice

Radomice,kujawsko-pomorskie

215 000 zł4 024 m² 53,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki budowlane 4024 mkw. i 4731 mkw. z warunkami zabudowy w cenie 53,50 zł/m W ofercie sprzedaży 2 działki budowlane o powierzchni 4024 mkw. i 4731 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł13 323 m² 5,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż ciekawa działka dla miłośników przyrody oraz osób szukających gruntów na terenie miasta oferujących walory rekreacyjne i krajobrazowe. Nieruchomość położona jest w Białej.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł715 m² 419,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż widokowe działki rolne w miejscowości Witów- polana Biały Potok, gm. Kościelisko o pow. 715 m2. Działki o nr. ewid. 6875, 6878/1, 6878/2, 6879, ogrodzone drewnianym płotem.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł4 700 m² 17,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferuję 2 działki rolne (łąki) o łącznej powierzchni 4700 m , położone na obrzeżach dzielnicy Opola "kolonia gosławicka" Działki są równoległe do siebie dłuższymi bokami.

Szczegóły ogłoszenia

165 230 zł1 271 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz działki budowlanej pod budowę swojego domu? Sprawdź tę ofertę być może znajdziesz tu idealne miejsce dla siebie! Na sprzedaż trzy działki budowlane położone w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł20 600 m² 6,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż dwie działki rolne (pola uprawne) o łącznej powierzchni 2,06 ha, położone w miejscowości Górzna, w gminie Złotów. Teren o płaskim.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł3 009 m² 53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie sprzedaży są piękne działki budowlane położone ok 100 m od linii brzegowej jeziora. Istnieje możliwość zakupu całego kompleksu składającego się z 8 działek w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł4 570 m² 240,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,4570 ha przylegająca do drogi krajowej E74 przebiegającą przez Sulejów. Szukasz działki dla swojej firmy? Poszukujesz nieruchomości gruntowej.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 306 m² 130,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o powierzchni 1306 m2 , zlokalizowana w Oblęgorku , przy ul. Gimnazjalnej, gm. Strawczyn. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

247 500 zł1 100 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka na sprzedaż w Łochowie - narożna. Bardzo dobra lokalizacja - północna strona od Szosy bydgoskiej. wymiary 38m / 28m 1100 m 2 mpzp przewiduje zabudowę jednorodzinną. Media.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł1 194 m² 448,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka usytuowana przy ulicy gminnej. Dla terenu jest uchwalony plan zagospodarowania z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową -usługową Procent zabudowy 30 %, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

119 900 zł1 090 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Promocja! Prezentujemy na sprzedaż działki budowlane o powierzchniach około 1090 m 2 Znajdującą się na terenie Polkowa gmina Zduńska Wola Bliskość lasu sprawia, że teren cechuję się.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł1 800 m² 238,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1800m2 w miejscowości Gowino przy ulicy Przyjaźni, gmina Wejherowo. Opis nieruchomości Działka w kształcie trapezu, płaska, niezadrzewiona.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł1 052 m² 1 710,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atuty świetna lokalizacjauchwalony mpzpmożliwość prowadzenia usług lub zabudowy jednorodzinnej dwulokalowej możliwość podziału działki Działka Nieruchomość zabudowana jest warsztatem samochodowym.

Szczegóły ogłoszenia

176 480 zł1 103 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do poznania oferty działek rolnych w miejscowości Bielawa. W planowanym Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego, teren będzie prawdopodobnie przeznaczony pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 449 m² 79,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca na dom? Marzysz o spokojnej okolicy z dala od zgiełku a jednocześnie blisko miasta? Mam dla Ciebie idealną propozycję! Działka budowlana o powierzchni 1449 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł5 100 m² 19,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna | 51 ar | Okocim | przy dk 75 - powierzchnia: 51 ar - rodzaj: działka rolna - mpzp: brak - dojazd: bezpośrednio z drogi krajowej nr 75 - lokalizacja: okocim, ok. 4 km od Brzeska.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł43 636 m² 160,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Inwestycja W otulinie lasu Do sprzedania rozpoczęta inwestycja w otulinie lasu z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie około 40 km do centrum Warszawy. Miejsce, które docelowo.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł49 928 m² 60,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny 4,99 ha | Prażuchy Nowe, gm. Ceków-Kolonia Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 4,9928 ha, położoną w miejscowości Prażuchy.

Szczegóły ogłoszenia

1 071 360 zł3 840 m² 279 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na budowę domu marzeń? Prezentujemy działki budowlane w miejscowości Szymanówek - zaledwie 40 km od granic Warszawy. Ta wyjątkowa nieruchomość, położona.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł3 300 m² 68,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

7 działek rolnych wyodrębnionych z terenu zajmującego łącznie ponad 2,3 ha w miejscowości Marianka obok Tarczyna , powiat piaseczyński. Ogłoszenie i cena dotyczy działki o nr 75/6.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 560 m² 108,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jastrzębie-Zdrój, cisówka/ruptawa. Działka położona w terenach mieszkaniowo - usługowych (41mnu), pow.1560 m2 (możliwe dokupienie sąsiadującej działki o pow. ok.1715 m2). Super cena.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł729 m² 270,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana Osiedle Kwiatowe, bolesławiec Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie z szybkim dostępem do miasta? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł1 159 m² 180,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana W szamocinie Idealne miejsce do budowy wymarzonego domu! Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 1 159 m 2 położona w Szamocinie.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł3 000 m² 29,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż, działka siedliskowa Wodnica Kolonia, gm. Ustka, powiat słupski, cena 89.000,- PLN Na sprzedaż działka siedliskowa z możliwością zabudowy zagrodowej lub rekreacyjnej, która powstanie.

Szczegóły ogłoszenia

5 682 zł2 841 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do najmu nieruchomość gruntową położoną w Łazach w rejonie ul. Fabrycznej, oznaczoną jako działka nr.

Szczegóły ogłoszenia

17 467 200 zł121 300 m² 144 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny położony w miejscowości Jasieniec, w gminie Trzciel, województwie lubuskim. Nieruchomość składa się z trzech działek o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł78 314 m² 31,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna- siedliskowa o powierzchni 78.314 m2 (7,831 ha) położona w Miłowie, gmina Przywidz. Nieruchomość o zróżnicowanym kształcie : płaska i w.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł6 600 m² 90,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Północ Nieruchomości w Bolesławcu oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 6600 m , położoną w Godzieszowie koło Wykrot, gm. Nowogrodziec. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

287 500 zł1 207 m² 238,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

12,07 ar Werlas z widokiem na J.Solińskie Na sprzedaż niepowtarzalna nieruchomość gruntowa o powierzchni 12,07 ar w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok 40 x 31m.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł800 m² 287,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 800 m - Pustelnik, ul. Szkolna, gmina Stanisławów Na sprzedaż działka o powierzchni 800 m , położona w miejscowości Pustelnik przy ul. Szkolnej, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

863 635 zł3 259 m² 265 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

3 działki budowlane w kształcie prostokąta, pow. łącznej 3259 m2 położone w cudownym miejscu na granicy Nadolic Wielkich i Chrząstawy Małej, przy granicy lasu , z dojazdem.