dowolna

Działki

63 997 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 997 ogłoszeń

233 800 zł1 169 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam ofertę sprzedaży działki położonej w Bełchatowie przy ulicy Dolnej w Bełchatowie Działka w kształcie prostokąta wymiary z jednego boku 49mx25m i z drugiego.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł750 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki o powierzchniach 7,5 ara x3, 8,5arax2, 9 arax2, 9,5 ara, 10ar usytuowane w 2 pasie zabudowy od ulicy Wojsławskiej. Spokojna i zielona okolica. Na każdą z działek wydana.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł996 m² 296,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Rzeszów, ul. Świętego Huberta Powierzchnia: 9,96 a | Warunki zabudowy | Cena: 320 000 zł Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 9,96 ara,.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 211 m² 123,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w spokojnej okolicy w Międzyrzeczu Górnym w sąsiedztwie lasu i w super cenie! Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1211m2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

192 000 zł1 376 m² 139,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy Państwa na bezpłatną prezentacje działki budowlanej o powierzchni 1376 m 2 położonej w Rzędzianach. Na działkę wydano decyzję o warunkach zabudowy na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

150 800 zł754 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na sprzedaż Czarna Łąka, tylko 25 minut od Szczecina! Marzysz o domu blisko natury, z dala od miejskiego zgiełku, ale z dobrym dojazdem do miasta? Mamy coś idealnego dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 142 m² 2 189,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż działka o powierzchni 1142 m2 zlokalizowana w Kielcach, przy ul. Sandomierskiej, w dzielnicy ksm. W bezpośrednim sąsiedztwie budynki wielorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł3 200 m² 72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlano-rolna z domem do wyburzenia gdzie: sukmanie, gmina Wojnicz, powiat tarnowski Powierzchnia: 32 ary Działka z potencjałem pod budowę domu media już na miejscu!.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł9 390 m² 103,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Do kupna teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 9390 m2 w urzekającej części Zawoi z widokiem na masyw Mosorne. Cicha i spokojna okolica sprawia, że jest to miejsce dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł4 906 m² 18,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w Kamieńcu Ząbkowickim o powierzchni 4900 m.kw. cena 75 000 zł. Przeznaczenie tereny rolne i infrastruktura techniczna. Na gruntach o klasie bonitacyjnej V i gorszej.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 014 m² 147,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dwie sąsiadujące ze sobą działki nr 39/4 i 39/5 o łącznej powierzchni 1014 m2 usytuowane w miejscowości Rozłogi w gminie Świebodzin w niedalekiej odległości od lasu 500m.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł1 736 m² 1 152,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka przy głównej ulicy w Bydgoszczy. Położona w drugiej linii zabudowy. Wszystkie media. Możliwość zabudowy do czterech kondygnacji. Polecam Oferta wysłana z systemu Galactica.

Szczegóły ogłoszenia

92 000 zł726 m² 127 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 7,26 ara zlokalizowaną w malowniczej Brzezince , gmina Brzeźnica. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 551 000 zł25 850 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o wymiarach 48m na500m, wszyskie media są w drodze, do posesji prowadzi szeroka droga asfaltowa. Do pkp w Milanówku około 2,5 km. , około 3 km. do autostrady. Działka ma status.

Szczegóły ogłoszenia

69 900 zł4 366 m² 16,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 4366m2 zlokalizowana w miejscowości Siennica Nadolna Gm. Krasnystaw. Nieruchomość oddalona od głównych ulic co zapewnia komfortowe spędzanie.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł4 612 m² 71,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Malownicza działka, około 10 km od Międzyzdroje. Szczegóły na telefon. Zapraszam na prezentację. Przy zakupie tej nieruchomości zapewniamy Państwu pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł3 000 m² 315 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działki położone między Bobolinem a Stobnem. Powierzchnia jednej działki wynosi 3000 m2. Media w drodze. Dojazd drogą z płyt. Brak wydanych wz. Na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

486 680 zł1 058 m² 460 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność Wyjątkowa działka dla osób szukających spokojnego miejsca do życia bez rezygnacji z miejskich udogodnień. Działka położona jest w otoczeniu luźnej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 442 m² 187,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Brużyczka Mała (gmina Aleksandrów Łódzki), objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (mpzp). Cechy działki:.

Szczegóły ogłoszenia

268 320 zł1 032 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój agent nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 10,32 ar, położoną przy ul. Dębinowej w Rzeszowie, obręb Budziwój. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł5 000 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka pod budownictwo jednorodzinne -50ar Miłocin - gm. Wojciechów. Duża - 50-arowa działka położona w malowniczym miejscu w Miłocinie - idealna pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 688,90 m² 100,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki rolnej mieszczącej się w spokojnej okolicy wśród niskiej zabudowy domów jednorodzinnych oraz działek nie zabudowanych w obrębie Leszczyn przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł3 000 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o powierzchni 3000 m2 położona w bliskim sąsiedztwie lasu. Działka krótszym bokiem graniczy z drogą gminną o nawierzchni szutrowej a dłuższym z drogą.

Szczegóły ogłoszenia

5 305 000 zł10 244 m² 517,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę o pow. 10 244 m w kształcie foremnego prostokąta (65 177 m) z asfaltową drogą dojazdową i pełnym uzbrojeniem tj. prąd, woda, gaz bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kęty

Kęty,małopolskie

155 100 zł2 068 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna i kameralna działka budowlana o powierzchni 2068m 2 położona w Kętach na Podlesiu - bardzo atrakcyjne miejsce przy samym lesie! Nieruchomość znajduje się w ostatniej.

Szczegóły ogłoszenia

12 650 000 zł23 000 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowo usługowa możliwość prowadzenia działalności związanej Z odpadami doskonałe wymiary 117 metrów szerokości na 196 metry głębokości lokalizacja strefa przemysłowa.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł1 500 m² 610 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana kulerzów! Działka w pierwszej linii zabudowy, przy drodze gminnej asfaltowej. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

106 960 zł1 337 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży uzbrojone działki budowlane w Okmianach. Łącznie w sprzedaży pozostało 24 działki z 43 działek o różnych powierzchniach od 10 do 18.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł9 669 m² 82,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nie pobieramy prowizji od kupujących! Nieruchomości niedzwiedzki com poleca: na sprzedaż narożnikowa działka o pow. 9669m2, zlokalizowana przy głównej drodze (droga wojewódzka nr dw442 Września.

Szczegóły ogłoszenia

88 000 zł800 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niezabudowane działki gruntu o pow. ok 800m2. Aktualnie na terenie nie obowiązuje mpzp ale zgodnie ze studium teren ten przewidziany jest jako teren rozwoju funkcji mieszkalnej.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł4 589 m² 200,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa, zabudowana działka o powierzchni 45,89 ara, położona przy drodze Beskidzkiej jednej z głównych tras w regionie. Nieruchomość ma kształt zbliżony do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł5 000 m² 39,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 5000 m , zlokalizowana w miejscowości Smolajny w gminie Dobre Miasto. Teren jest uzbrojony w prąd oraz wodociąg, a dla.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 777 m² 42,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana zlokalizowana w Leśniczówce. Położona jest przy asfaltowej drodze gminnej w cichej i spokojnej okolicy. Dojazd drogą asfaltową. Trasa do Chełma zajmuje około 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł2 500 m² 124 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rosanów zalesiona działka 2500 m2 homfi ma przyjemność przedstawić ofertę wyjątkowej działki budowlanej w miejscowości Rosanów (zgierskie, łódzkie) Rosanów to popularna i urokliwa.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł4 261 m² 105,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z wydaną decyzją o warunkach zabudowy | 4261 m | Binowo, gm. Stare Czarnowo Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 4261 m , położona w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł2 997 m² 119,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki rolnej o powierzchni 2997m2, położonej w urokliwej miejscowości Janów, w gminie Zgierz. Ta niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł3 834 m² 104,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Numer oferty w biurze 6980 Polecamy do kupienia działkę z planem zagospodarowania przestrzennego - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usług z terenami komunikacji 21mu/k.

Szczegóły ogłoszenia

82 000 zł1 003 m² 81,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka 1003 m z Warunkami Zabudowy w Aleksandrowie Kujawskim! Marzysz o budowie własnego domu w dogodnej lokalizacji? Szukasz działki gotowej do rozpoczęcia inwestycji?.

Szczegóły ogłoszenia

1 685 475 zł17 025 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o pow. 1,7025 ha, położona w okolicach Piaski ok. 3 km od granic miasta. Grunty w trakcie podziału na 6 działek, przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

1 459 000 zł8 065 m² 180,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka usługowo-rzemieślnicza przy dk22 - Rychnowy,.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 000 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 1000 m2, znajdująca się w miejscowości Żukowo. Na działkę wydane zostały warunki zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolnostojącego.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij