dowolna

Działki

64 103 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 103 ogłoszenia

Działka

Kraków,małopolskie

560 000 zł1 500 m² 373,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

15 arowa działka z udziałem w drodze dojazdowej. Dwie drogi dojazdowe z głównej drogi. W sąsiedztwie wodne królestwo Przylasku Rusieckiego. Działka na terenie Nowej Huty.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł1 898 m² 125,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka zagrodowa z możliwością budowy objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Położona we wsi Osolin (gmina Oborniki Śląskie). *7km do Obornik Śląskich działka -.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł3 134 m² 79,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Śnisz o domu, który każdego dnia witają poranne mgły unoszące się nad rzeką? A może o własnym biznesie, w którym goście z całej Polski (i nie tylko!) będą zakochiwać.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł965 m² 351,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

WYJĄTKOWA OFERTA - DZIAŁKA POD BUDOWĘ DOMU W BRZEZIU KOŁO ZABIERZOWA NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ.

Szczegóły ogłoszenia

134 000 zł1 289 m² 103,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z możliwością zabudowy w malowniczej miejscowości na Roztoczu. Samsonówka, gm. Józefów Położenie i okolica: cicha, spokojna miejscowość na Roztoczu otoczona rozległymi.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł1 200 m² 483,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Do kupienia działka budowlana 1200 m2, nadarzyn. Spokojna i zielona okolica, blisko lasu, niedaleko strumyk, w sąsiedztwie kameralna zabudowa jednorodzinna. Działka w kształcie trapezu,.

Szczegóły ogłoszenia

589 360 zł12 278 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy nieruchomość inwestycyjną o unikalnym charakterze, zlokalizowaną w malowniczej wsi o nazwie Lutobórz, znajdującej się w województwie kujawsko - pomorskim.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł3 553 m² 92,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w dzielnicy Gnaszyn. Spokojne miejsce.Dojazd drogą utwardzoną. Ogrodzona. Zagospodarowana. Zarybiony staw.Mozliwość wykorzystania dla celów zabudowy jednorodzinnej lub.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł16 471 m² 212,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży atrakcyjnie położonego gruntu usługowo-mieszkaniowego w Bąkowie przy drodze wojewódzkiej 221 (ul. Wybickiego). Działka o wybitnych walorach ekspozycyjnych, doskonale nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

454 000 zł3 131 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Chylicach przy ul. Przejazd, szerokość od ulicy 30 m. Obecnie jest to działka rolna, w studium zagospodarowania przestrzennego gminy Piaseczno była przeznaczona pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

5 501 600 zł27 508 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Teren inwestycyjny W sulechowskiej strefie przemysłowej - działka graniczy z dawną trasą S3 - przeznaczona w planie miejscowym pod budowę obiektów przemysłowo-składowych.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł1 700 m² 252,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka z pięknym drzewostanem idealna pod Twój wymarzony dom! Siestrzeń, gm. Żabia Wola | 1,7 km od Książenic | szybki dojazd do Warszawy Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 121 m² 48,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka budowlana o numerze ewidencyjnym 121/10 o powierzchni 3121 m2 ,znajdująca się w kompleksie dziesięciu niezabudowanych działek gruntu , położona w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

148 042 zł1 003 m² 147,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż uzbrojona działka budowlana w Strudze obok Wałbrzycha. Lokalizacja: miejscowość Struga, gmina Stare Bogaczowice. Ok. 9 km od Wałbrzycha. Cicha i spokojna okolica. W otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł110 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Podstawowe zalety: działki widokowe, w pięknej i nieskomercjalizowanej okolicy, nasłonecznione, utrzymane w kulturze, możliwość zakupu poszczególnych działek. Tylko u mnie. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 100 m² 80,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wesoła /powiat brzozowski/gmina nozdrzec / pogórze Dynowskie/ karpaty Zachodnie W ofercie sprzedaży jest ładna działka budowlana położona w ustronnym miejscu znajdująca się w Wesołej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kopań

Kopań,zachodniopomorskie

225 000 zł1 000 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka położona na wzniesieniu z widokami na morze, na Jezioro Kopań, na przestrzeń i okolicę. W bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy domami całorocznymi i letnimi.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł800 m² 275 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w msc. Skrzyszów. Dzialka w trakcie podziału geodezyjnego, o pow. 8 ar , przybliżone wymiary 28x23, III linia zabudowy. Media : prąd i gaz.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł900 m² 154,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość dostępna wyłącznie W naszym biurze Działka budowlana w Zabrzegu Nieruchomość nieogrodzona, niezagospodarowana o powierzchni ok. 900 m 2 Dojazd gminną drogą.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł9 565 m² 101,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do działek dojedziesz wklejając w Google Maps 51.981667, 21.046167 Kędzierówka, ul. Spacerowa Numery Ewidencyjne 59/3, 59/4 i 59/7 Media Prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł12 800 m² 7,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjny grunt rolny położony w miejscowości Bzowo, w dynamicznie rozwijającym się powiecie świeckim. Nieruchomość znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł35 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolnej o pow. 3,5 ha w bardzo prężnie rozwijającym się Stroniu Śląskim, w niedalekiej odległości od Ośrodka Sportowego.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł13 292 m² 5,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| 0% bez prowizji od kupującego - działka rolna w podłęczyckiej miejscowości Leźnica Mała. Oferujemy do sprzedaży grunt rolny o powierzchni 13 292 m 2 w kształcie rozszerzającego.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł2 200 m² 336,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka 22 ar - Nowy Sącz, os. Zawada | Idealna pod inwestycję lub zabudowę usługowo-mieszkaniową Na sprzedaż przestronna, płaska działka o powierzchni 22 ar, położona w Nowym.

Szczegóły ogłoszenia

214 800 zł1 790 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną położoną ok. 4 km od Stepnicy. Działka o pow. 1790 m2 położona jest w kompleksie działek budowlanych przeznaczonych pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 807 m² 121,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Bez prowizji Działka w rejonie ul. Krakowskiej (obok budynku nr 224b) w Bielsku-Białej. Działka położona niedaleko centrum, blisko komunikacji miejskiej, wylotu na drogi ekspresowe. Na.

Szczegóły ogłoszenia

62 100 zł900 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane - Władysławowo, woj. kujawsko-pomorskie Na sprzedaż atrakcyjne działki o powierzchni od 900-1200 m , położone w miejscowości Władysławowo. Nieruchomości są obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 364 m² 167,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Działka w bardzo dobrym miejscu w Łochowicach, gmina Białe Błota. Szukasz cichego miejsca pod lasem na uboczu? Autobus podmiejski kursujący do Bydgoszczy zaledwie 250m od.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł26 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży grunty rolne o powierzchni 2,60 h . Ziemia jest położona w miejscowości Opatówek. Na działce znajdują się stare zabudowania: dom i budynek gospodarczy.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł3 077 m² 1,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Plac do wynajęcia w Ostrowie Wielkopolskim *kaliska* teren pod działalność gospodarczą. Polecam! Do wynajęcia nieruchomość gruntowa o powierzchni 3077 mkw usytuowaną w Ostrowie.

Szczegóły ogłoszenia

643 500 zł1 500 m² 429 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w swojej ofercie 5 działek budowlanych (1000-2200m2) zlokalizowanych w milanówku. Działka nr 137 o powierzchni 1500 m2 objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 000 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania pięknie położona działka budowlana w miejscowości Bębło. Nieruchomość położona w trzeciej linii zabudowany, dojazd drogą polną, wewnętrzną. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł2 200 m² 170,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena 375.000 zł! Podpisz umowę do końca września i ciesz się piękną agroturystyką w sercu lasu. Na sprzedaż wyjątkowa agroturystyka położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 562 m² 92,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane położone w spokojnej i urokliwej części Rudzienic, zaledwie kilka minut od Iławy (woj. warmińsko-mazurskie). Dostępne działki: dz. nr 94/14 powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

89 900 zł3 100 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Duża obniżka ceny! Wysoka Strzyżowska - działka budowlana 31 arów z warunkami zabudowy; położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej z niewielkim nachyleniem w kierunku wschodnim; na.

Szczegóły ogłoszenia

443 000 zł804 m² 551 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Działka w cichej i spokojnej części Mierzyna, w sąsiedztwie istniejącej zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnia 804m2, z obowiązującym na.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł4 000 m² 355 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt z przeznaczeniem na produkcję/składy/magazyny (w mpzp oznaczona symbolem Ag), o powierzchni około 4000m2 -lublin Zadębie, media: - prąd, woda, kanalizacja, ogrzewanie miejskie - na.

Szczegóły ogłoszenia

131 000 zł1 006 m² 130,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy do sprzedaży 5 działek budowlanych położonych w malowniczej miejscowości stara kamienica. Działki o powierzchni 1006m2, 1025M2, 1047M2, 1055M2 oraz 1530m2- w cenie 130zł/m2.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł10 300 m² 30,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 10 300 m położona w miejscowości Choczewo, powiat wejherowski, województwo pomorskie. Nieruchomość położona jest w spokojnej, otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 890 m² 158,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z Warunkami Zabudowy, 19 arów, nowe Bielice, koszalin Działka budowlana o pow. 19 arów z aktualnymi Warunkami Zabudowy w otoczeniu ogrodowym. W pobliżu zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

382 000 zł2 700 m² 141,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż wyjątkowa działka z widokiem na Karkonosze! Oferujemy przestronną działkę budowlaną o powierzchni 2 700 m , położoną w malowniczej miejscowości Komarno (gmina.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij