dowolna

Działki

64 045 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 045 ogłoszeń

1 400 000 zł806 m² 1 736,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna w samym centrum Goleniowa położona przy ul. Konopnickiej. Działka idealna pod zabudowę wielorodzinną - Apartamentowiec z cała infrastrukturą lokali.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł1 871 m² 336,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1871 m2 usytuowana w między Konstancinem a Piasecznem w sąsiedztwie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Działka położona przy utwardzonej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

860 050 zł17 201 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Doskonała inwestycja- ziemia 10 km od białegostoku Jeśli chcesz dobrze ulokować pieniądze; a co więcej pomnożyć je w przyszłości - ta oferta jest dla ciebie! W okazyjnej cenie możesz.

Szczegóły ogłoszenia

203 000 zł1 194 m² 170,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowe unieszewo to nowo powstajace osiedle domów jednorodzinnych położone we wsi unieszewo gm. Gietrzwałd w bardzo Atrakcyjnym miejscu. Na sprzedaż Działka budowlana o nr 259/46.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł3 431 m² 104,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana 3431 m Z prywatnym lasem - nowy dwór wejherowski Idealna pod zabudowę jednorodzinną lub działalność agroturystyczną. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł3 117 m² 52,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem ogłoszenia jest działka budowlana położona zaledwie 10 minut spokojnej jazdy od centrum Pobierowa. Działka usytuowana w kompleksie 3 działek - bezpośredni dostęp do drogi głównej.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł758 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oaza spokoju na Suwalszczyźnie - 400 metrów od Jeziora Szelment Mały! Marzysz o własnym kawałku raju na malowniczej Suwalszczyźnie? Przedstawiamy wyjątkową ofertę działki letniskowej.

Szczegóły ogłoszenia

39 900 zł953 m² 41,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 5 działek budowlanych w Białołęce w atrakcyjnej cenie , możliwość negocjacji! Działki o powierzchni od ok. 10 arów do 20 arów: 9,06 ara, 9,53 ara, 9,27 ar, 12,98 ar,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł10 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

tel.   . Szukasz działki inwestycyjnej w okolicy Mszczonowa? Jeśli tak koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą! Agencja Nieruchomości "MÓJ DOM".

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł5 529 m² 52,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlano-zagrodowo-rolna w miejscowości Sułkowice gm. Iwanowice, o pow. 55,29a (w tym około 28 arów części zagrodowej). Działka lekko nachylona , w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł2 862 m² 31,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ryglice Twój własny kawałek ziemi z pięknym widokiem! Oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 28,62 ara, położoną w malowniczej miejscowości Ryglice. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

100 884 zł1 201 m² 84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Janczewo działka budowlana niedaleko lasu i jeziora, 84 zł za m.kw. Na sprzedaż działki budowlane o powierzchniach od 1201 do 1769 m , położone przy końcu ul. Długiej w Janczewie.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł5 600 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania działka budowlano-rolna w Naramie. Działka bardzo ładnie położona, widokowa, delikatnie nachylona w kierunku północnym. Media dostępne (około 50 m do prądu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Królewo

Królewo,warmińsko-mazurskie

39 999 zł2 055 m² 19,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży malowniczego kompleksu pięciu działek w miejscowości Królewo w województwie Warmińsko-mazurskim. W miejscowości znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

64 820 zł926 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu działkę budowlaną, objętą Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Malownicza i spokojna okolica - działka położona na obrzeżach wsi Młodzikówko w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł3 059 m² 35,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki położone w Altance, gmina Sochaczew. Oferujemy na sprzedaż trzy działki położone obok siebie, zlokalizowane w malowniczej okolicy. Szczegóły oferty: działki: 43/18;.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł1 000 m² 455 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania jedna z 3 działek w miejscowości Stara Wieś, gmina Nadarzyn, ul. Olchowa - 28 km od centrum Warszawy. Bardzo spokojna i zielona okolica. Dojazd utwardzoną drogą ok 200 m. od.

Szczegóły ogłoszenia

318 000 zł2 271 m² 140,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki na sprzedaż Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą sprzedaży projektowanych działek budowlanych z wydanymi warunkami zabudowy (zabudowa mieszkalna jednorodzinna) w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł397 m² 554,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę gruntu znajdującą się w miejscowości Opole dzielnica Szczepanowice. Teren o kształcie regularnym, zbliżonym do prostokąta o powierzchni 3,97.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł1 573 m² 666,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka na granicy wyspy sobieszewskiej gotowa pod inwestycję. Lokalizacja: działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Wiślinka, w bezpośrednim sąsiedztwie Wyspy Sobieszewskiej, stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

249 090 zł2 166 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Duszniki Wielkopolskie. To idealne miejsce na Twój dom , z dala od wielkomiejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł912 m² 131,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca blisko lasu i natury ? Mieszkasz we Wrocławiu lub na Dolnym Śląsku i marzy ci się miejsce gdzie będziesz mógł uciekać na weekend ? Miejsce gdzie panuje cisza i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

198 396 zł1 002 m² 198 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dotyczy działki nr 16 o powierzchni 1002 m2 Machowinko to malowinicza wieś, położona w gminie Ustka, w powiacie słupskim. Położona w odległości 2,5km od morza, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł1 281 m² 358,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 1281 m? mpzp Józefin Halinów uwaga oferta dostępna tylko U nas Działka budowlana 1281 m2 w Józefinie, gm. Halinów Nieruchomość z pełnym dostępem do mediów,.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł1 250 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana w kameralnej okolicy osiedle domków jednorodzinnych Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

687 000 zł10 318 m² 66,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

W przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci sprzedający! Sprzedaż działki budowlano-leśnej (o pow. 10.318mkw ) położonej w Ciężkowie, w cichym i spokojnym, pełni zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł23,92 m² 11 663,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka mieszkaniowo usługowa - mn/u13 o powierzchni 23,92ha zlokalizowana w Ksieginicach (działka przylega do działki sklepu dino" - Centrum Księgienic. Wszystkie media w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł3 509 m² 51,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Planujesz budowę i szukasz dobrze zlokalizowanej i skomunikowanej działki? Jeżeli tak to dobrze trafiłeś! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł3 100 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| nieruchomość jest położona w regularnej zabudowie wsi Cybulice Małe,w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego i w zasięgu Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Piękna działka,.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł782 m² 163,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży pięknie położoną, ogrodzoną, działkę budowlaną, we wsi Łysiec gmina Starcza. Na działkę zostały wydane Warunki Zabudowy , na wybudowanie jedno lub dwukondygnacyjnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

129 480 zł1 079 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości M2 ma przyjemność zaprezentować nieruchomość gruntową. Działka jest zlokalizowana w miejscowości Bartołty Wielkie. Info o działce: oznaczenie działki:426/39.

Szczegóły ogłoszenia

384 000 zł2 022 m² 189,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 2022 m2 , obowiązujący mpzp z przeznaczeniem zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. : dla kogo? Nieruchomość skierowana dla osób ceniących spokój, las,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł20 277 m² 73,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Największym atutem działki jest lokalizacja - m. Domaszowice, położona na trasie Wrocław-Kluczbork przy dk 42, która jest główną drogą łączącą miasta takie jak Wrocław, oleśnica Opole, brzeg,.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 000 zł2 400 m² 1 479,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam działkę budowlano-usługowa o pow. 2400m2 położona przy ul Obornickiej, utwardzony teren , ogrodzony, z bramą na pilota,prąd, woda na działce, światłowód w ulicy, za 3-4.

Szczegóły ogłoszenia

658 000 zł1 882 m² 349,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z przeznaczeniem na budynek mieszkalny jednorodzinny. Opis Na sprzedaż: działka budowlana 1882 m w otoczeniu lasów - Kartuzy (burchardztwo), gm. Kartuzy, woj. pomorskie Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł1 528 m² 464,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szerokie gm, konopnica , atrakcyjna działka bezpośrednio przy drodze asfaltowej pełne uzbrojenie ( energia na dziłce , woda , gaz przez drogę , kanalizacja w realizacji ) światłowód. Dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł19 200 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka siedliskowa w Iwankach, gmina Narew, powiat hajnowski. Zapraszamy do odkrycia niezwykłej działki o powierzchni 1,92 hektara, położonej w sercu malowniczej wsi Iwanki,.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 056 m² 123,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dobiegniew | 1056 m | Działka budowlana z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego Miejsce, w którym budowa może zacząć się od razu Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Radojewice

Radojewice,kujawsko-pomorskie

1 170 000 zł7 800 m² 150 zł/m²