dowolna

Działki

64 075 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 075 ogłoszeń

275 000 zł1 050 m² 261,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z warunkami zabudowy - Karakule, gm. Supraśl, ul. Sycylijska! 8 km od granic Białegostoku Meg Real Estate zaprasza na prezentację atrakcyjnej działki budowlanej na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł9 763 m² 266,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka usługowo-przemysłowa w miejscowości Szemud, woj. Pomorskie, o powierzchni 9 763m2 w cenie 2.600.000zł. Dojazd do działki gminną drogą asfaltową. 3,5 km od zjazdu na Drogę.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł1 227 m² 39,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

>Krótki opis nieruchomości Przedstawiamy na sprzedaż trzy widokowe działki położone w Sowinie w gminie Kołaczyce w powiecie jasielskim. Dla każdej z tych działek zostały.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł2 200 m² 109,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2200 m2 (22 ary) w miejscowości Bychawka Trzecia. (Oferta dostępna na wyłączność tylko w biurze nieruchomości Fundament Lublin) Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna

Osieki,zachodniopomorskie

120 780 zł671 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Kompleks 12 działek położonych ok.150 m od jez. Jamno w miejscowości Osieki. Miejscowość Osieki położona jest w pasie nadmorskim w pobliżu znanych kurortów, jak Mielno.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

140 000 zł1 091 m² 128,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ofertą sprzedaży jest działka pod budowę domu jednorodzinnego usytuowana w kompleksie działek nieopodal ul. Goleniowskiej w Goleniowie. Dziaka o powierzchni 1091 m2 z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł3 700 m² 66,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż piękną działkę budowlaną o pow. 37 ar , zlokalizowaną w miejscowości Kały, ok. 22 11 km od Opola. Działka o regularnym kształcie składającym się.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł3 180 m² 84,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko dla osób pragnących mieszkać w ciszy w zgodzie z naturą i pięknymi widokami! Skrzynka z prądem przynależy do działki woda tuż obok! Lokalizacja: dalwin to wieś.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną położoną w Zdzieszowicach przy ul. Wschodniej. Nieruchomość o powierzchni 1000 m2 w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Przyłęk,wielkopolskie

169 000 zł1 007 m² 167,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych w m. Przyłęk. Lokalizacja: przyłęk, powiat nowotomyski specyfikacja: * Działka nr 141/24, cena: 169 000 zł Powierzchnia 1.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł3 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż Działki Budowlanej Lokalizacja: linarczyk, woj. kujawsko-pomorskie, obręb Kobylanka Numer działki: 177/5 Powierzchnia: 3000 m Klasyfikacja gleboznawcza: rola VI, lasy VI klasy Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

109 900 zł800 m² 137,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Urokliwe osiedle działek budowlanych niedaleko Lądku-Zdroju, w sercu górskiego krajobrazu, z wygodnym dojazdem asfaltową drogą - idealna propozycja mieszkaniowa i turystyczna. Panorama 360.

Szczegóły ogłoszenia

2 040 000 zł5 100 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa 5100 m Doskonała lokalizacja przy dw 876 i 722, łoś k. Piaseczna Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa o powierzchni 5100 m , położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł3 000 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży urokliwa działka o powierzchni 3000 m2, zlokalizowana w miejscowości Grądy gm. Jaktorów. Działka zlokalizowana w pobliżu planowanej stacji kolei dużych prędkości.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł9 983 m² 59,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 9 983 , zlokalizowana w Miąsowej, gm. Sobków. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka w pierwszej linii względem drogi gminnej, płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł48 155 m² 114,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Strategiczna lokalizacja dla Twojej inwestycji! Trzeciewiec, gmina Dobrcz - 5 ha terenów produkcyjno-magazynowych przy S5 Na sprzedaż wyjątkowy teren inwestycyjny o powierzchni 4,8 ha, położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł2 900 m² 344,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Łebie idealna pod inwestycję lub dom marzeń! Szukasz wyjątkowej nieruchomości w jednej z najpopularniejszych nadmorskich miejscowości w Polsce? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł60 000 m² 11,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Grunty rolne o pow. 6,00 ha w jednym kompleksie. W planie zagospodarowania przestrzennego część gruntu około 8800m2 przewidziana pod zabudowę zagrodową na warunkach zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł2 100 m² 42,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane W tuchowie Z widokiem na las! Na sprzedaż oferuję dwie działki budowlane (do wydzielenia z większego areału) o powierzchni ok. 21 arów każda, położone.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł6 400 m² 15,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Polecam do sprzedaży grunt położony w miejscowości Skoroszów, zlokalizowany przy trasie Trzebnica - Milicz. Skoroszów położony jest na granicy powiatu trzebnickiego z milickim. Odległość.

Szczegóły ogłoszenia

158 486 zł1 454 m² 109 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka - Świetlikowo - Cena 109zł/m2 - Do Negocjacji Prezentowana nieruchomość znajduje się w miejscowości Świetlikowo, w województwie pomorskim, w powiecie tczewskim, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł1 599 m² 405,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona w centrum wioski, z widokiem na wodę wraz z obszerną panoramą Kielna, działka pod dom nad jeziorem, 20 min od Gdyni. Pow. 1599 m2 z kompletem mediów.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł3 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania atrakcyjna działka na ulicy Igołomskiej w Krakowie , 30 arów , przy drodze z wjazdem z drogi serwisowej , działka w Planie zagospodarowania mu - mieszkaniowo - usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł3 143 m² 111,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z linią brzegową Jeziora Wysokie Brodno. Cena do negocjacji. Zapraszamy do zakupu działki z linią brzegową Jeziora Wysokie Brodno. Nieruchomość ma powierzchnię 3143 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł6 499 m² 169,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usług przeznaczonych pod utrzymanie istniejących oraz realizację nowych.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł4 811 m² 135,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo-mieszkaniowa w Rzuchowie - gmina Kornowac Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 4811 m w Rzuchowie, położona przy drodze asfaltowej. Teren jest płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 000 zł20 600 m² 240,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecam do sprzedaży teren stanowiący część terenu po fabryce wkładów odzieżowych "camela" przy ulicy Cichej 5. Na terenie kompleksu znajdują się 3 budynki: - ceglany, 3 kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł923 m² 498,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

**tylko U nas** Zamieszkaj zaledwie 15 km od centrum Gdańska! *istnieje możliwość zakupu wraz z działką nr 138/38, która widoczna jest na zdjęciu numer 3* lokalizacja: leźno to.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł800 m² 93,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentację działki. Doskonałe położenie nieruchomości zapewnia świetny dojazd do pobliskich miast.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł2 155 m² 129,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| oferujemy Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 2155 m 2 położoną w widokowym miejscu Rabki-Zdrój. Działka delikatnie pochyła w kierunku południowym, kształtem.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł2 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna, powierzchnia 2 500 m2, bogaczewo, mazury, szlak Wielkich Jezior Mazurskich, sprzedaż. Na sprzedaż działka o powierzchni 2 500 m2 z warunkami zabudowy na budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

790 650 zł2 510 m² 315 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod inwestycję z przeznaczeniem w planie zagospodarowania pod zabudowę jednorodzinną. Działka znajduje się w rejonie ulicy Pukowca, w niedalekiej odległości od nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Ciche

Ciche,kujawsko-pomorskie

88 000 zł1 072 m² 82,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane z warunkami zabudowy na domy jednorodzinne o powierzchni do 100 m2. Z przyjemnością prezentujemy Państwu piękne działki w niezwykle atrakcyjnej turystycznie.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł2 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyłączny przedstawiciel : Małgorzata Uliasz kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 do 18.00. Nieruchomość położona na małej wsi ( Białe Błoto), ok.15 km od Oleśnicy w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

1 519 000 zł4 900 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy Państwu do zaoferowania nieruchomość gruntową o powierzchni 4900 mkw. Teren charakteryzuje się zabudową produkcyjno magazynową, w bezpośrednim sąsiedztwie hale, magazyny oraz.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 643 m² 56,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na prezentacje. Działka inwestycyjna dominikowice Prezentowana nieruchomość stanowi działki ewidencyjne o numerach: 408/8 i 404/6, o łącznej powierzchni 0,2643 ha, położone.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł682 m² 291,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka w Skierniewicach - ul. Bielańska. Mam przyjemność zaprezentować niezwykle atrakcyjną działkę budowlaną położoną przy ulicy Bielańskiej w Skierniewicach.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł2 921 m² 81,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki znajdującej się w miejscowości Rumejki, gm. Juchnowiec Kościelny, pow. białostocki. Działka numer 162/6 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

707 000 zł1 005 m² 703,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1005 m w Chwaszczynie lokalizacja Chwaszczyno to dynamicznie rozwijająca się miejscowość położona w województwie pomorskim, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł2 217 m² 47,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam bardzo atrakcyjne położone działki budowlane w okolicy ślesina/skulska. Nieruchomości zlokalizowane wśród domków jednorodzinnych i zabudowy zagrodowej. Działki płaskie,.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 248 m² 120,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Mieściska, gmina Duszniki. To idealne miejsce na Twój dom, z dala od wielkomiejskiego.