dowolna

Działki

63 997 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 997 ogłoszeń

5 360 000 zł5 360 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy ofertę działki budowlanej o pow. 5360 m2, znajdującej się przy ul. Harnasiów w Szczecinie (gumieńce). Nieruchomość posiada aktualną dokumentację. Dostępne wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

128 385 zł951 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli cenisz spokój, ciszę oraz kontakt Z naturą zapoznaj się Z tą działką na sprzedaż W lubniewicach lokalizacja: marzysz o własnym domu w malowniczej okolicy? Ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

3 075 000 zł707 m² 4 349,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 707m2 znajduje się w Warszawskiej dzielnicy Ochota w pobliżu Parku Szczęśliwickiego. Nieruchomość jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł492 m² 605,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler poleca Do sprzedania Działka ze Strefą wielofunkcyjną z zabudową mieszkaniową jednorodzinną. O profilu funkcjonalnym: teren usług, teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, teren.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł950 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana o pow. 950 m2 to jedna z 17 działek dostępnych w tym kompleksie - blisko Jeziora Zegrzyńskiego Na sprzedaż działka będąca częścią większego kompleksu 17 parceli.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1000 m2 położoną w miejscowości Gutarzewo, gmina Sochocin. Działka znajduje się w bardzo rozwojowej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł870 m² 172,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane, pod zabudowę mieszkaniową, okolice Ostrzeszowa. Działka 75/3, o powierzchni 870 m2. Do sprzedaży atrakcyjnie położona działka, przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł3 606 m² 38,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta bezpośrednia, działka budowlano o powierzchni 3606m 2 położona w Trygorcie, w gminie Węgorzewo, powiat węgorzewski, województwo warmińsko-mazurskie. Działka jest płaska.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 377 m² 130,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży nieruchomości w Sawinie przy ul. Kościelnej 6, o łącznej powierzchni 1377 mkw, położonej w bliskiej odległości od rynku głównego. Budynek dawnego młyna (nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 000 zł12 046 m² 913,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż przepiękną budowlaną działkę leśną o powierzchni 12.046 m2 znajdującą się przy ul. Kampinoskiej (róg Żubrowej) w Łomiankach. Dla działki jest uchwalony mpzp,.

Szczegóły ogłoszenia

742 000 zł11 417 m² 64,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż nową ofertę działki o powierzchni 1,14 ha, z widokiem na Jezioro Rożnowskie, idealnej pod gospodarstwo agroturystyczne! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 379 000 zł2 500 m² 551,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Super oferta - sulejówek, w rejonie al.PIŁSUDSKIEGO Piękna działka niezabudowana o powierzchni 2500 m2 położona w dobrej lokalizacji, w Sulejówku, w południowo_ zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł5 640 m² 69,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż widokowa działka budowlana 5640 m2 w Libiążu powiat Chrzanowski. Atrakcyjnie położona nieruchomość gruntowa zlokalizowana w jednej z najwyższych części miasta. To.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł916 m² 103,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o pow. 836m2 znajdującą się w miejscowości Ostrowice gmina Drawsko Pomorskie wraz z dwoma budynkami gospodarczymi! Przedmiotem sprzedaży jest działka.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł3 000 m² 116,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atuty nieruchomości: - malownicze położenie na Kaszubach, - dogodny dojazd do Gdańska - ok. 35 km, - działka budowlana - idealna pod rezydencję, inwestycję lub jako miejsce wypoczynku, - otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

15 900 zł400 m² 39,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działkę rod w okolicach Al. Rzeczypospolitej w Legnicy. Działka o powierzchni 400mkw ogrodzona, płaska, z dobrym nasłonecznieniem. Na działce znajduje się murowany domek.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 557 m² 166,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam pięknie położoną działkę budowlaną w miejscowości Miłoszyce, tuż obok Jelcza-Laskowic. To idealne miejsce dla osób szukających ciszy, spokoju i bliskości natury,.

Szczegóły ogłoszenia

136 000 zł1 237 m² 109,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjne działki W gruszowie małym - gmina dąbrowa tarnowska, powiat dąbrowski! Oferujemy do sprzedaży cztery działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

13 452 000 zł89 700 m² 149,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działki inwestycyjne 8,0863 ha | mpzp | Media | Strzegom, dolnośląskie Na sprzedaż kompleks 3 działek inwestycyjnych o łącznej powierzchni 8,0863 ha w Strzegomiu, idealnych pod magazyny,.

Szczegóły ogłoszenia

38 000 zł300 m² 126 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedazy jest działka rekreacyjna z domkiem w Rodzinnych Ogrodach Działkowych ,ikar" w Świdniku Działka ma powierzchnię 300m wymiary 17m/17m Na działce znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

116 982 zł1 206 m² 97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z malowniczym widokiem w Jabłowie niedaleko Wałbrzycha. Lokalizacja: miejscowość Jabłów, gmina Stare Bogaczowice. Ok. 14 km od Wałbrzycha. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

214 999 zł978 m² 219,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

<!-startfragment-> Przyjaźń - wyjątkowe działki budowlane z warunkami zabudowy Przedstawiamy wyjątkową okazję zakupu działek budowlanych w malowniczej miejscowości Przyjaźń.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł10 000 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1 ha położoną w miejscowości kanina, gmina Limanowa, powiat limanowski. Działka przylega do drogi powiatowej krótszą granicą działki tj. na.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł6 042 m² 79,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.243806, 20.754139 Topolin, ul. Stefana Batorego Numer Ewidencyjny 97/6 Media Prąd, woda, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł28 934 m² 70,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego niezabudowanej działki gruntu nr 900/174 o powierzchni 28934 m2, położonej w Świętochłowicach w rejonie ul. Sztygarskiej i Kolonia Zygmunt,.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 000 zł32 698 m² 140,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Grunt budowlany o powierzchni 3,27 ha zlokalizowany na skraju miejscowości Krzaki Czaplinkowskie w pobliżu dużego kompleksu leśnego. Średnia szerokość: 150m, średnia długość: 180m,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł900 m² 332,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentuję działkę budowlaną z szybkim dojazdem do Gdańska - 20km do Śródmieścia. Mam do zaoferowania fantastyczą działkę budowlaną o regularnym kształcie pozwalającym na łatwe.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Resko,zachodniopomorskie

272 400 zł22 700 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam Państwu działkę rolną o powierzchni 22700m2 ; położoną na skraju wsi w miejscowości Ługowina oddalonej od Reska 2km. Działka rolna leżąca w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

10 900 zł895 m² 12,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący Tel.:   Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 895 m2 położona blisko drogi numer 781 Chrzanów-Zator. Działka ze sposobem korzystania R -.

Szczegóły ogłoszenia

86 615 zł1 019 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż! piękna działka budowlana w Ochabach Małych Zamieszkaj w Ochabach Małych, wybuduj własny dom i spełnij swoje marzenia. Mamy przyjemność zaprezentować działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł7 565 m² 237,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość w nadmorskim kurorcie Łeba, w powiecie lęborskim, w województwie pomorskim. Nieruchomość o powierzchni 7.565m2 oddalona od morza ok 3km W okolicy mieszczą się.

Szczegóły ogłoszenia

94 050 zł950 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w Człuchowie idealne miejsce na Twój dom lub inwestycję Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działek budowlanych w Człuchowie,.

Szczegóły ogłoszenia

32 500 000 zł130 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana. Działka płaska sucha kształtna z drogą gminna asfaltową. Na działce znajduje się dom o powierzchni ok 120m2. Media miejskie: gaz ,woda, prąd. Ustala się.

Szczegóły ogłoszenia

280 579 zł1 997 m² 140,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1997 m2 zlokalizowana w miejscowości Wierzchowiska Druga, gmina Piaski. Nieruchomość została wydzielona pod realizację zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł3 054 m² 94,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wieliczki, ulica Jeziorna, gmina Wieliczki, na sprzedaż działka rekreacyjna na Mazurach z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej jeziora Olecko Małe o powierzchni 3054 m2, położona zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 035 000 zł6 900 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta class którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno - prawnym. Działka przy lesie. Teren oddalony ok 200 m od głównej drogi Bydgoszcz- toruń.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 050 m² 171,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Baciuty Na sprzedaż działka o powierzchni około 1053 m2, z warunkami zabudowy na dom.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł3 000 m² 333 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferowana jest duża, ładnie położona działka o powierzchni 3000 m , znajdująca się w Szymanówku miejscowości znanej z przestrzeni, zieleni i spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 500 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Świetna oferta działek W leszczyńcu koło kamiennej góry blisko przełęczy okraj Proponuję Państwu działki budowlane w świetnej lokalizacji w Leszczyńcu, nieopodal Kamiennej Góry,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana

Skępe,kujawsko-pomorskie

118 000 zł3 034 m² 38,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną, otoczenie działek zabudowanych Bez aktualnych wz Działka położona w Józefkowie , gminie Skępe, powiecie lipnowskim o pow.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 000 zł5 375 m² 855,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna wraz z domem 200 m2 zlokalizowana w Tychach przy ulicy Mikołowskiej 238 , położona 5 min od centrum Tychów , Mikołowa oraz 20 min od Katowic - droga krajowa.