dowolna

Działki

64 011 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 011 ogłoszeń

270 000 zł1 554 m² 173,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działka budowlana 1554m2 Żarki. Wgn Nieruchomości Myszków ul. Sikorskiego 53g. Oferujemy Państwu piękną budowlaną zlokalizowaną w Żarkach pośród niskiej i rzadkiej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł1 500 m² 206 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis ogólny Na sprzedaż działka o powierzchni 1500 m , położona w Łodzi na Widzewie na terenie osiedla mieszkaniowego Mileszki, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. 24 m frontu.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 960 m² 178,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w Gliwicach przy ul. Strzelców Bytomskich, oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł10 000 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy pomoc w zakresie kupna oraz finansowania zakupu nieruchomości bez dodatkowych kosztów. Na sprzedaż działka inwestycjna doskonała dla delewelopera pod zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł5 000 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz odpoczywać od zgiełku miasta, cieszyć się pięknem natury i realizować swoje pasje, to ta oferta jest dla Ciebie idealna! Przedmiotem oferty jest grunt.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 149 m² 91,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka budowlana w miejscowości Kłoda gm. Żukowice o powierzchni 11,49 ar. Działka posiada plan miejscowy - mn - zabudowa jednorodzinna. Media: - woda w drodze - prąd - skrzynka.

Szczegóły ogłoszenia

318 015 zł1 719 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w miejscowości rudnik/pamiątkowo, gm. Szamotuły! Działka o powierzchni 0,1719 ha (1719 m ), położona.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 zł774 m² 28,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje na sprzedaż nieruchomość - działka niezabudowana nr 184/6 położona w Zduńskiej Woli w powiecie zduńskowolskim,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł26 300 m² 91,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki mieszkaniowo- usługowej i tereny rolnicze z dopuszczeniem zabudowy zagrodowej o łącznej pow. 2,6300 ha z dostępem do drogi publicznej z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

12 870 000 zł33 000 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży duża działka budowlana 33000 m2 w Pęcicach , gm. Michałowice, pow. Pruszków. Możliwość sprzedaży poszczególnych działek o powierzchni od 2050 m2 do 2642 m2 (8 działek).

Szczegóły ogłoszenia

1 375 000 zł5 500 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka inwestycyjna o pow. 5500m2, w kształcie zbliżonym do kwadratu, zlokalizowana na wylocie ze Słupska w stronę Koszalina, bezpośrednio przy drodze krajowej A6 Gdańsk -.

Szczegóły ogłoszenia

563 400 zł1 878 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka budowlana o powierzchni 1878 m idealna pod zabudowę jednorodzinną lub bliźniaczą. Położona w miejscowości Powązki, 5 km od Leszna, 40 km od Warszawy. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

728 625 zł5 025 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna idealna pod market / stację paliw / myjnię / firmę logistyczną Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o dużym potencjale komercyjnym. Powierzchnia 5025m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Załachowo

Załachowo,kujawsko-pomorskie

86 700 zł1 020 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki w Załachowie pod budowę domu! Na sprzedaż około 40 działek budowlanych zaledwie 1 km od Łabiszyna na nowo powstającym osiedlu. Działki o powierzchni od 959 mkw do 1675mkw już.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł60 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren usługowo - przemysłowy położony od A4 ok. 22km ) o pow. ok. 6ha z dojazdem wielkotonażowym z dostępem do bocznicy kolejowej ( trakcja na zachód - wschód ) oraz z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

7 300 000 zł2 198 m² 3 321,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

English below Prezentujemy wyjątkową działkę inwestycyjną w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Krakowa - na Ruczaju. To idealna propozycja dla dewelopera szukającego terenu pod.

Szczegóły ogłoszenia

128 400 zł1 070 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

To miejsce może stać się Twoim wymarzonym spokojnym azylem, w którym otoczony przez naturę odnajdziesz wytchnienie od codziennych obowiązków i miejskiego zgiełku. Na sprzedaż oferujemy dwie.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł3 391 m² 54,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka położona w malowniczej okolicy lasów i jezior! Gmina Sulęczyno, miejscowość Żakowo ***w otulinie lasu- 500m do najbliższego zejścia do jeziora Węgorzyno**** Idealne miejsce pod.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł3 550 m² 160,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 3550 m2 | budzów widok, słońce, potencjał inwestycyjny Nowa, obniżona cena! Było 630.000 PLN Jest 570.000 PLN Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 3550 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł1 000 m² 289 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu atrakcyjnych działek budowlanych zlokalizowanych w Bielkówku przy ul. Wyżynna. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój, bliskość natury i jednocześnie Szybki.

Szczegóły ogłoszenia

268 750 zł1 250 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

DO sprzedaży: działka o powierzchni ok. 1250m 2 kształt prostokąt , płaska plan zagospodarowania magazynowe, produkcyjne, usługowe -powierzchnia biologicznie czynna - 15% -maksymalny wskaźnik.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł1 433 m² 250,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka z domkiem letniskowym - Nasiłów, gm. Janowiec Powierzchnia: 1433 m | Cena: 379 000 zł (do negocjacji) Jeśli marzysz o własnym miejscu na weekendowy wypoczynek lub.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Gorzelnia,śląskie

220 000 zł1 371 m² 160,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działki pod zabudowę jednorodzinną w sąsiedztwie nowej zabudowy jednorodzinnej przy ul Wielkoborskiej w Gorzelni Do sprzedaży działka budowlano-o pow. 1371m2.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 002 m² 179,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferuję na sprzedaż 3 piękne działki budowlane w miejscowości Zamostne - każda o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

526 650 zł3 511 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna 3 511 m - Depułtycze Królewskie | bezpośrednio przy lotnisku i Centrum Lotniczym pans Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 3 511 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł5 987 m² 33,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! oferta bezprowizyjna! Na sprzedaż wyjątkowe 3 działki budowlane. Nieruchomość położona jest w miejscowości Pniewo, przy ul. Łomżyńskiej, zaledwie kilka minut drogi od.

Szczegóły ogłoszenia

142 830 zł1 587 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Urokliwa działka o pow. 1588 m kw szerokosc 26 metrów, przeznaczoma pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Pierzchno, w okolicy zabudowa jednorodzinna, cicha, spokojna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł1 004 m² 587,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki pod budowę wymarzonego domu! Ta działka w kształcie prostokąta położona jest w spokojnej okolicy, otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 534 m² 81,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Dudek oferuje na sprzedaż działkę w okolicy Świeradowa Zdrój. Działka o nieregularnym kształcie z widokiem na Pogórze Izerskie, położona we wsi Pobiedna na.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł1 204 m² 170,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Łebcz Działka budowlana 1204 m2 mpzp zabudowa jednorodzinna Szukasz miejsca pod budowę domu blisko morza, a jednocześnie z dobrym dojazdem do miasta? Ta działka w miejscowości Łebcz.

Szczegóły ogłoszenia

264 480 zł1 102 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

U nas Na sprzedaż działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o powierzchni 1 102 m2, położona w miejscowości Brudzewo (obok Pucka). 7 minut autem - Puck 13 minut autem -.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł978 m² 183,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana w miejscowości Gościcino. Na sprzedaż działka: 143/2 w Gościcinie. Opis nieruchomości: jeśli szukasz działki pod zabudowę swojego wymarzonego domu w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

2 349 000 zł16 461 m² 142,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż 6 bardzo atrakcyjnie położonych działek przemysłowych o łącznej powierzchni 1,6461 ha w Jordanowie Śląskim bezpośrednio przy dk nr 8 (z pewnością wielokrotnie obserwowałeś.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł1 134 m² 1 145,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Są w Poznaniu ulice, które mijasz codziennie. I takie, o których wiedzą tylko ci, którzy tam mieszkają. Ulica Tczewska należy do tej drugiej kategorii. Prywatny, zamknięty koniec drogi.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł2 660 m² 90,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna, duża, uzbrojona działka budowlana. Lokalizacja : Wierzbna, wieś na trasie Świdnica- żarów, łatwy i szybki dojazd do miasta. Działka prostokątna; ustawna; idealna pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

2 040 000 zł7 745 m² 263,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Wyjątkowa okazja inwestycyjna idealny teren pod osiedle domów Szukasz gruntu, który zagwarantuje szybki zwrot z inwestycji? Ta oferta to prawdziwa gratka dla dewelopera, który chce sprawnie.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł4 742 m² 23,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Stojkowie, (gm. Dygowo, pow. kołobrzeski, o powierzchni 4 742 m. Istnieje możliwość zakupu całego kompleksu działek budowlanych o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

199 500 zł1 050 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka bez aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego o powierzchni 1050m2 w cenie 190zł/m2, z wydanymi warunkami zabudowy. Prąd, woda, kanaliza i gaz przy działce. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł1 000 m² 245 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana. Powierzchnia całej działki 1906m2. Istnieje możliwość zbycia całej działki jak i mniejszej części 906m2. Teren nieruchomości objęty miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł630 m² 476,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Cena do negocjacji! Działka w urokliwym miejscu gminy Brenna ( region Bukowa), na której znajduje się drewniany domek z widokowym tarasem. Działka o kształcie nieregularnym zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł330 m² 666,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Masz dość miejskiego zgiełku, ale nie chcesz tracić czasu na dojazdy za miasto? Szukasz miejsca, gdzie można odpocząć, uprawiać warzywa, a jednocześnie korzystać z komfortu całorocznego.