dowolna

Działki

63 997 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 997 ogłoszeń

820 340 zł4 101,70 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 4101,7 mkw - Szewce k. Wrocławia | nowy mpzp | cena do negocjacji Na sprzedaż działka o powierzchni 4101,7 mkw położona w miejscowości Szewce, w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł900 m² 121,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka / działki budowlane położone w Górze blisko granicy z Gilowicami w Gminie Miedźna. Lokalizacja 8km do Pszczyny i 3km do Brzeszcz 2km : szkoła, przedszkole oraz.

Szczegóły ogłoszenia

129 885 zł1 237 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Katarzyna dziuk Agent prowadzący   Działka budowlana 1237 m z pozwoleniem na budowę Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1237 m (oznaczona literą A),.

Szczegóły ogłoszenia

228 330 zł885 m² 258 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą gruntu położonego w malowniczej okolicy, w odległości 10 min samochodem od Kartuz. Świetne położenie działki. Jest to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł6 401 m² 62,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu działkę wraz z korytem łączącym z rzeką Bóbr w Janowicach Wielkich pod budowę elektrowni wodnej. Zostało wydane pozwolenie na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł17 100 m² 29,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka rolna 1,7 ha - Tymień, blisko morza! Gmina Będzino, woj. zachodniopomorskie. Lokalizacja: - spokojna, rozwijająca się okolica, z dogodnym dojazdem do nadmorskich miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

7 980 000 zł22 808 m² 349,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolna, pow. 2,28ha w gminie Nadarzyn w miejscowości Rusiec w odległości 25 km od Warszawy. Położona w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej S8 (dojazd drogą serwisową).

Szczegóły ogłoszenia

896 zł560 m² 1,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu do wynajęcia powierzchnię utwardzoną w Przybówce adres: przybówka ; 38-471 Wojaszówka. Teren utwardzony.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł3 700 m² 28,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna urokliwa działka budowlana/i położona w miejscowości Holendry,gmina Szczawin Kościelny,powiecie gostynińskim,województwie mazowieckim. Działka posiada wydane bezterminowo warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

114 760 zł1 208 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki położone w Tuszynie. Oddalone od głównej drogi, w bezpośrednim sąsiedztwie pól uprawnych, a więc dla osób szukających zacisza i prywatności. Powierzchnie tych działek:.

Szczegóły ogłoszenia

118 000 zł1 307 m² 90,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność tylko w Naszym Biurze! 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Prezentuję Państwu sprzedaż działki budowlanej położonej na granicy m. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł699 m² 264,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana | 699m2 | bardzo dobra lokalizacja | czempiń ul. Czereśniowa | warunki zabudowy | nowe standardy reklamy: oprócz tradycyjnych zdjęć: wirtualna wizyta w mieszkaniu 360stopni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Pacanów,świętokrzyskie

33 000 zł9 100 m² 3,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna - rataje karskie, gmina pacanów! Działka rolna o pow. 0,91 ha. Działka płaska o kształcie prostokąta. Dojazd odbywa się drogą utwardzoną, do asfaltu ok 100 m. Front.

Szczegóły ogłoszenia

162 500 zł1 300 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w gminie Borów z prądem i wodą w drodze przed działką. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem m.in. pod.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł1 000 m² 999 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bezpośrednio Kontakt   Opacz Kolonia Gmina Michałowice W rejonie ulic Orzechowy Sad i Łąkowa Na sprzedaż działka nr.196/5 o powierzchni 1000m2 z pozwoleniem na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

95 880 zł1 128 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działki budowlane o powierzchniach około 1120 - 1188 m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - Leśniów Wielki, położone przy drodze krajowej nr 32 (relacja Zielona Góra - Gubin).

Szczegóły ogłoszenia

3 473 000 zł30 200 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Trzcianka, gmina Stobno działka inwestycyjna o pow. 30200 m 2 przy drodze krajowej nr 180 Najlepsza lokalizacja dla firm w szczególności przemysłowych i logistycznych. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł986 m² 111,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w kształcie rombu ( wymiary ok 21 x 47 m ) przy głównej drodze- trasa : Oleśnica-Jelcz Laskowice. Media tj ener. el.,woda - w drodze. Działka objęta Planem.

Szczegóły ogłoszenia

153 000 zł4 015 m² 38,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Polecam do sprzedaży działkę rolną w kształcie prostokąta o powierzchni 4015m2 znaj się w miejscowości Moczalec, gmina Brzeziny. Działka o statusie rolnym , nieogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Dobki

Dobki,warmińsko-mazurskie

826 000 zł4 967 m² 166,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Agencja nieruchomości Cataleya Estate prezentuje piękną, działkę budowalną z dostępem do jeziora znajdującą się w miejscowości Dobki w gminie Olecko. Idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

600 200 zł3 001 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Polecamy Państwu nieruchomość gruntową niezabudowaną położoną w Trzęsaczu. Nieruchomość o powierzchni 3001 m2, w kształcie kwadratu, znajduje się około 1 km od morza. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł5 956 m² 33,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości zlokalizowane są w Rudziczce przy ul. Kamiennej o łącznej powierzchni 5956 m w skład których wchodzą działki 224/13, 225/13 zapisane w księdze wieczystej.

Szczegóły ogłoszenia

705 000 zł4 405 m² 160,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowy teren budowlany położony w malowniczej miejscowości Ślemień, w powiecie żywieckim. To propozycja dla osób, które szukają większej przestrzeni pod realizację.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł4 747 m² 526,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dla Inwestora! Działka pod halę, lekką produkcję, flotę, sprzęt Chwaszczyno S6 / Nowa Kielnieńska! Działka nr 1260/12 o powierzchni 4 747 m znajduje się w miejscowości Chwaszczyno,.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł21 098 m² 10,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo atrakcyjna działka dla osób szukających swojego dużego kawałka ziemi w pięknym otoczeniu z możliwością postawienia niedużego domu. Piękne położenie na delikatnym południowym.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł4 480 m² 95,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjnie położona nieruchomość gruntowa z wydanymi wz Działka zlokalizowana przy głównej drodze - Oborniki-Poznań Zapraszam Bartosz   Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł644 m² 2 453,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gdynia Orłowo ul. Żmudzka - to jedna z niewielu dostępnych na rynku lokalizacji w tej części miasta. Działka o powierzchni 644 m2 jest ogrodzona, uzbrojona, jest kanalizacja, prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł4 100 m² 72,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy 5 kilometrów od Gryfic. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000 ofert w jednym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

4 128 852 zł10 348 m² 399 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bezpośrednio Kontakt   Otrębusy rejon ulicy Stokrotki gmina Brwinów Na sprzedaż 3 działki nr.64/4/5 i 64/14 o łącznej powierzchni 10 348m2 Cena 4 128 852,00 pln 399pln za m2 Teren.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 000 zł27 433 m² 247,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Obniżka ceny O 15% Z 8 000 000 zł na 6 800 000 zł oferta na wyłączność Na sprzedaż działka inwestycyjna o pow. 2.7433 ha, Działka położona w Gorzyczkach w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł12 489 m² 17,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas! Na sprzedaż działka o powierzchni 1,25 ha , położona w Zawadzie Lanckorońskiej (gm. Zakliczyn). Wymiary działki to ok. 200 m X 60m. Nieruchomość nie jest objęta.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł3 003 m² 21,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do wydzielenia działka zgodnie z projektem podziału , o pow. 3003 m2., położona w miejscowości Golubie, gmina Kalinowo, powiat Ełcki. Działka o wymiarach 70 m x 40 m. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł2 000 m² 5,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka atrakcyjnie położona w Gdańsku Orunii bezpośrednio przy Trakcie Św. Wojciecha. Do wynajęcia plac utwardzony na autohandel lub wypożyczalnię sprzętu budowlanego przy samej ulicy - Trakt.

Szczegóły ogłoszenia

104 000 zł1 537 m² 67,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zlokalizowana w malowniczej miejscowość 5 minut jazdy autem od centrum Wolina. Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł4 794 m² 511,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w południowej części Milanówka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego pod zabudowę Mieszkaniowo-usługową. Możliwość posadowienia budynku max. 2 kondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł13 375 m² 48,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjną działkę w miejscowości Jeleńcz gmina Parchowo. Na sprzedaż malownicza działka w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł56 624 m² 43,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Cudowne zaczarowane miejsce z przepięknym ogrodem angielskim przypominające swych wyglądem ogrody z bajki i właśnie taka zaczarowana aura panuje w tym cudownym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

149 500 zł957 m² 156,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Kluczowe informacje powierzchnia: 957 m lokalizacja: czarków / Wielowieś cena: 149 500 zł (ok. 156 zł/m ) przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna/bliźniacza + usługi nieuciążliwe Negocjujemy.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł20 000 m² 8,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki rolne zlokalizowane w miejscowości Dąbrowica, gmina Rzgów, powiat koniński. Oferta spzredaży obejmuje trzy działki ewidencyjne o łącznej powierzchni 2 hektarów.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł9 000 m² 443,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna w bardzo dobrej lokalizacji - Poznań Krzesinki. Działka o pow. 9.000 m2 z możliwością zabudowy do 50 %. Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja oraz hydrant.

Szczegóły ogłoszenia

303 750 zł2 430 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta działek położonych w Potulicach, na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Doskonała nieruchomość zarówno po to, by w szybkim czasie realizować budowę jak.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij