dowolna

Działki

64 108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 108 ogłoszeń

300 000 zł5 353 m² 56,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W veritas nieruchomości! Przedstawiam ofertę sprzedaży działki o powierzchni 5353m2 w miejscowości Szyce (pilica, zawierciański) Działa posiada bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł7 100 m² 77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niezabudowana działka gruntu o pow. 7100 m2 w miejscowości Dygowo , 12 km od Kołobrzegu działka położona położona bezpośrednio przy głównej ulicy Kołobrzeskiej przed wjazdem.

Szczegóły ogłoszenia

258 900 zł1 726 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu pięknie położoną działkę o powierzchni 1725 m2 w bardzo uroczym i zacisznym miejscu. Za działką od strony ogrodu płynie mała rzeczka , która dodaje nietuzinkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Tylicz,małopolskie

699 000 zł2 256 m² 309,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość w miejscowości Tylicz, gmina Krynica-Zdrój, powiat nowosądecki, województwo małopolskie. Przeznaczenie działek zgodnie ze Studium Uwarunkowań.

Szczegóły ogłoszenia

1 598 000 zł469 m² 3 407,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka z gotowym projektem zabudowy w top lokalizacji- gdynia Orłowo. Działka budowlana o pow.469m2 z projektem i zgłoszeniem na budowę. Projekt budowlany wykonany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

881 000 zł1 102 m² 799 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka budowlana nad morzem - Tupodły, gmina Władysławowo Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1102 m , położoną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 176 m² 59,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy serdecznie na bezpłatną prezentację działki położonej w okolicy Narwi. Na sprzedaż działka rolna z warunkami zabudowy na podlaskiej wsi w powiecie hajnowskim w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 760 m² 45,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę Usługową w Żarkach , o powierzchni 1706 m2. Działka : o pow. 1706 m2 wymiary : około 14m x 150m. Media :.

Szczegóły ogłoszenia

250 080 zł4 168 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o pow. 41 ar. w Krakowie. Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o nr ew. 46 położona w obrębie nh-22 , obejmującym rejon Ruszczy w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

120 400 zł3 010 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoja Oaza pod Lasem Działka 30 arów w Cenie, która Zaskakuje! Szukasz miejsca, gdzie rano budzi Cię szum drzew, a nie dźwięk silników? A może szukasz bezpiecznej lokaty kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

64 000 zł11 600 m² 5,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grunty na krus sklasyfikowane jako łąki i pastwiska doskonałe pod produkcję siana o powierzchni 11 600 m 2 położone w Józefowie Widawskim, gmina Widawa , województwo łódzkie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł2 627 m² 189,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka z linią brzegową położona w malowniczym regionie Pojezierze Sejneńskie, zaledwie 7 km od Sejn. Nieruchomość o powierzchni 2627 m oferuje aż 20.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł2 894 m² 58,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***tylko U nas**** Mam przyjemność zaprezentować państwu działkę z rzadkim urokiem w pięknej lokalizacji lasu, zieleni oraz bezcennej ciszy, z dala od zgiełku miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł3 149 m² 53,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 3149m2, w kształcie regularnego prostokąta o wymiarach 38 x 82, położona w miejscowości Łaziska, gm. Słubice, pow. płocki.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł2 600 m² 76,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| przedmiotem sprzedaży jest działka zlokalizowana w Sidzinie. Działka oznaczona symbolem R w mpzp (rolna). Powierzchnia - 26 a. Media w odległości ok. 50 m. Brak drogi dojazdowej.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 474 m² 203,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dobre Nieruchomości polecają na sprzedaż rewelacyjnie położone trzy działki w miejscowości Strzelce Górne o powierzchni 1373 m2 (253 zł/m2), 1527 m2 (203 zł/m2), 1474m2 (203 zł/m2).

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł1 238 m² 1 009,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana (w/g mpzp - mn zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna) o powierzchni 1238 m2, położona w Pruszczu Gdańskim. Nieruchomość w kształcie prostokąta, uzbrojona: (.

Szczegóły ogłoszenia

2 044 000 zł15 728 m² 129,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż grunt inwestycyjny z mpzp położony w Murowanej Goślinie przy ul. Metalowej. Działka o powierzchni ok. 1,57ha oznaczona w mpzp symbolem 5p jako teren obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł3 003 m² 96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną w miejscowości Janowo, zaledwie 8 kilometrów od Elbląga. Atrakcyjna nieruchomość z mediami przy granicy działki, idealna pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 996 600 zł13 400 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka przemysłowa, znajdująca się w miejscowości Łapanów, gmina Łapanów, powiat Bocheński na południe od węzła A4 w Targowisku. Orientacyjne odległości - Węzeł A4.

Szczegóły ogłoszenia

311 610 zł1 833 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki budowlane na sprzedaż Skwierzyna, osiedle nowych domów jednorodzinnych, przy lesie, z pełnymi mediami i mpzp Na sprzedaż oferujemy 3 atrakcyjne działki budowlane o pow. 921 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł924 m² 1 135,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka inwestycyjana / mieszkaniowo usługowa w dzielnicy Gdańsk Jasień. Lokalizacja: działka zlokalizowana w ciągu ul. Oliwkowej w dzielnicy Jasień w Gdańsku. Bezpośrednie.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 400 m² 128,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż Oblęgór, ul. Kielecka | 1400 m Lokalizacja: oblęgór, ul. Kielecka Powierzchnia: 1400 m Cena: 180 000 zł Opis nieruchomości: na sprzedaż działka o powierzchni 1400.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kowal

Kowal,kujawsko-pomorskie

103 000 zł1 200 m² 85,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki w Dębniakach (gm Kowal)! Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 1200m 2 z możliwością zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z garażem wbudowanym w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł3 300 m² 75,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi Warunkami Zabudowy na 2 domy jednorodzinne. Działka jest pusta, koszona, zadbana. Idealna - gotowa do zabudowania. Z działki widok na Górę Miedziankę.

Szczegóły ogłoszenia

346 200 zł1 154 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

MB Nieruchomości oferuję działkę budowlaną w pełni uzbrojoną o powierzchni 1154 m2 położoną na obrzeżach Olsztyna w gminie Purda. Media: prąd, woda i kanalizacja na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 392 000 zł4 800 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę działki budowlanej zlokalizowanej w Podłężu k. Niepołomic. To świetna propozycja działki inwestycyjnej z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł2 308 m² 121,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w spokojnej miejscowości Czarnowo w bliskiej odległości jeziora. Nieruchomość znajduje się około 150 metrów od jeziora, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł444 m² 16,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 444 m , położona w okolicy ul. Zwycięstwa w Dworach / Oświęcim. Działka ma kształt zbliżony do prostokąta o orientacyjnych wymiarach 59.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł882 m² 337,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż oferujemy Państwu atrakcyjną w Pogorzelicy powierzchnia 882m2, o kształcie kwadratu, w połowie ogrodzona, płaska, sucha media woda prąd bezpośrednio przy działce dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

51 000 zł300 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

297 000 zł4 100 m² 72,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność działka nad dunajcem Roztoka-Brzeziny, gm. Gródek nad Dunajcem Wyjątkowa lokalizacja, bezpośredni dostęp do natury i bardzo dobre parametry techniczne to nieruchomość dla.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Chylice,mazowieckie

495 000 zł3 300 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna w trakcie wydzielania w Chylicach. Powierzchnia 3300 m. kw. Dojazd drogą gminną ul. Przejazd lub od strony Jastrzębia. Media około 500 m od działki. Opisy.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 104 m² 226,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki - Lisi Ogon (blisko Bydgoszczy) Na sprzedaż atrakcyjne działki położone w miejscowości Lisi Ogon, w gminie Białe Błota. prąd przy działkach wodociąg.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł1 301 m² 238,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną z wz , w Mielcu na ul. Żegoty o powierzchni ok. 13,01 a z udziałem w drodze dojazdowej. Wymiary : ok. 28,5 m x 46 m Media : woda, prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł1 439 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją wyjątkowej działki z warunkami zabudowy. Zlokalizowana jest ona przy ulicy Skaryszewskiej w Radomiu - świetne miejsce, blisko wszelkich.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł25 600 m² 19,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Idzików bliskie okolice Czarnej Góry, siennej Działka budowlana o powierzchni 2,56 ha, dla której została wydana decyzja o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu pod kątem.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł942 m² 127,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Cigacice o pow. 942m2 z rozpoczętą budową. Miejscowość znajduje się zaledwie 6 km od centrum Sulechowa i 12 km od.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 694 m² 76,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Obniżka ceny! na sprzedaż działka budowlana O powierzchni 1694m2 śmiłowo, gm. Kaczory Działka w kształcie prostokąta, zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność niepowtarzalna nieruchomość z panoramą gór! Dla kogo? Dla osób marzących o domu z widokiem na góry rodziny, inwestora, miłośnika natury i przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

1 639 200 zł6 830 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż dwie działki o powierzchni 13670 m2 położone w doskonałej lokalizacji przy ulicy Kozienickiej w Radomiu. Dostęp do wojewódzkiej drogi publicznej. Teren objęty jest.