dowolna

Działki

63 995 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 995 ogłoszeń

270 000 zł496 m² 544,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność dostępna tylko W naszym biurze! Działka w Wąsoszu blisko jeziora! Na sprzedaż udział 3/20 w działce o powierzchni 0,4726 ha położonej w podbydgoskim.

Szczegóły ogłoszenia

305 160 zł1 271,50 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Rzeka, las, działka budowlana, śpiew ptaków i piękna okolica- czy może być piękniejsze miejsce na budowę domu? Przedstawiam działkę budowlaną o pow. 1271,50 mkw położoną.

Szczegóły ogłoszenia

373 800 zł1 068 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o pow 0,1068 ha, ostrów Wielkopolski, os Zębców - Zacisze. Zapraszamy do zakupu działek budowlanych położonych na Osiedlu Zacisze -.

Szczegóły ogłoszenia

162 000 zł6 500 m² 24,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks działek rolnych w miejscowości Wokowice. Na sprzedaż oferuję trzy działki rolne o numerach 211, 452 oraz 450 położone w miejscowości Wokowice (powiat brzeski).

Szczegóły ogłoszenia

141 000 zł1 175 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Atrakcyjne Działki na Sprzedaż nad Miejskim Stawem w Debrznie Opis Nieruchomości: na sprzedaż oferujemy kompleks 8 niezwykle atrakcyjnych działek nad.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Wojnowice,dolnośląskie

1 600 000 zł4 760 m² 336,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki rolne z przeznaczeniem pod zabudowę, maksymalna wysokość zabudowy do 12m, zlokalizowane w Wojnowicach, gmina Czernica. Numery działek: 82/1, 82/3 i 82/4 Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł4 205 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna duża(4205m2) działka położona w Chlewiskach gmina Kotuń powiat siedlecki. Gmina Kotuń nie posiada planu miejscowego ale działka oczekuje na warunki zabudowy(na starych zasadach).

Szczegóły ogłoszenia

1 310 000 zł3 300 m² 396,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż dwie działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy(wz) położone w atrakcyjnej, spokojnej okolicy na osiedlu Koszyckim w Tarnowie. Łączna powierzchnia terenu wynosi ok. 33.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł1 000 m² 2,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

*** działka do wynajęcia *** *** do 5000M2 *** *** dowolna diałalność *** Polecam do wynajmu powierzchnię działki zlokalizowaną w okolicach osiedla Jaroszówka w Białymstoku. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 669 m² 113,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1669 m2 położoną w Sobiekursku gm. Karczew. Lokalizacja Działka usytuowana jest we wsi Sobiekursk, w cichej, spokojnej, zielonej (blisko las).

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 243 m² 217,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki numer   lokalizacja: borkowo Kartuskie. Wieś zamieszkała przez około 1500 osób leżąca nad jeziorem Karlikowskim. Do jeziora z działki jest jedynie 800 metrów. Na.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł2 200 m² 76,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż : Działka budowlano-usługowa 2200 m2 w miejscowości Zajezierze , gm. Sieciechów. powiat Kozienicki, woj. mazowieckie Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlano-usługową.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł739 m² 798,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 739 m2 w bardzo dobrej lokalizacji. Działka uzbrojona w media: gaz, prąd, woda, kanalizacja. Na chwilę obecną na działce znajduje się zabudowa typu pawilon.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł3 517 m² 56,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Tylko u Nas! Malowniczo położone działki z potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł1 342 m² 193 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż widokowa działka o powierzchni 13,42 ar Siepraw, ul. Boczna Niezagrożony widok na okoliczne wzniesienia, luźna zabudowa jednorodzinna, pełne uzbrojenie i szybki dojazd do Krakowa to.

Szczegóły ogłoszenia

1 832 000 zł12 794 m² 143,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka przemysłowo-inwestycyjna 12 794 m z wz na budowę hali magazynowo-usługowo-produkcyjnej z częścią socjalno-biurową przy ul. Gabriela Narutowicza w Woli Karczewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 500 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1500m2 w Adamów-Parcel. Działka kształtna, słoneczna o wymiarach 30x50, położona w okolicy lasu państwowego, terenów zielonych oraz domów.

Szczegóły ogłoszenia

256 499 zł1 350 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 1350 m , położona w spokojnej, zielonej części Henryszewa. Teren ma korzystny kształt i świetnie nadaje się pod zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł9 000 m² 42,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zakupu pięknie położonej działki na Mazurach z warunkami zabudowy, koło Ruciane Nida - między miejscowością Wygryny i Uktą. Droga dojazdowa asfaltowa, działka graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł27 040 m² 11,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjna działka o powierzchni 27040m 2 , w miejscowości Lubowidz - położona 700m od jeziora, składająca się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

593 000 zł21 200 m² 27,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie sprzedaży: obszar o powierzchni 2,12 ha gruntów rolnych, V/VI klasy bonitacyjnej, położony w odległości 5 km od Skierniewic, na skraju Puszczy Bolimowskiej, w obrębie.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł12 000 m² 108,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 12000m2 położona w Żarach przy ul. Szmaragdowej Teren znajduje się w ładnej i przyjemnej okolicy. W tej chwili działka figuruje jako teren.

Szczegóły ogłoszenia

134 550 zł1 495 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka niezabudowana położona w miejscowości Zakościele, gmina Inowłódz województwo łódzkie. Działka położona jest 16 km od Tomaszowa Maz., 6 km od Spały, 111 km od Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł3 626 m² 199,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Znakomita inwestycja! działka budowlana miszkalno-usługowa! 3626M! doskonała lokalizacja: pogranicze dąbrowy górniczej I będzina, przy osiedlu. Oferujemy Państwu na sprzedaż wieczyste.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł2 130 m² 656,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę mieszkaniowo-usługową w Gdańsku - Matarni (osiedle Klukowo) przy ul. Telewizyjnej. Podstawowe cechy: - nr działki 267/24 - powierzchnia 2130 m.kw. - teren płaski, -.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 088 m² 90,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zamieszkaj w miejscu gdzie za oknem będziesz miał widok na las. Działka położona w miejscowości Manowo przy ul. Bukowej w bezpośrednim sąsiedztwie otuliny lasu, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 490 m² 80,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: andrzej Satur E-mail:   Tel.   Nieruchomości Apartament przedstawiają działkę z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 1490 m2 znajdującą.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 165 m² 1 030,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona, płaska działka w Pruszczu Gdańskim! lokalizacja: działka znajduje się w Pruszczu Gdańskim, przy jednej z bocznych uliczek na Osiedlu Wschód. Świetnie rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

112 650 zł1 502 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka na sprzedaż w Brzezińcu, gmina Mirsk - idealna lokalizacja na Twój wymarzony dom! Przedstawiamy Państwu wyjątkową działkę o powierzchni 1502 m , zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 379 m² 115,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy | Os. Kwiatowe, szydłowo Na sprzedaż działka o powierzchni 1380 m2, w kształcie prostokąta o wymiarach 39 x 35,50 m. Wydana decyzja o warunkach.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł3 174 m² 103,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferuje działkę 3174m2 ze stawem z kompleksu działek budowlanych wśród drzew. Działka o numerze 439/35 znajdująca się w Budach Michałowskich , gmina Jaktorów. Kształt zbliżony do.

Szczegóły ogłoszenia

251 000 zł4 024 m² 62,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Jedyna taka oferta na rynku! Idealna pod inwestycję! Działka z wydanymi warunkami zabudowy na: I. budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego z garażem wraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł3 192 m² 689,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna o powierzchni 3192 m2. Mpzp: zabudowa jednorodzinna oraz bliźniacza: - powierzchnia biologicznie czynna minimum 50%, - maksymalna wysokość 12m, - maksymalnie 3.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 027 m² 189,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy wyjątkową działkę budowlaną gdzie miasto spotyka się z naturą - rzadka okazja w dzisiejszych czasach. Działka budowlana (mn 1 - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej) na.

Szczegóły ogłoszenia

427 000 zł7 765 m² 54,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka rolna przyległa do osiedla domów jednorodzinnych. Dojazd droga asfaltową. Blisko do osiedlowego sklepu. Możliwość zakupu razem z położoną obok działką o pow 8300m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Wolin,zachodniopomorskie

320 000 zł6 048 m² 52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie duża, atrakcyjna działka w miejscowości Ostromice k. Wolina. Powierzchnia działki 6200 m2 Działka z bezpośrednim dostępem do drogi. Doskonała komunikacja, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 100 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka wśród nowej zabudowy. # dogodne wymiary - pozwolą Tobie na posadowienie Twojego wymarzonego domu. # sąsiedztwo nowej zabudowy jednorodzinnej - nie musisz obawiać się o estetykę otoczenia.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł2 142 m² 100,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży pięknie położoną działkę budowlaną objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Cicha i spokojna okolica, wśród nielicznej zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł6 435 m² 186,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej - teren pod zabudowę szeregową Lokalizacja: łańcut, ul. Ulmów opis nieruchomości Przedmiotem oferty jest atrakcyjna nieruchomość gruntowa przeznaczona pod.

Szczegóły ogłoszenia

707 250 zł943 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Jeśli marzysz o własnym domu w spokojnym miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł10 549 m² 142,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę położoną w Łubnianach. Działka: - powierzchnia działki to 105 arów. - w kształcie prostokąta o wymiarach ok: 141 m x 75 m. -.