dowolna

Działki

64 102 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 102 ogłoszenia

221 000 zł2 270 m² 97,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 2270 m Wólka, gm. Juchnowiec Kościelny, tylko 15 min od Białegostoku! Szukasz spokojnego miejsca pod swój wymarzony dom na wsi, z jednoczesnym szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł6 093 m² 147,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 6093 m2 w Połchowie gm. Puck. Atuty nieruchomości: - bezpośredni wjazd z drogi asfaltowej, - doskonała komunikacja z Trójmiastem, - 10 km do Pucka, - 20 km do.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł20 000 m² 34,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka inwestycyjna pod zabudowę letniskową pod Głownem! Tę ofertę kierujemy do osób i firm poszukujących terenów pod inwestycję! Działka - położona jest w urokliwej ,.

Szczegóły ogłoszenia

196 000 zł1 400 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni użytkowej 1400 m2 , zlokalizowaną w miejscowości wręczyca wielka gm. Kłobuck. Działka w kształcie trójkąta o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł1 029 m² 476,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z widokiem na Śnieżkę | 1029 m | mpzp mu2 | Karpacz Działka o powierzchni 1029 m znajduje się w spokojnej, zielonej części miasta. Teren objęty jest Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł2 359 m² 91,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Atrkacyjnie położona działka pod zabudowę jednorodzinną W gminie dobromierz. W sąsiedztwie domy jednorodzinne. Bezpośredni dojazd drogą asfaltową. Do sprzedania działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł360 m² 358,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie w Naszym Biurze Nieruchomości. W ofercie działka letniskowa rod o powierzchni 360 m/kw wraz z domkiem dwupiętrowym o powierzchni ok.70 m/kw w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł10 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę inwestycyjną w atrakcyjnej lokalizacji. Działka o pow, 10 000 mkw zlokalizowana przy al. 1000-lecia w Białej Podkaskiej. Do działki są gotowe projekty hali, hotelu,.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł1 275 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1275 m , usytuowanej w malowniczej i zielonej dzielnicy Tarnowskich Gór. Działka znajduje się w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 097 m² 59,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o wiejskim życiu na Mazurach? Ta działka spełnia wszystkie wymagania! Sielski urok wsi : Przedstawiamy działkę z możliwością zabudowy o powierzchni 0,1097 ha, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł9 900 m² 189,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ciechanów przy drodze wojewódzkiej nr 617 działka inwestycyjnana z super lokalizacją dla: stacja paliw z obiektami towarzyszącymi typu: budynki jednokondygnacyjne pawilon z biurem, punkt.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł3 168 m² 58,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w Terespolu przy ulicy Wojska Polskiego. Teren, na którym położona jest działka, oznaczony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Ciche

Ciche,kujawsko-pomorskie

88 000 zł1 037 m² 84,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Ciche, gmina Zbiczno. Działka z warunkami zabudowy na dom jednorodzinny o powierzchni do 100 m2, parterowy, z poddaszem użytkowym. Bezpośredni dostęp do asfaltowej drogi gminnej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 535 m² 52,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje na sprzedaż prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej zlokalizowanej w miejscowości Przygodzice oznaczonej.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 008 m² 99,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość znajduje się około 1 km od centrum Głogoczowa, gdzie dostępne są szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, kościół, sklepy, restauracje oraz przystanki autobusowe. Bliskość Zakopianki.

Szczegóły ogłoszenia

91 000 zł970 m² 93,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Twoje miejsce wśród natury działki budowlane przy lesie w Borucicach, niedaleko Wrocławia! Szukasz spokojnego miejsca, gdzie zbudujesz dom swoich marzeń, w otoczeniu zieleni i śpiewu.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 019 m² 87,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferowany jest kompleks 10 działek budowlanych, położonych w urokliwej i spokojnej miejscowości Bacze Suche (gmina Zambrów, powiat zambrowski, województwo podlaskie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 868 m² 133,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1868 m, położona w malowniczej i spokojnej okolicy, w otoczeniu lasów oraz terenów zielonych. To idealne miejsce dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 022 m² 136,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka na sprzedaż z pięknymi widokami na góry w miejscowości Mochnaczka Wyżna, gm. Krynica-Zdrój, powiat nowosądecki, województwo małopolskie. Nieruchomość nie jest objęta Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł500 m² 198 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grunt to dobra inwestycja! Działka sprzedawana ze zgłoszeniem na budowę domku o powierzchni 35m2. Na sprzedaż działka położona w kompleksie działek w miejscowości Wierzbno nad.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł1 005 m² 233,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Płaska działka na nowym osiedlu domów z dobrym dojazdem do Trójmiasta! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana we wsi Koleczkowo. Jest to doskonała lokalizacja dla osób ceniących sobie łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Gronity,warmińsko-mazurskie

183 315 zł1 111 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam atrakcyjną działkę o numerze ewidencyjnym 51/9 Obręb 4 Gronity o pow. 1111 m2, w Gronitach koło Olsztyna. Nieruchomość w obowiązującym miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł5 200 m² 286,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży widokowa działka budowlana znajdująca się W miejscowości kobylany przy ulicy widokowej oferta na wyłączność - dostępna tylko W naszym biurze Do sprzedaży widokowa działka.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł996 m² 179,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Możesz nawet w kapciach po porannej kawie wyjść na grzyby na własnej działce. Weź od razu dwa koszyki, żeby nie wracać do domu. Musisz też zbierać bardzo ostrożnie, by nie zadeptać setki.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 231 m² 109,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki położonej w świetnej lokalizacji, na obrzeżach miasta przy ulicy Miedzanka w Węgrowie. Odległość od ścisłego centrum wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł33 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy przepięknie położoną działkę rolną o powierzchni 3,3 ha, znajdującą się w miejscowości Podzamek w Górach Bardzkich. Wieś usytuowana jest na wysokości ok.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł757 m² 169,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Gaszowice przy ul. Rydułtowskiej. Nieruchomość usytuowana jest w spokojnej, zielonej części miejscowości, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 023 m² 341,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka w Bojanie przy ul. Wołoszyna! Lokalizacja gwarantująca odpowiedni dystans od zgiełku centrum miasta, natomiast rozbudowująca się okolica zapewnia dostęp do coraz szerszej.

Szczegóły ogłoszenia

142 650 zł951 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 951m2 położona w miejscowości Nowy Jasiniec gm. Koronowo. Na terenie, na którym jest położona, obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

313 500 zł1 425 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, położenie: zalasewo koło Swarzędza - chyba każdy zna i wie, że te tereny szybko się rozwijają. Ul. Piknikowa - obrzeża Zalasewa. Opis: prostokątna, płaska działka na uboczu.

Szczegóły ogłoszenia

3 075 zł405 m² 7,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

DO wydzierżawienia! Bardzo dobra lokalizacja! Teren o powierzchni 405mkw w kształcie prostokąta ok. 27m x 16 położony przy Placu Targowym na ul.Broniewskiego Teren w planie.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł1 000 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki przy samym morzu! Działki w unikalnym położeniu położone bezpośrednio przy pasie wydmowym-szerokiej piaszczystej plaży. Działki do sprzedaży o powierzchniach ok.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł15 600 m² 5,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna w miejscowości Redociny, gmina Dłutów, powiat pabianicki, województwo łódzkie. Szczegóły nieruchomości: numer działki: 166/3 Powierzchnia: 1,56 ha. Wymiary: ok 34.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł12 080 m² 103,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka przemysłowo-usługowa 12 080 m w Mszczonowie Doskonała inwestycja! Oferuję na sprzedaż działkę przemysłowo-usługową o powierzchni 12 080 m, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 800 m² 38,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki w Radgoszczy Do sprzedania działki 18 ar w Radgoszczy blisko zalewu Narożnikach Działki w kształcie prostokąta o wymiarach około 30 x 60 m. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 973 300 zł22 572 m² 87,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu działkę nr 34/20 obręb jelenia góra N-35 położonej przy ul. Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 310 m² 99,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 1 310 m położoną w malowniczej miejscowości Borzechowo (gmina Zblewo, powiat starogardzki), zlokalizowaną zaledwie 1,5 km od Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia