dowolna

Działki

64 011 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 011 ogłoszeń

550 000 zł602 m² 913,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka z wydanymi wz na budowę domu jednorodzinnego wolnostojącego oraz udziały w drodze dojazdowej ( szutrowej ok 150 metrów). Media: prąd przy działce w odległości ok.

Szczegóły ogłoszenia

155 100 zł1 167 m² 132,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w okolicach Żarowa. Działka o powierzchni ok. 11,7 ara oddalona od drogi głównej, położona w malowniczym i spokojnym miejscu. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

874 000 zł1 435 m² 609,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działek - Szczecin, ul. Daglezji W ofercie posiadamy trzy działki o powierzchniach: 1435 m , 1622 m oraz 1729 m . Na sprzedaż atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł3 204 m² 130,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o nieregularnym kształcie i powierzchni 3204 m2 zlokalizowana w miejscowości Borowiki - niespełna 15 km od Białegostoku. Wymiary: 29x78x44x73x105x15x44 m. Droga.

Szczegóły ogłoszenia

48 000 zł1 609 m² 29,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Czy nie chciałbyś mieszkać w cichej, spokojnej miejscowości, której nazwa ma znaczenie? Ta urokliwa nieruchomość, położona w miejscowości Nowe Leśne Bohatery, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł3 700 m² 52,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni około 37 arów zlokalizowana w Lipinach gm. Dabrowa Tarnowska. Działka nie jest objęta mpzp - możliwość zabudowy (mieszkaniowej) po wystąpieniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł5 181 m² 289,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 5181 m2 znajduje się w Pile, przy ulicy Przemysłowej. Ta wyjątkowa lokalizacja sprawia, że jest idealnym miejscem dla Twojego przedsiębiorstwa. Oto dlaczego:.

Szczegóły ogłoszenia

1 446 400 zł1 808 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| działka gruntu położona w kompleksie wielu działek budowlanych z wewnętrzną drogą dojazdową, z których większość ma kształt prostokąta lub do niego zbliżony. Teren jest objęty.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł4 208 m² 2,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu oddanie w najem grunt zlokalizowaną w miejscowości Wilkowo , gm. Świebodzin, w woj. lubuskim.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł1 200 m² 199,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka nr 637/1 - Wojkowice, obręb Żychcice, w powiecie będzińskim, województwo śląskie - działka o powierzchni ok. 1200 m2 pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł1 300 m² 273,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1300 m2 położona ok. 140m od drogi asfaltowej o wymiarach 26-50 Media - woda miejska, kanalizacja miejska przy działce , prąd, gaz w odległością ok 140.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 233 m² 113,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 1233m2 położoną w Wojcieszycach miejscowości przy trasie Jelenia Góra-Szklarska Poręba. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Bogunice,śląskie

320 000 zł2 549 m² 125,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana Bogunice Raciborska - powierzchnia działki: 2549 m2 - wymiary: 39 x 65 x 38 x 68 metrów, front działki 39 metrów - kształt zbliżony do trapeza, działka.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 232 m² 89,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci sprzedający! Transakcja sprzedaży działki gruntu położonej w miejscowości Przekora gmina Dalików. Cicha , spokojna i zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

1 086 000 zł1 551 m² 700,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka nieopodal Buchnikowego lasu. 1551m2. Cicha, spokojna, malownicza okolica. Działka w drugiej linii zabudowy od dogi publicznej. 600m do przystanku, 1,5km do najbliższych sklepów. .

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł9 413 m² 35,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu nieruchomości gruntowej niezabudowanej oznaczonej ewidencyjnie jako działka nr.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 998 m² 44,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana otoczona lasem - blisko jezior Drężno (studnica) i Wierzchowo! Kupujący nie płaci 2% pcc! Cena zawiera vat. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 004 m² 159,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wstęp: 3 działki budowlane w Gołębiewie Wielkim - Możliwość postawienia domu wolnostojącego lub bliźniaka. Dla kogo?: -Dla osób szukających ucieczki od miejskiego zgiełku -dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł800 m² 168,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka usytuowana jest w miejscowości Kownaciska- gmina Suchożebry - 10km od centrum Siedlec! Posesja o powierzchni 800 m2 położona jest w otulinie lasów, pól i łąk. To gratka.

Szczegóły ogłoszenia

92 520 zł771 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w malowniczo położonej miejscowości Barczyzna pod Neklą stanowiące enklawę przy lesie. Ewentualna inwestycja budowlana winna zostać poprzedzona wymianą wierzchniej warstwy.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł7 998 m² 24,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o szerokości 16 metrów, położona w malowniczej miejscowości nieopodal Poraj, zaledwie kilka chwil od urokliwego zbiornika wodnego. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł958 m² 92,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam na sprzedaż działkę o powierzchni 958 m2 niedaleko jeziora w miejscowości Gorzuchowo, gm. Kłecko. Lokalizacja: 5 km od Kłecka; ok. 20 km od Gniezna; ok 50 km od Poznania malownicza.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 391 m² 41,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Idealna działka budowlana, przestrzeń, otoczenie lasu, media Działka położona przy gminnej drodze w Radzikach Dużych , gminie Wąpielsk, o numerze ewidencyjnym 127, pow. 2391 m2. Wydane.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł10 001 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren o powierzchni łącznie 103ha położony w Ostromecku-Nowy Dwór, objęty jest mpzp z przeznaczeniem na przemysł, usługi oraz oze fotowoltaika. Działki z jednej strony graniczą.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł3 033 m² 128,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość Na sprzedaż przestronna działka budowlana o powierzchni 3033 m , położona w miejscowości Poręba Wielka, przy ul. Tyszkiewicza. Działka usytuowana jest w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

96 180 zł1 145 m² 84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Sprzedaży: atrakcyjna Działka pod Budowę Domu Jednorodzinnego Lokalizacja: okolice Płońska Powierzchnia działki: 1145 m Cena: 112 000 pln Opis Nieruchomości: z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł1 699 m² 264,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż dwie działki budowlane o powierzchni łącznej 1699 m w Gronówku! Lokalizacja: gronówko, w sercu lasu Zaledwie 3 minuty jazdy od Leszna Opis działki: narożnikowa działka.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł4 335 m² 65,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malowniczo położona działka w Niedźwiedzicy. Nieruchomość odsunięta od głównej drogi z asfaltowym dojazdem. Na działce znajdują się fundamenty starego domu figurujące w planie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł3 000 m² 216,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości Jelenia Góra, prezentuje Państwu rewelacyjnie położoną działkę z gotowym projektem budowlanym w poszukiwanej lokalizacji w okolicy zalewu Sosnówka. Gotowiec:.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł3 000 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz działki siedliskowej w okolicach Białegostoku? Dobrze trafiłeś ta oferta może Cię zainteresować! Proponuje do sprzedaży działki siedliskowe we wsi Borowskie Cibory w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł807 m² 322,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka w czwartej linii brzegowej od brzegu Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino / Kamień Pomorski. Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 807 mkw., położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

4 390 000 zł9 425 m² 465,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny przemysłowo-usługowy Do sprzedania teren inwestycyjny o powierzchni 9425 m2 wymiary 42x224 m, media prąd i woda przy działce, gaz 120m, kanalizacja 200m. Na działkę zostały.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 282 m² 87,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro Res Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Chrząstków, 8 km od Mielca! Nieruchomość ma powierzchnię 22,82 ara i posiada wydane.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł2 700 m² 96,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 2700 m z przygotowaną inwestycją | Mirosławice, ul. Kamienna | okolice Sobótki Na sprzedaż przestronna działka budowlana o powierzchni 2700 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł400 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wynajmiemy działkę zlokalizowaną przy ulicy ciepłowniczej w Krakowie położoną pomiędzy pętlą autobusową a ulicą Szafrańską. Jest to teren w pierwszej linii zabudowy utwardzony.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 200 m² 133,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty W biurze: sdz/ałb1/2025 Oferujemy działkę o powierzchni 1200m2 o szerokości ok. 12m. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania Gminy Rzgów przeznaczony pod.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł18 500 m² 135,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt inwestycyjny położony w miejscowości Bielawy, w Województwie Kujawsko-Pomorskim, zlokalizowany 3 km od Nakła nad Notecią, przy ulicy Puchacza oraz drodze krajowej dk10.

Szczegóły ogłoszenia

6 744 500 zł32 900 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjny teren inwestycyjny o powierzchni 3,29 ha, położony w bardzo dobrej lokalizacji ok. 5 km od centrum Żabiej Woli oraz w pobliżu zjazdu na trasę S8, co zapewnia szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

73 000 zł1 000 m² 73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena: działki budowlane - Dobrosołowo, gm. Kazimierz Biskupi, powiat koniński Powierzchnia każdej działki: 1000 m Media: prąd i woda: 10- 30 m od granicy działki Kształt:.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 240 m² 306,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy na dom jednorodzinny. Nieruchomość położona ok 5 km od Grabówki i ok 10 od Białegostoku. Media: -prąd ,woda ,kanalizacja ,telekomunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł2 130 m² 61,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 21,31 ar w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego znajdujące się w obszarze oznaczonym symbolem mn zabudowy mieszkaniowa jednorodzinna.