dowolna

Działki

64 099 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 099 ogłoszeń

135 000 zł1 850 m² 72,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym kawałku ziemi, gdzie możesz zrealizować swoje plany budowlane i cieszyć się bliskością natury? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Oferujemy na sprzedaż działkę.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł2 853 m² 43,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Urokliwa działka pośród pól i luźniej zabudowy. Wokół dużo przestrzeni, terenów rolnych i zielonych oraz niedaleko przepływająca Wisła. Dojazd do działki nową drogą asfaltową. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł13 500 m² 244,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna 1,3 ha - włosań - pod krakowem - południowa strona - 6mu2 - zabudowa bliźniacza lokalizacja: włosań w gminie Mogilany to niewielka miejscowość położona w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł800 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży - narożna działka położona przy wjeździe na teren Manufaktury i granicząca z terenem ch Manufaktura. Działka objęta mpzp - uchwała nr LXIX/2061/22 rady miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

899 460 zł19 988 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Widokowe działki z warunkami zabudowy | Giławy | Warmia Na.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł2 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w cichej i spokojnej okolicy w Gorzowie Wlkp., obręb Chróścik, w sąsiedztwie lasu i sadu. Powierzchnia - 2.000 mkw. Media: - woda - przy działce, - energia -.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł800 m² 498,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8 arów, położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Rzeszowie przy ulicy Jana Wywrockiego. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł2 200 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka, która oszczędza czas I pieniądze - gotowa przestrzeń pod twój dom - dąbrowa tarnowska! informacje podstawowe - Mamy przyjemność przedstawić Państwu niesamowitą działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Bytomska

Szczecin,zachodniopomorskie

1 000 zł300 m² 3,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do plac o pow. 300 m2 w Szczecinie przy ul. Bytomskiej. Czynsz najmu 1 000,00 /netto do negocjacji. Dostępność.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł2 000 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 20a, położonej w miejscowości Zelków, oddalonej ok. 10 km od granic Krakowa. Szybki i dogodny dojazd zarówno mpk, bus, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Karbowskie

Karbowskie,warmińsko-mazurskie

105 000 zł3 037 m² 34,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks ośmiu działek w miejscowości Karbowskie gmina Ełk w odległości 14 km od Ełku, 6 km od Nowej Wsi Ełckiej i trasy Via Baltica. Dojazd do działek gminną drogą.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł1 613 m² 246,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rekomendujemy do zakupu Działkę budowlaną o powierzchni 1600 m2 w Sowiej Woli objęta mpzp z możliwością zabudowy jednorodzinnej i bliźniaczej, dla rodziny chcącej korzystać.

Szczegóły ogłoszenia

480 160 zł12 004 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową znajdującą się na terenach inwestycyjnych Gminy Rogoźno w miejscowości Garbatka. Współpraca z nami - kupując tę nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł2 400 m² 133,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bardzo dobrze zlokalizowana działka o powierzchni 24 ary położona jest w Czańcu. Działka posiada kształt prostokąta o wymiarach przybliżonych 145x 25m i nowym miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

61 000 zł500 m² 122 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam budowlaną działkę o powierzchni 500m2 położona w bezpośrednim sąsiedztwie innych działek do sprzedaży o powierzchniach 500m2, 1000m2, 1500m2, 2000m2 i 3000m2.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł3 200 m² 14,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam atrakcyjne działki rolne w Siedlec Duży na Jurze Krakowsko Częstochowskiej Oferujemy Państwu na sprzedaż trzy działki rolne o numerach geodezyjnych   Według kw są to.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 123 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna z możliwością zabudowy o pow. 3123 m2 przy ul. Lotnisko w m. Gołąb 12 km od Puław (wszystkie media w drodze). Działka -powierzchnia 3123m2 -kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

173 800 zł1 738 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w doskonale skomunikowanym miejscu spokojnej Połomi. Działka położona w spokojnym, ale również świetnie skomunikowanym miejscu. W okolicy zabudowa domów.

Szczegóły ogłoszenia

153 000 zł900 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: 3 działki budowlane w Kopienicy, gmina Zbrosławice Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzech atrakcyjnych działek budowlanych, położonych w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł1 047 m² 568,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atuty: działka położona w spokojnej, lecz jednocześnie bardzo dobrze skomunikowanej okolicy. Lokalizacja: nieruchomość znajdująca się w bardzo dobrze skomunikowanym miejscu, zarówno pod.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł43 400 m² 66,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nie pobieramy prowizji od kupującego Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko w naszym biurze. Na sprzedaż oferujemy duże siedlisko o powierzchni 4,3 ha położone w Działach.

Szczegóły ogłoszenia

3 408 000 zł28 400 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość znajdująca się w pierwszej linii zabudowy przy trasie 92 Działka objęta mpzp o przeznaczeniu - teren przeznaczony pod obiekty przemysłu Teren jest zdrenowany - wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

638 000 zł3 960 m² 161,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Widokowy teren. Ustroń ulica Cieszyńska do sprzedaży działka o powierzchni 3600m2 z wydanymi Warunkami zabudowy. Usytuowana na obrzeżach Ustronia działka z ładnymi widokami na góry.

Szczegóły ogłoszenia

51 000 zł300 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

116 000 zł1 452 m² 79,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 1 452 m , położona w miejscowości Trzebucza, gmina Grębków, powiat Węgrowski, oznaczona numerem 314/15. Cena ofertowa wynosi 116 000 pln. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł1 634 m² 422,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w spokojnej, zielonej okolicy pod Warszawą. Nieruchomość znajduje się w sąsiedztwie pięknego lasu, co gwarantuje ciszę, świeże.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 063 m² 136,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam nieruchomość gruntową w Mętowie (gm. Głusk) o powierzchni 1063 m2. Grunt położony jest w trzeciej linii zabudowy. Droga: dojazd drogą gminną asfaltową i drogą polną.

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł11 128 m² 16,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na Sprzedaż działka w Borszycach gmina Kowiesy, powiat Skierniewicki. Działka o wymiarach 35 m od drogi, x 410 m Media prąd i woda w drodze dojazdowej Brak planu.

Szczegóły ogłoszenia

257 460 zł3 678 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działki budowlane o pow. 3678m2 zlokalizowaną w gminie Zabór Miejscowość znajduje się zaledwie 20 km od centrum Zielonej Góry, wiodącego miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł9 097 m² 131,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość położona w Ogrodzieńcu, powiat zawierciański, w pobliżu drogi wojewódzkiej Nr 791 - ulicy Kościuszki, na terenach aktywności gospodarczej utworzonej przez Gminę.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł45 000 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Doskonała inwestycja w miejscowości Lipy! Lokalizacja: nieruchomość znajduje się we wsi Lipy, jest to wieś.

Szczegóły ogłoszenia

1 024 100 zł9 800 m² 104,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana nad morzem, wytowno, 9800m2, warunki Zabudowy Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 9800 m2, położoną w Wytownie w gminie Ustka. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł3 300 m² 24,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty W biurze: sdz/el125a/2023 Oferta wyłączenie w naszym biurze. Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową w całości porośniętą lasem o powierzchni 3300 m2.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł982 m² 295,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana O pow. 982m 2 położona W kozach pod budowę domu jednorodzinnego, bliźniaka lub zabudowy szeregowej! Działka budowlana zlokalizowana w Kozach. Idealna pod zabudowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

182 250 zł810 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej okazji działki o powierzchni 810 m2, usytuowanej w malowniczym kompleksie działek w sercu Dołuj. To miejsce, gdzie natura łączy się z komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni ok 10 arów, która powstanie w wyniku podziału większej powierzchni. Działka w kształcie prostokąta o szerokości ok 30 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł847 m² 206,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana na sprzedaż - 847 m , Zawada, gmina Szydłowo Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 847 m , położona w miejscowości Zawada, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

64 000 zł406 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości Tara w Żninie przedstawia ofertę sprzedaży działki o powierzchni 406 m2 położonej w Żninie przy ulicy Śniadeckich w samym centrum miasta. Dla tego obszaru.

Szczegóły ogłoszenia

714 270 zł47 618 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży grunt o powierzchni około 47 618 m2 znajdujący się w miejscowości Aleksandria, teren składa się z 2 działek ewidencyjnych, z których jedna musi zostać podzielona.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł900 m² 111,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działek - Gąszczyk Na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Gąszczyk , w gminie Mstów , Szczegóły oferty: powierzchnia działek: ok. 900 m oraz 1040.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij