dowolna

Działki

64 105 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 105 ogłoszeń

65 000 zł1 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki o pow. od 1000 m2, działki zlokalizowane są w malowniczym terenie nad Jeziorem Ługowiska gm. Choceń. Zapraszamy rónież Państwa na naszą stronę internetową, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł2 991 m² 484,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna tylko W pepper house! atuty: - wyjątkowa lokalizacja - cisza, spokój i bliskość plaży - sąsiedztwo lasu sosnowego i tras rowerowych - możliwość zakupu działki obok.

Szczegóły ogłoszenia

101 830 zł1 198 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uroczy teren położony bezpośrednio przy drodze asfaltowej z warunkami zabudowy i mediami w drodze przy działkami. Dostępnych jest kilka działek o pow. od 1140 m2 do 1342 m2. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

185 200 zł926 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa okazja dla osób marzących o własnym domu w zielonym, spokojnym otoczeniu już teraz w Starych Kupiskach przy ul. Świerkowej! Jeśli szukasz miejsca, które łączy ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

45 400 zł1 135 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu atrakcyjne działki budowlane z ogromnym potencjałem z wydanymi warunkami zabudowy na budowę budynku jednorodzinnego o wysokości nie przekraczającej dwóch kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 140 m² 131,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka a budowlana- żory- baranowice blisko samego centrum! Super lokalizacja! *150 tys* licencjonowane biuro nieruchomości solid. Tylko U nas Przedstawiam Państwu działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł840 m² 595,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka pod zabudowę jednorodzinną na terenie uchwalonego planu zagospodarowania przestrzennego z zapisami m.in.: wysokość zabudowy 14 metrów, 2 kondygnacje bez uwzględnienia poddasza. Zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł4 362 m² 89,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo atrakcyjna działka budowlana z widokiem na jezioro. Oferta obejmuje działkę budowlaną położoną w miejscowości Bóbrka, w prężnie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 618 m² 741,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka Ursynów, ul. Jeziorki | mpzp | media | świetna lokalizacja Na sprzedaż działka położona w Warszawie, dzielnica Ursynów (pyry), w rejonie ul. Jeziorki i Spornej.

Szczegóły ogłoszenia

248 000 zł1 000 m² 248 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki posiadały pozwolenie budowę domów jednorodzinnych. Pozwolenie wygasło w połowie 2025r. 6,5 ara, 10 arów i możliwość wydzielenia dowolnych działek z działki 33 arowej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Purda,warmińsko-mazurskie

301 600 zł2 785,75 m² 108,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 2785,75 m | Purda | 130 m od jeziora | 15 km od Olsztyna Na sprzedaż działka o powierzchni 2785,75 m , położona w miejscowości Purda, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł1 100 m² 11,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Najemca nie płaci prowizji Do wynajęcia ogrodzony plac asfaltowy o powierzchni 1000 m wraz z budynkiem biurowo-usługowym o łącznej powierzchni 100 m. Na terenie znajduje się -.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 047 m² 81,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę budowlaną w Przyłęgowie gm. Żarów o powierzchni 1047 m2 , dojazd do działki drogą wewnętrzną, której nabywany jest udział. W mpzp działka pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł8 300 m² 159 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży pięknie położonej działki nad samym zalewem Siemianówka. Działka objęta mpzp zabudowa pensjonatowo - hotelowa , bezpośredni dostęp do linii brzegowej. Dojazd: droga asfaltowa,.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł12 000 m² 174,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna położona w Grabnie niedaleko Ustki, powierzchnia 12000 m2. Płaska, w kształcie prostokąta (60 m x 194 m) częściowo porośnięta samosiejkami i małymi.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł1 000 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1000 m2 w Brwinowie koło Pruszkowa. Działka przy prywatnej drodze gruntowej w drugiej linii zabudowy od gminnej drogi utwardzonej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł10 464 m² 90,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie działka położona w Dolinie Wisły Bardzo ładnie położona działka w pięknej okolicy w pobliżu Doliny Wisły, w okolicy innych nowych domów Działka.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł100 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż piękne tereny po byłej żwirowni. Nieruchomość położona w lesie, o powierzchni 9,8 hektara wraz z budynkiem mieszkalnym 250 mkw wybudowanym w 2006.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł2 319 m² 64,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

- rezerwacja - Działka o powierzchni 2319 m2 z możliwością zabudowy jednorodzinnej w miejscowości Wólka Turowska. Sąsiedztwo nowej zabudowy jednorodzinnej i siedliskowej.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 088 m² 114,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 10,88 ara, położona w Targanicach. Nieruchomość ma nieregularny kształt i znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 612 m² 154,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę! Pięknie usytuowana działka z pozwoleniem na budowę dwóch budynków rekreacyjnych, całorocznych z możliwością prowadzenia nieuciążliwej.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł7 387 m² 189,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka w bliskiej okolicy Wyszkowa. Nieruchomość przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem usług nieuciążliwych. Wg miejscowego planu.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł8 599 m² 11,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna bez wydanych warunków zabudowy o powierzchni 8599m2. Szerokość frontu działki 29m. W sąsiedztwie działki niezabudowane, o kilkadziesiąt metrów oddalony dom.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł2 412 m² 207,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy ładnie położone działki o numerach 163/3 i 163/6 w Leśnie. Działki położone na granicy z miasteczkiem Kielno. Zaciszne i przytulne miejsce. Działka 163/6.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł1 600 m² 325 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 1600 m Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1600 m i wymiarach ok. 27 60 m. Media na działce: woda miejska kanalizacja miejska gaz prąd.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 936 m² 71,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni około 1930 m 2 znajdującą się w Wygiełzowie gmina Zapolice okolica W pobliżu lasy oraz zabudowa jednorodzinna rzut.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 302 m² 149,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działki budowlane o powierzchni 1302 m 2. Działki zlokalizowane są w Lęborku przy ul. Pilotów. W miejskiej drodze dojazdowej do działek znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł3 010 m² 79,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nie tylko dla Developera o powierzchni 3 010 m2. ( 43 x 75 ) sytuowana jest przy drodze asfaltowej oraz utwardzonej. Działka oddalona 35 km od Warszawy między Puszczą Kampinoską,.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł1 568 m² 216,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania działka budowlana w miejscowości Bądzyń, gm. Tuszyn Działka o powierzchni 1568m2, wymiary 33x49m. Front 33m. Działka ogrodzona. Przyłącze prądu (siła). Woda własna ze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Szałe

Szałe,wielkopolskie

826 000 zł1 377 m² 599,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę w miejscowości Szałe pod Kaliszem. Działka o pow. 1377m2 z dostępem do linii brzegowej jeziora. Dojazd z drogi asfaltowej, kształt zbliżony do prostokąta bok.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł329 100 m² 5,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedstawiamy na sprzedaż grunty rolne o łącznej powierzchni 32.91 ha, położone w Brzeżnicy, gmina Dąbie, woj. Lubuskie. Na całą powierzchnię składa się pięć działek: 1. 5,79 ha.

Szczegóły ogłoszenia

59 150 zł910 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W naszym biurze! zostały 2 Z 18 działek! Działka o powierzchni 910m2 położona w miejscowości Wierzchucinek, gmina Sicienko. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł865 m² 91,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność działka budowlana 865 m podgórzyn / żnin Z warunkami zabudowy + możliwość dokupienia drugiej działki 849m2 lokalizacja: podgórzyn, gm. Żnin, woj. kujawsko-pomorskie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł2 765 m² 252,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

! oferta tylko W naszym biurze nieruchomości! link do filmu: LOKALIZACJA: Na sprzedaż posiadamy działkę w Tomaszkowie przy ul. Wulpińskiej o powierzchni 2765.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł24 600 m² 40,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Niepowtarzalna okazja cena w dół o 100 000 zł! Na sprzedaż kompleks działek budowlanych Świecie Kołobrzeskie, gmina Siemyśl Przedmiotem oferty jest atrakcyjny kompleks 17 działek.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł2 959,58 m² 253,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę usługowo - mieszkaniową o powierzchni 2959,58 m2 położoną w Skawinie, przy ul. Torowej w towarzystwie licznych usług (przemysłowa.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 078 m² 184,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż jedna z 8 dostępnych w naszym biurze działek, położonych w miejscowości Rębiska (3km do Kielna, 2 km do Warzna, 7km do Chwaszczyna, 18km do Gdyni). Szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 506 m² 126,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: filip Środecki tel:   Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Skorzewo! okazyjna cena do negocjacji! To oferta skierowana do ludzi poszukujących miejsca na własny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Cieciszew,mazowieckie

625 075 zł2 273 m² 275 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż | działka | Cieciszew | Gmina Konstancin-Jeziorna | 2273 m2 | 625 075 zł Przedmiotem sprzedaży jest ciekawie położona działka budowlana przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną ( również.

Szczegóły ogłoszenia

229 248 zł1 152 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka pod dom 1-rodzinny - atrakcyjna lokalizacja na skraju Iławy. - działka o nr ewid. 3/16 i pow. 1152m2. Pod zabudowę mieszkaniową. W kompleksie działek. W sąsiedztwie.