dowolna

Działki

63 997 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 997 ogłoszeń

165 000 zł60 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjna działka rekreacyjna z domkiem całorocznym położona w miejscowości Drętowo (ok. 600m od Lęborka).

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł7 371 m² 160,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z działką w miejscowości Kuriany, gm. Zabłudów, ok. 1km od granicy Białegostoku. Parcela o wymiarach 61x112m oraz dojazdem poprzez drogę wewnętrzną.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł3 650 m² 70,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Bardzo ładna duża działka z własnym lasem w miejscowości Nowe Dąbie (za Brzozą i Kobylarnią) w gminie Łabiszyn o powierzchni ok 3650 m 2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł6 100 m² 229,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

*** tylko W naszym biurze *** okazja inwestycyjna Z wydaną wzką na postawienie dwóch budynków wielorodzinnych 3 lub 4kondygnacyjnych Wstępnie wyliczony pum wynosi 2500 - 3000m2.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł1 962 m² 150,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeżeli jesteś na etapie poszukiwania działki w spokojnej i zielonej okolicy, szukasz ciszy i spokoju to mamy dla Ciebie do wyboru kilka działek! Działka znajduje się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł1 274 m² 360,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż urokliwa działka zlokalizowana w kameralnym miejscu otoczona bujną zielenią. Grunt znajduje się w miejscowości Skierdy usytuowanej mniej więcej po środku pomiędzy Legionowem (12.

Szczegóły ogłoszenia

7 840 000 zł9 800 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działki inwestycyjne o łącznej pow. około 98 arów zlokalizowane w miejscowości Kraków - Wzgórza Krzesławickie -zesławice. Działki w kształcie nieregularnym, położone.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł2 336 m² 94,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***rezerwacja*** Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę działki budowlanej o powierzchni 2336m2 zlokalizowanej w sercu miejscowości Leszkowy gm. Cedry Wielkie, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

113 000 zł882 m² 128,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana 882 m w otoczeniu natury - Rybaki, gm. Somonino Marzysz o własnym miejscu wśród natury, a jednocześnie w przyjemnym sąsiedztwie? Ta działka to idealna propozycja!.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł4 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 4000 m2, położoną we wsi Jaszkowa Dolna (4 km od Kłodzka). Działka położona na wzniesieniu w otoczeniu zieleni. Działka przeznaczona została.

Szczegóły ogłoszenia

120 600 zł804 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nienadówka gmina Sokołów Małopolski blisko Rzeszowa mpzp. Na sprzedaż działki budowlane objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego położone w miejscowości Nienadówka,.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł1 119 m² 210,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania w Polanówce, gm. Strzyżewice, działka budowlana o pow. 1119 mkw. w I linii zabudowy. Nieruchomość w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego przeznaczona jest.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł1 023 m² 874,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 1023 m 4 lokale | Grodzisk Mazowiecki / Milanówek Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1023 m, położona na pograniczu Grodziska Mazowieckiego.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł574 m² 69,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona jest w południowej części miasta Nowa Ruda w rejonie ul. Słupieckiej, w powiecie kłodzkim, w województwie dolnośląskim, w skład której wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł2 064 m² 159,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 2064 m położoną w malowniczej Rejentówce. Działka jest ogrodzona siatką, w której znajduje się skrzynka.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 000 m² 51,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży są ładne działki budowlane o powierzchni 3000 m2 położone w cichej miejscowości zaledwie 5 minut jazdy od Nowogardu niedaleko węzła drogi S6. Zapraszam do prezentacji.

Szczegóły ogłoszenia

159 231 zł1 116 m² 142,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna W pepper house atuty nieruchomości - sąsiedztwo lasu i łąk, - cicha okolica, - łatwy dojazd do centrum Gdańska - ok. 20 minut jazdy samochodem, - świetna cena, - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł12 000 m² 233,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż kompleks 7 działek o łącznej pow. 1,2ha zlokalizowany w miejscowości Kukówko, gmina Świętajno, powiat olecki. Działka nr 1 1100m2 przeznaczenie pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł3 000 m² 103,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dwie działki 1,5 km od wyciągu narciarkiego. Działki na lekkim południowo-zachodnim stoku. Wymiary każdej z działek to około 25 na 75 metrów. Bezpośrednie sąsiedztwo lasu, szlaków.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł2 900 m² 82,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania widokowa działka budowlana w Wieprzu , dzielnica Krakowica o powierzchni 29 arów, kształt prostokątny. Działka położona jest w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

108 100 zł10 810 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 776 m² 44,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości homespace prezentuje ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 17.76 ar, położonej w miejscowości Glinik Średni, gm. Frysztak. Szczegóły oferty: - działka.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł9 000 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 9337m2 w Żelisławcu gmina Gryfino z wydanymi warunkami zabudowy na budynek mieszkalny i hali magazynowej. Działka jest płaska w bezpośredniej bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

738 850 zł1 502 m² 491,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 15 arowa działka z przeznaczeniem budowlano - inwestycyjnym. Lokalizacja: zabierzów, znany z bliskości do Krakowa i świetnej infrastruktury, zyska jeszcze więcej po.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kątno

Kątno,warmińsko-mazurskie

400 000 zł3 000 m² 133,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę położoną w malowniczej miejscowości kątno , gmina ostróda, województwo warmińsko-mazurskie, nad pięknym jeziorem szeląg. Wśród pięknych, warmińskich lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Szczechy Małe,warmińsko-mazurskie

240 000 zł1 504 m² 159,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na Mazurach - Szczechy Małe, 1504 m2; na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1504 m , położona w kameralnej osadzie w miejscowości Szczechy Małe -.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 757 m² 141,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro "hanczar Nieruchomości" oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego według projektu "dom w amarylisach 8", położoną w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 191 800 zł888 m² 1 342,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w Krakowie - Bronowicach Oferujemy na sprzedaż działkę pod zabudowę jednorodzinną położoną w krakowskich, historycznych Bronowicach Małych. Prostokątna.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł12 700 m² 15,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro kmt Nieruchomości z Kazimierzy Wielkiej przedstawia ofertę sprzedaży działki rolno-budowlanej, z zabudowaniami w miejscowości Lipówka, gmina Działoszyce, powiat pińczowski,.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł9 202 m² 52,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Mójcza, w gminie Daleszyce, zaledwie kilka minut jazdy od Kielc. Nieruchomość składa się z dwóch działek.

Szczegóły ogłoszenia

108 000 zł800 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: deszkowice pierwsze, gm. Sułów, powiat zamojski, woj. lubelskie Bardzo ładnie, urokliwie na górce położona działka ok 40 m od rzeki Wieprz i 700 m od zalewu Nielisz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Elbląg,warmińsko-mazurskie

149 000 zł1 059 m² 140,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuję Państwu działkę budowlaną, zlokalizowaną na zacisznym i spokojnym osiedlu Rubno w Elblągu. Lokalizacja: osiedle Rubno leży w północnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł30 851 m² 32,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki inwestycyjne Srebrzyszcze, gm. Chełm (numery 426/1 oraz 426) Na sprzedaż łącznie ok. 3,15 ha (31 460 m ) gruntów ewidencyjnych, położonych w miejscowości Srebrzyszcze, bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł4 500 m² 0,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na wynajem atrakcyjna nieruchomość gruntowa z potencjałem inwestycyjnym w miejscowości Harklowa, województwo Małopolskie. Jest to znakomita propozycja dla przedsiębiorców poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Wierzbno,zachodniopomorskie

279 000 zł500 m² 558 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nad jeziorem z domkiem rekreacyjnym! Działka znajduje się w kompleksie działek z wyznaczoną wspólna drogą wewnętrzną oraz wspólnym terenem rekreacyjnym(.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł891 m² 1 627,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotowa działka o powierzchni 891 m położona jest w centrum miasta, na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, oznaczonym symbolem A-U6. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł1 197 m² 960,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka objęta mpzp z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, budynki wolno stojące i bliźniacze. W cenie udział w drodze wewnętrznej, dojazdowej do działki. Mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 735 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca, gdzie naprawdę odpoczniesz od miasta, hałasu i codziennego pośpiechu? Ta oferta jest dla Ciebie. Oferujemy na sprzedaż piękną działkę rekreacyjną o powierzchni 1735 m,.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł3 002 m² 36,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna, jezierzany, gm. Postomino, powiat sławieński, 109.000,-PLN Na sprzedaż działka rekreacyjna o numerze ewidencyjnym 97/4 wydzielona z działki o numerze 97,.

Szczegóły ogłoszenia

58 500 zł995 m² 58,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna oferta, pod budowę lub jako lokata kapitału./ Na sprzedaż działka z możliwością uzyskania warunków zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego (na sąsiednią działkę.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł1 292 m² 406,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1292 m , w kształcie prostokąta, o wymiarach 24 m x 52 m. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi gminnej, co zapewnia wygodny dojazd.