dowolna

Działki

64 105 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 105 ogłoszeń

65 000 zł342 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka pod budowę domu w otoczeniu drzew o powierzchni 342 m2. Polecam kilka atrakcyjnych działek w Grzybowie dla których została wydana decyzja o warunkach zabudowy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł3 029 m² 115,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Na sprzedaż działka w miejscowości Olszyny, świetna komunikacja z autostradą A4 Katowice - Kraków Piękna duża w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

195 920 zł1 264 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Idea nieruchomości oferuję na sprzedaż działka W dobrczu objęta mpzp Zapraszam do zapoznania się z treścią poniższej oferty. Działki: działka w Dobrczu , o powierzchni 1264 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 047 m² 186,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana przy lesie Radzyń | 5 min od Jeziora Sławskiego | bez prowizji To jedna z niewielu dostępnych działek w tej części Radzynia miejsca, które w ostatnich latach bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł8 226 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż widokowa działka rolna o powierzchni 82,26 ara. Działka położona jest w miejscowości Podchybie w gminie Lanckorona. Działka stanowi piękną polanę otoczoną z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

419 580 zł2 997 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Twoje wymarzone miejsce w górach - Działki budowlane w Świeradowie Zdroju z widokiem na Góry Izerskie! Oferujemy na sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane położone.

Szczegóły ogłoszenia

147 960 zł3 699 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 4 działki położone w powiecie bielskim ,gminie Wyszki ,miejscowości Samułki Małe. Każda nieruchomość posiada pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego i garażu na maszyny.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł3 214 m² 118,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Malownicza działka w drugiej linii brzegowej! Marzysz o domu, z którego tarasu rozpościera się.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł26 100 m² 114,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedaży siedlisko w miejscowości Podlasie ul. Główna 13, gmina Radziejowice, powiat Żyrardowski. Nieruchomość składa się z następujących działek nr: 96/1,96/4,96/5 i 127.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Gosprzydowa,małopolskie

145 000 zł4 000 m² 36,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! smart Property prezentuje na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 40 ar, położoną w Gosprzydowa, gmina Gnojnik. Przeznaczenie Według Miejscowego Planu.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł2 102 m² 79,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Brzuśnik Działka o pow. 2102 m2 Budowlano-rolna Droga publiczna utwardzona Cena: 168 000 zł Brzuśnik k/żywca - kształtna działka budowlano-rolna o pow. 2102 m2, szerokości 47 m z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł3 001 m² 143,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana w Nowej Kiszewie! Działka z możliwością podziału! Nieruchomość Działka.

Szczegóły ogłoszenia

260 480 zł1 628 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| działka położona w Leoncinie, w pięknej otulinie leśnej. Na terenie nowo powstająca zabudowa jednorodzinna. Bardzo ciekawe położenie działki ze względu na walory przyrodnicze ,.

Szczegóły ogłoszenia

428 110 zł1 381 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana w Rzgowie przy ul.Słowiczej o powierzchni 1381 m2, główne wymiary to 42x32,88 m. Dojazd do działki drogą gruntową utwardzoną ok 80 m od drogi asfaltowej. Woda, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 098 m² 591,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w centrum Pabianice pod zabudowę wielorodzinną - Pabianice, ul. Reymonta, obecnie zabudowana domem jednorodzinnym. Informacje podstawowe: działka: ok. 1100 m - w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Mamlicz

Mamlicz,kujawsko-pomorskie

369 000 zł6 600 m² 55,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko w naszym biurze Nieruchomości Apartament Krzysztof Nowicki Tel.   Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki w miejscowości Mamlicz w gminie Barcin.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł5 544 m² 124,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam nieruchomość gruntową, składającą się z dwóch działek ewidencyjnych o łącznej powierzchni 5544 m2. Dla nieruchomości Burmistrz Gminy Żukowo wydał decyzję o warunkach.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł1 180 m² 1 076,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż nieruchomości położonej w Sosnowcu, obręb Kazimierz w rejonie ul. Ogrodowej o powierzchni 1180 m2, w skład której wchodzą: prawo użytkowania wieczystego zabudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł2 261 m² 437,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa oferta W biurze nieruchomości pepper house Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2261 m (cała powierzchnia działki to 4522m , ale na sprzedaż jest połowa).

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 019 m² 117,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: do sprzedania atrakcyjna lokalizacyjnie, ładnie położona działka w miejscowości Chwaliszów. D ziałka posiada wydane warunki zabudowy - przeznaczona na.

Szczegóły ogłoszenia

1 036 100 zł797 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.314875, 21.147532 Zielonka, ulica k. Chodkiewicza numer ewidencyjny 15/4, obręb 4-90-02 Media: prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł42 214 m² 99,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka położona na terenach przemysłowych. Teren objęty plenem przestrzennym w którym przewidziane jest budownictwo przemysłowe i usługi. Cena 100zł m.kw. +23 %vat. Podatek od.

Szczegóły ogłoszenia

17 509 500 zł11 673 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Stan otoczenia nieruchomości Działki znajdują się w północno-zachodniej części miasta Krakowa, w dzielnicy Krowodrza (dzielnica adm. Prądnik Biały, osiedle Bronowice Wielkie - Tonie), przy.

Szczegóły ogłoszenia

3 675 000 zł10 500 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż trafia działka przemysłowa o powierzchni ponad 1ha oraz wymiarach 420x25,5m Działka położna bezpośrednio przy drodze serwisowej dłuższym bokiem Dojazd do nieruchomości od zjazdu.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł12 000 m² 3,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do nabycia działka w przeważającej części leśna, część to łąka. Las piękne olszyny , w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowania gospodarcze. Dojazd drogą częściowo utwardzoną , można.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 335 m² 134 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka 1335 m2 z bezterminowymi warunkami zabudowy Polecamy Państwu działkę budowlaną położoną w miejscowości Halickie (gmina Zabłudów). Kameralna okolica w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 546 m² 168,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane W lipniku przy ul.PIOTRKOWSKIEJ DZIAŁKI POD USŁUGĘ! TA OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE. Pomagamy W załatwianiu formalności kredytowych. Do sprzedaży płaskie, widokowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 119 000 zł3 291 m² 340,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w ofercie biura Rzeszowskie-Nieruchomości do sprzedania działka o powierzchni 32,91 ar, położona w Rzeszowie przy ulicy Rodzinnej dzielnica Biała, wraz z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł600 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zalety Dojazd z 2stron W pobliżu rzeki Żółkiewka i Wieprz Okolice czyste ekologicznie Do Krasnegostawu ok 7 km., do Lublina ok. 57 km. Można zakupić przylegające działki o pow. 2.

Szczegóły ogłoszenia

875 610 zł9 729 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wspaniała okazja do zakupu dużej działki w lokalizacji niezwykle cenionej - Bobrowniki, w dzielnicy Siemonia. Działka o powierzchni 9729 m (nieruchomość składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł12 700 m² 15,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa cena! Działka rolna z potencjałem(1km w linii prostej od jeziora Niesłysz ) Nieopodal Niesulic. Oferujemy Państwu działkę numer 31 o powierzchni 12700m2 zlokalizowaną bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł52 400 m² 13,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna z pięknym stawem o pow. 2,85 ha. Działka nie jest zabudowana o łącznej powierzchni 5,24 ha, położona we wsi Łąki Markowe w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł3 730 m² 29,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dwie, sąsiadujące z sobą działki: 1583 mkw i 2148 mkw, łącznie 3730 mkw, tworzące prostokąt o wymiarach 33 m x 113 m, położone w miejscowości Chełmica Mała, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł900 m² 116,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Działka budowlana 900 m Elżbieciny, gm. Rakoniewice Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 900 m , położona w spokojnej i zielonej miejscowości Elżbieciny,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł2 128 m² 328,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Okazja - działka gotowa pod inwestycję! Unikalna Działka budowlana blisko morza Międzywodzie - 2128 m2. Do sprzedania działka 2128 m2 (nr działki 872/68) w pełni uzbrojona z planem.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł1 500 m² 246 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1500 m | warunki zabudowy | jezioro + las | droga gminna | 10 min do białegostoku Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1500 m położona.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł3 024 m² 158,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko w dom&house na sprzedaż duża działka w Szemudzie przy ulicy Nowiny z wydanymi Warunkami Zabudowy, z możliwością podziału na trzy działki budowlane. Budownictwo mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł5 353 m² 56,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W veritas nieruchomości! Przedstawiam ofertę sprzedaży działki o powierzchni 5353m2 w miejscowości Szyce (pilica, zawierciański) Działa posiada bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł7 100 m² 77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niezabudowana działka gruntu o pow. 7100 m2 w miejscowości Dygowo , 12 km od Kołobrzegu działka położona położona bezpośrednio przy głównej ulicy Kołobrzeskiej przed wjazdem.

Szczegóły ogłoszenia

258 900 zł1 726 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu pięknie położoną działkę o powierzchni 1725 m2 w bardzo uroczym i zacisznym miejscu. Za działką od strony ogrodu płynie mała rzeczka , która dodaje nietuzinkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Tylicz,małopolskie

699 000 zł2 256 m² 309,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość w miejscowości Tylicz, gmina Krynica-Zdrój, powiat nowosądecki, województwo małopolskie. Przeznaczenie działek zgodnie ze Studium Uwarunkowań.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij