dowolna

Działki

64 092 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 092 ogłoszenia

799 000 zł1 585 m² 504,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

! oferta dostępna wyłącznie W pepperhouse!. Na sprzedaż wyjątkowa okazja inwestycyjna. Działka rekreacyjna nad jeziorem Garczyn w miejscowości Łubiana. Na terenie o powierzchni 1.585.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 480 m² 57,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka z wydanymi warunkami zabudowy w miejscowości Marchwacz gmina Szczytniki. Miejscowość leży 12 km na wschód od Kalisza. Mieszka w niej około 400 mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł10 600 m² 18,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki rolne, każda o powierzchni 1,06 ha, położone w miejscowości Kolonia Poczesna przy ul. Spadowej, w gminie Poczesna (woj. śląskie). Nieruchomości mają kształt.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 200 m² 58,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Bakałarzewo, 1200 m Na sprzedaż atrakcyjna działka z pięknymi widokami o powierzchni 1200 m , położona w malowniczej miejscowości Bakałarzewo,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Azaliowa

Lubczyna,zachodniopomorskie

106 450 zł4 258 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

! nowa niższa cena! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży projektowanej do wydzielenia działki o pow. 4258 m2 położonej około 1500 m od Jeziora Dąbie w miejscowości Lubczyna. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł2 298 m² 167,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną północnej części miejscowości Orzesze przy ul. Jaśkowickiej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł8 669 m² 156 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Świetna oferta sprzedaży działki w Chwaszczynie ul. Polna Działka z wieloma możliwościami zagospodarowania w dobrej cenie. Powierzchnia 8 669 m2, działka płaska, z częścią.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 050 m² 176,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas, na wyłączność działka budowlana w okolicy Pałacu Krzyżowa Lokalizacja : miejscowość Krzyżowa. Działka znajduje się w spokojnej okolicy. Bardzo dobre połączenie ze.

Szczegóły ogłoszenia

117 000 zł540 m² 216,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer działki: 106/99 lokalizacja: borkowo Kartuskie. Wieś zamieszkała przez około 1500 osób leżąca nad jeziorem Karlikowskim. Do jeziora z działki odległość wynosi 950m. Na najbliższe.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 118 m² 205,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Jeśli poszukują Państwo działki pod budowę domu jednorodzinnego, w miejscu gdzie można odpocząć od zgiełku miasta i cieszyć się spokojem, bliskością lasu, a jednocześnie świetnym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Upałty

Upałty,warmińsko-mazurskie

75 000 zł1 200 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta bezpośrednia! Działka o powierzchni 1200 m 2 (oznaczona na mapie) , położona w Upałtach, powiat giżycki, gmina Giżycko. To idealna propozycja dla osób poszukujących przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

5 100 000 zł25 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży dwie działki o łącznej powierzchni 2,55ha. Na większą działkę o pow. 2,25ha, wydane warunki zabudowy na budowę hali. Zabudowa produkcyjna. Wysokość zabudowy do 9 metrów,.

Szczegóły ogłoszenia

147 000 zł1 962 m² 74,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nowa niższa cena! Oferujemy Państwu na sprzedaż niezabudowaną działkę o pow. 19,62a zlokalizowaną w Krośnie przy ul. Klonowej w dzielnicy Turaszówka. Działka położona bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Bąblin

Bąblin,wielkopolskie

357 000 zł4 200 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Piękne działki z bezpośrednim dostępem do rzeki Warty! Przedstawiam ofertę na 4 unikatowo położone, malownicze działki z bezpośrednim dostępem do Warty w Bąblinie gmina Oborniki.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł8 742 m² 146,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z terenem o powierzchni 8700m2 położonym w miejscowości Zwierki, gm. Zabłudów, ok. 5km od granic Białegostoku. Działka zbliżona kształtem do trapezu.

Szczegóły ogłoszenia

272 935 zł2 873 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości czestate prezentuje działkę budowlaną położoną w Słowiku przy ul. Fabrycznej, w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Parametry działki: - powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 140 m² 74,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro Szymon Hanczar Nieruchomośći oferuje na sprzedaż działkę z kawałkiem prywatnego lasu, położoną w Nidku w gminie Wieprz przy ul. Pogodna. Jeśli poszukujesz działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 699 000 zł5 000 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna położona przy skrzyżowaniu ulic Łódzkiej i Stawki Południowe o powierzchni 0.5000 ha, o kształcie podłużnym, położona jest na terenie objęty, MPZP.

Szczegóły ogłoszenia

53 235 zł819 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, z którego wynika, że są przeznaczone pod zabudowę letniskową. Działki położone są nieopodal ul. Dębowej (należy odbić.

Szczegóły ogłoszenia

159 900 zł3 000 m² 53,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

TO ostatnie cztery działki budowlane jakie pozostały z wydzielonego terenu we wsi Nowe Paski gm Teresin. Ich powierzchnie c 3000m do c 3400m. Sieć wodociągowa i prąd w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł45 500 m² 7,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość pod zabudowę na warmii! Oferowana nieruchomość położona jest w sercu Warmii, we wsi Księżno, w gminie Bisztynek, w powiecie bartoszyckim, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 458 000 zł9 653 m² 151,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż działkę inwestycyjną położoną w Latoszynie, przeznaczoną pod budowę domów jednorodzinnych.Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową - budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł3 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka Nieruchomość usytuowana jest bezpośrednio przy drodze asfaltowej (gminnej), co zapewnia wygodny i całoroczny dojazd. Najważniejsze informacje: woda miejska w drodze przy.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł3 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż kompleks działek budowlanych o łącznej powierzchni ok. 1,5 ha, objętych mpzp. Działki położone obok siebie, o powierzchni: 3000 m (wymiary 34x88m), 6338 m2 (wymiary 72x88m).

Szczegóły ogłoszenia

727 500 zł7 500 m² 97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 51.980694, 21.063139 Kędzierówka, ul. Spacerowa Numer Ewidencyjny 170 Media Prąd, woda i kanalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł1 531 m² 1 208,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka o pow. 1.531 m2 zlokalizowana w Łomiankach z prawomocnym PnB obejmującym "budowę zespołu 3 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł921 m² 320,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 921 mkw, położonej w spokojnej, zielonej części Pyskowic przy ul. Traugutta. To wyjątkowe miejsce, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

100 900 zł1 009 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek położonych w miejscowości Mikuszewo, przeznaczonych pod zabudowę wolnostojącą jednorodzinną. Działki położone są przy spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł10 100 m² 49,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka pod zabudowę komercyjną lub mieszkaniową o doskonałych parametrach przy granicy miasta Kolonia Sól (ul. Graniczna) Lokalizacja: - działka zlokalizowana w otoczeniu terenów.

Szczegóły ogłoszenia

676 000 zł2 700 m² 250,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-usługowa w Głogoczowie gm. Myślenice Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną, widokową działkę budowlaną o powierzchni 27 a zlokalizowaną położoną w Głogoczowie.

Szczegóły ogłoszenia

234 000 zł974 m² 240,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Cena dotyczy jednej działki. Wyobraź sobie budowę domu w miejscu, gdzie media miejskie czekają w drodze, a po świeże pieczywo wychodzisz w kapciach, bo market masz tuż za rogiem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

203 385 zł1 043 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam ładną działkę znajdującą się w Bielkowie (gmina Kobylanka) - bardzo fajna lokalizacja, wokół zabudowa jednorodzinna, dużo terenów zielonych, spacerowych. W pobliżu jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

85 500 zł1 837 m² 46,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości homespace prezentuje ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Łaski, gm. Jasło, powiat jasielski. Szczegóły oferty: działka numer 554/3, 651/4, udział.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł4 019 m² 37,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż duża i klimatyczna działka budowlano-rolna o powierzchni 4019 m położona w miejscowości Zebrzydowice - idealna pod dom lub inwestycję. Działka jest objęta miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 017 m² 97,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa okazja! Super inwestycja na postawienie domów w zabudowie szeregowej, budynku handlowo-usługowego czy garaży pod wynajem w atrakcyjnej lokalizacji! Oferujemy do sprzedaży działkę.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 431 m² 118,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w spokojnej okolicy. W sąsiedztwie gruntu rozproszona zabudowa mieszkaniowa, łąka i las. Dojazd do nieruchomości drogą gruntową (współwłasność) na odcinku 50m od.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł2 341 m² 110,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia teren pod usługi lub zabudowę mieszkaniową w odległości ok. 5km od Zatora - Energylandii. Do kupienia nieruchomość składająca się z działek nr 1072/3 oraz 1072/4.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł31 200 m² 38,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam niepowtarzalną ofertę dla osób poszukujących absolutnej prywatności, przestrzeni i bliskości natury, bez konieczności rezygnowania z szybkiego dojazdu do miasta. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 611 m² 139,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 1611 m2, położona w miejscowości Borkowo, gm. Nasielsk. Przeznaczenie w planie ogólnym gminy - budownictwo jednorodzinne Wymiary działki.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł7 849 m² 624,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania udział wynoszący 1/2 w działce inwestycyjnej. Teren wprost stworzony pod budownictwo mieszkaniowe. Nieruchomość w bardzo atrakcyjnej okolicy miasta, przy głównym ciągu.