dowolna

Działki

64 107 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 107 ogłoszeń

65 000 zł922 m² 70,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

NA sprzedaż 4 działki pod budowę domów jednorodzinnych W nowinach wielkich przy ul. Wiejskiej Oferujemy cztery atrakcyjne działki położone w miejscowości Nowiny Wielkie przy ul. Wiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł39 100 m² 40,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o pow. 3,91 ha, z wydanymi warunkami zabudowy na 32 domy jednorodzinne, położona u podnóża lasu w Bogdańcu, w części Motylewa. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

114 135 zł1 087 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecam Państwu nieruchomość niezabudowaną położoną w kompleksie 12 działek w Ninikowie, gmina Karnice. Działka w kształcie nieregularnym o powierzchni 1087 m2, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 363 m² 69,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Expert Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlana na Warmii, miejscowość Kisielice, pojezierze iławskie, grunt o powierzchni 1363 m2. Nieruchomość położona przy ul. Klonowej, dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł13 341 m² 9,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolną w Dziewkach koło Siewierza. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53 G Proponujemy Państwu działkę rolną o powierzchni 1ha 342m2 dobrze zlokalizowaną logistycznie około.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Wiosenna

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 350 000 zł4 566 m² 295,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość w nowej cenie! Działka inwestycyjna z zabudowaniami: - o dużej powierzchni gruntu, - bezpośrednio przy drodze publicznej, - wiele możliwości zagospodarowania. Działki 26/1,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł4 412 m² 124,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę w Kniewie.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł8 768 m² 39,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o numerze ewidencyjnym 1869, położona w miejscowości Kowala (obręb 0012), gmina Kowala, powiat radomski, woj. mazowieckie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

437 350 zł8 925,50 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

= kontakt magdalena cecotka   = działka W części oznaczona jako las, w części budowlana lub usługowa W chocieszowie, powiat kłodzki, gmina szczytna. Rewelacyjna lokalizcja.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł2 040 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka na osiedlu Starbacicha. Nieruchomość położona przy drodze wewnętrznej składająca się z dwóch działek ewidencyjnych o nr 286 i 287, łącznej powierzchni 2040 m2.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł7 200 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.070194, 21.194528 Gassy, gm. Konstancin-Jeziorna Numer Ewidencyjny 270 Media Prąd i woda -.

Szczegóły ogłoszenia

358 360 zł1 054 m² 340 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty 2111 Biuro Nieruchomości Optima ma Państwudo zaoferowania działki budowlane Ścięgnach pod Karpaczem. Działkiktóre są na sprzedaż mają wielkości od 1054m2 do 1516m2. Działkiposiadają.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł9 649 m² 3,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA wynajem teren O łącznej pow. OK. 95 arów Z czego ok. 80 arów stanowi utwardzony plac, zabudowany 3 kondygnacyjnym budynkiem usługowo - biurowym O łącznej pow. OK. 750 mkw., POŁOŻONY.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 000 zł21 986 m² 500,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta skierowana do Deweloperów bądź Inwestorów. Na sprzedaż atrakcyjny teren w Suwałkach w województwie podlaskim przeznaczony pod zabudowę wielorodzinną i usługową.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł3 151 m² 476,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż w atrakcyjnej dzielnicy Starych Tarnowice - Os. Kolejarzy! Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 3151 m2 w Tarnowskich Górach, dzielnica Stare Tarnowice - Os.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł10 951 m² 91,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna na terenie osiedla Raduszka. Działka częściowo budowlana o powierzchni 10 951 mkw., położona w południowo-wschodniej części Koszalina, przy ul. Sasanek.

Szczegóły ogłoszenia

20 536 850 zł111 010 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka pod kompleks produkcyjno-usługowy W gościcinie 19 131 m powierzchni użytkowej teren 11 ha mpzp doskonała lokalizacja blisko S6 I A1 Działka | Doskonała lokalizacja | Dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 708 m² 67,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa nieruchomość nad bałtykiem | ponad 1 ha | grzybowo Na sprzedaż 3 działki gruntowe, położone w atrakcyjnej i spokojnej części Grzybowa, w otoczeniu terenów zielonych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł56 816 m² 27,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Duża działka w Bierdzanach już dostępna w sprzedaży! Jej powierzchnia i parametry zwiększają potencjał inwestycyjny. Parametry nieruchomości: łącznie powierzchnia aż 5,6816 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł10 140 m² 21,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta licencjonowanego pośrednika Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1,0140 ha, położona w miejscowości Nienawiszcz (gmina Rogoźno/ powiat obornicki) większość terenu stanowi gleba.

Szczegóły ogłoszenia

903 600 zł6 024 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki gruntów pod inwestycje o powierzchni 6 tysięcy metrów położonej w dobrze skomunikowanej części Zgierza i Aleksandrowa Łódzkiego. Powierzchnia składająca.

Szczegóły ogłoszenia

728 000 zł495 m² 1 414,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 500 m , zlokalizowana w spokojnej i zielonej części Warszawa Wawer, aleksandrów. Działka prostokątna, idealna pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł2 300 m² 115,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Na sprzedaż piękna działka o powierzchni 2 300 m w miejscowości Berest k. Krynicy Zdrój Opis działki: działka płaska, w kształcie prostokąta. Wymiary: szerokość:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Wielin

Wielin,zachodniopomorskie

109 000 zł3 044 m² 35,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3044 mkw, położona w malowniczej miejscowości Wielin, w gminie Polanów. Nieruchomość usytuowana jest bezpośrednio przy drodze asfaltowej,.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł26 700 m² 2,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uwaga nowa dużo niższa cena.Oferujemy na sprzedaż działki rolne położone w urokliwej miejscowości Grąsy w gminie Dobiegniew w województwie lubuskim. Nieruchomość stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł22 900 m² 21,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna położona w Markowicach pod Inowrocławiem. Powierzchnia to 2,29 ha. W nowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolami 1rz i 2rz co oznacza.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 475 m² 80,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Idealna działka pod zabudowę, położona w otulinie Roztoczańskiego Parku Narodowego! Lipowiec, gm. Tereszpol Położenie i okolica: nieruchomość położona w spokojnej miejscowości na.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł564 m² 230,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Klimatyczna działka letniskowa Z mediami, tylko 10 minut spacerem do jeziora! Polecam na sprzedaż niezwykle zadbaną działkę rekreacyjną o powierzchni 564 m2 , położoną w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł39 100 m² 5,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zegartowice, gmina Raciechowice - na sprzedaż las mieszany oznaczony jako działka ewidencyjna nr 420 o pow. 3,91ha (39100m2) o klasoużytku "lsiv". Solidny las z przewagą drzewostanu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Chlebowo

Chlebowo,zachodniopomorskie

223 574 zł3 001 m² 74,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Piękna działka w miejscowości letniskowej, chlebowo, cieszyno k. Złocieńca Oferujemy do sprzedaży działkę w Chlebowie, gmina Złocieniec. Zbywana.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł6 400 m² 140,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka w miejscowości Konarzyny, położona nad jeziorem Krąg. W okolicy zabudowania rekreacyjne. Dojazd drogą utwardzoną. Mniej niż kilometr do centrum Konarzyn, w których.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł17 892 m² 69,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: mateusz Geszczyński tel:   Na sprzedaż działka inwestycyjne, położona w Bydgoszczy ( w pobliżu ul. Nowotoruńskiej). Nieruchomość nie jest objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

79 772 zł814 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Podana cena jest ceną brutto. Ofertą sprzedaży są działki budowlane w Lubowie: - 64/2 o powierzchni 1076 m2, - 64/4 o powierzchni 1042 m2, - 64/5 o powierzchni 814 m2, - 64/7.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 000 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki w malowniczej miejscowości Wydrzem, zlokalizowane zaledwie 45 minut od Łodzi i 5 minut od Łasku. Działki o numerach ewidencyjnych 114/4.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł824 m² 54,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działek nad rzeką - miejscowość Bienie k. Ełku Szukasz działki nad rzeką? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy do sprzedaży cztery działki w kompleksie 7 działek.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł5 026 m² 417,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zarząd Nieruchomości Tarnogórskich Sp. z o.o. ogłasza przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej położonej w Tarnowskich Górach przy ulicy Zagórskiej 84 1.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Dębica,podkarpackie

95 000 zł1 643 m² 57,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż 5 działek budowlanych położonych w Dębicy przy ul. Tetmajera. Nieruchomość o powierzchni 0,1643 ha w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

220 500 zł900 m² 245 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam urokliwą działkę w miejscowości Sochonie, gmina Wasilków w obszarze otuliny Parku Krajobrazowego Puszczy Knyszyńskiej. Idealne miejsce do budowy Twojego wymarzonego domu.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł317 m² 227,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Lubinie o pow. 3,17 ar - Stary Lubin. Cena 72 tys do negocjacji! Nieruchomość położona na terenie oznaczonym w mpzp symbolem 3 mn -zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

3 199 999 zł9 968 m² 321,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 9968 m2 w Lesznowoli. Blisko skrzyżowania Słonecznej z Okrężną Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

160 490 zł1 459 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: 3 działki budowlane w Nowym Dąbiu blisko natury i miasta! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz od zgiełku, a jednocześnie będziesz mieć miasto w zasięgu kilkunastu.