dowolna

Działki

64 102 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 102 ogłoszenia

750 000 zł2 480 m² 302,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka narożna w Marysinie k. Łaz. Działka narożna, przy drodze utwardzonej, gminnej (w planach wykonanie drogi asfaltowej). Wymiary 34 m x 82 m. Media: prąd, gaz, woda miejska,.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł3 132 m² 233,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna w Rudzie Śląskiej - Bykowina | 3132 m | 730 000 zł Na sprzedaż atrakcyjna działka niezabudowana o powierzchni 3132 m , zlokalizowana w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

199 584 zł1 008 m² 198 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bez prowizji!uzbrojone działki z projektem budowlanym i pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego według warunków technicznych 2020, położone w miejscowości Płoty. W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 zł300 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rolną położoną w pasie nadmorskim. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas kontaktu telefonicznego. Opis działki wraz z mapą i dokładnymi.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł9 421 m² 63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka o pow. 0,94 ha (9421 m2) z możliwością dokupienia drugiej sąsiadującej o pow. 0,82 ha (8244 m2) z oznaczeniem u/mn (teren usług z zabudową mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

384 000 zł2 153 m² 178,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Wyjątkowa działka inwestycyjno-budowlana w Zawierciu ogromny potencjał dla inwestora i dewelopera! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

278 000 zł1 268 m² 219,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Malownicza działka w brennej! Działka o powierzchni 1268m2 zlokalizowana jest w bardzo kameralnym miejscu. Rozproszoną zabudowę w pobliżu stanowią głównie domki letniskowe lub,.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł4 197 m² 92,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż duża i wyjątkowo położona działka o powierzchni 4197 m , zlokalizowana w Przylepie , gmina Kołbaskowo (powiat policki, woj. zachodniopomorskie). To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł2 400 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

| do sprzedania działka budowlano-rolna w miejscowości Wola Radziszowska. Działka o powierzchni 24 a, z czego około 10 a stanowi teren budowlany. Media na działce sąsiedniej,.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 733 m² 132,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Gogolice, 2 kilometry od Wolina. Nieruchomość o powierzchni 1733 m kw., pod zabudowę jednorodzinną - wolnostojącą. Dostępne media:.

Szczegóły ogłoszenia

108 900 zł1 100 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 11 arów położoną nieopodal drogi krajowej nr 9. Idealna pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

117 600 zł1 470 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dobra działka pod budowę. Zapraszam do zakupu działki 1470 m2 położonej w rozwijającej się okolicy wśród łąk, lasów oraz nowo powstałych domów. Cisza i spokój oraz kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł4 953 m² 50,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Z przyjemnością ogłaszamy możliwość nabycia działki położonej w malowniczej okolicy Twierdzinia. Ta urokliwa działka o powierzchni 4953 mkw. znajduje się w sercu miejscowości,.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł1 630 m² 533,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Konstancin-Jeziorna / Kierszek działka 1.630 m2 objęta Planem Zagospodarowania Przestrzennego : Atuty: Działka dająca możliwość budowy domu wolnostojącego. Wszystkie media w drodze. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

29 000 000 zł72 500 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren Przemysłowy w Starej Wsi Na sprzedaż teren przemysłowo-usługowy w Starej Wsi o powierzchni 7.25ha Wymiary: szer. 140m i dł. 520m Nieruchomość objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 999 m² 87,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1999 m położona w miejscowości Świecie Kołobrzeskie , gmina Siemyśl. Zlokalizowana w centrum wsi wśród innych zabudowań. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł10 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż unikalną działkę budowlaną o powierzchni 1 ha, zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Gródek nad Dunajcem. Ta nieruchomość zachwyca zapierającym dech.

Szczegóły ogłoszenia

228 000 zł1 200 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Księginice gm.Trzebnica Powierzchnia: 1200 m ,Kształt prostokątny,Przybliżone wymiary 23m x 53mNieruchomość objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł865 m² 196,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 865 m2 położona w atrakcyjnej części Świerklan. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego teren przeznaczony jest pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł10 416 m² 38,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Poszukujesz działki z pięknym widokiem i rozpoczętą budową ? Oferujemy na sprzedaż działkę z pozwoleniem na budowę położoną w miejscowości Hoszów na terenie gminy Ustrzyki.

Szczegóły ogłoszenia

301 000 zł2 007 m² 149,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Jeżeli planują Państwo zakup działki pod budowę wymarzonego domu, to zapraszamy do zapoznania się z niniejszym ogłoszeniem. Prezentowana działka o numerze ewidencyjnym 2937/6 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 050 m² 228,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w Więcławicach Starych | Idealne miejsce na Twój dom pod Krakowem lokalizacja: więcławice Stare, gmina Michałowice, powiat krakowski, województwo małopolskie Wyjątkowa oferta.

Szczegóły ogłoszenia

238 650 zł1 591 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1591 m2 położona w m. Naterki. Jest projekt budowlany, dom w Rododendronach 7. Obok jest możliwość zakupu działki o powierzchni 2.461m2. Jest projekt.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 309 m² 381,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana objęta mpzp 1. Przeznaczenie podstawowe - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca. 2. Przeznaczenie dopuszczalne - nieuciążliwe usługi handlu i rzemiosła (ogrodnictwo).

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł3 006 m² 66,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki pod zabudowę jednorodzinną w pięknej, zielonej i spokojnej okolicy nieopodal lasu w Kamieńcu gm. Kołbaskowo. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł31 174 m² 25,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 31 174 m , składająca się z numerów ewidencyjnych 361/1 oraz 363, położona w miejscowości Starogród, w gminie Siennica, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

1 135 970 zł4 939 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka w malowniczej miejscowości Żółwin, oddalonej o 30 km od Warszawy, w powiecie pruszkowskim. 4 km od kolejki wkd, zapewniającej prosty i szybki dojazd do centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

599 990 zł10 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Specjalna nowa oferta! ostatni miesiąc! okazja cenowa dla developera lub klienta indywidualnego! możliwość prowadzenia agroturystyki! atrakcyjne działki W porębie K/ pszczyny pod samym lasem 0,5 km.

Szczegóły ogłoszenia

738 000 zł8 664 m² 85,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Po lecamy Państwu do kupna działkę o powierzchni 8664 m 2 znajdującą się w Trzebiatowie. Na działce znajduje się budynek , który był kiedyś zagospodarowany jako biurowy. Chętnie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Makowicka-Nowy Sącz. Działka o pow.21 ar(wymiary 30m szeroka -70 długa) położona w Nowym Sączu ul. Makowicka z pięknym widokiem na panoramę miasta Nowego Sącza. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 013 m² 113,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki w Widełce od 10,13a do 12,88a wz Przedmiotem sprzedaży jest 6 działek do wyboru o powierzchni od 10,13a do 12,88a położone w miejscowości Widełka przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

146 000 zł1 424 m² 102,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z mpzp + możliwość dokupienia działki rolnej Cicibór Duży, 5 min od Białej Podlaskiej! Lokalizacja Cicibór Duży spokojna miejscowość położona zaledwie 5 minut od Białej.

Szczegóły ogłoszenia

322 000 zł1 400 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 51.958667, 21.084889 Czachówek, ul. Szkolna Numer Ewidencyjny 55 Media Prąd - na działce Woda - studnia Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży działkę o powierzchni 1000mkw położoną w Żernikach Wrocławskich, przy ul. Morelowej - boczna ul. Poziomkowej Otoczenie nieruchomości stanowi istniejąca oraz.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł2 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam dwie działki budowlaneo powierzchni 1000 m2. Nieruchomość usytuowana jest w miejscowości Grabina Radziwiłłowska 500 metrów od dworca pkp Radziwiłłów Maz przy ul. Leśnej pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

129 360 zł2 841 m² 45,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - Doskonała lokalizacja blisko lasów! Oferujemy na sprzedaż urokliwą działkę o powierzchni 2841 mkw zlokalizowaną w miejscowości Panaszew gmina Poddębice,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 000 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka na sprzedaż Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą działki w Siekierkach Wielkich przy ul. Jagodowej o numerze ewidencyjnym 378/1 Na terenie jest uchwalony mpzp uchwała nr.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł2 400 m² 370,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję przestronną, ogrodzoną działkę budowlaną o powierzchni 2400 m , zlokalizowaną w malowniczej i spokojnej części Czarnowa, przy ulicy Starego Dębu. Adres.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł1 190 m² 394,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1190 m , o regularnym kształcie i wymiarach ok. 33 m x 36 m, położona przy ul. Okólnik w Elbląg. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł1 800 m² 255 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ruda | gmina Dębe Wielkie Działka, która łączy naturę z logistyką. Bez kompromisów. Na sprzedaż teren budowlany o powierzchni 1800 m , położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 683 m² 93,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży, położona poza blisko centrum, bardzo ładna działka budowlana o powierzchni niespełna 27 arów w miejscowości Żarki Letnisko, gmina Poraj, powiat Myszkowski, województwo.

Szczegóły ogłoszenia