dowolna

Działki

63 997 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 997 ogłoszeń

8 896 zł2 780 m² 3,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko u nas! Najatrakcyjniejsza działka w okolicy przy zjeździe przy głównej trasie S6 w Gdyni na Wielkim kacku/kaczych Bukach. Działka o pow.2780m2. Działka jest płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł2 368 m² 175,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział gospodarowania nieruchomościami W krakowie ul. Kamienna 8, 30-001 kraków ogłasza przetarg ustny nieograniczony na zbycie: prawa użytkowania wieczystego gruntu położonego.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł13 270 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość rolna z możliwością zabudowy. Nieruchomość położona jest przy drodze asfaltowej prowadzącej z Zagórza do Bukowna. Działka w kształcie prostokąta o szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł3 217 m² 37,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Nieruchomość Powierzchnia: 3217 m2 Wymiary: 52 x 119 x 123 m Kształt: trójkąt Teren działki: płaski Ogrodzenie: nie Miejsca postojowe: na terenie Dojazd: asfalt To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 660 m² 138,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z potencjałem | Kraków Dębniki, pychowice - 1660 m Na sprzedaż atrakcyjna działka w zielonej i spokojnej części Krakowa Pychowicach, w sąsiedztwie Zakrzówka.

Szczegóły ogłoszenia

998 400 zł768 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Opiekun oferty: emilian Janusz Licencja nr 28295 Certyfikat Land Deweloper nr 222 Tel:   oferta dostępna tylko W sdp nieruchomości Podstawowe informacje: działka budowlana przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

246 000 zł1 026 m² 239,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlano-usługowa. Powierzchnia: 1026 m kw. Kształt: prostokąt/kwadrat Ogrodzenie: nie Dojazd: droga wewnętrzna (udział w drodze) Media: gaz, prąd, woda, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Jedle

Jedle,świętokrzyskie

150 000 zł3 661 m² 40,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

| na sprzedaż działka o pow. 3 661 , zlokalizowana w miejscowości Jedle, gm. Łopuszno. Dojazd do działki drogą asfaltową, wojewódzką, a następnie gminną (nieurządzoną). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 460 000 zł2 000 m² 1 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2000 m2 na Białołęce (kobiałka). Działka w kształcie prostokąta. W studium oznaczona symbolem M2 - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 243 m² 119,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Wyłączność - oferta dostępna tylko u nas Działka budowlana nieuzbrojona o numerze ewidencyjnym 44/10 (przeznaczenie według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego: tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 862 m² 34,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka na sprzedaż pod zabudowę na granicy Małopolski i Podkarpacia Przedstawiamy do sprzedaży działkę o powierzchni 0,2862 ha przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

97 000 zł1 171 m² 82,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej, idealnej pod realizację wymarzonego domu, położonej w malowniczej miejscowości Murzynowo, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna

Lipce,dolnośląskie

2 496 500 zł10 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki usługowe zlokalizowane w obrębie Lipce-Gniewomirowice, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 94. Teren o dużym potencjale inwestycyjnym w sąsiedztwie dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

5 836 zł2 000 m² 2,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do najmu plac ładunkowy przy torze numer 2 oraz torze numer 22, zlokalizowany w miejscowości Dąbrowa Białostocka, gminie.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 456 m² 116,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki komercyjne z ogromnym potencjałem pod zabudowę usługowo - produkcyjną, zlokalizowane niedaleko miasta! Zagumnie, gm. Biłgoraj Położenie i okolica: dz iałki znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł2 345 m² 159,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż przestronna działka budowlana położona w spokojnej, zielonej okolicy miejscowości Budy-Grzybek. To idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, prywatność oraz bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł1 008 m² 992,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nie pobieramy prowizji od kupujących I najemców! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: na sprzedaż działkę położoną w samym Centrum Wrześni kilka kroków od Ratusza przy skrzyżowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł1 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w miejscowości Ancuty spokojna okolica w pobliżu rzeki Narew Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze! Na sprzedaż kompleks 25 działek budowlanych z miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł3 430 m² 102,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży dużą działkę w Lisim Ogonie. Działka o powierzchni 3430 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

84 700 zł1 100 m² 77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka w Łagodzenie, obręb: zieleniec, gm. Deszczno. Działka oddalona 5 min od Gorzowa Wlkp. Do sprzedaży działka o pow. 1100 m2, w atrakcyjnej cenie 77.

Szczegóły ogłoszenia

157 000 zł1 930 m² 81,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biura Galicja Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w malowniczej miejscowości Chmielnik, zaledwie kilometr od granic Rzeszowa. To idealna lokalizacja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Połomia,śląskie

103 200 zł2 064 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka rolna! Do sprzedaży działka rolna o powierzchni 1592 m2 położona w Połomii - gmina Tworóg. Działka w kształcie kwadratu - wymiary 36,5 x 39 m2. Media: prąd w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 468 m² 126,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Bezpieczny zakup z nord Nieruchomości: 0% prowizji od Kupującego czy ukrytych kosztów Skuteczna i bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego Stosujemy procedurę aml W propozycji.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł22 600 m² 17,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Piękna duża działka wielkości 2,26 Ha zlokalizowana w miejscowości Gwoździec gm. Zakliczyn. Na działce znajdują się różnorodne drzewa, głównie owocowe, pomiędzy którymi usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

959 840 zł15 164 m² 63,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta dla dewelopera Działka z przeznaczeniem mnu - idealna na zamknięte osiedle mieszkaniowe Ponad 1,5 ha Dojazd z 2 stron asfaltem Woda i prąd w ulicy Wokół tereny zielone Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Borzyszewo

Borzyszewo,zachodniopomorskie

107 830 zł881 m² 122,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu do kupna działkę o powierzchni 881 m 2 w bardzo przepięknej i spokojnej części Gryfic w kompleksie działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkalną. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł4 500 m² 33,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Gębicach gm. Mogilno o powierzchni 4500mkw. Działka jest położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej, a jej tył dochodzi do rzeki Noteć. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł3 001 m² 49,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki położone w miejscowości Zastawno, z wydanym prawomocnym pozwoleniem na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Niwy

Niwy,kujawsko-pomorskie

350 000 zł873 m² 400,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka w Niwach gm Osielsko Pod dom wolnostojący- do asfaltu około 300m W sąsiedztwie wolnostojące domy jednorodzinne Uzbrojenie - w drodze Szybki dojazd do Bydgoszczy Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

621 600 zł2 220 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę - funkcja medyczna | Gniezno, ul. Orcholska Szukasz gruntu, który pozwala zacząć inwestycję od razu, a nie za kilka miesięcy? Ta oferta eliminuje.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Manowo,zachodniopomorskie

110 220 zł1 002 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną - Manowo, ul. Cisowa Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1002 m2, położoną w miejscowości Manowo, w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

56 000 zł1 000 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowe działki widokowe na granicy podkarpacia I małopolski zagórze, gm. Jodłowa Biuro nieruchomości dk Brokers prezentuje 2 ostatnie dostępne działki budowlane w kameralnym kompleksie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł7 417 m² 188,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż zlokalizowanej w Dębogórze, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

3 090 000 zł10 300 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 1,030 ha, położoną w Bieganowie, w dynamicznie rozwijającej się okolicy. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 1,030 ha. Media.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 962 m² 109,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 2000 m | skraj zabudowy | cisza, zieleń, przestrzeń | Karczewko Na sprzedaż działka o powierzchni 2000 m położona w miejscowości Karczewko, gmina Kiszkowo w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

215 431 zł1 789 m² 120,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferujemy na sprzedaż kompleks działek budowlanych położonych W miejscowości zajączkowo. Atuty Działka.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 050 m² 219,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w kształcie prostokąta o szerokości około 20 metrów. Dojazd drogą prywatną przez osiedle domów jednorodzinnych o szerokości 6 metrów. Wjazd na działkę od strony północno.

Szczegóły ogłoszenia

799 700 zł8 000 m² 98,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną działkę na sprzedaż znajdującą się w miejscowości Błędowa Tyczyńska w gminie Chmielnik. Malowniczy teren oferuje niezwykłe piękno.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł11 828 m² 507,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna w Nadarzynie. Działka o łącznej powierzchni 11828 m2. Działka położona w atrakcyjnej części Nadarzyna ,blisko serwisówki i z bliskim wyjazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł4 497 m² 300,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz nieruchomości gruntowej na cele inwestycyjne - pod kameralne osiedle, zabudowę bliźniaczą? Idealnej lokalizacji i czytenego adresu? Ta oferta jest dla Ciebie! : Charakterystyka oferty Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł928 m² 269,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mazańcowice, ok. Bielska - białej pustki grunt budowlany Proponuję Państwu bardzo ładną, dobrze nasłoneczniną, widokową działką budowlaną o powierzchni 928m2 Teren lekko pochyły, wjazd na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij