dowolna

Działki

64 102 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 102 ogłoszenia

1 088 982 zł10 872 m² 100,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Odkryj unikatową propozycję inwestycyjną w jednej z najprężniej rozwijających się lokalizacji biznesowych w województwie lubuskim. Oferujemy wyjątkowy grunt, położony przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 197 m² 121,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Położenie w samym sercu Kaszub - malownicze krajobrazy,.

Szczegóły ogłoszenia

528 360 zł6 216 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka gruntu 0,62 ha położona na Kaszubach, w urokliwie położonej wsi Ramleje koło Ostrzyc, gdzie jest cisza, spokój i zieleń. Na tym terenie można wybudować domek letniskowy na.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 864 m² 79,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1864 m2 położona na terenie gminy Limanowa, obręb Wysokie. Działka z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej. Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Sochaczew,mazowieckie

130 000 zł682 m² 190,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 682 m , położona w miejscowości Sochaczew przy ul. Wypalenisko. Nieruchomość znajduje się z dala od miejskiego zgiełku, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 336 m² 48,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam działkę w miejscowości Krążkowo, 2 km do Nowej Wsi Wielkiej. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

107 000 zł1 002 m² 106,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z możliwością zabudowy mieszkaniowej lub mieszkaniowo-usługowej ul. Brzozowa Na sprzedaż atrakcyjna działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego,.

Szczegóły ogłoszenia

5 012 760 zł27 096 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy Państwu Nieruchomość -działkę inwestycyjną- o powierzchni - 2.7096 Ha Inwestując w tą nieruchomość, po oddaniu do użytkowania, jesteś zwolniny z podatku od.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł2 100 m² 445,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecamy! - do sprzedania bardzo ładną (widokową) działkę budowlaną 2100m2 (21 arów) w Zabierzowie (powiat Krakowski). Przedmiotowa nieruchomość gruntowa zabudowana jest domem wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł5 134 m² 68,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka usługowa 5234 m | przy strefie inwestycyjnej | blisko zjazdu z A1 Na sprzedaż działka usługowa o powierzchni 5234 m , położona w bardzo atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł2 498 m² 118,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka w centrum Urzędowa, niedaleko drogi ekspresowej S19 Nieruchomość położona w cichej okolicy w dolinie rzeki Urzędówki. Cena tylko 118 zł/m2 Średnia szerokość: 30 m,.

Szczegóły ogłoszenia

149 630 zł1 151 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w Pomlewie, w atrakcyjnej i przyjaznej mieszkańcom gminie Przywidz.Nieruchomość ma powierzchnię ok. 1151 mkw. i zgodnie z planem miejscowym jest przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł5 100 m² 2,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Pyrzowice - działka na wynajem Na wynajem działka o łącznej powierzchni 5 100 m2 , położona w Pyrzowicach przy ul. Nowowiejskiej. Działka ma regularny, prostokątny kształt oraz wymiary ok.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł7 200 m² 541,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa okazja!. Na sprzedaż działka inwestycyjna w Mielenku koło Mielna - miejscowości słynących z najpiękniejszych plaż polskiego wybrzeża. Powierzchnia działki - 7270 m2; wymiary -.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł7 000 m² 78,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka nad jeziorem 7000 m2 idealna na drugi dom. Lokalizacja i okolica : Przepiękny teren Kaszub w gminie Liniewo. Dojazd z Trójmiasta zajmuje około godziny, czyli idealnie,.

Szczegóły ogłoszenia

92 950 zł27 400 m² 3,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka rolna w Ościęcinie. Istnieje możliwość dokupienia podobnych działek! Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł32 337 m² 80,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomośc położona w miejscowości Stare Drawsko, gm. Czaplinek, na Poj. Drawskim. Jest to jedna z najbardziej atrakcyjnych miejscowości na pojezierzu, położona pomiędzy dwoma jeziorami:.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł3 400 m² 96,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie w homfi Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 34 arów, zlokalizowana w malowniczej miejscowości Zgłobień, położonej zaledwie 10 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

270 750 zł2 166 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cikowice -do sprzedaży płaska działka przemysłowa położona w parku przemysłowym o pow.21,66arów, kształt prostokąta o wymiarach 20m szerokości x 110m długości. Media przy.

Szczegóły ogłoszenia

84 000 zł969 m² 86,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna w Drzewocinach cisza, zieleń i gotowy plan pod zabudowę! Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Drzewociny, gmina Dłutów idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł2 569 m² 720,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę, położona w miejscowości Morawica, gm. Liszki. Nieruchomość o łącznej powierzchni 2569 m2, w skład której wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł991 m² 130,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mirela sczendzina Agent prowadzący   Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Trzebinia obok Żywca. Nasłoneczniona działka z bliskim dostępem do lasu w otoczeniu gór.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł3 000 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z obiektem biurowym i halą pod Wrześnią tuż przy dk 92 Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży działki 3000 m2. Działka zabudowana obiektem.

Szczegóły ogłoszenia

118 720 zł1 484 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka budowlana w kompleksie położonym w cichej i spokojnej okolicy w gminie Deszczno na Osiedlu Poznańskim. Na działkę wydano warunki zabudowy pod.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł951 m² 136,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr 304/37 budowlana w miejscowości Łubniany ulica Ogrodowa , w gminie Łubniany, położona w spokojnej i rozwijającej się okolicy, z dogodnym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

83 500 zł982 m² 85,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci sprzedający! Transakcja sprzedaży działki gruntu położonej w miejscowości Przekora gmina Dalików. Cicha , spokojna i zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł2 229 m² 80,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oświęcim Stawy Grojeckie ul. Kolista | działka na sprzedaż - Idealne miejsce na twój dom Mamy przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży działki w Grojcu przy ulicy Kolistej, dzielnica Stawy.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł11 728 m² 31,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka pod dużym kompleksem leśnym. Oferujemy do sprzedaży dużą działkę budowlaną nr 206/3 o pow, 1,1728 ha, położoną pod lasem, w okolicy jeziora Dołgie. Działka w planie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Marki,mazowieckie

1 800 000 zł1 236 m² 1 456,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż unikatowa działka w Markach, przy u. Piłsudskiego, przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe w połączeniu z nieuciążliwymi usługami. Teren objęty miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł926 m² 290,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 926 m w miejscowości Garbatka, gm. Lesznowola. Obok na sprzedaż druga działka numer 1/13 o powierzchni 1059m2 Wymiary tej drugiej działki to 44.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 586 m² 251,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu działkę w Chrzanowie Małym kilka metrów od granic Milanówka. Nieruchomość o powierzchni 1586 m2 i wymiarach 37,5 m na 41 m położona jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł2 757 m² 253,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowa działka inwestycyjna o pow. 27 ar przy ul. Lwowskiej w Nowym Sączu. Bardzo szerokie możliwości inwestycyjne! Nieruchomość jest objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 001 m² 149,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tarnów Jezierny, gmina Sława, działka budowlana, 1001 m2, sprzedaż, 150 000 zł. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Tarnów Jezierny w gminie Sława. Jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł5 600 m² 23,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 5600 m , położoną w miejscowości Bakuła, w gminie Baranowo, na terenie województwa mazowieckiego. Nieruchomość ma regularny,.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 138 m² 131,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż - 4 atrakcyjne działki budowlane. Kończyce Wielkie Spokojna okolica. Oferuję na sprzedaż cztery działki budowlane o zróżnicowanych powierzchniach , położone w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł926 m² 160,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rąty (gm. Somonino) - oferta dotyczy sprzedaży działki budowlanej o pow. 926m2 z wydanymi warunkami pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Warunki i szczegółowe zasady.

Szczegóły ogłoszenia

63 750 zł255 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Żagań, działka budowlana, cena 63 750 zł, brutto, sprzedam. Do sprzedania działka niezabudowana o powierzchni 255 m2. Uwaga! W naszej ofercie posiadamy również działki o powierzchni od.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł2 339 m² 32,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2339 m2, położona w miejscowości Stożne, gmina Kowale Oleckie, powiat Olecki. Działka zlokalizowana jest na obrzeżu wsi Stożne. Graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł1 374 m² 122,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości niezabudowanej położonej - Dobrzyniewo Kościelne o pow. 1374m2. Działka posiada wydaną decyzję o warunkach zabudowy - budynku.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 465 m² 40,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gradka cenowa! Działka pod miastem z wiejskim klimatem. Oferta ta dotyczy sprzedaży działki gruntu o pow. 2465m2 dla której obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego, który.

Szczegóły ogłoszenia

191 640 zł1 597 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1 597 m - Łebski Horyzont - Żarnowska 2km od Łeby nowe warunki zakupowe W nowej cenie - obejmuje limitowaną ilość działek Kupujący nie płaci podatku pcc oraz żadnej.