dowolna

Działki

64 102 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 102 ogłoszenia

Działka Kołacz

Kołacz,zachodniopomorskie

250 000 zł5 400 m² 46,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową niezabudowaną o powierzchni 5400 m2, zlokalizowaną w miejscowości Kołacz, gmina Połczyn - Zdrój. Na działce znajduje się własny las.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł1 586 m² 37,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Marzysz o wybudowaniu swojego wymarzonego domu? Cenisz sobie ciszę spokój i sielski klimat? Jeżeli tak ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Gać zlokalizowana jest w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

126 000 zł1 052 m² 119,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na prezentację działek w miejscowości Skrybicze w gminie Zabłudów. Nieruchomość dla osób poszukujących spokojnego miejsca do życia z szybkim dojazdem do Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 227 m² 326 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w atrakcyjnej dzielnicy Świnoujścia - Łunowie. Informacje podstawowe: powierzchnia: 1227 m2, kształt działki: prostokąt, działka:.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 140 m² 100,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki w Janczewie gm. Santok. Dostępne pow.: 1.248m2, 1.195m2, 1.140m2, 1.864m2. Cena za 100zł/m2 brutto. Działki objęte aktualny planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł8 400 m² 54,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości stefanowice gm. Zbąszyń niedaleko Nowego Tomyśla Polecam dużą piękną działkę z własnym lasem. Komfortowa przestrzeń z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

121 680 zł1 521 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferujemy na sprzedaż działkę w miejscowości Potęgowo,.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 200 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Więcej informacji michał 604*196*759 Poszukujesz ładnej działki w dobrej lokalizacji blisko Krakowa? Ta alternatywa jest dla Ciebie :) Oferuję do sprzedania działkę w całości.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 000 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie sąsiadujące działki budowlane po 10 arów (1000 m) w miejscowości Górki, tuż przy granicy z Winowem. Spokojna lokalizacja z szybkim dojazdem do Opola. Parametry:.

Szczegóły ogłoszenia

1 920 000 zł6 000 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w bardzo wygodnej lokalizacji i z dobrymi parametrami. Blisko wjazd na trasę S8, idealny dojazd do Warszawy ok. 20 min. Wymiary ok 120x50. Powierzchnia zabudowy do 70%. Możliwa wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

79 170 zł609 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w malowniczej okolicy - Koty, gmina Tworóg Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą 8 działek budowlanych, położonych w urokliwej miejscowości Koty,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł1 723 m² 405,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Spokojna działka budowlana przy ul. Calineczki w Olsztynie, na Osiedlu Bajkowym (jaroty), to idealna propozycja dla osób, które chcą połączyć ciszę obrzeży miasta z wygodą codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Brzozów,podkarpackie

75 000 zł2 000 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena Prezentujemy fajnie położoną w terenie nieruchomość, z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej i dobrym dojazdem do Brzozowa jak i okolicznych miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł967 m² 191,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana przy ulicy Polnej w Starachowicach. Działka o powierzchni 967m2 w kształcie prostokąta o wymiarach od frontu około 22m i długości około 43m,.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 200 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania słoneczne działki budowlane o pow. 1200 m 2, druga działka 1200 m 2 , położone w miejscowości Adamów-Wieś gmina Radziejowice. Nieruchomości położone bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 741 m² 68,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1741 m , położona w urokliwej miejscowości Ruda (gmina Krypno Kościelne). Lokalizacja i dojazd Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 000 zł19 575 m² 562 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka przy trasie wylotowej na Katowice jeszcze przed autostradą. Ulica Bolesława Krzywoustego z wjazdem na działkę. W studium na działce przewidziane usługi. Literka U Treść.

Szczegóły ogłoszenia

166 650 zł1 515 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu? cena działki: 166.650 zł DODATKOWE INFORMACJE: - To działka budowlana o powierzchni 1515 m2, -Dostępne media: prąd i woda w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 000 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*Na sprzedaż wyjątkowa działka w Rzuchowie Twoje miejsce na spokojne życie* Wyobraź sobie poranki z widokiem na zieleń, śpiew ptaków zamiast miejskiego hałasu i przestrzeń, która.

Szczegóły ogłoszenia

226 000 zł3 002 m² 75,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działek siedliskowych - Wierzchy, gmina Osie (woj. kujawsko-pomorskie) Na sprzedaż atrakcyjne działki siedliskowe położone w miejscowości Wierzchy , w gminie Osie , powiat.

Szczegóły ogłoszenia

3 068 000 zł3 068 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 3068 m2 zlokalizowana w Aninie, w dzielnicy Wawer. Nieruchomość zlokalizowana w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, w willowej, pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł4 643 m² 25,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

!tylko U nas! Biuro Nieruchomości Północ oferuje działki o łącznej powierzchni 7 300 m2 w miejscowości Siestrzanki. W skład oferty wchodzą 3 działki: - 93/1 - działka rolno.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł1 878 m² 350,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą działki znajdującej się w miejscowości Osowicze, gm. Wasilków. Działka o pow. 1878 m2, w kształcie zbliżonym do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł14 887 m² 7,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

*** Biuro Nieruchomości zygmuntowska Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dwie działki rolne położone w miejscowości Miedzna Drewniana *** Szukasz działki rolnej o dużej.

Szczegóły ogłoszenia

107 000 zł2 942 m² 36,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2942 m z wydanymi warunkami zabudowy w miejscowości Wydmusy, gm. Myszyniec, woj. mazowieckie. Istnieje możliwość zakupu 14,4ara od frontu.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł6 718 m² 0,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku posiada w swojej ofercie do dzierżawy działkę nr 419/2, obr. Rytel o pow. 6.718 m2. Informacje na temat nieruchomości można.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 118 m² 79,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na prezentację działki położonej w miejscowości Zaczerlany ( gmina Choroszcz). Nieruchomość w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego oznaczona jako tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

387 000 zł1 108 m² 349,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w podwarszawskiej miejscowości Łubna w gminie Góra Kalwaria w powiecie piaseczyńskim. Bliskie sąsiedztwo Piaseczna i Konstancina. Wygodny dojazd do Warszawy. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

13 900 000 zł61 800 m² 224,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt inwestycyjny w miejscowości Zawady w gminie Radzymin. Na działce stanowisko archeologiczne, konieczność wykonania prac przed zagospodarowaniem terenu. Podstawowe dane.

Szczegóły ogłoszenia

748 000 zł25 021 m² 29,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 2,5021 ha! Wydane Warunki Zabudowy dla budowy farmy fotowoltaicznej! Wymiary: długość 320 m, szerokość 80 metrów. Przedmiotem sprzedaży jest działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 459 450 zł1 717 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.072536, 20.967269 Bobrowiec, ul. Główna Numery ewidencyjne 81/15 i 81/16 Media Prąd, woda, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł3 000 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna, w trakcie przekształcania na budowlaną, o powierzchni 30 ar położona w miejscowości Roztoka-Brzeziny, gmina Gródek Nad Dunajcem. Teren lekko nachylony.

Szczegóły ogłoszenia

156 000 zł867 m² 179,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane w Leszczynach - doskonała lokalizacja i pełne uzbrojenie! Na sprzedaż oferujemy działki budowlane o powierzchni 867 m położone w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

237 500 zł950 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi revelio! ** wszystkie media (prąd, gaz, woda i światłówód) ** asfaltowa droga ** piękne miejsce Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 950 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 149 m² 161,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1149 m położona w miejscowości Ostaszewo - idealna dla osób poszukujących miejsca pod budowę domu jednorodzinnego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł1 814 m² 441,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie proponuje do kupna zabudowaną działkę nr 1/65 obręb 121 o powierzchni 0,1814 ha w gminie M. Siedlce, powiat Siedlce,.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł1 600 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki we wsi Malinówka, zaledwie 10 minut od Brzozowa. Działka w kształcie prostokąta o powierzchni ok. 16 arów, wymiarach 65m x 27m. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 046 m² 90,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko w geodom Nieruchomości działka budowlana, położona w miejscowości Janów gmina Chełm. Działka nr 62/18, o powierzchni 1046 m2, wymiarach 28 x 37 znajduje się nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł3 002 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne działki o powierzchni 3002 m , położone w sercu Puszczy Augustowskiej w malowniczej, cichej okolicy wśród lasów i w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł1 026 m² 672,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 026 m , znajdująca się w prestiżowej lokalizacji na ul. Rubinowej w Polanicy-Zdroju. Działka położona w centrum, na Wzgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

177 000 zł1 792 m² 98,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

*** Myślisz o budowie? Czas działać! *** Jeśli myślisz o budowie domu w Nędzy, ta działka może Cię naprawdę zainteresować. Ma wygodne wymiary, jest duża i ustawna. Do tego.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij