dowolna

Działki

64 099 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 099 ogłoszeń

370 000 zł11 560 m² 32,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę rolną o powierzchni idealnej do zagospodarowania. Dostęp do działki jest zapewniony zarówno drogą asfaltową, jak i utwardzoną. Cała przestrzeń ma.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 997 m² 80,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

% prowizji od kupującego!wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! Oferuję do sprzedania atrakcyjną działkę rolno-budowlaną, w bardzo malowniczej lokalizacji, o powierzchni 1997m2.

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł2 174 m² 252,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko W naszym biurze! Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne działki budowlane zlokalizowane w Sosnowcu os. Środula Dolna o numerze 175/1 i 175/3 idealne pod zabudowę szeregową.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł1 090 m² 126,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o bardzo regularnym kształcie. Posiada utwardzony dojazd. Media: prąd, wodociąg. Miejsce nadzwyczaj ciche i ustronne. Znajduje się bardzo blisko Skoczowa z dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

141 250 zł1 130 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - Chojęcin Szum kwadrat prezentuje na sprzedaż 2 działki budowlane w miejscowości Chojęcin Szum. Działki położone są w cichej i spokojnej okolicy, a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł5 244 m² 20,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 5244 m , położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Ciężkowice. Nieruchomość usytuowana jest przy cichej, asfaltowej ulicy , wśród luźnej.

Szczegóły ogłoszenia

56 150 zł1 054 m² 53,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka rekreacyjna - Radgoszcz, pow. 1054 m2 Na sprzedaż atrakcyjna działka rekreacyjna o powierzchni 1054 m2, położona w spokojnej i malowniczej części Radgoszczy. Szczegóły oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 311 m² 160,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Działka budowlana o kształcie trójkąta przylegająca bokiem 70 m do drogi, bokiem prostopadłym do drogi 46 m oraz bokiem o szerokości 65 m. Media - prąd przy działce, woda.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł70 700 m² 11,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna położona w Nowych Bielicach. Nieruchomość stanowi atrakcyjną inwestycję, idealną pod budowę farmy fotowoltaicznej lub magazynu energii. Lokalizacja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kęty

Kęty,małopolskie

169 000 zł1 071 m² 157,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Promocja wiosenna! Zgrabna działka budowlana w Kętach o powierzchni 1071 mkw. W miejscowym planie zagospodarowania oznaczona symbolem 317.MNZ. Kształt działki - prostokąt o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł5 770 m² 32,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wilczkowice (gmina Michałowice) ul. Bukowe Wzgórze 57,70 a Działka z przeznaczeniem rolnym Nieruchomość: oferujemy Państwu do kupna działkę o łącznej powierzchni 57,70 a z.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 348 m² 100,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona przy utwardzonej drodze. Działka objęta miejscowym planem - przeznaczenie pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną - idealna pod dom jednorodzinny- wystawa.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 216 m² 148,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej składającej się z trzech działek budowlanych ( 3619/2,3618/1 i 5269 ) położonych w Rycerce Dolnej w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 300 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

tel.   . Jeśli szukasz działki z dala od miejskiego zgiełku, która zapewni Ci ciszę, spokój, dzięki której będziesz miał możliwość codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 506 m² 146,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość w województwie pomorskim w powiecie kościerskim w miejscowości Częstkowo , Działka o powierzchni 1506m2 bezpośrednio przylegająca do drogi, tereny objęte mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

130 260 zł1 002 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Super oferta! Działka z wydanymi warunkami zabudowy. Zapraszam do zapoznania się z bardzo ciekawą oferta sprzedaży działki budowlanej, położonej we wsi Motaniec, gmina Kobylanka.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 991 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 539/1 Marzęcino | 1991 m | mpzp | media | spokojna okolica Spokojna, dobrze skomunikowana miejscowość, przestrzeń do życia, płaska działka z planem miejscowym wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł8 941 m² 111,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Częstochowa - Grabówka Do sprzedaży działka o powierzchni 8941 m 2. Szerokość frontu około 30 m. Wydane wzt na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną obejmującą: budowę.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł12 300 m² 60,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Idealna nieruchomość inwestycyjna w pobliżu Parku Rozrywki Suntago Działka rolna o powierzchni 1,23 ha. Urokliwa działka położona w miejscowości Wręcza w gminie Mszczonów. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł792 m² 732,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 792 m2 położoną w Katowicach przy ulicy Słonecznikowej. W obowiązującym mpzp teren oznaczony 11mn - tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

88 575 zł1 181 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka na sprzedaż W deszcznie! Marzysz o własnym domu w spokojnej i urokliwej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! parametry działki: lokalizacja: deszczno, ul. Sadowa.

Szczegóły ogłoszenia

127 000 zł1 295 m² 98,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż jedna z pięciu działek budowlanych (nr 347/9), z decyzją o warunkach zabudowy, położona w Jarogniewicach -.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł4 700 m² 1 702,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Teren inwestycyjny pod zabudowę wielorodzinną - położony w dzielnicy Rubinkowo - jednej z największych dzielnic Torunia! Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 4 700.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł800 m² 248,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W spokojnej okolicy - otoczenie domów jednorodzinnych dające poczucie bezpieczeństwa, - objęta mpzp, jako obszar zabudowy mieszkaniowej, - dojazd do działki drogą gminną +.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł918 m² 1 633,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - Wilanów - Powsin - 918 m2 z drogą dojazdową (udział). W najbliższym otoczeniu zabudowa domów jednorodzinnych. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się 6 km od Pałacu.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł3 081 m² 161,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka leśna w Zuzanowie - cisza, natura i wyjątkowy klimat Na sprzedaż wyjątkowo urokliwa działka położona w Zuzanowie, bezpośrednio przy lesie. Otoczona naturą, z dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

224 000 zł1 011 m² 221,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szlak Wielkich Jezior na wyciągnięcie ręki! Przedmiotem ogłoszenia jest działka 185/3 wchodząca w skład kameralnej, posiadającej dostęp do jeziora Jagodne, osady Jagodne położonej na Szlaku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Bytom,śląskie

247 100 zł706 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w Bytomiu przy ul. Frenzla/nikla ( Miechowice ). Teren podzielony na 31 działek o różnych powierzchniach (od 600m2 - 1057m2). W Planie Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł4 782 m² 1 045,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 4782 m , położona w spokojnej i zielonej części Józefowa, przy ul. Skrajnej. Lokalizacja zapewnia doskonałą równowagę pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 200 m² 154,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka pod własny dom! Na sprzedaż piękna, zielona działka o charakterze budowlanym zlokalizowana w miejscowości Nowe Okniny w gminie Wiśniew. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 161 m² 241,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1161m 2 , zlokalizowaną w Bobrownikach powiat będziński. Działka znajduje się w spokojnej okolicy, w sąsiedztwie nowego.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł8 500 m² 4,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biur Nieruchomości Cztery Kąty ma do zaoferowania nieruchomość niezabudowaną stanowiącą dwie działki o łącznej powierzchni 8500m2, działki położone przy drodze o nawierzchni asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

13 808 000 zł6 904 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 6904 m2 - produkcyjno-usługowa - gdańsk kokoszki działka: na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 6904 m2, usytuowana w Gdąńsku, dzielnica Kokoszki, przy ulicy Kartuskiej. Media.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 256 m² 67,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

****działki Budowlane w Boćkach*** Serdecznie zapraszamy na bezpłatną prezentacje działek budowlanych znajdujących się w malowniczej miejscowości Boćki koło Bielska Podlaskiego. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł1 192 m² 394,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję na sprzedaż działkę o pow. 1.192 m , zlokalizowaną w miejscowości Witobel (gmina Stęszew) przy ul. Wrocławskiej, w odległości 2 km od Stęszewa i 1,5 km od wjazdu.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 082 m² 129,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

"Nieruchomości Apartament" Izabella Paprocka   oferta tylko W naszym biurze! Do sprzedania działka budowlana z widokiem na las. Działka o powierzchni 1082 m2 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 000 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjne działki budowlane Srocza Góra - Pniów - Pyskowice Działki o obszarze od 520m2 (istnieje możliwość połączenia kilku działek) Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

158 000 zł789 m² 200,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych zlokalizowanych w miejscowości Prószków. Działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, oznaczone.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł6 616 m² 24,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Proponuję dużą działkę rolną. Powierzchnia 6616m2. Zlokalizowana w gminie Nieszawa .Kolonia nieszawska. W chwili obecnej pełni rolę sadu wieloowocowego , ale może służyć pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł26 642 m² 55,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość inwestycyjna dla deweloperów lub osób prywatnych nr oferty: stdoc9124 Na sprzedaż piękna, płaska działka budowlana o powierzchni 2,6642 hektara, zlokalizowana w Głuchowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

143 000 zł3 170 m² 45,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Szukasz większej działki pod budowę domu? W bliskiej odległości od Ozimka? Może w Krasiejowie? Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 3,70a (3170 m2), położona.