dowolna

Działki

63 997 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 997 ogłoszeń

239 000 zł5 300 m² 45,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży pięknie położona, w sercu Puszczy Noteckiej działka budowlana z ogromnym potencjałem. Powierzchnia działki to 5300m, na działce jest prąd, woda w studni. Do działki.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł3 009 m² 206,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka w studium przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Możliwa zabudowa na podstawie warunków zabudowy. Energia elektryczna,woda i kanalizacja deszczowa w drodze obok.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 430 m² 52,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży są dwie działki sąsiadujące o powierzchni 1430 m2 oraz 1239 m2 położona zaledwie 10 minut spokojnej jazdy od miasta Gryfice. W pobliżu piękne jezioro 0raz dwie plaże.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Borek,wielkopolskie

80 000 zł1 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji idealna pod Twój nowy dom! Szukasz przestronnej działki z potencjałem na budowę? Ta oferta jest dla Ciebie! Proponujemy na sprzedaż działkę.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł6 680 m² 23,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 6680 m mieszcząca się w miejscowości Strupin Mały koło Chełma. Działka znajduje się w I linii zabudowy położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł4 212 m² 163,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka inwestycyjna w Skowieszynku o powierzchni 4 212 mkw z budynkiem o pow. 60 m2, przeznaczonym na sklep spożywczy lub działalność agroturystyczną, 3 km od Kazimierza Dolnego,.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 300 m² 153,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana około 13 ar z aktualnym pozwoleniem na budowę oraz projektem domu dopasowanym do działki. Na działce zostały wylane fundamenty na podstawie projektu Madera ska1023 W galerii.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł5 018 m² 150,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 5 000 m (0,5 ha) położona przy ul. Przemysłowej w Nowej Soli, w granicach Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

362 000 zł5 181 m² 69,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: agata Andraszczyk-Wojdon Tel:   Na sprzedaż działka w Ojrzanowie. - działka znajduje się blisko lasu w cichej I spokojnej okolicy, - idealne miejsce na stworzenie.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł2 200 m² 95,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka u podnóża Skrzycznego w miejscowości Lipowa! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu do zakupu malowniczo położony teren w górskiej scenerii. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł55 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę Koziegłówki 5,5ha z rzeką. Wgn Myszków ul.Sikorskiego 53G. Oferujemy Państwu działkę o powierzchni 5,5ha zlokalizowaną w miejscowości Koziegłówki. Prezentowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł14 799 m² 80,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: bartosz Biernacki Tel:   Oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 365 m² 164,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie W naszym biurze! Bardzo ładna i kształtna działka w miejscowości Borki-Paduchy, gmina Wiśniew. Działka narożna z dostępem do drogi publicznej. Płaska.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 250 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Niewątpliwym atutem prezentowanej nieruchomości są piękne widoki jakie można podziwiać z tego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł2 636 m² 64,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana w Trzebini o powierzchni 2636m2. Media: prąd, woda i gaz w odległości około 50 m od działki. Wydany projekt decyzji o warunkach zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

28 415 000 zł101 484 m² 279,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w Niemcach, gmina Niemce, powiat lubelski. Na sprzedaż działka z możliwością budowy domów jednorodzinnych wolnostojących, bliźniaczych. oznaczona jako mn,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Boreczno

Boreczno,warmińsko-mazurskie

695 000 zł87 953 m² 7,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest ziemia rolna klasy III i IV, utrzymana w dobrej kulturze. Pole jest w kształcie regularnego prostokąta, od połowy nachylone w stronę jeziora Piekło. Wydano.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działki budowlane w Dziemianach! Lokalizacja Działka położona w powiecie kościerskim, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Perłowa

Gąski,zachodniopomorskie

3 125 000 zł5 439 m² 574,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna pod ośrodek wypoczynkowy - Gąski, gm. Mielno, 400 m do morza w linii prostej. Oferujemy atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni ok. 0,55 ha, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł150 400 m² 13,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż trzy działki o ogólnej powierzchni 15.04ha zlokalizowane nad Jeziorem Drawsko przy Zatoce Kluczewskiej 300 m od plaży gminnej na obrzeżach miejscowości Kluczewo gm.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 500 m² 146,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolno-budowlana o nr 30/25, o powierzchni 1500 m , położona w malowniczej miejscowości Koziki koło Ełku, w otoczeniu jezior, terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 185 m² 219,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1185 m . Działka ma wymiary 23x51 m i jest w pełni uzbrojona. Droga dojazdowa jest utwardzona. Działka jest płaska, bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł2 300 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę o powierzchni ok. 2300 m2 znajdującą się w Częstochowie, w dzielnicy Dźbów. Lokalizacja: częstochowa, ul. Nieduża, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 032 m² 87,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działki z wydanymi warunkami zabudowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego o powierzchni 1032m2 i 1047m2 na obrzeżach miejscowości Pławno gm. Czaplinek. Spis.

Szczegóły ogłoszenia

358 000 zł1 792 m² 199,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu, które daje Ci także możliwość prowadzenia biznesu? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł696 m² 242,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Dostępne także sąsiednie działki o większej powierzchni! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 696 m , położona w miejscowości Słupia (gmina Stęszew) -.

Szczegóły ogłoszenia

342 000 zł1 125 m² 304 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o wielkości 1125 m2 w Chrzanowie Dużym. Działka stanowi pierwszą część osiedla kilku działek, do których prowadzi droga wewnętrzna. Teren płaski, nieogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

10 095 690 zł30 593 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana, objęta mpzp, o powierzchni 30593 m kw., położona jest wzdłuż ul. Spacerowej i Bosmańskiej w miejscowości Duchnów gm. Wiązowna, w rozwojowej części.

Szczegóły ogłoszenia

776 750 zł940 m² 826,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż zadrzewiona działka budowlana 940 m Owczarnia, przy granicy z Podkową Leśną Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 940 m, położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł9 865 m² 197,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Blisko jeden hektar powierzchni działek położonych na terenie miejscowości Zawoja. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Terenu na terenie wspomnianej Zawoi ok.60 arów to tereny budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w otoczeniu zieleni | Tokary | warunki zabudowy Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Tokary przy ul. Cyprusowej, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

7 300 000 zł10 001 m² 729,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Private House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży malowniczej działki budowlanej. Lokalizacja: działka usytuowana w dzielnicy Salwator w okolicach ulicy Królowej Jadwigi.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł3 200 m² 179,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna! Działka znajduje się na trasie Żywiec - Węgierska Górka, blisko zjazdu z drogi ekspresowej. Dobra lokalizacja na działalność. Miejscowy plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

482 650 zł1 379 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Działka budowlana o powierzchni 1379m2 położona w Niemczu, gm. Osielsko. Prestiżowa lokalizacja dla osób ceniących harmonię natury.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł3 000 m² 73,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Szerenosy (gm. Juchnowiec Kościelny) - w sąsiedztwie domów jednorodzinnych wolnostojących. Spokojna i cicha okolica to idealne miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł9 275 m² 70,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Powierzchnia działki nr 145/2 to 9275 m , wymiary w przybliżeniu to 33,53 x 300 m, dojazd do działki drogą asfaltową, grunty klasy iva,iiib, około 3200m2 to teren pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł8 900 m² 117,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-rolna 8900 m - okolice Borzęcina, gm. Stare Babice - Blisko Puszczy Kampinoskiej Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-rolna o powierzchni 8900 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł8 700 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę rolną w Brojcach. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 8700 m2, w kształcie długiego prostokąta z bardzo dobrym dojazdem do działki od ulicy Brzozowej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł3 320 m² 300,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w miejscowości Droszków na osiedlu Ceglanym. Miejscowość oddalona 10 km od Zielonej Góry. Działka położona jest w sąsiedztwie lasów, stawów.